PDA

View Full Version : Pedophile?



Pro&Cam
01-22-2007, 07:26
Who and what is a pedophile?
Legally, any adult, mostly a man who has a yen for a child for sex. But many men accused of being a pedophile are only with boys.
What about those men and women who have sex with their children, but they never abuse the kids? Abuse is in the eye of the beholder.
Legally, if a man ate his lunch in a public park and was watching children play, he could be abusing them with his mind. By his thoughts. If a man or woman saw him watching them, and reports it to the police, they would come and more than likely arrest him. Because of someone's opinion, a man or woman's life could end.
What is a Pedophile?
The laws make me sick. If a man is accused of murder, he is offered bail. If a man or woman is accused of being a Pedophile, he locked up.
My opinions are extreme, but only when a child is hurt or killed. But when a father or mother has a loving experience with their children, it is not any business of these fucking do-gooders!
Anyone have any imput?

mon4eto
01-22-2007, 07:30
Vse o6te ne sam tolkova naprednala v angliiskiq...sorry :roll:

Merito_
01-22-2007, 07:44
E da be shte gi arestuvat 6toto sa gledali deca na krivo.Tva si e tehna rabota s kogo shte spat,stiga da ne e iznasilstvo.Ama pak s decaata si da spat to i tva e jivotinsko de ... Ama tva spored mene e mn glupavo da gi arestuvat 6toto nqkoi kazva 4e gledal deca.Zaradi edna duma ai jivota da ti se provali.suck

quench
01-22-2007, 07:58
- Скъпа, докторът ми каза, че не мога повече да имам деца!
- Слава богу, педофил мръсен!

Вървят си педофил и некрофил. Педофилът вика:
- Хайде да ходим в детската градина!
- Що, да не е паднала бомба?

- Каква е разликата между педофила и педагога?
- Първият наистина обича децата.

Събужда се сутринта едно момиченце, поглежда си часовника и си мисли:
- За детската градина вече съм закъсняла... Значи да си ходя у дома.

Педофил отива в детската градина. Заговаря русичко момиченце:
- Момиченце, искаш ли да ти дам една дъвка ако ми дадеш да те погаля по ръчичката?
- Ами добре - рекло момиченцето.
Дал й дъвката и я погалил.
- А момиченце, искаш ли да ти дам едно бонбонче ако ми дадеш да те погаля по краченцето?
- Ами добре - рекло момиченцето.
Дал й бонбончето и я погалил.
- А момиченце - рекъл педофила - искаш ли да ти дам едно шоколадче ако ми дадеш да те погаля по коремчето?
- Ами добре - рекло момиченцето.
И той хукнал да купува шоколад, а пък момиченцето рекло:
- Уф, с тоя докато се натаковаме ще хвана захарна болест...

- Скъпи, ще те напускам. Казаха ми, че си педофил!
- Ау, какви са тия думи! На това ли ви учат в детската градина?

KpuCuTo0o
01-22-2007, 08:27
А защо да не ги арестуват след като наблудават децата и си мислят за секс с тях... Ми да май всъщност не се за затвора а за няк'ва психоклиника... Педофилите са със болни и изкривени мисления, и трябва да бъдат лекувани... И тея майки, които ги виждат, че зяпат децата им не само трябва да си приберат дечицата ми и да се обадят в полицията... Такива хора са опасни... :!:

quench
01-22-2007, 08:35
В Белгия искаха пред 6-7 години да въведат практиката на обвинените в педофилия да се имплантират чипове,чрез които да ги следят - ако се приближат до чулища или детски градини,чипът сигнализира в полицията и идват да го приберат. Което ест. не беше прието и беше популизъм и демагогия 4 месеца преди следващите избори там.

Ако имахме критерии,който винаги да е правилен,един върховен принцип на истината,щяхме да вкарваме всички педофили в затвора. Всъщност,гледали сте филмът "Специален доклад",нали?

LarriKey
01-24-2007, 20:03
i'll agree man.
there's a difference between pedophilia thoughts and actually acting out those thoughts.
i dont think its wrong to fantasize about pedophilia. its all in your mind. and even acting out those fantasies in a nice manner is not that bad, in my opinion of course. but if the chil gets raped or killed of physically beaten, then i think thats wrong..
but if a man or woman wants to teach a young kid about sex, or vice versa, the young kid WANTS to learn about sex, i dont think theres anything wrong with that...
maybe because i myself sometimes have pedophilia fantasies. and it does not make me a pedophile just because i think about it..
what about you, Pro&Cam, do you fantasize about pedophilia?

shalis
01-24-2007, 20:12
не виждам смисъла на темата...реално погледнато ние нищо не можем да направим по въпроса....

КУЕНЧ
01-24-2007, 20:14
В Белгия искаха пред 6-7 години да въведат практиката на обвинените в педофилия да се имплантират чипове,чрез които да ги следят - ако се приближат до чулища или детски градини,чипът сигнализира в полицията и идват да го приберат. Което ест. не беше прието и беше популизъм и демагогия 4 месеца преди следващите избори там.

Ако имахме критерии,който винаги да е правилен,един върховен принцип на истината,щяхме да вкарваме всички педофили в затвора. Всъщност,гледали сте филмът "Специален доклад",нали?
E brat mi kade si we...Are nema li da 4ukame maika ti we...Az she q shibam v zyzy dokato ne i se izprazna v shundrata :!:

01-24-2007, 21:11
izvinete ama tva poslednoto isre4enie ot temata e adski tupo.ako ne se luja pi6e 4e ako maika ili ba6ta imat lubovni prejivqvaniq s deteto si tva si e tqxna rabota i nikoi ne moje da im se barka.abe alooooooooo vie maloumni li ste be????? :evil: :shock: izvratenqci dolni :!: