PDA

View Full Version : Не е ли тъпо на млади години да си губим времето само с един



Геричка
01-22-2007, 13:27
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

SINDEL
01-22-2007, 13:30
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

shadow4e
01-22-2007, 13:35
Когато тръгвахме с приятеля ми, въобще не исках дълга връзка и аз си бях на мнение, но кагото го обикнах вече и не се сещах за тези неща.

Геричка
01-22-2007, 13:37
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.

01-22-2007, 13:37
Нормално е да ги сменяш докато намериш подходящия за теб...А тогава дори да си само с 1 пак можеш да си живееш живота т.е. да си щастлив :wink:

gazarka
01-22-2007, 13:41
i az mnogo sum se smqla na hora izrazqva6ti se"az sum na 16 ne moga da jiveq bez nego toi e edinstveniq"abe hora mladi sme hubavi sme kak 6te umirame za nqkoi maje/jeni mnogo :lol:

01-22-2007, 13:53
Геричка-edno e da si na 15,edno e da si na 25-togava mislish po suvsem razlichen nachin...za nqkoi kato sreshnat,choveka bez koito ne mogat e naistina taka..neznam lubov ili prosto obvurzanost e..no te iskat da sa samo i edinstveno s nego,vijdat nqkoe huavo momiche/momche i vuobshte ne go zabelqzvat....drugoto,koeto e:nachi na 15 iskash da da namerish nai-podhodqshtiq,ama ako v stremeja si da namerish nai-dobriq go izpusnaesh,zashtoto iskash da imash po-golqma i po-golqma broika gadjeta...iii drugoto,koeto e ,kogato primerno stanesh na 25,30...ti veche stavash stara,gledai,che jiveem v ebati oburkanite vremena,kudeto veche vsqka 12 godishna,hodi s 30 godishen.....za tova,na kolkoto i da si 15-20-30 se radvai,na choveka s kogoto si...zashtoto mojesh i da sujalqvash..shtoto v povecheto sluchai,osuznavash neshto,chak kogato si go zagubil

ThePainIsReaL
01-22-2007, 13:58
Кво да обсъждам такава тема с тебе ? Твърде крайна си и единствената ти цел е да наложиш мнението си . И мога да ти кажа , че НЕ си на най-правилната позиция . Аре Go , Go .. че ме нервиш :!:

01-22-2007, 14:02
Незнам, аз винаги съм търсила сериозна връзка. Отделен е въпросът колко от предишните ми връзки са били сполучливи. Но сега съм си с приятеля ми от година и половина и не мога да си представя да тръгна да си търся друг за бройката. И при все, че ми е супер тъпо това на 15 годинки да тръгнеш да сменяш батковците като луда... Ей така, за бройката, без да имаш сериозни намерения... Тъпо е. А нима като намериш човек, когото обичаш, това е проваляне на живота?! Аз това не мога да си обясня.Ни най-малко не се чувствам заробена и т.н. Напротив - по-щастлива съм от всякога.

Pezzzz
01-22-2007, 14:06
И аз така смят..... до 25 години си живея живота по барове кафета и курви... и хич неми пука

artilerista_vlad
01-22-2007, 14:11
е кво като сме млади, дай да се ебеме с всеки срешнат. за мен лично това е тъпо! не мисля, че смисъла на живота се корени в това да се наебеме с колкото се може повече хора! а когато обичаш някого просто никой друг за теб няма значение!

ABSOLUTme
01-22-2007, 14:17
праилно,млада си..проба-грешка,проба-грешка,докато не намериш човек,който напълно(или не чак напълно) отговаря на критериите ти,задоволява те и се чувстваш добре с него.сега аз те питам - това губене на време ли е? :shock: не баш.с моя приятел съм от почти 3 години,има моменти в които наистина ми иде да му откъртя главата,обаче те не са толкова мн,колкото са приятните,прекарани заедно.аз не живея в илюзия и не си мисля,че винаги ще бъдем заедно и т.н.,просто защото нз какво може да ни се случи утре.също така обаче не живея в страх от непознатото,а се наслаждавам на сегашния момент.тъй че - тц,не е губене на време да си с 1 и същи човек,ако може дори цяла вечност,стига да си щастлив :!:

krem4e
01-22-2007, 14:20
spored men vseki trqbva da si go izjevee kakto go 4uvstva
az sym na 17 i ot 14-godi6na sym s edno mom4e i mnogo obi4am
na tezi,koito kazvat "kak moje da si na 16 i da kazva6,4e ne moje6 da jivee6 bez toq 4ovek" bih kazala,4e te nikoga nqma da go razberat tva ako ne go izpitat

Amayo
01-22-2007, 14:22
Ми аз тва от колко време го разправям. Разберете че живота иде и си утиде.

