PDA

View Full Version : 2 v1pros4eta



01-21-2007, 21:45
ave kato se celuvate ligavqt li vi?(ole 4e t1po stana :shock: )kato se celuvam i mi ostaat nekvi ligi4ki (tva e seki p1t) :? dali az s1m vinoven za tva? :roll: a i o6te edno v1pros4e-celuvali li ste se s momi4e s obica na ezika i qko li e?

Shogi
01-21-2007, 21:48
Ми тва с лигавенето говори за неопитност на единия от 2-та, но ако продължавате в същия дух след време ще изчезне :) Тва да не те притеснява...Колкото до обецата на езика...казват че е яко, макар че все си мисля,че металния вкус не се променя особено :) Хахахах 8)

sweet_DENI_f
01-21-2007, 21:58
абее лигавенето тряя свикваш ;) ако не можете да се целувате много добре е нормално;) ама де 6се научиш споко :lol:

BUBU_to4ka_TO
01-22-2007, 05:28
mi tova s ligaveneto ne mi se e slu4valo(ili pone ne sym obry6tala vnimanie) a dali sym se celuvala s mom4e s obeca na ezika -> ne, ne sym

4epHo0KaTa_Lady
01-22-2007, 07:15
Malko pove4e praktika i ligaveneto 6te iz4ezne :P amii dali sum se celuvala s m-4e s obi4ka..Mneee :( :( :(

blabla_bla
01-22-2007, 07:48
mi tva s ligaveneto trqbva da opita6 da go predotvrati6 za6toto na 4oveka otsre6ta mu e otvratitelno postavi se i ti na negovo mqsto zabil su se s nqkoq macka i posle si celiq v ligi ujasno e!!!a ina4e sum se celuvala s 4ovek s obica-mi sa6toto e smisal samo edno top4e det se poqvqva nqma razlika

Sarabi
01-22-2007, 08:41
Лигавенетоо...когато се заплеснем на някъде и си продължим на автоматик :-D Иначе не.А тези,които са се целували с мен могат да се похвалят,че са се целували с момиче с обица...аз си търся момче с обица,ама няма :twisted: За сега.

TreeHill
01-22-2007, 09:31
абее лигавенето тряя свикваш ;) ако не можете да се целувате много добре е нормално;) ама де 6се научиш споко :lol:


да се надяваме

donkihot
01-22-2007, 09:41
kogato bqh 5 klas se ligavih....a otnosno za obicata celuvala sam se s 4ovek s obica na ezika mi gotino e ama nishto osobenno

koalka
01-22-2007, 11:13
С времето като свикнеш да се целуваш, предполагам няма да се появят лигички.

Undying
01-22-2007, 11:25
Веднъж само беше яко лигаво и наистина ОТВРАТИТЕЛНООООО :x

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 14:23
омг не мога да разбера кой ви кара да се опитвате да се целувате с нещо, което вместо да ви нацели дупката, ви лапва цялата глава и я джвака?

Телетъбис
01-22-2007, 15:30
и кое му е лошото на лигите?тфа е най-лесният начин да хванеш някой вирус-кфо по-добро?

Sarabi
01-22-2007, 17:34
Пиърсинг на езика не би могъл да причини такива неудобства.Предполага знаеш какво представлява обицата.Не ми се вярва две кръгли топчета да успеят да се закачат...или наистина съм страшно зле по геометрия.Но оставам с убеждението,че кръгло и кръгло не може да се закачи.
Пиърсинга на езика-за някои мода,за други лично щастие.А това дали са иди...младежи,тези с обиците сами ще си решат.

Не си остроумен.

Sarabi
01-22-2007, 17:49
Защо реши,че съм го приела лично?Говоря общо.Просто не бих си губила времето да го обяснявам.Преполага се,че всеки ще го разбере.Аз вярвам,че не бих успяла да си закача обицата.Значи говоря по принцип.За някой,който смята,че може и да успее.
Виждаш ли,живота има две страни.Всеки може да приеме това,което му харесва.Едната страна е хубава.В нея теб те няма.Другата страна не е толкова хубава.В нея теб те има,а останалите са принудени да те търпят.Теб и подобните ти.

