PDA

View Full Version : след толкова теми все пак незнам дали съм девствена.



маничето^^
01-21-2007, 13:07
значи толкова много четох в тоя форум.и не можах да намеря отговор на въпроса си.бе снощи бях с едно момче и на няколко пъти се опита да проникне в мен.но това страшно боли.моежеби не съм достаатъчно възбудена ли...незнам.но така и не успя.все едно има някъква стена/хименът де/ама просто не успя да влезе навътре и защо когато стимулира клитора ми се възбуждам и после ми минава много бързо.аз по принцип редовно си "играя с мен сами4ка:-ако така може да се нарече.дали това не е малко лож фактор.но пък после след като се прибрах в нас и видях че на гащите ми има кръв.а трябва да ми дойде чак след 10дни.защо вече за 3 път се провалям?значи ли това че не мога да се възбудя достатачно или просто е прекалено малко време.

Alex_f
01-21-2007, 13:19
taka,tova 4e 3 pati ste go pravili i teb te e bolqlo,izob6to ne ozna4ava 4e si se provalila!az mislq 4e si se otvorila,6tom e imalo krav.vseki parvi i sledva6tite nqkolko sa bolezneni i ponqkoga ima krav.ne se pritesnqvai s te4enie na vremeto i pove4e opiti i 6te se opravi6 nqma stra6no.

01-21-2007, 13:43
И при мен беше така първите два пъти.Bече не си девствена,но следващите няколко пъти също може да имаш болезнен акт,докато всякакви препяTствия бъдат премахнати:)

01-21-2007, 14:49
благодаря ви.радвам се че ми отг както трябва а не с някакви си там тъпи шеги.значи да знам че и следващите няколко пъти ще ме боли....ще бъда подготвена...

gazarka
01-21-2007, 14:51
100% si otvorena no spoko 6te mine te ve4e ti kazaha!aide kasmet

01-22-2007, 14:59
ами надявам се тази тема да послужи и на други момичета като мен.щом 3-ма души ми отг едно и също вече може да се каже че не съм девствена/макар и да знам че ще има да ме боли пак/но по леко ли 6те е?

FikyScHetOo
01-22-2007, 16:54
ами надявам се тази тема да послужи и на други момичета като мен.щом 3-ма души ми отг едно и също вече може да се каже че не съм девствена/макар и да знам че ще има да ме боли пак/но по леко ли 6те е?
Ми понякога не цялата 'ципа' се разкъсва и когато се разкъса не трябва да боли. Три пъти - трябва да е разкъсана :) значи не би трябвало :)

Snoopy_
01-22-2007, 17:14
Тази кръв не е гаранция че си отворена, поне не напълно. Ако питаш дали ти е скъсана "ципата" - още като си си играла си я скъсала, тя не е големият проблем в цялата история. Номера е да не се притесняваш, да се възбудиш да се отпуснеш, така той ще проникне нацяло и всичко ще е наред. После още няколко пъти ще те боли, може би още само 1, може и всеки път ако не си правила секс повече от 3 седмици да те боли след това, няма гаранция. Но живей с мисълта че сексът е нещо много красиво и приятно, че светът е оживял хиляди години заради него и давай напред :)

sladuk_sun
01-23-2007, 07:43
ti na kolko si?e purviqt mi vupros po tupo izkazvane nikoga ne sum vijdala tuka.mi estestveno 4e ako si igrae6 sama moje id a ti nqma ni6to oba4e kat ti go vkara mn qsno 4e 6te ima kruv za6toto si bila devstvena i purvite nqkolko puti vinagi boli

Pocu_Ty
01-23-2007, 11:18
ne e vqrno 4e boli men shto ne me bolq...

a po temata : nqma da povtarqm si4ki shtoto se izturkva a shte kaja davai napred i stiskai zubi se shte spre da te boli...

01-24-2007, 18:21
ti na kolko si?e purviqt mi vupros po tupo izkazvane nikoga ne sum vijdala tuka.mi estestveno 4e ako si igrae6 sama moje id a ti nqma ni6to oba4e kat ti go vkara mn qsno 4e 6te ima kruv za6toto si bila devstvena i purvite nqkolko puti vinagi boli

казах че искам сериозно да се отнесат...за теб може да е тъп въпроса...за мен не е.на 17 години съм.за тва е създаден форума за да се задават въпроси....

HardcorE_AFA
01-24-2007, 18:24
хаха ми кь...отворена си разбирасе спокоино всичко ще се оправи