PDA

View Full Version : Изпити за военна комисия?



zoben_pitbul
01-21-2007, 15:10
Дочух,че проверявали на военна комисия дали си хомосексуален.Това вярно ли е?И в какво се състои тази проверка?Как ТОЧНО проверяват дали си обратен?
П.п.:Не питам от личен интерес :lol: просто ми стана интересно как се познава такова нещо.

Mimka_sweet
01-21-2007, 15:14
Татко миииииииииииии :-D

RoyTheReaper
01-21-2007, 15:18
Нали там ти гледат гъза. Май познават по сфинктера дали са те ебали. Мит или истина - не знам. И май не проверяват всички, а само по-женствените или наконтените фешанчета.

cute_but_psycho
01-21-2007, 15:34
по големината на хълката (ануса)

scion_of_Storm
01-21-2007, 15:39
Бъркат и гледат в гъза да те видят гхахах

Red.Chil
01-21-2007, 15:50
Оо,тва е много кофти тръпка...За тоя който проверява де... :lol:

Dr. Kazimbutt
01-21-2007, 16:20
Това с бъркането по задниците и другите такива простотии са пълни измислици. Няма такова нещо. Само ще те попитат какви са ти наклонностите и толкова.

machoka
01-21-2007, 17:14
Това с бъркането по задниците и другите такива простотии са пълни измислици. Няма такова нещо. Само ще те попитат какви са ти наклонностите и толкова.

абе не е точно така, при мен поне беше: "Хайде сега младежо, обърни се, наведи се и разтвори бузите".. :D

Е, не са ме пипали, ноооо гледаха.. и не, не изглеждам женствен, всички които бяхме там /около 10-на говеда/ ни гледаха, заедно с: "Хаайде сега забели малко".. :)

Mimka_sweet
01-21-2007, 17:20
Това с бъркането по задниците и другите такива простотии са пълни измислици. Няма такова нещо. Само ще те попитат какви са ти наклонностите и толкова.

абе не е точно така, при мен поне беше: "Хайде сега младежо, обърни се, наведи се и разтвори бузите".. :D

Е, не са ме пипали, ноооо гледаха.. и не, не изглеждам женствен, всички които бяхме там /около 10-на говеда/ ни гледаха, заедно с: "Хаайде сега забели малко".. :) :shock: УЖЪСТ!!!!

machoka
01-21-2007, 17:22
Ааами, наеш ли к'во е забавно.. 10 маймуни се гледате опулено, сякаш никога не са виждали тестиси... :) Най-якото е когато се гъзиш срещу всички..

FikyScHetOo
01-21-2007, 17:23
Това с бъркането по задниците и другите такива простотии са пълни измислици. Няма такова нещо. Само ще те попитат какви са ти наклонностите и толкова.

абе не е точно така, при мен поне беше: "Хайде сега младежо, обърни се, наведи се и разтвори бузите".. :D

Е, не са ме пипали, ноооо гледаха.. и не, не изглеждам женствен, всички които бяхме там /около 10-на говеда/ ни гледаха, заедно с: "Хаайде сега забели малко".. :)
Мхм...тва е, лафихме си с тея от моя клас (и класната хах). И...си личи, но един изпусна трик,че ако не щеш да ходиш войник (не взимат хомо сексуални мисля) спиш една вечер с краставица в.... :-D и все едно са те е*нали(или както е на мода да се пише във форума - все едно си се отворил с краставица). И така не си войник. И трикове си има (Не, няма да ходя в казарма) но не звучат готино...но ако имаш нужда да не ходиш...
П.П. Има и друг начин да не ходиш - да влезеш в Университет и да Учиш ;)
П.П.2. 6 месеца в казармата на мъжете не вредят!

scion_of_Storm
01-21-2007, 17:33
Има и трети начин= казармата скоро няма да е задължителна. Мен скоро ще ме викат на такава простотия да се явявам :>

bulgarche
01-21-2007, 18:34
Има и трети начин= казармата скоро няма да е задължителна. Мен скоро ще ме викат на такава простотия да се явявам :>
Аз съм в четвъртък

Пък аз ако искам няма да отида..въпреки че докато ми дойде ред да влизам вече ще е отменена. Имам 2 причини които могат да ме оттърват, но аз винаги съм искал да ходя...

Пък и имам разни идейки като завърша :::

piska_
01-21-2007, 19:03
А някой може ли да ми обясни за кфо го праят тфа, ще им се гъзиш и незнам си кфо :-D

Mooo6nooo
01-21-2007, 19:07
Има един много лесен начин да се разминеш с тези гадости. Просто спираш да си миеш гъза около месеците когато минаваш на тази комисия. А да видим дали някой ще се усмели да бърка вътре. :lol:

Ziezi
01-21-2007, 19:11
Оф,абе пълни глупости!Не ти гледат задника за да разберат дали си педераст,а за да проверят имаш хемороиди!

OtherDimension
01-21-2007, 19:13
Оф,абе пълни глупости!Не ти гледат задника за да разберат дали си гей,а за да проверят имаш хемороиди!

pri vas ne znam kak e , ama pri men izpitnite komisii bqha pulna formalnost - samo mi pisaha rust , teglo , shirina na ramenet..
tva za men vsichko e mit..

Ziezi
01-21-2007, 19:20
Оф,абе пълни глупости!Не ти гледат задника за да разберат дали си гей,а за да проверят имаш хемороиди!

pri vas ne znam kak e , ama pri men izpitnite komisii bqha pulna formalnost - samo mi pisaha rust , teglo , shirina na ramenet..
tva za men vsichko e mit..
Във всяка поликлиника(аз бях в 29-Гоце Делчев) е различно.Мен два пъти ме караха да си свалям гащите...

01-21-2007, 19:25
Това с бъркането по задниците и другите такива простотии са пълни измислици. Няма такова нещо. Само ще те попитат какви са ти наклонностите и толкова.

абе не е точно така, при мен поне беше: "Хайде сега младежо, обърни се, наведи се и разтвори бузите".. :D

Е, не са ме пипали, ноооо гледаха.. и не, не изглеждам женствен, всички които бяхме там /около 10-на говеда/ ни гледаха, заедно с: "Хаайде сега забели малко".. :)
:( :( :( Ами ако не мога да го забеля кво ще правя??? Кажи важно е :!: pls

DetE-Idi0t
01-21-2007, 21:55
Абсулютни митове... С една клечка за уши ти обърсва задника за проба... ,което е съпроводено пък с преглед на тестисите (единия по принцип требе е по-голям) Тва е всичко. Никой нема ти бърка в задника с пръсти, химикали, моливи, дръжки на метли...

bulgarche
01-22-2007, 09:38
Ексчо пак се изказа
Пък к'во толкова спичате ве...все едно...и аз не знам какво
най-вероятно няма да умрете
умиране има, оттърване няма
стига сте питали, като отидете ще разберете

НрГ
02-27-2007, 14:15
Абе а кви са тея хемороидо кфо означават ?