PDA

View Full Version : otkrili si ste sebe si?



GoHardeR
01-21-2007, 12:52
ami temata btw e mnooogo vajna,zashtoto spored men chovek ne moje da e istinski i napulno shtasliv ako ne e otkril sebe si...kakvo znachi spored vas da otkriesh sebe si?za men tova e da si napulno uveren v sebe si,da se chuvstvash udobno i dobre vuv vsiaka edna situacia,da viarvash v sebe si i da ne izneveriavash na tvoeto "az",da imash i da viarvash v sobstvenoto si mnenie,da se chuvstavsh sigurno i udobno v "kojata si",da se haresvash i priemash s nedostatucite si,kakvito i da sa te,da namerish razlichnoto v sebe si i da go razvivash,da busdesh prosto "ti" i nai-vajnoto ...da si shtasliv ot tova,koeto imash i koeto ti e dal Jesus...
po princip za men otkrivaneto na "sebe si"e mnogo trudna,a pobniakoga i neposilna zadacha,ima hora,koito cial jivot ne uspaivat da go napraviat.No mnogo po-losho e kogato otkriesh sebe si i sl tva go izgubish...preotkrivaneto moje da bude po-trudno,otkolkoto predpolagame.
pishete sega,deca moi :)...

Dr. Kazimbutt
01-21-2007, 13:58
Може да се каже, че съм открил по-голямата част от себе си. Малко е останало за разкриване (малко, но напълно достатъчно да ме изуми на моменти). Иначе вече знам какво ми носи най-голямо удоволствие и имам къмета да се занимавам с него. Знам как искам да прекарам живота си и какво точно искам да стане от мене. Надявам се, че плановете ми ще се осъществят...

GoHardeR
01-21-2007, 14:17
pojelavam ti go ;)

lo6a_karma
01-22-2007, 18:16
ми аз сам открила поголямата 4аст от мен си и се надяжам да успея в живота

LunaTriCk
01-22-2007, 18:58
Аз се намерих. Другите търся сега.

Master_88
01-22-2007, 19:30
До определена степен

Mimka_sweet
01-22-2007, 19:56
Не :-D
ПП:и не очаквам скоро да се намеря хаха (се пак съм лапи)

teenkopele
01-22-2007, 20:00
Не съм се намерил още, но има време. :wink:

vra4ka
01-22-2007, 20:16
Това е процес на много упражнения и напрупване на житейски опит!
За добро или зло още съм по дългия път на себепознанието ;-)

niGGa
01-22-2007, 20:57
лол.. чак сега разбирам че може би не съществувам.. :shock:

NiKOLAN
01-23-2007, 15:28
според мен тва е когато вече си открил смисъла на живота, когато вече знаеш защо си на тая земя и какво трябва да направиш, когато знаеш неща от рода на: за да изпълня целта си на земята трябва да: уча -> за да мога да работя -> за да мога да изкарвам пари -> за да мога да отгледам детца -> отворени отговори (...)

аз съм разбраз за момента само смисла, но не и начина по който да постигна всичко това.

IKisseDAGirL
01-23-2007, 17:00
почти всичко, което описа, се отнася за мен, така че да, може да се каже, че съм открила себе си :wink:

LunaTriCk
01-23-2007, 17:14
почти всичко, което описа, се отнася за мен, така че да, може да се каже, че съм открила себе си :wink:

на колко години си ?