PDA

View Full Version : Един текст...



KpuCuTo0o
01-22-2007, 08:36
Искам да помоля за помощ... Имам да пиша текст на руски за зимата... Тъй като нямам идея какво да пиша даже на BG моля някой да ми помогне да го напиша на български... А аз сама ще го преведа на руски... Благодаря предварително... :)

kozimir
01-22-2007, 09:31
Zvan zvan zvan
be6e hubav zimen den . Dqdo koleda lete6e s 6einata iz planetata Zemq a nie go 4akahme po elhata s kurabiiki i toplo mlqko. 4akaiki go nie bavno osaznavahme 4e nqma da doide ,za6to tazi godina qvno me e vidql kato bqgam ot daskalo ili 4e si pe4atam bele6ki ,no toi znae li 4e kolko dobro sam napravil ?zamislih se koga za posledno bqgah ili si pe4atah bele6ka ,i se setih 4e na 22 izbqgal za6toto 6tqhme da pravim klasno po matematika ,no dali toi me e vidql !? Sled koto se usetih 4e navan vali snqg i nqma da polu4a podarak az izlqzoh navan i se zati4ah kam 13 zimen kolovoz na gara 24 dekemvri i zaminah s ekspresa za laplandia. Vav vlaka sre6tnah da6terqta na dqdo koleda - Snejanka i q popitah dali dqdo koleda mije da me moje da me e vidql kak si pe4atam be6eki i da bqgam .Tq otgovori 4e za takivagluposti ne moje da me li6i ot podarak ,no moje da me li6i ot podarak zaradi naraneni blizki hora ! Izpadnah v ujas ,za6toto znaeh 4e v4era maika mi mi kaza 4e e izkreno razo4arovana ot ocenkite mi v u4ili6te .Za men tova e nezna4itelno no vapreki tova dqdo koleda e 6egoubiec ! No eto pristignah s ekspresa v laplandia i vednaga se zati4ah kam ka6tata-muzei na Dqdq Koleda .Tam otkrih samo baba koleada koqto zvanna na maja si po mobilniq telefom i gospodin koleda doide s svoqta 6eina . Popitah go za6to me e ostavil bez podarak ? toi qsno mi paka 4e za da polu4a podarak trqbva da polua pro6ka ot naranenite mi blizki .Izpozvaiki sa6tiiq bilet za ekspesa bez da dup4a nov trqgnah po pota kam vka6ti zamislen i pripqvaiki si novata pesen na Marina Sofieva i Kraka - slance ! Pribiraiki se v ka6ti vijdaiki maikami se zati4vam kam neq i si izlivam du6ata pred neq i iskam pro6ka. Kazvam i 4e sam pe4atal bele6ki i 4e sam bqgal . Polu4aivaiki pro6ta ot maika mi vednaga se zati4vam kam stacionarnoq telefov i pia edno SKS (sakrateno koledno saob6tenie) i vednaga go pra6tam na dado koleda ! polu4avaiki reporta na saob6tenieto vijdam kak v nebeto de e obrazuval oblak kato sarce v tozi moment se zamislih za jivota mi. osaznavaiki kolko sam naranqval moite blizki az sq depresiram i si otivam v staqta izto6ten i zaspal .Zaspivaiki az sanuvam moqta lubov sinat na dqdo koleda ,koito u4i v moeto u4ili6te .Sabojdaiki se po sred no6t otivam po kolednoto darvo i kakvo da vida dqdo koela i negovia sin kak postavqt podaravite za vsi4ki .Te me vidahq i dqdo koleda mi kaza :
-Lubovta e po silna ot vsi4ko .I ne zabravai zagubenata lubov ne se vra6ta !
Zvan zvan zvan
Nadqvam se da ti svar6i raborta !

KpuCuTo0o
01-22-2007, 10:21
Благодаря ти много... Но ми трябва нещо за самия сезон... Нещо като вали сняг... Има скреж по стъклата на къщите... Децата са весели, играят със снежни топки и правят снежен човек... Е нещо такова... А и от кога до кога е... Абе ако някой помогне... ще го обичам много :) Това ми е за сряда - тогава сме на даскало... :( Тъй че ако някой помогне няма да му се обидя... :wink:

Nicole Scherzinger
01-24-2007, 05:51
Когато децата се прибраха ,те видяха заскрежените стъкла и пушека от комина те помолиха родителите си да излязат ,те ги пуснаха навън беше студено ,но много весело там те се целеха с топки и след това решиха да си направят снежен човек ,той стана много голям и така всеки ден когато се прибираха го гледаха и се целеха около него ,но дойде април и снежния човек се топеше на децата им беше мъчно ,но се сетиха че идва лятото.

Nicole Scherzinger
01-24-2007, 05:52
малко е кратко но все пак става