ABSOLUTme
01-22-2007, 14:28
Ми аз тва от колко време го разправям. Разберете че живота иде и си утиде.
хуу де,ако 'жена ти' ипотетично :lol: е най-якото парче и ебаси мръсницата в леглото(демек си доволен от нея) има ли смисъл да търчиш при съседката да ти върти баници,само и само да можеш да раздухаш после,че си ебал не 1,а 2? :shock: :-D

Scandalous_lady
01-22-2007, 14:29
Всеки сам избира кой начин да избере и двата имат и предимства и недостатъци.Не може да се каже кое е по-добре,винаги има различни мнения.Според мен лично човек трябва да е отворен и към нови възможности,независимо дали е обвързан или не.Все пак един живот живеем и да не съжаляваме после,че сме пропуснали нещо :wink:

kukli4ka__
01-22-2007, 14:45
Геричка абсолютно права!си смешно е малка дрисла да разправя колко е влюбена в първия който и е обърнакл внимание а и когато нямаш база за сравнение всмисал заробила си се с един просто нямаш право да спориш защото не си видяла нищо в този живот!!!!И вечна любов няма!Тка че живеите до 25 наберете нужния опит и след това си седнете на дупенцата :D

f1s714e70
01-22-2007, 14:55
Gerichka ti mai mai ne si mn naqsno kakvo oznaa4ava da obicha6 nqkogo...zatova misli6 4e e tapo na 15 da si ima6 seriozen priqtel.Vsiki si jevee jivota kakto iska za nqkoi e tapo za drugi ne...

gangbang
01-22-2007, 15:04
Геричка абсолютно права!си смешно е малка дрисла да разправя колко е влюбена в първия който и е обърнакл внимание а и когато нямаш база за сравнение всмисал заробила си се с един просто нямаш право да спориш защото не си видяла нищо в този живот!!!!И вечна любов няма!Тка че живеите до 25 наберете нужния опит и след това си седнете на дупенцата :D

Съгласен съм и това и мнението на Геричка. Не може човек без база за сравнение да твърди каквото и да е, или ако го твърди, просто този човек е силно заблуден. И най-лошото е, че заблуждава и сам себе си, а след години като се сети се ядосва. Но всеки на определена възраст минава през такъв момент :wink: Въпросът е да се усетиш на време :D

alkobalko
01-22-2007, 15:10
Всеки човек е разичен и има различни възгледи за живота. Срещнала съм момчето, с което искам да бъда и е глупаво да го оставя, за да се наживея при положение, че го обичам. Човек търси, докато намери най-подходящия, някои го търсят по-дълго, други не. И независимо на каква възраст си трябва да си щастлив. Аз обичам приятеля си по начина, който за някои хора е смешен "до смърт" и няма да съжалявам, ако цял живот съм с него.

naia
01-22-2007, 15:13
хахахаххахах
За мене живота ми е приятелят ми ако ще и смешно да звучи ама искам да се венчая за него един ден толкова съм мислила че неща помече да го мисля щом съм щастлива със него и друг не ме прави така щастлива защо трябва да су правя на безгрижна кукла(курва) :x
а и мен ми е се тая писнало ми е тъпи момчета дето ми летят по гъза

gangbang
01-22-2007, 15:14
Всеки човек е разичен и има различни възгледи за живота. Срещнала съм момчето, с което искам да бъда и е глупаво да го оставя, за да се наживея при положение, че го обичам. Човек търси, докато намери най-подходящия, някои го търсят по-дълго, други не. И независимо на каква възраст си трябва да си щастлив. Аз обичам приятеля си по начина, който за някои хора е смешен "до смърт" и няма да съжалявам, ако цял живот съм с него.

