PDA

View Full Version : Ujasno sam samotna



Kameliq```
01-21-2007, 14:54
neznam kakvo da pravq,na 20 godini sam,a dosega dori ne sam se celuvala,a kakvo ostava da sam imala vrazka s nqkoi :( 4uvstvam se mn zle,vseki me otbqgva,ne pojelava da me opoznae kato 4ovek,a gleda samo fizi4eskite mi danni...Ot tolkova golqmo zna4enie li e van6niq vid?Za6to vsi4ko v dne6no vreme trqbva da se krepi vaz osnova na tova kakva viziq ima6,a na zaden plan ostavat ka4estvata,koito ima6 kato 4ovek.I az neznam za6to pi6a tuk,moje bi da si izleq makata ot samotata,koqto mi e spatnica ve4e tolkova mnogo godini...

кръц-клъц
01-21-2007, 15:08
neznam kakvo da pravq,na 20 godini sam,a dosega dori ne sam se celuvala,a kakvo ostava da sam imala vrazka s nqkoi :( 4uvstvam se mn zle,vseki me otbqgva,ne pojelava da me opoznae kato 4ovek,a gleda samo fizi4eskite mi danni...Ot tolkova golqmo zna4enie li e van6niq vid?Za6to vsi4ko v dne6no vreme trqbva da se krepi vaz osnova na tova kakva viziq ima6,a na zaden plan ostavat ka4estvata,koito ima6 kato 4ovek.I az neznam za6to pi6a tuk,moje bi da si izleq makata ot samotata,koqto mi e spatnica ve4e tolkova mnogo godini...
Ах!Това ме разчувства. :cry:




Абе що се не гръмнеш?Аз поне не мога да открия смисъл в жалкия ти живот...

Mimka_sweet
01-21-2007, 15:15
Ами постарай се да подобриш физическите си данни.Не че те са много важни ама за повечето МЕЖЕ са от значение . Ако иначе си мила ,сладка ,симпатична няаш проблемз.
Ама айде и аз къде съм хукнала,лапе да говори на 20 годишна жена за ЛЮБОФ .... Я СЕ СТЕГНИ

BlackPower
01-21-2007, 15:15
neznam kakvo da pravq,na 20 godini sam,a dosega dori ne sam se celuvala,a kakvo ostava da sam imala vrazka s nqkoi :( 4uvstvam se mn zle,vseki me otbqgva,ne pojelava da me opoznae kato 4ovek,a gleda samo fizi4eskite mi danni...Ot tolkova golqmo zna4enie li e van6niq vid?Za6to vsi4ko v dne6no vreme trqbva da se krepi vaz osnova na tova kakva viziq ima6,a na zaden plan ostavat ka4estvata,koito ima6 kato 4ovek.I az neznam za6to pi6a tuk,moje bi da si izleq makata ot samotata,koqto mi e spatnica ve4e tolkova mnogo godini...
Ах!Това ме разчувства. :cry:
Мноу си лош баа!




Абе що се не гръмнеш?Аз поне не мога да открия смисъл в жалкия ти живот...

xixi
01-21-2007, 15:23
neznam kakvo da pravq,na 20 godini sam,a dosega dori ne sam se celuvala,a kakvo ostava da sam imala vrazka s nqkoi :( 4uvstvam se mn zle,vseki me otbqgva,ne pojelava da me opoznae kato 4ovek,a gleda samo fizi4eskite mi danni...Ot tolkova golqmo zna4enie li e van6niq vid?Za6to vsi4ko v dne6no vreme trqbva da se krepi vaz osnova na tova kakva viziq ima6,a na zaden plan ostavat ka4estvata,koito ima6 kato 4ovek.I az neznam za6to pi6a tuk,moje bi da si izleq makata ot samotata,koqto mi e spatnica ve4e tolkova mnogo godini...
брей моля те ела да те покажа в час по биология.
*Еххххх това ще ми оправи оценката*

01-21-2007, 15:24
Zdravei, metni edin nick v irc, za da se opoznaem :)

sexa_na_kompleksa
01-21-2007, 15:30
Спред мен още не си срещнала подходящия,но има време,не се претиснявай :)

01-21-2007, 15:47
Az sum tozi otgore... moje i v skype zabravix da dopulnq

juSTkiddy
01-21-2007, 16:18
Оу тфа е гадну....Ама ако имаш много приятели и излизаш да се забавляваш не се притеснявай-просто не си срещнала подходящия...Но ако си стоиш по цял ден вкъщи и не излизаш трябва да се стегнеш шото ще си провалиш наи хубавите години

Vari_sa_maai
01-21-2007, 16:30
Хубаво или не- тва е положението. Външният вид има страшно голямо значение. Обаче пък много рядко има толкова грозни хора че да си останат сами цял живот- освен ако не си 90- 100 кила, като се облечеш добре, като се гримираш и си направиш хубава прическа сичко си идва на мястото 8)

01-21-2007, 16:40
Има едно решение-45-ти автоматичен и боен патрон!

