PDA

View Full Version : oredqva mi kosata otpred:(



01-22-2007, 10:25
imam ujasen problem !!! kato malka kosata mi be6e super gasta i vsi4ki mi go kazvaxa,a sega oba4e po4na da uredqva.oba4e ne cqlata kosa a samo otpred na putq.zna4i-patqt mi se e razredil i e mnogo 6irok i qsno se vijda 4e mi e uredql,no v drugite 4asti na glavata mi kosata mi mai si e ok.i nz kakvo da pravq.tolkova e zabelejimo.mn me e strax.ne sam se boqdisvala,kanosvala i t.n.nz ot kakvo e:( az nikoga ne sam polzvala balsami ili maski i moje bi e zaradi tva ama ne sam mn sigurna.mama mi kupi xininova voda ama tq ne6to ne mi vdaxva mn doverie.kajete mi ot kakvo moje da e tova,moje li da se opravi,kakvo da polzvam?????????????????????????pls help

01-22-2007, 15:05
are nqkoi da mi otgovori de.molq vi :roll:

ABSOLUTme
01-22-2007, 15:07
споко бе,щи порастне..най-доброто,което можеш да направиш за нея и за себе си,е да отидеш на фризьор,който ще ти направи няква фешън гъзария.плесни си косата на една страна с бритон,т.е. смени разположението на 'пътя' и я скъси достатъчно,така че да си почине :D а пък там фризьора ще ти каже как по-нататък да се грижиш за нея:)

sweet_bubka
01-23-2007, 10:07
maji se s mas i gas 100000% 4e 6i po4ne ti se sgystqva kosata,no iska postoqnnstvo ne moje ot 1-viq pyt da stane probvai nqma da syjalqva6.Vqrno e 4e sled tfa miri6e dosta i trqa se mie6 nqkolko pyti,no pomaga.
kaji na nqkoi da te nameje hubu v korenite s vtriva,postoqva6 malko 20 min - 30 max. i se mie6 obilno s voda mn. hubu. slaga6 6amplan nqkolko pyti i gotoo.Prai tfa na sedmicata 2 pyti
Uspeh
P.S. Tva ne e bazik,govorq seriozno,za tfa edno vreme horata sa imali takiva dylgi i gysti kosi ;]