PDA

View Full Version : slu4aino nqkoi da se e e*al s .....



01-21-2007, 12:05
slu4aino nqkoi da se e ebal s kon ili s nqkakvo jivotno,mnogo bih iskala da se eba s jivotno,predi vreme misleh da se naguzq na ku4eto si,..no ne stana....... auu mnou iskam da me 4uka nekoe pse .....mmm tolkova byrzo i energi4no ohaa {P}

tequila
01-21-2007, 12:07
Към модераторите: ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАМАТА

JoeBanana
01-21-2007, 12:08
ела аз съм едно истинско животно :-D

Me4oOoOo
01-21-2007, 12:09
Ми ако има6 куче духаи му там надърви му мазния кур и после му даи да те яхне и си го набутаи в путката и така 6те те ебе!!! И наистина към Модераторите:Ударете един ключ на темата!!!

Amayo
01-21-2007, 12:11
Към модераторите: ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАМАТА
Кат не ти е интересна темата просто не я чети вместо да даваш загубени идеи. Аз лично изгарям от нетърпение да видя някой да си признае верно за кончето на село :-D . И козичката на дядо.... :lol:

01-21-2007, 12:12
ахаха еи хора ебавам се ... просто днес се на4етох на такива простотии...на един ку4ето му го лиже,друг циреи по задника...ебаси отврата ..мислех 4е 6те се обсъждат важни теми и проблеми и кои с квото мойе да помогне..бардак не коментираите по тая тема гадно е веерно .. :( сорка ма е тъпо

Me4oOoOo
01-21-2007, 12:12
За куче незнам ама ако иска6 една мечка да те ебе ме намери в SKYPE там 6те се разбираме ника ми говори че съм животно :P (базикам се такива извратени хора като тебе неискам да ги имам в абонатите си да не си ме потърсила!!!)

ebi si maikata
01-21-2007, 12:14
slu4aino nqkoi da se e e*** s kon ili s nqkakvo jivotno omfg
otg: da maika ti
a ti si typa krava

Me4oOoOo
01-21-2007, 12:14
Ти явно си няма6 друга работа освен да пуска6 некви теми тука в които няма никав смисъл и ни6то вярно.По добре иди на лекар може би дано тои да може да ти помогне.

piska_
01-21-2007, 12:15
:mrgreen: :smt005 :smt013

tequila
01-21-2007, 12:16
Към модераторите: ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАМАТА
Кат не ти е интересна темата просто не я чети вместо да даваш загубени идеи. Аз лично изгарям от нетърпение да видя някой да си признае верно за кончето на село :-D . И козичката на дядо.... :lol:
"идеята" ми беше да се заключи, за да не се пишат глупави мнения като твоето... защото ми писна от глупави теми и още по глупави коментари ... това , че твоето ограничено съзнание я харесва не е мой проблем само си изразявам мнението ... а ти вместо да критикуваш други постове си гледай твоите... айде PEACE!!!

01-21-2007, 12:17
ахаха еи хора ебавам се ... просто днес се на4етох на такива простотии...на един ку4ето му го лиже,друг циреи по задника...ебаси отврата ..мислех 4е 6те се обсъждат важни теми и проблеми и кои с квото мойе да помогне..бардак не коментираите по тая тема гадно е веерно .. :( сорка ма е тъпо

se edno nema smisyl da govorime po taa tema ...

01-21-2007, 12:21
slu4aino nqkoi da se e e*** s kon ili s nqkakvo jivotno omfg
otg: da maika ti
a ti si typa krava
Не е вярно ако беше крава нямаше да иска да се е*е с животни :-D :-D

01-21-2007, 12:23
slu4aino nqkoi da se e e*** s kon ili s nqkakvo jivotno omfg
otg: da maika ti
a ti si typa krava
Не е вярно ако беше крава нямаше да иска да се е*е с животни :-D :-D

omfggg sprete q taq tema be horaa ludi li stee :twisted:

Its Me
01-21-2007, 13:57
Ама сте ми много тъпички всичките бе :lol: Не виждате ли че темата е ебавка ве тя дори сама си призна какво ми спамите тука псувни :x

artilerista_vlad
01-21-2007, 15:20
знаеш ли има един почти чистокръвен арабски жребец на село, може да ти дам телефона му, да му се обадиш


п.п. съгласен съм че такива теми просто не им е мястото и не трябва да се оставят!