Това е много хубаво. Но истината е, че един ден, рано или късно всичко си има край. Такъв е живота :wink:
Идеята е, че ако си 10 години с него например, след това ще съжаляваш за пропуснатите възможности. Сега едва ли ти се вярва, но след време ще осъзнаеш, че е точно така.
За това авторката на темата е задала доста смислен въпрос за обсъждане.
Разбира се, хубаво е човек да е влюбен и верен на своя приятел, но е хубаво да си има и едно на ум. Така да се каже, да не е преотдаден сляпо само на един 8)

FikyScHetOo
01-22-2007, 15:18
Ми аз не съм особено съгласна, но ще дам предимствата на двете гледни точки и ще кажа после коя и защо избирам
Мнението на Геричка:
1. Да, опознаваш много хора
2. Нямаш особени проблеми, понеже може би сменяш човека с друг
3. Живееш си живота и винаги ги има онези пъви месец два, през които ти плащат всички сметки, грижат се за теб и си най-специялна
4. Не се обвързваш и събираш опит
Другата теза леко почва някъде след предната:
1. Когато намериш човека (не казвам на 25) значи е след много грешки
2. Трябва д азагубиш някой за да раазбереш колко е хубаво да го имаш
3. Научаваш се д абъдеш отговорен и да мислиш не само за себе си
4. Всеки от нас е ангел с по едно крило и когато намериш твоя 'другар' няма нищо лошо да полетите заедно :)
5. Така няма опасност до 25 да си основна част в 'Кафетата, баровете и КУРВИТЕ'.
6. Можеш да ходиш по кафета и барове ако си със сериозен приятел
7. Тогава околните си изграждат за теб една по-серизна представа: сериозен, готин...умен и готин (с една дума идеялен) да за задържиш този човек

-> Моето мнение май ви стана ясно, но да допълня,че да. До ена възраст се работи на принципа проба-грешка, но ако си решил да останеш така точно до 25. То тогава после ще станеш на 30....35....40... и натам си пускаш сексът и градът и си засядаш вкъщи или пак по баровете и кафетата с приятелки. :) Това е нормално, но до една възраст, вече като си на 18-19 максимум трябва да си намерил човек, за когото да си струва да живееш и да се бориш за него.

П.П. Ницше има една известна реплика "Ако няма за какво да умреш, значи няма з акакво да живееш" ...има много истина, макар и да е леко крайно. Все пак времето лети и вчера няма да се върне, а утре няма да дойде. Трябва колкото можеш по-скоро да намериш човек, за който д аси струва , защото незнаеш какво ще стане на утрешният ден :)

01-22-2007, 15:58
Много ми е тъпа тази тема.Бях на 17 когато срещах любовта на живота си,нямам намерение да го сменям или пък да спя на ляво и на дясно с разни типове колкото за бройката,само защото "трябва да живея,докато съм млада".Геричка мила,така като те гледам,не си обичала или била обичана,иначе нямаше да говориш такива глупости :roll: !!!

malka_sladuranka
01-22-2007, 16:00
ако намериш ковек който те заслужава, съответно и ти него не е глупаво

AngelOfDarkness
01-22-2007, 17:37
Да, баси! Всеки си решава за себе си.
Търсих си сериозна връзка и така ми е добре. Година и половина сме заедно и искам да си прекарам живота с него. Не се превземам, защото се познавам-не говоря глупости на всяко гадже, че искам да сме заедно завинаги и че ще го обичам винаги. Когато човек се влюби, иска да е само с любимото създание. Това е живота за влюбените-той или тя е светът за теб-цяла вселена, която чака да я опзнаеш.
Така че не ми говори, че безразборните контакти, от каквото и да е естество, с хора от другия пол, са живота.
За мен хора, които мислят като теб са несериозни.
Живота е такъв, какъвто си го искаш, какъвто си го направиш. Няма средно положение. Никога не съм търсила гадже да се омъжа за него, но съм търсила нещо сериозно. Защо да си губя времето с момче, което не обичам? Къде забравихте чувствата? Защо да го наранявам, за да си играя с него?
Съжалявам, че за теб т'ва е живота. Аз имам други ценности.

