PDA

View Full Version : В кое училище девойките са най-ебливи?



Георги Герганчев
01-22-2007, 13:21
Често обикалям по училищата в търсене на нови сексуални контакти с млади момичета.
Аз съм на 35 години, имам пари и спортна кола. Обиколих доста училища, но се интересувам от още свежа плът. За това нека тук синхронизираме в тази тема къде има най-ебливи млади момичета?

01-22-2007, 13:23
hahahahahhahaha,qvno ne si obikolil tolkova u4ili6ta 6tom pita6 po forumite:)

sh3_1s_7h3_0n3
01-22-2007, 13:23
в някое ТВУ... :twisted:

Amayo
01-22-2007, 13:23
В "френската" пробва ли? :-D

Герганчев
01-22-2007, 13:25
В "френската" пробва ли? :-D

и испанската и немската. Много са добри но ми омръзнаха. Търся и от всички кътчета на България. Тук влизат доста ученици, които биха ме насочили за това пускам темата.

Its Me
01-22-2007, 13:50
аве ей !! Всеки трябва да си знае годините и категорията ве назеш ли каква плът ше ти дам педофил спортна кола и кво голям гъзар ли си ве :x
Намери си жена ве :x

Pezzzz
01-22-2007, 14:13
В "френската" пробва ли? :-D

и испанската и немската. Много са добри но ми омръзнаха. Търся и от всички кътчета на България. Тук влизат доста ученици, които биха ме насочили за това пускам темата.


Хахах абе брато хах.... ще земеш да ми попаднеш на мойто момиче тогава ще хвърчи свежа плът верно и ламарина от количката !!!!

Amayo
01-22-2007, 14:15
В "френската" пробва ли? :-D

и испанската и немската. Много са добри но ми омръзнаха. Търся и от всички кътчета на България. Тук влизат доста ученици, които биха ме насочили за това пускам темата.


Хахах абе брато хах.... ще земеш да ми попаднеш на мойто момиче тогава ще хвърчи свежа плът верно и ламарина от количката !!!!
Ти недей бара че не тряя се ебваш с Playaz 8)

air_J
01-22-2007, 17:42
Макар че се съмнявам, че ще дойдеш към Свищов, мога да кажа, че ще ти се връзват (ако отговаряш на описането, което даде по-горе) от абсолютно всчки училища ученички, при това на възраст от 8 до 12 клас. Но най-хубавите определено са в икономическият техникум. 8)

LO6IQ
01-22-2007, 18:01
В спортното . Ебливи са . Може да ги клатиш по цял ден ,докато им станат плочки на п**ката. :twisted:

Satanata ot grobi6teto
01-22-2007, 18:09
Ebati temata
Eblivi momi4eta ima vav vsqko daskalo

JOE*
01-23-2007, 06:33
PROBVAI v simeona v plovdiv do vhvp. tam ot kraivreme se e sabral kurvalqka na plovdiv ama konkurenziqta e golqma taka 4e ako si s nqkva Calibra NQMA da ima6 6ans. sled 4asove otvanka e kato avto okazion za sportni koli -pove4eto ot koito sa na suteniori koito si sabirat darjankite.

teenkopele
01-23-2007, 06:40
"Техникум по облекло"... :wink:

XXX_f
01-23-2007, 07:10
Geo Milev Varna :-D :-D :-D

01-23-2007, 08:04
Бай Георге, както ви казах и в клиниката онзи ден - "най-ебливи" (извинявам се за некултурния език) са тези във въображението ви - возите ги с въображаемата кола, правите го на въображаемата задна седалка... Лошо няма, само не опитвайте пак наистина, защото едва ви засихме миналия път, когато попаднахте на форумната стръвница - Лимонката_13... Както и да е, продължавайте в същия дух - стойте си вкъщи, ползвайте интернет и си пийте хапчетата редовно.


Подкрепям колегата, само бих помолил уважаемия пациент да избягва всякакъв контакт с козичките на село, че и те пренасят опасни болести в днешно време.

Др. Иванов

HardcorE_AFA
01-23-2007, 08:06
mi to ne samo 4esus vsqko u6te ima eblivi momi4eta no i vuv vse klas ima po edna dve

01-23-2007, 08:45
30 COU v sofiq. po eblivi ot teq tam nqmaaaaaaaaaaaaaaa

01-23-2007, 08:46
аз съм 28 годишен и също с хубава кола и възможности.


правя същото като колегата и често връзват 15-17 годишни ученички.

