PDA

View Full Version : Как да напрявя впечатление



Smiley:)
01-21-2007, 14:12
Та...... На 13 съм и харесвам едно 15 годишно момиче от нащо даскало. Чатили сме в Мирк, ама не мисля че и направих някво супер впечатление, просто защото тях не е от най-разговорчивите, а и аз не знаех кво да кажа. Плс кажете как да я заговоря или да направя някво по-добро впечатление. Знам много малко за нея, няма и откъде да науча, щото единственото момиче от нашия клас дето япознава ме харесва. Съмнявам се че приятелките и ще ме одобрят много, защото те са от онези, дето ходят с 20-21 годишни, а тя е супер земно и скромно момиче. ПЛС ХЕЕЕЕЛПППППП!

01-21-2007, 14:20
земна неземна, ти си един 13 годишен хлапак и няма какво да дадеш на едно 15 годишно момиче, извинявай, че ти го казвам толкова директно

BuBi008
01-21-2007, 14:21
Emi sajalqvam che shte go kaja no ne mislq che imash nqkkav shans tochno zashtoto priqtelkite i nqma da te odobrqt i tq moje da se pritesnqva da ne q bazikat. A pak tq e na 15 a ti na 13 nali znaesh kak povecheto momicheta mislqt .... A inache kak da q vpechatlish emi zagovori q pokani q na kafe. A kakvo da i kajesh emi popitai q za nqkkava obshta tema naprimer nqkoi obsh poznat ili neshto btakova i ot prikazka na prikazka na kafe.

xixi
01-21-2007, 14:26
все още мисля че можеш да отвлечеш майка и.
Се ша пропищи кат няма пари.

[Fr33land3R]
01-21-2007, 14:29
ti si sedmi klas, tq e 9 taka li? Mi az kato bqh 7 klas (predi 2 godini toest) hodih s edno momi4e s edna godina po - golqmo ot mene. Vinagi ima za kvo da govori6 s momi4eto.. kak i e minal denq, kvo haresva.. ob6ti ne6ta sled tva moje da po4nete da si spodelqte i nqkvi po - li4ni. Vyprosa e kak razsyjdava6 ne na kolko godini si.. tva sam go preceni

Btw xixi typ si

xixi
01-21-2007, 14:31
]ti si sedmi klas, tq e 9 taka li? Mi az kato bqh 7 klas (predi 2 godini toest) hodih s edno momi4e s edna godina po - golqmo ot mene. Vinagi ima za kvo da govori6 s momi4eto.. kak i e minal denq, kvo haresva.. ob6ti ne6ta sled tva moje da po4nete da si spodelqte i nqkvi po - li4ni. Vyprosa e kak razsyjdava6 ne na kolko godini si.. tva sam go preceni

Btw xixi typ si
Повярвай ми с майка и ще е по лесно.
Иначе fr3land3rчо не богохулствай.

Klamer4o93
01-21-2007, 14:32
]ti si sedmi klas, tq e 9 taka li? Mi az kato bqh 7 klas (predi 2 godini toest) hodih s edno momi4e s edna godina po - golqmo ot mene. Vinagi ima za kvo da govori6 s momi4eto.. kak i e minal denq, kvo haresva.. ob6ti ne6ta sled tva moje da po4nete da si spodelqte i nqkvi po - li4ni. Vyprosa e kak razsyjdava6 ne na kolko godini si.. tva sam go preceni

Btw xixi typ si
Във всички отношения си прав :lol:

Mimka_sweet
01-21-2007, 15:11
аАми и на мен ми се струват ЛЕКО невъзможни нещата...Ти на 13 тя на 15 :( Значи често се вижда голямо момче да ходи с малко момиче,обаче малко момче с голямо момиче някък не върви. Не се отчайвай просто ти казвам истината :wink: Потърси някоя на твоята възраст :-D

xixi
01-21-2007, 15:13
аАми и на мен ми се струват ЛЕКО невъзможни нещата...Ти на 13 тя на 15 :( Значи често се вижда голямо момче да ходи с малко момиче,обаче малко момче с голямо момиче някък не върви. Не се отчайвай просто ти казвам истината :wink: Потърси някоя на твоята възраст :-D
или отвлечи майка и.
Пфу писна ми да повтарям

anubite
01-21-2007, 15:16
Отрежи си ръката. Ще й направиш огромно впечатление. Ако и това не помогне, отвлечи майка й.

