PDA

View Full Version : pomognete pls



Slam40
01-21-2007, 20:15
zna4i rabotata e takava ,lqtoto edno momi4e mnogo si me haresvashe i az q haresvah no si imah priqtelka i ne se zanimavah s neq,sega sam svoboden i i kazah 4e mnogo si q haresvam i taka n.t,no tq ne mi dade nikakav otgovor,kajete kak da postupq za da q spe4elq pls

PoisoNGirL
01-21-2007, 20:21
samoubiistvoto e nai-krainoto reshenie ama verno pak si e reshenie :smt026 :smt040
sega seriozno... emii otivash pri neq govorish i razbirash kvoto iskash.pitash q napravo... haresavm te veche nqmam priqtelka..iskash li da sme zaedno...
ei pisna mi ot ednotipni temi.vseki pita kak da razbere edin koi si dali go ahresva... mi otivash i pitash samiq chovek..da ne ste malki... :mrgreen: :::

Beb4e__to
01-21-2007, 20:22
Това 4е не ти е дала отговор,може би зна4и 4е иска да помисли,дали има о6те 4увства към теб...дай и време,ако те потърси зна4и иска да бъде с теб! Ако пък не иска6 да 4ака6...говори отново с нея и я питай директно дали има 6анс за вас!
Успех :)

Need_A_Girl
01-21-2007, 20:57
Няма кво да се лъжем ;) Аз имах такъв случай на скоро, в крайна сметка стана ясно, че просто й е било неудобно да ми го кае в очите :? Сори, ама според мен тя те е преживяла.

п.с. ти смс ли и писа, че тя не ти даде отговор?! щото предполагам, че ако е било на живо, няаа да мълчи кат пукал 8)

sLaMcHO`
01-22-2007, 07:58
az ne mislq taka za6toto postoqnno mi prizvunkva i me kara da hodime na kafe i surdi kogato ne sam q viknal ,mislq 4e iska da e s men no ne6to q spira

BunnYY_f
01-22-2007, 08:21
Разбери какво я спира, и ако можеш и помогни по някакъв начин да преодолее това, което я спира и бъдете заедно :-)

koalka
01-22-2007, 11:14
Най-напред започнете по-често да се виждате, за да може да те опознае като човек.Започни да флиртуваш с нея и да й правиш комплименти, но не много, за да не й се вдигне самочувствието.

PerfectStrang3r
01-22-2007, 13:48
Най-напред започнете по-често да се виждате, за да може да те опознае като човек.Започни да флиртуваш с нея и да й правиш комплименти, но не много, за да не й се вдигне самочувствието.

Точно.

Телетъбис
01-22-2007, 15:40
скокнете заедно от някъде...тфа ше ви сближи ;)

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 17:29
скокнете заедно от някъде...тфа ше ви сближи ;)
да бе, за сближаването аз предлагам секундното лепило Локтайд или пък "Капчица"... някой да го предложи на "кръц-клъц", моля ви...

кръц-клъц
01-22-2007, 20:57
скокнете заедно от някъде...тфа ше ви сближи ;)
да бе, за сближаването аз предлагам секундното лепило Локтайд или пък "Капчица"... някой да го предложи на "кръц-клъц", моля ви...
Понеже вие сте гадни,лоши деца и никой не искаше да ми предложи, си предложих сам.От начало не се съгласих и си отказах,ама после се навих и си залепих петата за гръкляна.Определено сега се чуствам по-близък...ама май трябваше да си сменя чорапите първо.