PDA

View Full Version : Знам, че няма как, ама...



*/*/Изплашено*/*/
01-21-2007, 20:06
На 15 съм.Наскоро го направих с приятеля ми.Беше ми за първи път.Използвахме предпазни средства.Не е свършил в мен, нямаше скъсан презерватив..Всичко трябва да е точно..Няма как да съм забременяла, нали?
:?
И аз тва си викам - НЯМА КАК! Ама нещо в мен ме човърка....Имам чувството, че все на мен ще се случи най-лошото...не знам...Откачам...Ама недейте да ми казвате колко съм неграмотна и тн, щото не е така, просто се притеснявам излишно...Та...въпроса ми е...Как да се успокоя...?

Its Me
01-21-2007, 20:09
Наебете се пак :lol: ще се успокоиш сериозно :lol:

Me4oOoOo
01-21-2007, 20:13
Ми просто изли6но се притеснява6.6том сте използвали предпазни средства и не е свър6ил в тебе и няма скъсан презерватив просто се притеснява6 изли6но без причина.Успокой се малко и 6те ти мине :)

Merito_
01-21-2007, 21:25
Razbiram parvi pat ti e i se pritesnqvash,no nqma zakvo 6tom vsi4ko koeto kazvash e taka.A pak ako iskash da si tolkoz spokoina hodi si napravi test za bremennost i she se uverish 4e e nqmalo zakakvo :)

nai_goliamata_paranoi4ka_
01-21-2007, 21:34
mila i az se trevojeh neosnovatelno i parvia pat i vtoria a i edin pat bez da sam pravila sex daje puskah temi i trite pati za gluposti i si pravih dva testa:)ot nervite ni e prosto v takava vazrast sme:)no vse pak nikoga ne zagraviai predpaznite sredstva:)

01-22-2007, 06:17
Vij, mila, az sym 20-godishna, pyrviqt mi py beshe otdavna, vinagi polzvam predpazni sredstava... i vypreki tova i do den dneshe paranoqta si q imam. Mai tova e neshto normalno. No shtom vnimavash, izpolzvash prezervativ, a nai-ve4e priqtelqt ti ne svyrshva v tebe, nqma povod za pritesnenie. Shte se potrevojish, potrevojish i shte ti mine... Vajnoto e, 4e nqma za kakvo! Radvai se na vryzkata si, i se pazi :) To uspokoenieto samo shte si doide... Kysmet :)

XXX_f
01-22-2007, 06:33
спри да правиш секс и няма да се притесняваш повече :!:

JoeBanana
01-22-2007, 06:34
спри да правиш секс и няма да се притесняваш повече :!:
аууу днеска сме в мнооо хейтърско настроение :-D

XXX_f
01-22-2007, 06:38
спри да правиш секс и няма да се притесняваш повече :!:
аууу днеска сме в мнооо хейтърско настроение :-D

на тъпи и повтарящи се теми :arrow: тъпи отговори :-D :-D :-D

Alex_f
01-22-2007, 11:03
xaxa!za6to go nqma умнияя дъ ретърн,4e da ti kaje 4e si bremenna i da se uspokoi6?

/*/Изплашено/*/
01-22-2007, 13:05
Благодаря ви за отговорите.
Днес вече не издъжах и си направих тест...Всичко е точно.Явно наистина съм се притеснявала много излишно.Отново благодаря за разбирането на повечето от вас :)

Алминатора
01-22-2007, 13:06
На 15 съм.Наскоро го направих с приятеля ми.Беше ми за първи път.Използвахме предпазни средства.Не е свършил в мен, нямаше скъсан презерватив..Всичко трябва да е точно..Няма как да съм забременяла, нали?
:?
И аз тва си викам - НЯМА КАК! Ама нещо в мен ме човърка....Имам чувството, че все на мен ще се случи най-лошото...не знам...Откачам...Ама недейте да ми казвате колко съм неграмотна и тн, щото не е така, просто се притеснявам излишно...Та...въпроса ми е...Как да се успокоя...?
Тъпотия и пуберски дебилизъм.

Amayo
01-22-2007, 13:08
Ама нали знаеш :roll: такова ... теста лъже понякога. Така че утре пак тест. Даже най добре по два пъти на ден през седмица. :-)

01-22-2007, 13:25
dobre si napravila,za da se uspokoi6:)

shadow4e
01-22-2007, 13:36
Как да се успокоя...?

Като не правиш секс!

ThePainIsReaL
01-22-2007, 14:07
Ами научи се да имаш доверение на човека с/у теб, естествено , ако не се е*еш с всеки срещнат . И не бъди такава параноичка , съсипваш си нервните клетки . Не си заслужава .

Pezzzz
01-22-2007, 14:15
На 15 съм.Наскоро го направих с приятеля ми.Беше ми за първи път.Използвахме предпазни средства.Не е свършил в мен, нямаше скъсан презерватив..Всичко трябва да е точно..Няма как да съм забременяла, нали?
:?
И аз тва си викам - НЯМА КАК! Ама нещо в мен ме човърка....Имам чувството, че все на мен ще се случи най-лошото...не знам...Откачам...Ама недейте да ми казвате колко съм неграмотна и тн, щото не е така, просто се притеснявам излишно...Та...въпроса ми е...Как да се успокоя...?

И аз имах такива притесненя след първия ми път (момче съм), но спокоино това е до болга позбата на всеки и съвсем нормално ;)