кръц-клъц
01-21-2007, 15:20
Та...... На 13 съм и харесвам едно 15 годишно момиче от нащо даскало. Чатили сме в Мирк, ама не мисля че и направих някво супер впечатление, просто защото тях не е от най-разговорчивите, а и аз не знаех кво да кажа. Плс кажете как да я заговоря или да направя някво по-добро впечатление. Знам много малко за нея, няма и откъде да науча, щото единственото момиче от нашия клас дето япознава ме харесва. Съмнявам се че приятелките и ще ме одобрят много, защото те са от онези, дето ходят с 20-21 годишни, а тя е супер земно и скромно момиче. ПЛС ХЕЕЕЕЛПППППП!
Поредният безплатен съвет за днес...
Не разбирам,ве хора,толкова ли сте тъпи.Няма нищо по-лесно от тва да напраиш впечатление...Значи...Каниш я на по кафе.Докато тя си пие там квото си е поръчала ти отиваш до най близкото улино куче и го завличаш на масата.След което започваш да го кормиш пред очите и с голи ръце(препоръчвам да не си си рязал ноктите дълго време).Не обръщай внимание на налудничавия поглед с който ще те погледне,а вземи едно хубаво,все още топло черво от коремната кухина на кучето и го омотай около врата си.Сега изтръгни сърцето(за предпочитане на кучето,но не е задължително),хавани го в ръка и започни да обикаляш около нея докато викш: Кръгове!КРЪГОВЕ!НАВСЯКЪДЕ СА!
Тя ще остане изумена,повярвай.Никога няма да те забрави.

muhlqsal_4orap
01-21-2007, 16:06
Та...... На 13 съм и харесвам едно 15 годишно момиче от нащо даскало. Чатили сме в Мирк, ама не мисля че и направих някво супер впечатление, просто защото тях не е от най-разговорчивите, а и аз не знаех кво да кажа. Плс кажете как да я заговоря или да направя някво по-добро впечатление. Знам много малко за нея, няма и откъде да науча, щото единственото момиче от нашия клас дето япознава ме харесва. Съмнявам се че приятелките и ще ме одобрят много, защото те са от онези, дето ходят с 20-21 годишни, а тя е супер земно и скромно момиче. ПЛС ХЕЕЕЕЛПППППП!
Поредният безплатен съвет за днес...
Не разбирам,ве хора,толкова ли сте тъпи.Няма нищо по-лесно от тва да напраиш впечатление...Значи...Каниш я на по кафе.Докато тя си пие там квото си е поръчала ти отиваш до най близкото улино куче и го
...и го уговаряш да те замества, да я баламосва и да се прави на теб, докато ти отвличаш майката

Vari_sa_maai
01-21-2007, 16:41
Аз си мисля че не е чак такова земно и скромно момиче, щото нали знаеш- с къвто се сърбереш такъв ставаш. Което ше иде да рече а чи рано или късно и тя ще стане като приятелките си и дори и да стане нещо между вас- недай си боже да се влюбиш силно в нея , ше дойде някой батко на по 20-21 да ти бие два шамара. Демек- зарежи я тая, намери си някоя от твоя калибър.