FikyScHetOo
01-21-2007, 15:54
Сърбин изнасили таралеж
15.09.2006 18:07
Сърбин едва не загуби пениса си при опит да насили таралеж. Снимка: Корбис

Сърбин едва не загуби пениса си след като се опитал да изнасили таралеж, съобщи агенция Ананова.

Той се решил на подобен нетрадиционен сексуален контакт след сеанс при местна баячка.

Тя го посъветвала да прави секс с таралеж, за да се избави от преждевременна си еякулация.

35-годишният Зоран Николович от Белград постъпил в една от местните болници на града със силно наранен пенис.

След бързата оперативна намеса на лекарите мъжкото достойнство на сърбина било спасено.

Говорителят на болницата заявил, че животното не е пострадало, но пациентът завършил сексуалната игра със сериозни наранявания. За щастие лекарите направили всичко по силите си и няма да има фатални последствия за пениса на Зоран.

Новината за пострадалия Зоран предизвика безпокойство и в британската преса.

Всекидневникът "The Register" потърсил за коментар представител на Международната асоциация на народните лечители, който осъдил методите на лечение на сръбската си колежка и посъветвал страдащите от преждевременна еякулация да се лекуват само при одобрени от тях специалисти.

http://www.dnes.bg/article.php?id=27548

LO6IQ
01-21-2007, 16:04
Към модераторите: ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАМАТА
Кат не ти е интересна темата просто не я чети вместо да даваш загубени идеи. Аз лично изгарям от нетърпение да видя някой да си признае верно за кончето на село :-D . И козичката на дядо.... :lol:
"идеята" ми беше да се заключи, за да не се пишат глупави мнения като твоето... защото ми писна от глупави теми и още по глупави коментари ... това , че твоето ограничено съзнание я харесва не е мой проблем само си изразявам мнението ... а ти вместо да критикуваш други постове си гледай твоите... айде PEACE!!!

Amayo
01-22-2007, 12:22
Към модераторите: ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАМАТА
Кат не ти е интересна темата просто не я чети вместо да даваш загубени идеи. Аз лично изгарям от нетърпение да видя някой да си признае верно за кончето на село :-D . И козичката на дядо.... :lol:
"идеята" ми беше да се заключи, за да не се пишат глупави мнения като твоето... защото ми писна от глупави теми :smt006 по глупави коментари ... това , че твоето ограничено съзнание я харесва не е мой проблем само си изразявам мнението ... а ти вместо да критикуваш други постове си гледай твоите... айде PEACE!!!
Мене знаеш ли колко ми дреме на хуя от кво ти е писнало. :-D Казах ти кат не те кефи да се пръждосваш :smt006 и да не пишеш тука. Секса с животни не е от вчера и много жени го практикуват (и козевъдци)

Its Me
01-22-2007, 14:29
Сърбин изнасили таралеж
15.09.2006 18:07
Сърбин едва не загуби пениса си при опит да насили таралеж. Снимка: Корбис

Сърбин едва не загуби пениса си след като се опитал да изнасили таралеж, съобщи агенция Ананова.

Той се решил на подобен нетрадиционен сексуален контакт след сеанс при местна баячка.

Тя го посъветвала да прави секс с таралеж, за да се избави от преждевременна си еякулация.

35-годишният Зоран Николович от Белград постъпил в една от местните болници на града със силно наранен пенис.

След бързата оперативна намеса на лекарите мъжкото достойнство на сърбина било спасено.

Говорителят на болницата заявил, че животното не е пострадало, но пациентът завършил сексуалната игра със сериозни наранявания. За щастие лекарите направили всичко по силите си и няма да има фатални последствия за пениса на Зоран.

Новината за пострадалия Зоран предизвика безпокойство и в британската преса.

Всекидневникът "The Register" потърсил за коментар представител на Международната асоциация на народните лечители, който осъдил методите на лечение на сръбската си колежка и посъветвал страдащите от преждевременна еякулация да се лекуват само при одобрени от тях специалисти.

http://www.dnes.bg/article.php?id=27548


Ахахахха ами като се вре гагата тъка е :wink:

Pezzzz
01-22-2007, 14:49
На телефона си имам едно клипче как един ебе едно магара ама го дават от близо мноо брутално някаде 16-17 години дришлио

sh3_1s_7h3_0n3
01-22-2007, 15:23
На телефона си имам едно клипче как един ебе едно магара ама го дават от близо мноо брутално някаде 16-17 години дришлио

...зо0фили да искаш...

...а ти Пезззз радваш ли му се на клипчето? :smt036

malka_sladuranka
01-22-2007, 15:26
брей...мислех си че такива неща се случват само по филмите бе :-D