PDA

View Full Version : Съвет



Госта
01-21-2007, 12:57
Еми на 13 години съм и имам нужда от съвет.От към 1-2 години харесвам едно момиче,а сега мисля, че съм и влюбен,обаче съм срамежлив и немога да и го кажа.Не съм от онес малките газарчета с кърпи на главата,тъй че може ли помощ.

Mimka_sweet
01-21-2007, 13:04
Айде понеже не си от гъзарчетата с кърпите ще ти помогнем......... значи щом я харесваш...обичаш от толкова време просто няма смисъл да стоиш и да си мълчиш,защото представи си още 2 3 години така и просто си съсипваш живота.Трябва ти малко повече самочувствие!Знам че не е лесно да отидеш да и го кажеш направо,затова се опознайте,покани я някъде,ако тя не иска да има нищо ощо с теб ще ти го покаже!А ако иска....май пак ще ти го покаже :wink:

LaPeNcEto0o
01-21-2007, 14:46
mi kaji i 4e otdavna q haresva6 pokani q nekade i po natatak Mimka_sweet go kaza :wink:

01-21-2007, 15:31
ако не ти обръща внимание го ЗАБРАВИ.................................... .......
най-лесно ще е ако просто го забравиш!

кръц-клъц
01-21-2007, 15:39
mi kaji i 4e otdavna q haresva6 pokani q nekade i po natatak Mimka_sweet go kaza :wink:
Готин аватар,скъпа,ма що не дръпнеш спусъка най-сетне?

Need_A_Girl
01-21-2007, 18:33
В никакъв случай не й казвай директно какво чувстваш. Поне още не! Покани я да се видите, излизайте по четичко, ако забележиш, че и тя има нещо към тебе - тогава задължително й признай! 8)

koalka
01-21-2007, 18:34
Айде понеже не си от гъзарчетата с кърпите ще ти помогнем......... значи щом я харесваш...обичаш от толкова време просто няма смисъл да стоиш и да си мълчиш,защото представи си още 2 3 години така и просто си съсипваш живота.Трябва ти малко повече самочувствие!Знам че не е лесно да отидеш да и го кажеш направо,затова се опознайте,покани я някъде,ако тя не иска да има нищо ощо с теб ще ти го покаже!А ако иска....май пак ще ти го покаже :wink:Съгласна съм. :wink:

BunnYY_f
01-21-2007, 18:36
Айде понеже не си от гъзарчетата с кърпите ще ти помогнем......... значи щом я харесваш...обичаш от толкова време просто няма смисъл да стоиш и да си мълчиш,защото представи си още 2 3 години така и просто си съсипваш живота.Трябва ти малко повече самочувствие!Знам че не е лесно да отидеш да и го кажеш направо,затова се опознайте,покани я някъде,ако тя не иска да има нищо ощо с теб ще ти го покаже!А ако иска....май пак ще ти го покаже :wink:Съгласна съм. :wink:
И аз съм съгласна :!:

кръц-клъц
01-21-2007, 19:28
Айде понеже не си от гъзарчетата с кърпите ще ти помогнем......... значи щом я харесваш...обичаш от толкова време просто няма смисъл да стоиш и да си мълчиш,защото представи си още 2 3 години така и просто си съсипваш живота.Трябва ти малко повече самочувствие!Знам че не е лесно да отидеш да и го кажеш направо,затова се опознайте,покани я някъде,ако тя не иска да има нищо ощо с теб ще ти го покаже!А ако иска....май пак ще ти го покаже :wink:Съгласна съм. :wink:
И аз съм съгласна :!:
А аз не съм съгласен,щом нема кръв! Да ви е гадно!Знам,че ви е гадно! :Р

TreeHill
01-21-2007, 19:31
Айде понеже не си от гъзарчетата с кърпите ще ти помогнем......... значи щом я харесваш...обичаш от толкова време просто няма смисъл да стоиш и да си мълчиш,защото представи си още 2 3 години така и просто си съсипваш живота.Трябва ти малко повече самочувствие!Знам че не е лесно да отидеш да и го кажеш направо,затова се опознайте,покани я някъде,ако тя не иска да има нищо ощо с теб ще ти го покаже!А ако иска....май пак ще ти го покаже :wink:Съгласна съм. :wink:


ем и аз