PDA

View Full Version : "Скинари нападнаха чернокож..."



quench
01-21-2007, 17:03
Честито,европейци! Днес,в прекрасната ни столица,група млади,интелекуталци-идеалисти,по-известни като "скинари",нападнаха и намушкаха чернокож мъж с нож.
Такива изяви ме карат да се гордея,че съм българин и изпълват сърцето ми с радост заради прекрасната постъпка на младежите!
:evil: :smt078

Me4oOoOo
01-21-2007, 17:20
Е за мене т'ва е пълна простотия особено с т'ва "скинарите" и т.н.Аз несъм някав расист тоя бил "циганин,ром,турчин,помак и т.н" за мене няма разлика всичките сме хора и всичките сме един дол дренки.Пълни кретени и олигофрени няма никакво изклучение за мене.Т'ва че някой други се имат за не6то повече и правят тези не6та само едно :smt067 :smt068 :smt070 :smt097

quench
01-21-2007, 17:27
Аз чакам други съфорумници да се изкажат....

Me4oOoOo
01-21-2007, 17:34
А ти какво чака6 да те подкрепят ??? с това което е станало ?

RoyTheReaper
01-21-2007, 17:47
Срам, срам, срам :evil:

01-21-2007, 18:00
А ти какво чака6 да те подкрепят ??? с това което е станало ?
не,чака да се изкажат ония тъпанари дет се мислят за скинари и подкрепят нацизма

Ziezi
01-21-2007, 19:49
Честито,европейци! Днес,в прекрасната ни столица,група млади,интелекуталци-идеалисти,по-известни като "скинари",нападнаха и намушкаха чернокож мъж с нож.
Такива изяви ме карат да се гордея,че съм българин и изпълват сърцето ми с радост заради прекрасната постъпка на младежите!
:evil: :smt078
Къде го виде тва?

Dr. Kazimbutt
01-21-2007, 19:56
Гениално! Какви добри младежи - заклали човека! След като прочетох тази прекрасна новина, городстта, породена от националната ми принадлежност, нарасна неимоверно! Булгар! Булгар!

Ziezi
01-21-2007, 20:08
нищо ново под слънцето...
само, че като е негър медиите пищят, а като наръгат някой пънкар или пребият някое момиче или майка с дете нищо...
Е да са,кога некой е бил майка с дете?

Mooo6nooo
01-21-2007, 20:10
нищо ново под слънцето...
само, че като е негър медиите пищят, а като наръгат някой пънкар или пребият някое момиче или майка с дете нищо...
... което не оневинява по никакъв начин постъпката им. И не съм толкоз сигурен, че пак няма да пищят. На телевизията просто и трябват новини...

Ziezi
01-21-2007, 20:34
Някой няма ли да даде линк кум тази новина,щото така с голи приказки...

Mooo6nooo
01-21-2007, 20:37
http://btv.bg/news/?magic=all&story=55846

Ziezi
01-21-2007, 21:21
Аз лично се съмнявам,че ще си съсипят живота заради това...Мога да дам няколко примера,но някой друг път...А колкото до тоя негър-ми що,ако некой бел отиде в Нигерия дали няма да му се случи същото?

Mooo6nooo
01-21-2007, 21:31
и как като изляза по улиците ще ме гледат все едно и аз съм такъв...
Много често казваше една фраза за тенденцията хората да съдят за дадена група хора според най-долните и представители. В този случай ще е абсолютно вярна.

Ziezi
01-21-2007, 21:33
ще видим...

бтв на НДК бяха били жена с дете или бременна жена...
няколко човека ги бяха прибрали в 4-о...

мога да поразпитам кои са били :)
Я,тва не го знаех...Казвай кои са,ще им скъсам ушите..

niGGa
01-21-2007, 21:57
деба тия скинари деба :lol:

Ziezi
01-21-2007, 22:01
деба тия скинари деба :lol:
Ей,внимавай,че си е ебало майката :lol: :wink:

teenkopele
01-21-2007, 23:34
нищо ново под слънцето...
само, че като е негър медиите пищят, а като наръгат някой пънкар или пребият някое момиче или майка с дете нищо...
Е да са,кога некой е бил майка с дете?

Имало е много такива случаи, но никоя медия не си е направила труда да ги съобщи.
Пример: преди мача Ботев Пловдив- Левски (2006г.), фенове на Ботев пресрещнали майка и дете, взели шалчето на жената (то е на Левски) и започнали да я млатят. Въпреки всичко, жената дойде на мача, но цялата и глава беше в синини и държеше торбичка с лед.