Mastodont
01-22-2007, 17:52
Авторката, не е ли тъпо да си тъпа :-D

Ice_Queen
01-22-2007, 18:22
1во - не съм курва да се еба с всеки срещнат!!!!
2ро - всеки има различно рабиране за изречението "грабя с пълни шепи от живота"!!!!! Това не значи - еба се с който ми скимне!
3то -всеки си има принципи и морал(има някои които го нямат)
4то - Много се дразня когато някой употреби думата " любов" без предназначение - не можеш да кажеш на някое момче което познаваш от 2 дена ОБИЧАМ ТЕ! :evil:
4.1. - Любовта не пита никой! Идва точно когато най-малко я очакваш..ти може да искаш да си се шлаяш с много момчета,ама като се влюбиш ще видим дали няма да ти е много "приятно" ако момчето по което си луда ,дойде и ти каже : сру живее ми се! :evil:
5то-аз имам сериозна връзка и не се приемам за сдухана или назад с материала!
6то- има много хора запозна ли се с партниорите си на 17-18 и достигнали брак и съвместно съжителство!

;-)

real-girl
01-22-2007, 18:37
Pravete si kvoto si iskate. Аz li4no kato s1m s nqkoi,koito obi4am,ne smqtam,'4e si gubq vremeto',prosto za kakvo mi e nqkoi drug,kato s nego se 4uvstvam dobre i toi s men-s16to,samo za da se natiskam s nqkoi si li?! Mi 4e az tva si go iamm s moq priqtel..ne s1m tolkoz nev1zd1rjana..ako za teb tva e zaguba na vreme,za men e pe4elene. Ako ne ni prov1rvi,6te go sk1sam i 6te si t1rsq k1smeta drugade,ama opredeleno ne smqtam,4e vremeto si go gubq,za6toto s1m vqrna na nqkogo, vseki s principite si de ...

SmiLe_BaBy{P}
01-22-2007, 18:54
Всеки се стреми да бъде щастлив и да му е хубаво ...едни са щастливи с един човек,други с 15 например.Едни искат да правят секс само с един,други с 15 .... всеки сам си избира...независимо дали си на 15 или 25 ти имаш избор...

No_LiMiTe^f
01-22-2007, 19:29
Spored men sy]o e typo!No poznawam moi priqtelki koito ot 14 godi6na wyzrast si imat seriozni priqteli( sq sa na 17) i za6to kato se razbirat da ne sa zaedno!?

sweet_bubka
01-22-2007, 19:29
Spored men e po dobre da se stremi6 da nameri6 svoqta istinska lubov o6te dokato si mlad,vqrno e 4e 6te pretyrpi6 mnogo razo4arovaniq dokato q otkrie6,no e glupavo da kaje6 ;'na men mi se jivee do 25 g,iskam da pravq kakvoto znam',za6toto dokato se oseti6 i kvo ?'Jivotati po4iti minal,a trqbva tepyrva da si tyrsi6 'istinskata lubov',a tova ne stava ei taka.i kvo hop... izvednyj dokato se oseti6 ve4e si na 30-40 g. i si vse o6te sam i kyv e smisala 4e si jivql sled kato ne si izpital 4uvstvoto lubov?
Apak i plius tova kvo razbirate pod 'iskam si jiveq jivota'-da se ebete nalqvo i na dqsno li?6toto to4no taka izliza,6tot ako ne e zaradi tova kvo vi pre4i da si imate seriozen priqtel i pak da si hodite po diskoteki,da se sybirate s priqteli,da se napivate,da pafkate i t.n. osven da ne izneverqvate :roll: :roll: :roll:
'Lubovta ne pita,a vryhlita,bezsilna sym s tova da se preborq,takiva 4uvstva koito ne izpita ne znae toi lubov i strast kakvo e...'

HardcorE_AFA
01-22-2007, 19:36
xaxa lele tazi tema mi haresva izklu4itelno mnogo...Ako znae6 i az kolko puti sum si go mislila tova.No za mene ima edin otgovor kogato ve4e si jivql pravil sex s toq s onq,nqma6 nqkakvi ograni4eniq,nakraq po edno vreme su6tnost se obru6ta6 i si vika6 "e hubavo pravq sex i sum zadovolena ot taq gledna to4ka,ama sega kato sum bolni4ka koi 6te doide da me vidi kak sum"Vsu6tnost na vozi vupros nqma kakvo da se misli izob6to za6toto ako ima6 priqtl i tolkova se vlubi6 v nego 4e e iska6 da go zareje6...i toi se 4ustva taka,kakvo govorime 6te se precaka vruskata kogato ne6tata ne vurvqt,ako vsi4ko e ok godini(i da si 15 kakvo?!?!)Zna4i tova si zavisi ot teb kolko se obi4a6 s muja do sebesi i toi kum teb...

