PDA

View Full Version : овално образувание във влагалището ??



анонимоус
01-21-2007, 09:27
направо проблема:
Приятелката ми на около 6-7 см от входа на влагалището точно по средата има нещо като овално еластично образувание, което при допир/натиск й причинява ужасна болка. Интересното е, че след него може да се продължи както напред (нагоре към корема), така и назад, само че отворите вече са по-тясни.
Много учебници, схеми и пр разгледах, но никъде не попаднах на такова нещо :shock: Не знам дали някое от продълженията след него свършва сляпо, тъй като с пръсти не може да се стигне много по-навътре, а при опит за проникване с пенис просто стигне ли се до това нещо и я срязва невероятна болка. Със сигурност не е девствената ципа и по никакъв начин не я наподобява. На допир е гладко и сравнително твърдо. Моля ви дайте някакво предположение какво може да е това преди да се консултираме с гинеколог, понеже наистина ни пречи да водим нормален полов живот. Благодаря предварително

Jenninka
01-21-2007, 12:53
MI zvu4i kato nqkakvo obrazovanie-nz mastno moje da e ,no moje i da e po-seriozno.Az mislq 4e ne trqbva da se trevojish za vashiq polov jivot,a za tozi na priqtelkata si.Neka da otide na lekar,moje i ne6to seriozno da e.

01-24-2007, 12:44
Я попрочети малко анатомия!
Това е шийката на матката.

SwEeT_pAiN_F
01-24-2007, 14:20
Я попрочети малко анатомия!
Това е шийката на матката.
Така е!! Явно твоята приятелка отдолу е по-плитка. Това се получава и когато момичето прави секс със момче с доста дълъг член. Пробвай да не го вкарваш изцяло.. ако и тогава има болка моят съвет е лекар.

01-25-2007, 10:39
tova naistina e 6iikata na matkata no ne bi trqbvalo da e tolkova boleznena neka otide na ginekolkog da q vidi

DrSmurph
01-25-2007, 19:42
A shto ne e otishla oshte?

SwEeT_pAiN_F
01-25-2007, 19:49
Защото сигурно и тя се притеснява да отиде на преглед при гинеколог.

DrSmurph
01-25-2007, 19:51
SP stiga FLOOOOOODDD