:!: Кофти работа...

quench
01-22-2007, 07:29
Абе,в тоя ред на мисли,тука не се ли размотаваха едни нещастници,които се представяха като ултрас на Ботев Враца? Що престанаха да пишат тея момчета,може да дойдат и да се похвалят малко...

Dr. Kazimbutt
01-22-2007, 08:34
Пример: преди мача Ботев Пловдив- Левски (2006г.), фенове на Ботев пресрещнали майка и дете, взели шалчето на жената (то е на Левски) и започнали да я млатят. Въпреки всичко, жената дойде на мача, но цялата и глава беше в синини и държеше торбичка с лед.

:!: Кофти работа...
Много ме радваш как го казваш. Все едно няма такива изпълнения от страна на феновете на Левски... :lol:

bulgarche
01-22-2007, 18:34
Аз лично се съмнявам,че ще си съсипят живота заради това...Мога да дам няколко примера,но някой друг път...А колкото до тоя негър-ми що,ако некой бел отиде в Нигерия дали няма да му се случи същото?
Аз пък ще изчакам да видя примерите
този път не е някой циганин, ами черен...ся ще има пасъзим ала-бала...до лседващата по-интересна новина. И както винаги само едно "скинари" и толкова...




Пример: преди мача Ботев Пловдив- Левски (2006г.), фенове на Ботев пресрещнали майка и дете, взели шалчето на жената (то е на Левски) и започнали да я млатят. Въпреки всичко, жената дойде на мача, но цялата и глава беше в синини и държеше торбичка с лед.

:!: Кофти работа...
Много ме радваш как го казваш. Все едно няма такива изпълнения от страна на феновете на Левски... :lol:
Е как бе..."любимия отбор" прави само хубави неща ;)

quench
01-22-2007, 18:55
Да,така е - виждал съм агитките на не един отбор да излизат на работен полуден в събота,за да почистят градинките и да оправят пейките в парка!
Не чакай ти зори! Връви, (тук ще я преработя) работи,работи!

teenkopele
01-22-2007, 19:41
Пример: преди мача Ботев Пловдив- Левски (2006г.), фенове на Ботев пресрещнали майка и дете, взели шалчето на жената (то е на Левски) и започнали да я млатят. Въпреки всичко, жената дойде на мача, но цялата и глава беше в синини и държеше торбичка с лед.

:!: Кофти работа...
Много ме радваш как го казваш. Все едно няма такива изпълнения от страна на феновете на Левски... :lol:

За такива изпълнения не съм чувал. Ако знаех, щях да кажа.
Мисли си каквото искаш. :wink:

Mooo6nooo
01-22-2007, 20:59
За такива изпълнения не съм чувал. Ако знаех, щях да кажа.
Мисли си каквото искаш. :wink:
Явно е, че имаш проблеми със слуха...

SmurkamDoZori
01-22-2007, 23:14
от скинар до скинар има разлика от земята до небето.

HardcorE_AFA
01-23-2007, 22:27
Tova e istoriq s koqto trqbva da ni e sram.Zaradi takiva kato teq bulgariq e na tva deredje.Za tva koito 4ujdenec znae kade e BG znae 4e e opasna i t.n.Zaradi takiva koito uj se borqt za stranata si a v su6toto vreme te q sasipvat

KPuBA_4yTyPA
01-26-2007, 01:34
Па никой не е длъжен да диша един и същ въздух с маймуняци.Тва е държава,не е зоологическа градина,нали?Като искам да видя шимпанзе ше си купа билет и ще ида в Зоологическата градина да вида шимпанзето Борко и да му фърла една коричка през клетката.Аз лично съм нещу като тартор на малка група от 7 човека такива пича,с бръснати глави и с анцузи и обувки и бием бай мангу дето намерим.Имаме отношение и с други групи такива скин братя,некои са много големи и силни и мачкат ченилките и педалите дето ги фанат.Ние сме пребивали травестит,веднъж 10 мангала и един негар...последното ни тикна у арест,ама се измъкнахме,щото негара беше неграмотен и не подаде жалба.Бе бийте ги дето ги фанете,да се връщат и да берат банани и толкова

Seizure of Powеr
01-26-2007, 11:08
Аз чакам други съфорумници да се изкажат....
Знаеш ли какво ще ти кажа лайно комунистическо?!
По-голям боклук от тебе няма да се роди :!:
Не съм съгласен и с онези тапанари....На България негрите не са и проблем!Има цели 2 млн. българофоби :!: Те са ни проблема :!:

mon4eto
01-26-2007, 18:47
sekvi xora ima we...priemete go...(bez komentar) :evil:

Шишарка
02-02-2007, 18:20
Абе тука само негри ни липсваха,но пак не подкрепям постъпката на тия ...скинове.Не мисля че расовите проблеми трябва да се решават така

Gothique♫
02-03-2007, 09:07
Срам,има ли значение дали ще си черен,циганин или турчин и ти си човек а пък за скиновете дето пребиват пънкари деа тва пък си е е**ло мамата напаво как може,то България си е цяло гето напрао да те е страх да излезнеш от вкъщи щото някой може да те изнасили или убие и да не те намерят и да си гниеш в някоя канавка...

malakalmavt
07-28-2007, 23:19
По принцип не е достойно дело, но чернилките трябва да знаят, че не са желани тук. Те действат по същият принцип както и циганите. Един избяга в друга държава и после изтегли целият род и всички приятели. Лично аз не ги харесвам, но бих ги дискриминирал заради това, че са черни. Имам един принцип - да съдя за хората по делата или техните намерения/идеи.
И скинарите да не постъпват така олигофренски. По-скоро да се съберат и да нападнат циганско гето, това се казва смела и достойна постъпка. Циганите са престъпници и паразатът който живее на наш гръб. В една нормална държава, ако така живеят на гърба на някой друг народ, всекидневно ще има атентати и насилие срещу тях с което да им се покаже, че не са желани в съответната държава от коренното население. Но това тук не е държава и циганите въпреки, че са 1/10 от българите - ги ебат здраво и дори са им взели страха. А и още нещо, напълно убеден съм, че ако сам бял отиде в негърска държава, ще бъде най-малкото пребит и ограбен. Между другото, никой не е длъжен да харесва или да приема добре някой пришелец. Никъде в Европа, имигранта не е добре дошъл и това не е изобщо расизъм а право на избор на суверенния народ.

quench
07-29-2007, 06:01
да, но се появяват няколко проблема - след като съдим не само по делата, но и по намеренията, тогава кой ще е ВСИШАТА инстанция, която да казва кой какво намерение има?
освен това, след като неутрализираме явно неудобните, бъди сигурен, че ще се премине към фиктивно неудобни и т.н.
приличаш на Тоталитарианист, защото поставяш идеите си на такава плоскост, при която се предполага, че ти ще си Квестор и Управляващ, а не редник и гражданин, който ще страда под железният ботуш
и някак си се изплъзва идеята, плана за политическо развитие
иначе дълбоките желания, които стоят зад избора ти, са ОК

_donna_
07-31-2007, 12:34
експлойтед,не е въпросът в това,че медиите пискат,защото престъпленията са на расова основа,нещо което винаги е било атрактивно.въпросът е от какво е предизвикано това престъпление,защо го правят и какво постигат.човек,който изнасилва и убива малко дете е луд,най-вероятно не може да различи доброто от лошото/колкото и да са субективни тия думи/,поне има някаква причина.а един млад Идеалист би трябвало да разбира,че тая омраза не носи щастие. (:

OtherDimension
07-31-2007, 13:37
а един млад Идеалист би трябвало да разбира,че тая омраза не носи щастие. (:

Да не би да си гледала Американска История Х - там се опитаха да кажат същото, че правилния въпрос бил, не как да спра и как да не мразя, а "Това което правих до сега, всичката тази омраза носеше ли ми щастие ? Правеше ли ме щастлив".

Понякога омразата е градивна, поне при мен. Без омраза не знам как бих живял.