НА МЕН СЪЩО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА ПОСОЧИТЕ ПОВЕЧЕ УЧИЛИЩА А НЕ ДА СЕ ЗЪБИТЕ КАТО АБОРГИЕНИ

01-23-2007, 10:09
30 COU v sofiq. po eblivi ot teq tam nqmaaaaaaaaaaaaaaa

Право вика човека. :D

CVETELLINA
01-23-2007, 10:50
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

01-23-2007, 10:52
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

а бе като спре пред даскало и покани в бавареца, друга песен ще запееш, даже и ще му посвириш

01-23-2007, 11:23
30 COU v sofiq. po eblivi ot teq tam nqmaaaaaaaaaaaaaaa DAM...VERNO E TVA,V TVA DASKALO SA NAI-EBLIVI DA MU SE NE ZNAE.OSOVBENO TEQ PO-MALKITE-9-10KLAS SA EGATI RAZGONENITE.SAMO DA IM SPRETE S KOLATA PRED MANTINELATA NA DASKALOTO I 6TE VI NAKACAT.GADJETO MI E OTTAM I TO4NO TAKA SE ZAPOZNAXME.AZ OTIDOX DA SI TARSQ MACE I EDNA GRUPA MOMI4ETA KATO ME NAOBIKOLI....WOW :lol: :lol: VERNO SA EBLIVI...I KOLKOTO PO-MALKI TOLKO PO-DOBRE :!:

CVETELLINA
01-23-2007, 11:45
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

а бе като спре пред даскало и покани в бавареца, друга песен ще запееш, даже и ще му посвиришНе съм те питала,нали?! :smt017 Хахах ще му посвиря,пхахха то ако има на какво някой да му свири,няма да си търси к**ви по форумите.. :smt005 :evil:

01-23-2007, 11:47
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

а бе като спре пред даскало и покани в бавареца, друга песен ще запееш, даже и ще му посвиришНе съм те питала,нали?! :smt017 Хахах ще му посвиря,пхахха то ако има на какво някой да му свири,няма да си търси к**ви по форумите.. :smt005 :evil:

То най-много курвички има по форумите

Luciferian
01-23-2007, 13:46
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

а бе като спре пред даскало и покани в бавареца, друга песен ще запееш, даже и ще му посвиришНе съм те питала,нали?! :smt017 Хахах ще му посвиря,пхахха то ако има на какво някой да му свири,няма да си търси к**ви по форумите.. :smt005 :evil:
Не се знае. Понякога без да ги търсиш стават нещата. ВЕрвай ми, знам от опит...

Me4oOoOo
01-23-2007, 13:51
XXX_f написа:
Geo Milev Varna

Ето човек ко повече иска6 тя сама си направи реклама че е една от наи ебливите путки иди при нея няма да има6 никви грижи. :twisted:

niki000
01-23-2007, 17:06
xodi v Nikola Kor4ev :-D

Its Me
01-23-2007, 17:16
Хахах ебливи момичета има във всяко едно у-ще..хх ебати простата тема,по форумите ли вече ги търсите?:smt017
Ааа за този 28 годишния гост-Ти си голям педофил бе,баси злетата... :evil:

а бе като спре пред даскало и покани в бавареца, друга песен ще запееш, даже и ще му посвириш

Ти май малко реклама си прайш а? Като спре пред даскало какво? Кой Знае какъва му е дърта баварията хаха тя ако беше хубава щеше ли да се рови из форуми геят му мазен хаха смешен си..
А Ако това не си ти случайно леко на гей ми удряш знаеш ли тъка влекът те чичковци с колички а ? :lol: :lol: :lol: :lol:

BloodSoul
01-23-2007, 17:19
Често обикалям по училищата в търсене на нови сексуални контакти с млади момичета.
Аз съм на 35 години, имам пари и спортна кола. Обиколих доста училища, но се интересувам от още свежа плът. За това нека тук синхронизираме в тази тема къде има най-ебливи млади момичета? Не си ли си се замислял, че страдаш от тежка форма на педофилия!?

Its Me
01-23-2007, 17:20
аз съм 28 годишен и също с хубава кола и възможности.


правя същото като колегата и често връзват 15-17 годишни ученички.

НА МЕН СЪЩО МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА ПОСОЧИТЕ ПОВЕЧЕ УЧИЛИЩА А НЕ ДА СЕ ЗЪБИТЕ КАТО АБОРГИЕНИ


Леле чичо ти май ми се струваш с същият ип адресс нещо да не си ходите на гости а ? Смешник :x

чичо на 27
01-23-2007, 18:07
ебеме млади девойки а вие духате супата и се ядосвате че не ви огрява :lol:

IlLuSi0nS`
01-23-2007, 18:26
хаха прост си.. не не.. мега прост.. и кфо като имаш некфа си кола там и кинти.. кфо от тфа? как може да си мислиш че такива неща имат значение.. ей такива мн като тебе сдуханяци и 'гЪзари' как ги храним майка ти педофилска.. ела спри пред мойто даскало е балък.. кфо можеш да дадеш ти на едно момиче е.. въри се гръмни шибаняци как ви мразя..