gotinam
01-22-2007, 20:16
Тъпо е да вярваш във вечната любов, естествено ;-)

a~n~i~t~y
01-22-2007, 20:37
kakvo ozna4ava da si propilqvash jivota ili kakto kazaha nqkoi da "propuskash 6ansovete si da jiveesh" nima ako si imash seriozen priqtel ne mojete da hodite na diskoteki na kafeta po kra4mite i pro4ie,nima nqma da mojete da se zabavlqvate??!! kakvo e tfa mislene kakvi sa tiq razsajdeniq ..edinstvenoto koeto ne trqbva (po to4no ne e redno) da pravish e da se 4ukash s drugi...nima poneje az ne se 4ukam s po 3 4 na sedmica (izkl. priqtelq mi) si propilqvam jivota ](*,) za men tezi koito mislqt kato avtorkata na temata s izvinenie prosto gi vle4e kurvenskoto


kogato imash priqtel sa6to mojesh da si jiveesh jivota ... nikade ne pi6e 4e 6te si zarobena ili kup dr gluposti

Infatuated Inside
01-22-2007, 20:47
Ама уникално просто.
Много по-тъпо е на 15 да топлиш леглата на хиляда и сто момченца, като твърдиш, че грабиш от живота, а не осъзнаваш, че всъщност животът е този, който граби и то от теб.

01-22-2007, 21:46
Ама уникално просто.
Много по-тъпо е на 15 да топлиш леглата на хиляда и сто момченца, като твърдиш, че грабиш от живота, а не осъзнаваш, че всъщност животът е този, който граби и то от теб.

Много точно казано.

01-22-2007, 21:47
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.
mislish li che ako do 25 bramchish na vserazlichni patki izvednaj shte se spresh na edin? Ne mi se vqrva.. kurvolqta tuka si kazva dumata :lol: Kato si haresash nqkoi togava shte si otgovorish na vaprosa..

Merito_
01-22-2007, 21:52
Да и аз сега си имам приятел от година и нещо.Преди все си мечтаех да се влюбя,да си имам сериозен приятел, да съм постоянно с него и с никой друг ала бала.Сега си казвам да не се бях хванала толкоз сериозно и да не бях хлътвала,защото живота е пред мен,а аз от една страна искам да си го изживея пълноценно,а от друга не мога да оставя приятеля си.Затва човек не трябва да се увлича и да свиква с един човек.Гадно е

01-22-2007, 22:22
аз от една страна искам да си го изживея пълноценно

kak puk re6i 4e ako si s pr si ne mojesh da jiveesh palnocenno ... ave vii normalni li ste da razsajdavate taka ve .. kato ta minavat razli4ni za mnoo kratko vreme togava li jivota ti 6te e palnocenen

a~n~i~t~y
01-22-2007, 22:24
аз от една страна искам да си го изживея пълноценно

kak puk re6i 4e ako si s pr si ne mojesh da jiveesh palnocenno ... ave vii normalni li ste da razsajdavate taka ve .. kato ta minavat razli4ni za mnoo kratko vreme togava li jivota ti 6te e palnocenen

tfa bqh az ako nqkoi ima nekfi zabelejki da gi otpravq kam men

Merito_
01-22-2007, 23:10
Абе аниту кой заквото си мисли...Нямах предвид да спа с други момчета,ми с този който ходя свободата ми е ограничена,нито мога по дискотеки да излизам както трябва,ако се случи през 2-3 месеца веднъж,даже понякога толкоз няма.Не излизам с приятелки и тем подобни.Ако ти под пълноценно изживяване непременно разбираш ебане с различни хора то тва е друг въпрос...

