PDA

View Full Version : къде да си намчеря гадже?



много самотен
01-22-2007, 08:23
нямам гадже и упорито си търся от няколко месеца по чатовете, ама повечето не са сериозни и нищо не излиза
къде може да се намерят сериозни момичета, дето да излязат с хубаво момче, което желае да ги обича и да бъде с тях истински и т.н.

поне на кино да ходим... а сам не ми се ходи никъде :?

BunnYY_f
01-22-2007, 08:27
Пусни една обява във вестника, може и да излезе нещо :-D Шегувам се, докато стоиш тука тя от монитора няма да се появи, така че излез на вън огледай се, погледни момичетата от училището си, ако някоя ти хареса напъни се малко,ухажвай я и може да не си толкова самотен вече!

KpuCuTo0o
01-22-2007, 08:43
Абсолютно подкрепям второто мнение... Ти какво очакваш - че ще ти се появи някоя фея както си седиш пред монитора и ще те целуне... Не :!: Жестоко грешиш... За да си намериш някоя трябва да излизаш, дасе запознаваш с повече хора, да си обшителен... А и един съвет - Любовта идва там където най-малко я очакват... :)

01-22-2007, 08:47
в чата има много момичета защо път да не е чрез Интернет?

Kisses_P
01-22-2007, 08:57
спри да го търси това гадже. то ще дойде от само себе си точно когато и където най-малко очакваш.Може да го срещнеш в даскало, на някоя спирка, в кафе, на всякъде.

JoeBanana
01-22-2007, 09:25
в плод зеленчука са пуснали некви :-D точно до сините сливи и прасковите

TreeHill
01-22-2007, 09:27
евала...браво продължавай да си търсиш гадже в чата...вярвам че ще успееш (не)

лелелеееее

01-22-2007, 09:29
евала...браво продължавай да си търсиш гадже в чата...вярвам че ще успееш (не)

лелелеееее

а бе вие луди ли сте? много хора са си намерили така гаджета

In4iTu_
01-22-2007, 09:34
Ами излизай, ходи с приятели насам - натам, те може да те запознаят с някое момиче и, ако си допаднете може и да стане нещо. :wink:

TreeHill
01-22-2007, 09:34
евала...браво продължавай да си търсиш гадже в чата...вярвам че ще успееш (не)

лелелеееее

а бе вие луди ли сте? много хора са си намерили така гаджета

евала веееее браво
аз тва не го приемам

Whisperry
01-22-2007, 09:42
в плод зеленчука са пуснали некви :-D точно до сините сливи и прасковите
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Това просто ме уби! Вярно е, че не помага по никакъв начин на човека с проблема, амааа... то самият въпрос "Къде да си намеря гадже?" е странен.. аз не знам никъде да ги предлагат - нито на лизинг, нито с кредитна карта.. не съм чувала за място, където обикновено се свъртат гаджетата, макайки да ги намериш.. :D но ако искаш да знаеш КАК да си намериш гадже... ами да, излизай повече, ходи на места, където обичаш, и би могъл да срещнеш момиче със същите интереси, с което да си допаднете... по чатаа... сложничко си е, макар че ако си някой срамежливец, е по-лесно в чата.. обаче аз бих ти предложила да се регнеш в някой форум /примерно на любим изпълнител, актьор или нещо такова/ и да намериш друг човек /за предпочитане от противоположния пол :-D /, с който да се харесате! Не се отказвай и дерзай! :-D

BunnYY_f
01-22-2007, 10:20
в плод зеленчука са пуснали некви :-D точно до сините сливи и прасковите
На такъв въпрос такъв отговор! :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D>

koalka
01-22-2007, 11:05
Навсякъде има свободни момичета, не само на определени места, както ти си мислиш.Просто ако си мислиш, че като висиш само пред компа и ще направиш нещо така....лъжеш се.Излизиай с приятели, с хора от класа и ще видиш как ще си намериш.

real-girl
01-22-2007, 11:13
Pove4e izlizai,zanimavai se s ne6to,koeto ti haresva-primerno nqkak1v sport,s horata ot daskalo,s priqtelite si..p1k s1m sigurna,4e v nai-neo4akvaniq moment 6te nameri6 i momi4e za sebe si..ne pri6porvai ne6tata i tq 6te se poqvi ..samo 4e za celta ti trqbvat pove4ko socialni kontakti,vse pak ;)

01-22-2007, 13:12
евала...браво продължавай да си търсиш гадже в чата...вярвам че ще успееш (не)

лелелеееее

а бе вие луди ли сте? много хора са си намерили така гаджета

евала веееее браво
аз тва не го приемам

Що да не го приемеш? Кво му е на едно такова запознаство?

PerfectStrang3r
01-22-2007, 13:29
Навсякъде има свободни момичета, не само на определени места, както ти си мислиш.Просто ако си мислиш, че като висиш само пред компа и ще направиш нещо така....лъжеш се.Излизиай с приятели, с хора от класа и ще видиш как ще си намериш.

Съгласен съм. Не чакай.. огледай се.. харесай си момиче и действай. Не разчитай на чтове и тем подобни.

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 14:36
Пробвай с лупичка.

Телетъбис
01-22-2007, 15:26
Хемус е истината ;) От време на време се намират и хубавички ;)

gotinam
01-22-2007, 20:03
Много ясно, че може и в чата да се намери гадже. На всякъде може. Стига да знаеш да търсиш. Къв ти е проблема? Ако на вън си притеснителен, в чата поне не би трябвало. Действай!

кръц-клъц
01-22-2007, 20:12
Погледни в кенефа,след като си си свършил работата.Ще останеш приятно изненадан от гледката и определено ще харесаш мистериозната форма на живот спотайваща се в тоалетната чиния.Ще си пасвате идеално.

01-23-2007, 08:59
irc #30-40 там много връзват ;-)

white_chik
01-23-2007, 09:14
Всички вече сигурно са ти написала,че трябва да излизаш повече,да се запознаеш и т.н.,аз те съветвам да направиш друго,замисли се какво са ти претенциите,имам много приятели,които са без гаджетата,не защото не са печени или защото са сдухани,а защото критериите им са прекалено високи и искат некви съвършени мацки,които да са адски срасиви,умни,забавни и идеални.А нормални момичета има много,само се огледай

01-23-2007, 09:19
Всички вече сигурно са ти написала,че трябва да излизаш повече,да се запознаеш и т.н.,аз те съветвам да направиш друго,замисли се какво са ти претенциите,имам много приятели,които са без гаджетата,не защото не са печени или защото са сдухани,а защото критериите им са прекалено високи и искат некви съвършени мацки,които да са адски срасиви,умни,забавни и идеални.А нормални момичета има много,само се огледай

Някоя ниска и дебела с голям задник и къси крака. Може да е много готина по характер, ама мерси!