PDA

View Full Version : Проблем. :( Малко инфо и помощ



gfdg
01-21-2007, 15:41
Имам следния проблем: имам две пъпки(на такова ми приличат) на к**а по точно в долната част кадето е межоду него и т****е. От няколко дни като ги пипам ме болят и не знам какво да права. Мажа ги с крем против кожни инфекции и такива неща ама не знам дали ще помогне даже не знам какво точно е това.
Папките са червени като пеница ,две на брои , малки с черни точки на върха. Някои ако знае какво е това или знае какво е нека каже. За сега се мажа с този крем ,но ако не помогне ше ида на доктор макар ,че ме е много срам :(

sladoled
01-21-2007, 17:23
Така както ги описваш нещата става въпрос за нещо подобно на циреи.Затова: ако в центъра на пъпките има косми ги отскубни /защото в основата на космените фоликули е проблема/, после промий с риванолов разтвот /от аптеката , но внимавай! боядисва дрехите/ и намажи с антибиотичен мехлем /или йодасепт унгвент - също от аптеката/ Покрий с марличка и тогава сложи бельо да фиксираш превръзката. И така поне два пъти дневно. Но ако нещата не се подобряват , а ти имаш темпетатура , силно зачетвяване, оток отивай веднага на лекар. И много важно!!!!! НЕ ГИ СТИСКАЙ!