PDA

View Full Version : косата



scared
01-22-2007, 09:34
Имам огромен проблем. Преди имах супер здрава и голяма коса. Но един ден просто почна да капе. Отначало си мислех че ще спре, но не. Тя продължава да си капе, а пък аз съм с много по-малко коса от преди. Почвам много да се плаша. Нито съм си боадисвала косата, нито използвам преса. Просто незнам вече.

Ralityyyyy
01-22-2007, 09:40
Amii mnogo zavisi na kolko godini si...i moqta kame beshe mnogo gysta sega ve4e pak e no ne chak tolkova(ama az sam q boqdisvala) nai-veroqtno pada poradi nakysvane zatova si vzemi shampoan protiv nakasvane i probvai s nego.ako do 2 meseca ne spre da pada idi n lekar..

vilsyn
01-22-2007, 09:40
Яж бадеми.една моя приятелка секи ден си ядеше бадеми и косата й стана мн гъста.Ако не е така поправяите ме :)

01-22-2007, 09:43
po-dobre o6te otsega otidi na lekar da ti kaje ima li problem i kak da go opravi6.moje da e ot lipsa na vitamini.nedei da 4aka6 da stane o6te po-zle.

scared
01-22-2007, 09:48
Ами не мисля,че е накъсване. Направо си пада. На какъв лекар да отида? Или пък някой шампоан,но не знам кой е ефикасен?

BaMBOocHa
01-22-2007, 09:54
Отиди в някоя аптека и си купи бадемово масло и си прави маска на косата с него,купи си и шампоан и балсам за заздравяване на косъма от самите корени...като отидеш там и като попиташ те ще те опътят за марки и всичко друго,което те интересува,но бадемовото масло наистина помага много!

scared
01-22-2007, 10:07
Ами незнам до колко помага, аз се мазах с него няколко пъти, но после косата ми остава доста мазна на някои места. Колкото и да се старая все не се измива хубаво това мазно масло. А и ефект не съм забелязала. Само дето ми оправи ужасния пърхут

01-24-2007, 18:38
ima edin shampoan "pregain" se kazva mn pomaga az sam go probvala zazdravqva kosata i pravi korenite po silni probvai go :wink:

BaMBOocHa
01-25-2007, 07:22
Ами незнам до колко помага, аз се мазах с него няколко пъти, но после косата ми остава доста мазна на някои места. Колкото и да се старая все не се измива хубаво това мазно масло. А и ефект не съм забелязала. Само дето ми оправи ужасния пърхут
Ами може би просто не си редовна...аз когато го използвах се мазах по 3 пъти седмично в продължение на месец и освен,че косата ми стана по-плътна,а и доста ми помогна с растежа...А това че не можеш да го отмиеш както трябва вече незнам на какво се дължи...

Dharma
01-26-2007, 16:32
fitoval -mn. hubav shampoo i podstrijka :wink:

adoration_
01-26-2007, 19:37
А колко ти капе косата? :shock: Нали знаеш,че е нормално до 100-150 косъма на ден да капят;)

In4iTu_
01-27-2007, 11:44
Мани ги тия кво приказват!Тва са глупоси.Ти ще оплешивееш!Ще станеш като него (http://www.club.bg/files/actualno_old/2005/10/17/ddab904a922856.jpg)
А ако не искаш яж картофи,после се изсери и се намажи със сместа.Повтаряй процедурата 2 пъти дневно в продължение на месец!Ще имаш здрава коса дори и като те изровят от ковчега ти след 1000 години ;)

Твърде просташко!

По-добре отиди на лекар, щом не си я третирала с нищо, сигурно има друг проблем.

radito
01-27-2007, 13:53
вземи си шампоан Revalid!помага много! :wink:

koalka
01-27-2007, 19:10
Имах същия проблем като теб.Преди имах много гъста коса, но с времето падаше доста и стана по-рядка от преди, определено.Отидох на фризьор, за да ми я подкъси, защото надолу беше много тънка и й казах и тя ми каза, че в тази възраст структурата на косъма може да се промени и е нормално понякога така да става.Съветвам те да питаш някой специалист.

01-28-2007, 08:13
мога да те посъветвам моята маска,от която съм много доволна!постига се голям обем ,но за косопад трябва да се почака известно време 8) значи ти си реши дали да я опиташ:2 с.л тривитаминол/от ветеринарна аптека/2 с.л.оцет,1с.л зехтин ,1с.л кисело мялко и един жълтук ,а ако имаш и хума иделано ;)