като ти гледам снимките ... ти си болна душа и си извратен

_donna_
07-31-2007, 13:50
гледах от части този филм за човешките мании и тяхната безсмисленост.
но не заради филма казвам това.и децата знаят,че да мразиш не е хубаво.не бъркай хъс с омраза.тя гради върху разруха. :wink:

malakalmavt
07-31-2007, 15:19
Dani_Filth_BG, истината е, че сме в положение по кофти от Средновековието - тогава ако те нападне чуждо неприятелско племе, спокойно може да се организирате с оръжия и да се самозащитите. сега се натрапва идеята, че не можело, не било хуманно... законно алабала, като същевременно полицията не прави нищо, освен да взима пари. извода е един - саморазправа и точка. казваш, че сте повече - ами защо ги търпите? виждате, че държавата не прави нищо - направете вие! добрата новина е, че има вече примери за такива дела в България, те обаче не са известни и не се пишат по вестниците, нито ги казват по телевизията... тъй като медиите са против толерирането на българите, следователно медиите не са пробългарски. организирайте се и при следващата им проява, ги нападнете изведнъж и се защитете, накажете ги в името на справедливостта - око за две, зъб за чене! щом като сега когато са българите повече се оставят да ги мачкат някакви първобитни полупримати-цигани, то когато станат повече от нас, какво ще правят?!?
организация и действие под идеята да се защити българското, вашето достойнство, чест, имущество или каквото било. в другите страни поне е така, за Гърция да не говоря. кучето играе според тоягата. аз не съм от търговище, но това не пречи да ви помогна като сънародник, ако има някакво раздвижване или желание за промяна на теглото от циганите.

special_girl_SS
07-31-2007, 21:11
Хмм принципно тая тема е за негъра наръган пред Амор, преди месеци, а всъщност се заформи дискусия за циганите и турците.

Такамм първо по темата - такива неща се случват непрекъснато, само че тия младежи имаха неблагоразумието да извършат "мисията" си пред дискотека!! Както и да е, те наистина си провалиха живота oт глупост. Мисълта ми беше че това не трябва да ви учудва. В цяла Европа се надига неонацистка вълна и България не е изключение. :roll:

Колкото до турците и циганите - мисля че е излишно да коментирам :lol: Мнотго пъти съм го казвала, но ще го кажа отново - всички твърдят че българите са толерантни и т.н., което е голяма глупост! Българите са не по-малко расисти от другите народи, просто или изобщо не ни засяга какво става около нас, или търпим като говеда да ни мачкат некви чернилки и резаци.

malakalmavt
08-01-2007, 00:32
нацистката по-горе сама влиза в противоречие със своите откровено казано лъжи. българина не е расист и на расистите не се гледа с добро око, по простата причина, че всичко е изкривено и представено в лош блясък. българина е по самоубийствено толерантен, приравнен до апатично говедо, което не знае по какъв път е тръгнало.
как може да е расист и същевременно малцинствата да имат такива привилегии, дори по-големи от на българите. не, българите определено не са расисти, ако бяха такива, нещата щяха да стоят друго яче - доста по-добре за тях!

RoyTheReaper
08-01-2007, 10:57
а един млад Идеалист би трябвало да разбира,че тая омраза не носи щастие. (:

Да не би да си гледала Американска История Х - там се опитаха да кажат същото, че правилния въпрос бил, не как да спра и как да не мразя, а "Това което правих до сега, всичката тази омраза носеше ли ми щастие ? Правеше ли ме щастлив".

Понякога омразата е градивна, поне при мен. Без омраза не знам как бих живял.

като ти гледам снимките ... ти си болна душа и си извратен

Лошото е, че такива като него не осъзнават нуждата си от специализирана помощ.

special_girl_SS
08-02-2007, 14:31
нацистката по-горе сама влиза в противоречие със своите откровено казано лъжи. българина не е расист и на расистите не се гледа с добро око, по простата причина, че всичко е изкривено и представено в лош блясък. българина е по самоубийствено толерантен, приравнен до апатично говедо, което не знае по какъв път е тръгнало.
как може да е расист и същевременно малцинствата да имат такива привилегии, дори по-големи от на българите. не, българите определено не са расисти, ако бяха такива, нещата щяха да стоят друго яче - доста по-добре за тях!

Хаха никак не си противореча, просто ти явно не си разбрал какво исках да кажа, за това ще ди обясня с прост пример :wink:
Всеки българин мрази циганите защото крадът и живеят на наш гръб (е има и изключения, които не мислят така... :roll: ) но въпреки това, българинът седи и ги гледа тъпо, вместо да потърси правата си, което разбира се не значи че е толерантен :wink:

Disrespect
08-02-2007, 20:24
^ти кво...геноцид ли искаш? я първо мислете за последиците па тогава плямпайте

Mo6no3
08-02-2007, 21:00
Ами то попринцип е супер лесно да се плямпа по форумите...


според мен най-важното е да се направят мерки, така че циганите да се образоват. Случи ли се това, най-вероятно ще намалят страшно много и кражбите и ще се намали популацията им, защото образованите хора правят по-малко деца.