TreeHill
01-23-2007, 00:14
курвенска тема ... ми еби се със секи срещнат

BorderManager
01-23-2007, 07:17
Fucked Up Beyond All Reconciliation?! :shock:

strange__
01-23-2007, 08:15
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.
Еми като е решил да се мята-нека го прави! За тебе като не е правилно,значи ли това,че и за всички други трябва да е така?! Всеки с разбиранията си...или по-скоро с моментното си състояние-няма човек,който сериозно да е привлякъл вниманието ти :arrow: се настройваш,че сега ти е времето да си "живееш" или обратното. :roll:

01-23-2007, 08:34
Има полигамни и моногамни хора. Да, да, имало научно доказателство, че всички сме полигамни, чувала съм... Но всеки е различен. Мнението на някои е да се сменят бройки. Аз цял живот съм мечтала за семейство /понеже моето е скапано/ и цяло чудо е, че открих толкова скоро един свестен човек. Сега имам всичко за което съм мечтала, всичко от което имам нужда. Да, понякога е трудно, да хората си омръзват и привикват, но започваш да обичаш, не да си влюбен, а да обичаш... Не казвам, че ще сме завинаги заедно или вечно верни един на друг, хората се развеждат на по 40 и кусур години... Не се заричам... Но съм щастлива, че живея с него и че той ще е баща на децата ми. Явно съм пропуснала онази фаза, в която искаш да пробваш от всичко. Преди да се запозная с него, поради едно разочарование бях решила да ставам курветина и да сменям гаджета като носно кърпи, влязох в чата за да намеря първата бройка... и просто ми е било писано да го срещна. Толкова случайности ни събраха, че не е за вярване, за да е с мен, докато учех, той заряза дома си /от друг град е/, работата си, семейството си, приятелите... Прекарахме почти година разделени, като се виждахме само венъж на два месеца, но издържахме... После отново бяхме на едно място :) И сега аз се преместих при него, на другия край на страната /не че нещо съм загубила, така и така нямах нищо/. Той ме обича, въпреки всичките ми недостатъци, а те не са малко, прощавал е всичките ми грешки /а и те не са малко/, преглътнал е толкова много и продължава да е с мен. Не познавам друг човек, който би останал с мен, след всичките ми провинения. И по вашата малоумна логика трябваше да го зарежа и да му кажа, чакай да се пое*а малко и с други, пък като стана на 25 ще ти се обадя... Всеки среща Човека по различно време, щом толкова генерализираш, значи не си имала истинска връзка или поне не са те обичали досега. Но спокойно, всеки си намира майстора, колкото си по нафукан и намахан, толкоз по отвисоко падаш. Успех с бройките, минете се с целия град между 15 и 25 години и после се оплаквайте, че имате лоша репутация. Ем ви сърби, ем ви боли...

01-23-2007, 08:35
Задари климатичните промени, много хора станаха агресивни и много хора се депресират и изпадат в различни състояние. Това е голям показател и в този форум, където ежедневно се спори по въпроси, които не са характерни.
Нормално е за всеки млад човек да има повече от 1 връзка.

01-23-2007, 08:39
Има полигамни и моногамни хора. Да, да, имало научно доказателство, че всички сме полигамни, чувала съм... Но всеки е различен. Мнението на някои е да се сменят бройки. Аз цял живот съм мечтала за семейство /понеже моето е скапано/ и цяло чудо е, че открих толкова скоро един свестен човек. Сега имам всичко за което съм мечтала, всичко от което имам нужда. Да, понякога е трудно, да хората си омръзват и привикват, но започваш да обичаш, не да си влюбен, а да обичаш... Не казвам, че ще сме завинаги заедно или вечно верни един на друг, хората се развеждат на по 40 и кусур години... Не се заричам... Но съм щастлива, че живея с него и че той ще е баща на децата ми. Явно съм пропуснала онази фаза, в която искаш да пробваш от всичко. Преди да се запозная с него, поради едно разочарование бях решила да ставам курветина и да сменям гаджета като носно кърпи, влязох в чата за да намеря първата бройка... и просто ми е било писано да го срещна. Толкова случайности ни събраха, че не е за вярване, за да е с мен, докато учех, той заряза дома си /от друг град е/, работата си, семейството си, приятелите... Прекарахме почти година разделени, като се виждахме само венъж на два месеца, но издържахме... После отново бяхме на едно място :) И сега аз се преместих при него, на другия край на страната /не че нещо съм загубила, така и така нямах нищо/. Той ме обича, въпреки всичките ми недостатъци, а те не са малко, прощавал е всичките ми грешки /а и те не са малко/, преглътнал е толкова много и продължава да е с мен. Не познавам друг човек, който би останал с мен, след всичките ми провинения. И по вашата малоумна логика трябваше да го зарежа и да му кажа, чакай да се пое*а малко и с други, пък като стана на 25 ще ти се обадя... Всеки среща Човека по различно време, щом толкова генерализираш, значи не си имала истинска връзка или поне не са те обичали досега. Но спокойно, всеки си намира майстора, колкото си по нафукан и намахан, толкоз по отвисоко падаш. Успех с бройките, минете се с целия град между 15 и 25 години и после се оплаквайте, че имате лоша репутация. Ем ви сърби, ем ви боли...