кръц-клъц
01-21-2007, 19:34
Та...... На 13 съм и харесвам едно 15 годишно момиче от нащо даскало. Чатили сме в Мирк, ама не мисля че и направих някво супер впечатление, просто защото тях не е от най-разговорчивите, а и аз не знаех кво да кажа. Плс кажете как да я заговоря или да направя някво по-добро впечатление. Знам много малко за нея, няма и откъде да науча, щото единственото момиче от нашия клас дето япознава ме харесва. Съмнявам се че приятелките и ще ме одобрят много, защото те са от онези, дето ходят с 20-21 годишни, а тя е супер земно и скромно момиче. ПЛС ХЕЕЕЕЛПППППП!
Поредният безплатен съвет за днес...
Не разбирам,ве хора,толкова ли сте тъпи.Няма нищо по-лесно от тва да напраиш впечатление...Значи...Каниш я на по кафе.Докато тя си пие там квото си е поръчала ти отиваш до най близкото улино куче и го
...и го уговаряш да те замества, да я баламосва и да се прави на теб, докато ти отвличаш майката
Мдам...И накрая кормиш майката,вместо кучето.Така ще бъде дори по-впечатлена(и майката,и дъщерята),а има шанс да развие и психично разтройство.

assd
01-21-2007, 19:36
забрави, 15 годишните гледат батковци... кат мене :-D

Serpentine
01-21-2007, 19:47
Няма чак такава драстична разлика между 13-15 годишните,и двата видя са лекомислени и претъпкани с хормони,а ако ти си сладур и си мил с нея...може и да стане нещо,но признанията ги дръж в краен случай,първо гледай да се сближите повече. Поне щом е земна...имаш повече шанс ако беше някоя скочубра :wink: Пробвай,нищо не губиш.

TreeHill
01-21-2007, 21:01
аАми и на мен ми се струват ЛЕКО невъзможни нещата...Ти на 13 тя на 15 :( Значи често се вижда голямо момче да ходи с малко момиче,обаче малко момче с голямо момиче някък не върви. Не се отчайвай просто ти казвам истината :wink: Потърси някоя на твоята възраст :-D


мн ми е чудно що да не върви?

sweet_DENI_f
01-21-2007, 21:56
заеби пич ;)
Търси си мацка горе долу колкото теб

blabla_bla
01-22-2007, 07:53
pi4 sorry ama spored men nqma6 po4ti nikakav 6ans s neq 6tot parvo super mn 6te se povlqe ot fr a pomisli te hodqt s po golemi batkovci a tq da tragne s nqkav det e po malak ot neq s 2 godini nikav 6ans!!!kolkoto i da e zemna nqma da tragne s po malak ot neq :lol:

BunnYY_f
01-22-2007, 08:24
pi4 sorry ama spored men nqma6 po4ti nikakav 6ans s neq 6tot parvo super mn 6te se povlqe ot fr a pomisli te hodqt s po golemi batkovci a tq da tragne s nqkav det e po malak ot neq s 2 godini nikav 6ans!!!kolkoto i da e zemna nqma da tragne s po malak ot neq :lol:
И аз мисля така, неприятно ти е, ама за съжаление е така :?

Klamer4o93
01-23-2007, 17:25
Няма чак такава драстична разлика между 13-15 годишните,и двата видя са лекомислени и претъпкани с хормони,а ако ти си сладур и си мил с нея...може и да стане нещо,но признанията ги дръж в краен случай,първо гледай да се сближите повече. Поне щом е земна...имаш повече шанс ако беше някоя скочубра :wink: Пробвай,нищо не губиш.
Q definirai "sko4ubra" :lol: PS Sorry za latinicata ama sam s novo PC i o6te nqmam flextype

ND4SPD_f
01-23-2007, 18:12
ami na dali ima6 koi znae kolko golqm 6ans,6tot po4ti sig e 4e haresva po-golqm ot neq....ama ina4e nqma da ti otkaje da se zapoznaete pri nikvi slu4ai taka 4e zemi napravi tva kato za na4alo....

gabbybon
01-23-2007, 18:15
:D :D :D Ебаси ти си на 13 а тя на 15 според мен тя намя да ти върже ако ти беше на 15 а тя на 13 можеше да имаш маалък шанс ама иначе няма да ти върже сорка :( Не се занимавай с нея за да си нямаш проблеми :wink: :wink:

pirinSS`
01-23-2007, 20:24
ако си от BulgarianTeamsPatch успеха ти е гарантиран !!!

xixi
01-23-2007, 20:26
забрави, 15 годишните гледат батковци... кат мене :-D
или просто хубави... като мене 8)