Jaden
08-03-2007, 14:51
Евала на момчетата.Крайно време е негрите и мангалите да разберат ,че няма място в прекрастната ни родина и ако не искат да се махат от тук-ние ще ги накараме.

Disrespect
08-03-2007, 19:07
Евала на момчетата.Крайно време е негрите и мангалите да разберат ,че няма място в прекрастната ни родина и ако не искат да се махат от тук-ние ще ги накараме.

знаеш ли кво...ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ 5 гръка да те пречукат от бой сега там в Гърция да видим дали ще говориш по същия начин

RoyTheReaper
08-03-2007, 19:12
Грциja... :smt005

Jaden
08-03-2007, 19:44
знаеш ли кво...ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ 5 гръка да те пречукат от бой сега там в Гърция да видим дали ще говориш по същия начин

На интересен ли се правиш?Аз във гърция не говоря на всякъде на български и не им викам тъпи византийци и не вдигам българското знаме както правят турците тук!

malakalmavt
08-03-2007, 20:29
Евала на момчетата.Крайно време е негрите и мангалите да разберат ,че няма място в прекрастната ни родина и ако не искат да се махат от тук-ние ще ги накараме.

знаеш ли кво...ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ 5 гръка да те пречукат от бой сега там в Гърция да видим дали ще говориш по същия начин

а ти какво предлагаш и каква позиция поддържаш?

Jaden
08-03-2007, 21:40
_SL_ написа:

Jaden написа:
Евала на момчетата.Крайно време е негрите и мангалите да разберат ,че няма място в прекрастната ни родина и ако не искат да се махат от тук-ние ще ги накараме.

знаеш ли кво...ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ 5 гръка да те пречукат от бой сега там в Гърция да видим дали ще говориш по същия начин

а ти какво предлагаш и каква позиция поддържаш?

Според мен не трябва да се позволява на турците да се държат както те искат ,а както ние им наложим ,защото ТОВА Е БЪЛГАРИЯ и като не им харесва да си заминават в турция ,а не да стоят тук и да се правят на големи турски националисти и мюсюлмански фанатици.
Защо не пробват така в Грция или Србиа?Защото и гърците и сърбите ще им ебат мамата още на втория ден!!!

Disrespect
08-03-2007, 21:43
я се замислете ...

ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ИМА ТОЛКОВА ТУРЦИ В БЪЛГАРИЯ ?? И КОЙ Е ВИНОВЕН? естествено че са теееее...българите са велики, България също а турците са гадни паразити...

бахахаах

malakalmavt
08-04-2007, 15:43
я се замислете ...

ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ИМА ТОЛКОВА ТУРЦИ В БЪЛГАРИЯ ?? И КОЙ Е ВИНОВЕН? естествено че са теееее...българите са велики, България също а турците са гадни паразити...

бахахаах

много смешно, болен наркоман :idea:
бих те освободил от мъките с едно въже около врата :roll:

Disrespect
08-04-2007, 16:07
не отговори на въпроса
кретен
наречи ме наркоман като ме видиш да друсам, келеме тъпо

LuxurySk0B
10-18-2009, 09:30
Жалко за човека :( Ако беше Ronnie Coleman дали щяха да се опитват да го бият и намушкват?

WhiteOnly
10-18-2009, 19:07
напълно съм съгласен с Jaden
Според мен не трябва да се позволява на турците да се държат както те искат ,а както ние им наложим ,защото ТОВА Е БЪЛГАРИЯ и като не им харесва да си заминават в турция ,а не да стоят тук и да се правят на големи турски националисти и мюсюлмански фанатици.
Защо не пробват така в Грция или Србиа?Защото и гърците и сърбите ще им ебат мамата още на втория ден!!!

но не само те а всеки който не е българин и се намира в родината ни трябва да се съобразява че е в българия а не в зоопарка от където е дошъл

ZipFail
10-19-2009, 04:24
Жалко за човека :( Ако беше Ronnie Coleman дали щяха да се опитват да го бият и намушкват?
Ronnie Coleman всеки тренирал над 2-3 г. боен спорт ще му вкара такива песници че няма да може да се обърне :lol:

levskar4eto72
04-13-2011, 17:10
Смърт пропагандирай някъде другаде - не тук. Още една такава изява и съживяване на стара тема и ще приключи звездния ти миг във форума.

амк933