Не си остроумен.Наистина можеш да си помогнеш и...да се метнеш от някъде,за да не будиш съжаление,досада и омраза хората.Най-вече съжаление.

Sarabi
01-22-2007, 17:53
Лично стана след втория ти пост.

Спри да правш малоумни теми и Сам Си Прерязвам Гърлото(четеш книги...надявам се...явно знаеш азбуката).

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 17:57
Лично стана след втория ти пост.

Спри да правш малоумни теми и Сам Си Прерязвам Гърлото(четеш книги...надявам се...явно знаеш азбуката).

Е, как да не чета книги. Вече трета свършвам. Даже ми е интересно какво ще се случи с патето накрая.
бе да бееее, признай си че мама ти ги чете и ти пише тука постовете^^ какъв си такъв... комплексиран (тва не е следствието, ма гледам че сички го повтарят)

Sarabi
01-22-2007, 17:59
Радвам се.Патките са интересно нещо.Хвани после и за някоя кокошчица.С късмет после може и да станеш месар.Ако не си отрежеш ръката с някой сатър,разбира се...

Та не се притеснявай за хората с обиците.Това исках да ти кажа.

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 18:02
Радвам се.Патките са интересно нещо.Хвани после и за някоя кокошчица.С късмет после може и да станеш месар

Или пък да увладее мистичното изкуство да снасяш яйца О.о

Sarabi
01-22-2007, 18:06
Лелее,че той ще стане по-велик магьосник и от Астор!
Нее...по-добре да си отреже ръката със сатър.
И винаги като вариант остава самоубийството...

FiRe_LaDy
01-22-2007, 18:10
Ligavq se samo kogato ne mi e do celuvka v tozi moment,a choveka s men iska da se ... T'va e samo s posledniq mi priqtel .... Men ma e gnus i za tova ne sa i ligavq,ama s nego samo eitaka kat sa celuvame go pooligavqm .... Ma nalii ne mi e gandno na men ... :-D

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 18:16
Лелее,че той ще стане по-велик магьосник и от Астор!
Нее...по-добре да си отреже ръката със сатър.
И винаги като вариант остава самоубийството...
донт би джелъс, като Астор има доста, всъщност доста ви бива в това да омагьосвате с тъпота О.о
толкова тъпа тъпота че нещо остро като сатър не помага мн...
омг как да намеря ЪГЪЛА при положение че светът е толкова ТЪП?

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 18:21
Лелее,че той ще стане по-велик магьосник и от Астор!
Нее...по-добре да си отреже ръката със сатър.
И винаги като вариант остава самоубийството...
донт би джелъс, като Астор има доста, всъщност доста ви бива в това да омагьосвате с тъпота О.о
толкова тъпа тъпота че нещо остро като сатър не помага мн...
омг как да намеря ЪГЪЛА при положение че светът е толкова ТЪП?

Никога не съм си представял, че ще се влюбя в чорап...
*праща ти въздушен мухъл*

Sarabi
01-22-2007, 18:24
Самоубий се.Заедно с любимия си.Така ще можете вечно да сте заедно.
Ще улесните значително и света около вас.Ще ви намеря гробно място...точно до сметището.Знам,че си падате по силните миризми.

Sarabi
01-22-2007, 18:33
Интересите ми не са насочени точно към иронията и комедията.
Винаги можеш да си отржеш ръката и да ми я дадеш...да разуча костите й от близо.Или да се самоубиеш...ще ми е още по-интересно.Повярвай ми,ще се погрижа...добре...за трупа ти.

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 18:34
Ще улесните значително и света около вас.
А ако не искаме О.о Ако пък напук седим тук и му пречим и го гледаме докато ака, мн ли го притесняваме?

Ще ви намеря гробно място...точно до сметището.Знам,че си падате по силните миризми.
Ама оу, кой ти разреши да копаеш близо до вкъщи, тва е частна собственост :evil:
брей че нагли сте станали...

