PDA

View Full Version : malko stranen vapros



01-22-2007, 09:16
awe iskam da pitam ne6to sigyrno 6e vi se stori tap vaprosa ama..imam malak problem mustaka ili po to4no kojata na mustaka e dooosta po tamna sled brasnene znam 4e tva e normalno po princip no pri meneee e dosta tamno.izglejda kofti,nz kak moje da mi se pomogne..ima li nekvi proceduri za izbelvane/izsvetlqvane na kojata ili n6 takova...ako nqkoi znae kak mojda mi se pomogne 6esam mu mn blagodaren!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex_f
01-22-2007, 17:29
mi sloji si fon dio ten!xaxaxa!bazikam se!emi nqma takiva proceduri za tvoq slu4ai,prosto ta si e po-tamna kojata.nai-dobre slagai nqkakav po-mazni4k odekolon ili tam kakvoto polzva6.tova e to men,az ne sam mom4e,ako nqkoq mom4e znae pove4e da pi6e!

miss^sixty^style
01-24-2007, 17:21
абе не те знам момче ли си или момиче ама ходи на козметик бе душицо!!!!!как ще се браснеш скоро ще заприличаш на коса с подстрижка 1 номер...

dEnIsTy
01-26-2007, 06:11
абе не те знам момче ли си или момиче ама ходи на козметик бе душицо!!!!!как ще се браснеш скоро ще заприличаш на коса с подстрижка 1 номер...
хаха аз лично не съм чувала момиче да се бръсне...амаа както и да е...и като отиде на козметик кво ще го направят там...? :shock:
а колкото до темата колко често се бръснеш...аз знам,че най-добре е ведъж на седмица и така хем се запазват мекички хем не се получава това"потъмняване"опитай :wink:

evil_lady_in_black
01-26-2007, 06:15
Ами вземи можеш да си сложиш малко коректор и готово :wink: