PDA

View Full Version : orgazym



krem4e
01-21-2007, 17:00
predlagam vi tuk vseki da napi6e kakvoto znae po tozi vyrpos, az ne sym mnogo svetnata,no moje bi ne sym samo az
4ela sym, 4e jenskiq orgazym bil dva vida i razni gluposti sym 4ela, no nqkoi mojete li da mi obqsnite pove4e za tova i kak razbira6 dali e takova

deidiy
01-21-2007, 17:04
няма два вида оргазъм той е един но може да се постигне по-много начини когато си възбудена :D можеш да не получиш оргазъм ако си притеснена,нервна,не си готова за секс и разни такива :lol: общо взето е това

krem4e
01-21-2007, 18:54
няма два вида оргазъм той е един но може да се постигне по-много начини когато си възбудена :D можеш да не получиш оргазъм ако си притеснена,нервна,не си готова за секс и разни такива :lol: общо взето е това

da,oba4e kogato go pravq sama,prosto e za 1 min i e nali kolkoto da se samozadovolq,tova se slu4va i s priqtelq mi (no mojei bez da e proniknal v men),a drugoto e po-razli4no-to si e to4no kato go pravim i mislq,4e tova e istinskiq orgazym,togava mi e neveroqtno hubavo i izob6to ne moga da opi6a,no ako e tova,to kakvo e tova drugoto i za6to sa dve razli4ni? Az to4no tovaa bqh 4ela i taka e i pri men i zatova pitam. Pri vas kak e?Samo s men li e taka? Molq vi,kaje te mi! Ima li mi ne6to? Blagodarq predvaritelno!

krem4e
01-22-2007, 07:59
molq vi,otgovorete mi

krem4et0
01-22-2007, 10:41
При самозадоволявене просто свършваш,а когато е от приятеля ти-изпитваш удоволствие. А можело сама-не може. С мъж е по-добре!

Snoopy_
01-22-2007, 17:48
1. ИМА 2 вида оргазъм 2. МОЖЕ да го получиш при самозадоволяване.

Оргазмът бива - клиторен и вагинален. Клиторния се постига със стимулация на клитора, и е доста по силен от вагиналния. 3 от 4 жени са предразположени и към двата, 1 от 4 главно към клиторен. Клиторния се характеризира с това, че при неговото настъпване удоволствието е много силно, взривно, и предизвиква контракции (силно свиване и отпускане на мускулите) в таза, бедрата, и съответно корема. Белег на настъпил или предстоящ оргазъм е че вътре във вагината се усещат пулсаций (просто кравоносните съдове в стените се изпълват на максимум и се усеща пулса там, нищо нелогично).

Моля не коментирайте темата, изхождайки от личните си наблюдения, жената се развива в тази насока до 25 годишна възраст, това че вие не можете да изпитате клиторен/вагинален/какъвто и да е оргазъм на 14-18 годишна възраст не значи че не съществува!