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 18:38
Интересите ми не са насочени точно към иронията и комедията.
Винаги можеш да си отржеш ръката и да ми я дадеш...да разуча костите й от близо.Или да се самоубиеш...ще ми е още по-интересно.Повярвай ми,ще се погрижа...добре...за трупа ти.
вдъхновяваш ме, моя музо...
Чорапът в мене се надига,
настойчиво търси си крак.
Кракът закачливо намига,
влиза в чорапа и... ЩРАК!
Война свещена, Хектор и Ахил,
накрайникът и ноктите забил,
чорапът като гъбъл бяга,
излита и... превръща се във баба Яга О.о

Sarabi
01-22-2007, 18:41
Е,виж,не знаех,че трябва да си купиш място,за да можеш да се изхвърлиш.

Самоубийството го предлагам с мисъл за вас,не разбираш ли?Загрижена съм.Бих дала много за да можете вечно да бъдете заедно.А света,всъщност не е важен,щом е успял да ви изака вас.

Sarabi
01-22-2007, 18:54
Мръсен сексист :evil: .Живей в заблуда.Надявам се да се радваш на достатъчно мъжка ласка.
Самоубийството винаги е решение...

Sarabi
01-22-2007, 19:00
А ти не си...поредния плосък...търсещ другата страна на човешкото съзнание-простотията.

HardcorE_AFA
01-22-2007, 19:02
hmm tovas ligaveeto moje da e ot 2 pri4ini,ednata e 4e o6te si devstven v tova a 2-roto e 4e ima hora s po ligavi ligi...billogi4n0 poglednato
a vtoriq ti vupros e dosta isurkat.otnosno celuvaneto s obica.Priqtno e i e po razli4no no ne moga da kaja 4e ot ednoto lizvane i ve4e sum polu4ila orgazum,priqtno no ne 4ak koi znae kvo...

Sarabi
01-22-2007, 19:21
И ти си глупав :-D Заедно с теб форума става едно пропаднало,отвратително,ми ризливо,лоясало,гранясало, ухлясало и задръстено от глупости място...само заради теб.
Аме дерзай.Щом това те кефи.

LO6IQ
01-22-2007, 19:26
обицата
Пише се Обеца.
Не съм се целувал с момиче ,което има обеца на езика. :-D

Sarabi
01-22-2007, 19:26
И не смятай,че съм те анализирала.Поне аз не мога само от монитора да реша колко си зле.Такова като теб трябва да се види,за да се събуди истинското съжаление.

Sarabi
01-22-2007, 19:27
обицата
Пише се Обеца.
Не съм се целувал с момиче ,което има обеца на езика. :-D

Това е дублетна форма.И двете се приемат за верни.

Sarabi
01-22-2007, 19:36
Ще повторя,че са дублетни форми(минал си 6-ти клас).

И където не съм написала Идиот с И е било по невнимание.Моля за извинение Негово величество.Когато се изчерпа,се започна ново задълбаване в правописа... :roll:

Sarabi
01-22-2007, 19:47
Радвам се,че удовлетворяваме желанията и нуждите ти.
Ти не си грозен...тъпите хора са най-красиви.

Sarabi
01-22-2007, 19:53
Нали :shock: .Кой го казва.

Sarabi
01-22-2007, 19:59
ОУ ЙЕС!Нито пък ти. Значи сме на едно мнение?Перфектно.Продължав ай да ръсиш простотия.Ще се радвам да ти гледам глупостите.И естествено да те съжалявам. 8) Ае по живо по здраво.
Млъкваш и Сам Си Прерязвам Гърлото.

Sarabi
01-22-2007, 20:25
Оф ти пък с тоя коефициент.
Всички кухи сте еднакви.Всички кухи имате едни и същи номера.Всички кухи повтаряте едно и също.Всички кухи за оригинални ли се мислите?Всички кухи оригинални ли искате да бъдете?
Отрежи си ръката.И я изяж.
Лека нощ.Сънчо мина отдавна и трябва мама да ми почете.

muhlqsal_4orap
01-23-2007, 08:40
Всички кухи сте еднакви.Всички кухи имате едни и същи номера.Всички кухи повтаряте едно и също.Всички кухи за оригинални ли се мислите?Всички кухи оригинални ли искате да бъдете?
Е да ама ти не можеш да си съхраняваш храна и пари за лоши дни, щом главата ти не е куха
аахахах сладурче, губиш

Лека нощ.Сънчо мина отдавна и трябва мама да ми почете.
Трябва, ама ако е твърде заета да прави нещо със Сънчо?