Amayo
01-23-2007, 18:28
хаха прост си.. не не.. мега прост.. и кфо като имаш некфа си кола там и кинти.. кфо от тфа? как може да си мислиш че такива неща имат значение.. ей такива мн като тебе сдуханяци и 'гЪзари' как ги храним майка ти педофилска.. ела спри пред мойто даскало е балък.. кфо можеш да дадеш ти на едно момиче е.. въри се гръмни шибаняци как ви мразя..
Аз ти казах че сте хейтъри сичките тревомани. :smt026

Forgiven
01-25-2007, 06:13
Идвам само да кажа, че искрено се забавлявам на тази тема.
Яка си е ебавката, но е можело още мааааалко да се поукраси.
Нищо, в скоро време ще покажа на автора как се пуска тема ебавка.

Heartbreaker
01-25-2007, 06:54
Виж по детските градини там са ебати кучките :-D

gangbang
01-25-2007, 07:07
Виж по детските градини там са ебати кучките :-D

Прав си. А па за Яслите да не говорим. Там направо те режат. Много са търсени щот са най-млади и запазени и им е високо самочувствието. :D

quenсh
01-25-2007, 08:27
аз ги шибам още в утробите на майките им

playful_baby
01-25-2007, 08:36
Често обикалям по училищата в търсене на нови сексуални контакти с млади момичета.
Аз съм на 35 години, имам пари и спортна кола. Обиколих доста училища, но се интересувам от още свежа плът. За това нека тук синхронизираме в тази тема къде има най-ебливи млади момичета?
znai6 kvo predlagam da otide6 v radnevo! v edno specialno zdravno zavedenie takiva momi4eta ima 4e.... 6ti iz4ezne jelanieto! 6a ta skasat prosto... :twisted:

Куенч
01-25-2007, 08:40
Често обикалям по училищата в търсене на нови сексуални контакти с млади момичета.
Аз съм на 35 години, имам пари и спортна кола. Обиколих доста училища, но се интересувам от още свежа плът. За това нека тук синхронизираме в тази тема къде има най-ебливи млади момичета?
znai6 kvo predlagam da otide6 v radnevo! v edno specialno zdravno zavedenie takiva momi4eta ima 4e.... 6ti iz4ezne jelanieto! 6a ta skasat prosto... :twisted:
Ако си мъш ми дай телефона...Да се учоворим каде да ме помпаш в дупарата :D

air_J
01-25-2007, 09:19
Идвам само да кажа, че искрено се забавлявам на тази тема.
Яка си е ебавката, но е можело още мааааалко да се поукраси.
Нищо, в скоро време ще покажа на автора как се пуска тема ебавка.
Що да е ебавка, бе, тъпанарО? Темата според мен си е супер реална. Човека му се ебат свежи пиченца и понеже знае, че тук 95% от потребителите са ученици, и затова пита. Тъкмо ще знае за голяма част от градовете от кои училища са ебливите пичета, и няма да губи време да ги търси, а като отиде в друг град, според информацията от форума ще знае накъде да се насочи. 8)

Митко Палаузов
01-25-2007, 09:23
Идвам само да кажа, че искрено се забавлявам на тази тема.
Яка си е ебавката, но е можело още мааааалко да се поукраси.
Нищо, в скоро време ще покажа на автора как се пуска тема ебавка.
Що да е ебавка, бе, тъпанарО? Темата според мен си е супер реална. Човека му се ебат свежи пиченца и понеже знае, че тук 95% от потребителите са ученици, и затова пита. Тъкмо ще знае за голяма част от градовете от кои училища са ебливите пичета, и няма да губи време да ги търси, а като отиде в друг град, според информацията от форума ще знае накъде да се насочи. 8)

Много си прав, братле. И аз се информирам от тази тема. Младите пички по училищата пускат редовно, а като знаеш и къде са най-дашните става още по-лесно от към време. Отиваш и гепваш.

01-25-2007, 17:16
emi kato iskate eblivi momi4eta xodete vuv "Friziorskiq" :!:

Amayo
01-25-2007, 18:06
emi kato iskate eblivi momi4eta xodete vuv "Friziorskiq" :!:
Не е верно! Там отидъх веднъж на среща от чата с едно момиче с ясната мисъл да правим ебняк без ммного много разправии. И кво се оказа - първо че тя не ме изкефи щото не приличаше съвсеем като на снимките ама аре щех да се прежаля, второ правеше се на отвореман не искаше да се шлякаме па и не държах да е чак веднага, и трето оказа се че майка й бащай чичо й леля и не знам си кой още са полицаи, дядо й е некъв полковник военен, братчеди некви барети майката си ебало :shock: . Тва момиче ше е единственото къде ше се ожени девствено :shock: :shock: :shock: но както и дае отплеснах се много от темата.
Ново предложение - 96тго в лулин, майкоооооо за кво стааа въпрос таммммм :( .

01-25-2007, 18:20
абе не знам ама ако дойдеш у нащо ще ти ебнем гъзо

Amayo
01-25-2007, 18:26
Къде е вашту бе отвореняк. :-D

quеnсh
01-25-2007, 18:33
Къде е вашту бе отвореняк. :-D
Да ти еба пуутката майчина боклук.Мама ти деба _)_

machoka
01-25-2007, 19:21
Подобни теми не допускам.