PDA

View Full Version : На кръстопът



DUnNo
01-22-2007, 05:36
Здравейте всички. Тва лято се запознах с един момиче. Станахме много добри приятели. Чувствата ми към нея са напълно приятелски. Тя е един приятел който наистина много цяня убичам и уважавам и не искам да загубя. Но преди няколко дена разбрах че лятото сигурно ще заминава да чужбина и вече никога няма да я видя.... :cry: :cry: Кажете дайте ми съвет как да я изненадам за последно. Искам да и купя някакъв подарак но не знам какъв.. Който ще и остане за винаги спомен от мене. Балгодаря Ви. Извинявам се ако не съм уцелил раздела

4epHo0KaTa_Lady
01-22-2007, 07:24
eii mi super 4e ima6 takava frd...Emi prekaraite edin den zaedno..napravete si kefa ;)

blabla_bla
01-22-2007, 07:40
eii mi super 4e ima6 takava frd...Emi prekaraite edin den zaedno..napravete si kefa ;)


to4no taka i si napravete mnogo snimki i gi izkarai i i napravi album4e!!!

mnogomili4kata-sf
01-22-2007, 08:55
eii mi super 4e ima6 takava frd...Emi prekaraite edin den zaedno..napravete si kefa ;)


to4no taka i si napravete mnogo snimki i gi izkarai i i napravi album4e!!!

Доста добра идея и по мое мнение.Това е нещо,което ще я радва.Добрите спомени никога не са излишни!!! :wink:

donkihot
01-22-2007, 09:43
tova e super tujno... no naistina ideqta s fotoalbum4eto e dobra

BaMBOocHa
01-22-2007, 09:49
Самата аз като прочетох темата без дадените предложения също се сетих за снимки...но всъщност се сетих за ваша обща снимка в рамка...обаче май едно албумче е мн по-добъв вариант...и е идеално за случая като че ли

Lorraine
01-22-2007, 09:52
и аз мисля че снимките ще свършат работа :)

Dunnoooo
01-22-2007, 11:06
Много благодаря за идеите които ми дадохте.... Наистина ми помогнахте....... :wink: от една страна благодаря много за помоща но... по добре да не се беше налагало да търся такава помощ... Много трудно се намират такива приятели като нея.. А сега в един момент тя ще замине и сигурно никога повече няма да я видя :cry: :cry: :cry: Но... заминаването не зависи от ния..... дано някой ден като види снимките да си спомни и тя за мене... Обичам я много много ценен приятел ми е но и дори на другия край на света да отиде и пожелавам цялото щастие на света... Съжелявам че ви занимавам вие сте напулно непознати но имах нужда да си излея някаде душата......

koalka
01-22-2007, 11:09
Да, и аз подкрепям за снимките, защото така тя най-много ще си спомня за теб и вашето приятелство.Наистина не е приятно, като приятел замине за чужбина.

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 14:20
Отрежи си пръста и й го дай за спомен ; )

anubite
01-22-2007, 15:08
Отрежи си пръста и й го дай за спомен ; )

Дори можеш да си отрежеш всичките. Ако ги подреди в правилния ред след това, може да спечели и бонус - ръката ти.

Телетъбис
01-22-2007, 15:33
и няколко зъба в допълнение...хммм...замечтах се :roll:

Dunooo
01-22-2007, 16:09
Сега се базикате.... ама не го пожелавам дори и на най-големите си врагове..... да знаете че човека който много обичате и държите на него заминава на хиляди километри... и то не за година-две.. ами за цял живот. И да знаете че никога повече няма сигурно да го видите..... :cry:

Телетъбис
01-22-2007, 16:39
ъъъ...скайп...и-мейл...icq...де да знам....звучи ми малко...невъзможно :idea:

xixi
01-23-2007, 10:06
Сега се базикате.... ама не го пожелавам дори и на най-големите си врагове..... да знаете че човека който много обичате и държите на него заминава на хиляди километри... и то не за година-две.. ами за цял живот. И да знаете че никога повече няма сигурно да го видите..... :cry:
почувствах се така когато хамстера ми избяга от мен,след всичко което сторих за него.
Но сега го открих в съседната тема ще разберете повече за драмата ми.
П.П.яж сладолед и сичко ще се оправи