real-girl
01-21-2007, 16:46
Iavno zaradi v1n6niqt si vid ne si imala pove4eto 6ansove,koito podnasq jivota..ne znam kak ziglejda6,oba4e ne biva da se ot4aiva6. Vinagi ima izhod ot situaciite-stiga da znae6 kakvo iska6 ot sebe si i ot sveta.. Ne e k1sno da promeni6 korenno jivota si-re6i se & JUST DO IT !! Ne e tolkova slojno, ako si p1lna-otslabni,promeni ne6to v stila si,v pri4eskata si i nai-vajno e izl14vanieto:b1di samouverena i usmihnata,izlizai pove4e i vse 6te sre6tne6 nqkoi,s koito da si dopadnete po vqskak1v na4in. Aide,i k1smet,mila ;)

Вая
01-21-2007, 17:04
Здравей! : )
Макар да съм доста по-малка, виждам себе си в поста ти. Бих се радвала, ако си поговорим и обменим опит, така да се каже :wink: Ако изявиш желание, може да се регистрираме и двете, а след това чрез лични съобщения да си разменим скайповете :wink:
Ако не искаш, мога само да ти пожелая успех...
Да ти пожелая да намериш такъв,който ще оцени красивото в душата ти,а не в тялото.Такива са малко.

JoeBanana
01-21-2007, 17:08
сички тряя се оправяме с квото ни е дадено :-D тва е

koalka
01-21-2007, 18:28
Еми извинявай, но не мога да бъда с човек, който не ми харесва физически.За да го обичам трябва да харесвам всичко в него.Естествено, вътрешната красота не е най-важната.

01-21-2007, 19:03
Промени си външния вид и бъди по-самоуверена, макар че това да си на 20 и да не си се целувала много ме очудва, ама не се притеснявай нищо не си загубила... Даже така можеш повече да учиш и да не се отклоняваш в странични мисли по любимия и прочие... А ако пък беше преживяла една раздяла щеше да ти е още по-ужасно от сега бъди сигурна. Но най-странното е че на колкото повече год човек се целуне за 1ви път, толкова по-трудно преживява първата раздяла... Ако не ти се целува не го прави, нищо не прави насила после ше страдаш повече слушай ме кво ти говоря!!! не се майтапя

кръц-клъц
01-21-2007, 19:08
сички тряя се оправяме с квото ни е дадено :-D тва е

Демек де,ако нема кой да те оправя на 20 години,оправяй си се сама.

PoisoNGirL
01-21-2007, 19:15
poraboti malko nad vunshniq si vid.vseki chovek ima neshto krasivo v sebe si.malko grim.pricheska i podhodqshti drehi ne moje da ne grabnesh okoto na nqkoi. no za tazi cel trqbva da izlezesh sred hora i da gi plenish s harekter i obshtitelnost. i da ne se otchaivash jivota e pred teb bali taka?nikoi ne ostava cql jivot sam...pone az ne poznavam takuv :roll:

PoisoNGirL
01-21-2007, 19:22
Pti4i grip mn si losh eiii [-( :roll:

TreeHill
01-21-2007, 19:29
Спред мен още не си срещнала подходящия,но има време,не се претиснявай :)

Докато не станеш на 30. Тогава вече трябва да се притисняваш.


:-D

Whisperry
01-22-2007, 09:31
neznam kakvo da pravq,na 20 godini sam,a dosega dori ne sam se celuvala,a kakvo ostava da sam imala vrazka s nqkoi :( 4uvstvam se mn zle,vseki me otbqgva,ne pojelava da me opoznae kato 4ovek,a gleda samo fizi4eskite mi danni...Ot tolkova golqmo zna4enie li e van6niq vid?Za6to vsi4ko v dne6no vreme trqbva da se krepi vaz osnova na tova kakva viziq ima6,a na zaden plan ostavat ka4estvata,koito ima6 kato 4ovek.I az neznam za6to pi6a tuk,moje bi da si izleq makata ot samotata,koqto mi e spatnica ve4e tolkova mnogo godini...
За мое огромно съжаление това е тъжната истина.. по дрехите наистина посрещат, и по визията като цяло.. но мисля, че въпросът при теб едва ли опира само до фигурата.. трябва да имаш повече самочувствие като цяло, да прецениш къде са талантите ти и да ги усъвършенстваш... помисли си: може би рисуваш, пееш или танцуваш добре, може би имаш дарбата да помагаш на хората и да ги разбираш, или пък имаш развито логическо мислене.. намери своята дарба и се насочи към усъвършенстването и, за да ти дойде прилив на самочувствие.. а междувременно се погрижи и за външния си вид.. не е задължително да имаш крака на моделка или талията на Лара Крофт, за да те харесват! Незнам какъв точно смяташ, че е проблемът с външния ти вид, но бих те посъветвала да се запишеш на някакъв спорт - дори и в началото да не харесаш идеята и да нямаш желание, ще видиш, че ако го направиш, ще се почувстваш много по-добре! Смени и прическата, погрижи се за кожата, маникюра, облеклото.. не е задължително да се носиш по последна мода, просто се постарай да изглеждаш спретнато и приветливо и съм сигурна, че ще те забележат! Много бих искала да ти помогна, затова пиши ми на лично съобщение с повече информация за себе си, за да се опитам още по- добре да те насоча! :wink: :D