Така както пишеш май, май си си поживяла и си се понаебала доста. Сега си клекнала при този, защото ти е изгоден и се грижи за теб. Една жена трябва да може и сама да се оправя, ти явно разчиташ на мъжете и тоя ти изнася, така както ти угажда.
Презирам такива жени!

един от тия
01-23-2007, 08:41
Да и аз сега си имам приятел от година и нещо.Преди все си мечтаех да се влюбя,да си имам сериозен приятел, да съм постоянно с него и с никой друг ала бала.Сега си казвам да не се бях хванала толкоз сериозно и да не бях хлътвала,защото живота е пред мен,а аз от една страна искам да си го изживея пълноценно,а от друга не мога да оставя приятеля си.Затва човек не трябва да се увлича и да свиква с един човек.Гадно е

Много правилно разсъждаваш. Дано има повече такива хора прозрели истината.

you`re so stupid
01-23-2007, 08:44
Всички сте толкова ограничени...половината даже нямате и идея какво е това истинска любов и какво значи човекът до теб да е готов да даде и живота си,за да живееш ти.За мое щастие го срещнах и никога заради самата бройка не бих го зарязала или наранила.За хората,които си мислят,че бройкането и спането с различно е "да си поживея" ще им кажа - да ви сера на живеенето отрепки.

01-23-2007, 08:45
Всички сте толкова ограничени...половината даже нямате и идея какво е това истинска любов и какво значи човекът до теб да е готов да даде и живота си,за да живееш ти.За мое щастие го срещнах и никога заради самата бройка не бих го зарязала или наранила.За хората,които си мислят,че бройкането и спането с различни е "да си поживея" ще им кажа - да ви сера на живеенето отрепки.

01-23-2007, 08:48
Относно оня гост, дето ми е цитирал поста и твърди, че съм поживяла и презирал такива жени- ми презирай ги и без това сериозна жена няма да ти върже. И за твое сведение той е единствения, с който съм правила секс, а "така както пиша" , това показва, че съм достигнала до някои изводи без да си троша главата, нещо, което тиявно приемаш за опит. И нещо друго- ти си прост, а аз съм умна, ти ме презирай- аз си живея живота с истински мъж, а не с отрепка като теб. Комплексар

01-23-2007, 08:48
Всички сте толкова ограничени...половината даже нямате и идея какво е това истинска любов и какво значи човекът до теб да е готов да даде и живота си,за да живееш ти.За мое щастие го срещнах и никога заради самата бройка не бих го зарязала или наранила.За хората,които си мислят,че бройкането и спането с различно е "да си поживея" ще им кажа - да ви сера на живеенето отрепки.

А бе тъпчо. И аз на 15 мислех като теб. Хайде порасни пък тогава пиши глупости.

01-23-2007, 08:51
Всички сте толкова ограничени...половината даже нямате и идея какво е това истинска любов и какво значи човекът до теб да е готов да даде и живота си,за да живееш ти.За мое щастие го срещнах и никога заради самата бройка не бих го зарязала или наранила.За хората,които си мислят,че бройкането и спането с различно е "да си поживея" ще им кажа - да ви сера на живеенето отрепки.

А бе тъпчо. И аз на 15 мислех като теб. Хайде порасни пък тогава пиши глупости.
Пораснала съм достатъчно за да мисля така,явно ти не си дорасла...И не съм на 15 за разлика от 99% от останалите в тоя форум!

01-23-2007, 08:51
Относно оня гост, дето ми е цитирал поста и твърди, че съм поживяла и презирал такива жени- ми презирай ги и без това сериозна жена няма да ти върже. И за твое сведение той е единствения, с който съм правила секс, а "така както пиша" , това показва, че съм достигнала до някои изводи без да си троша главата, нещо, което тиявно приемаш за опит. И нещо друго- ти си прост, а аз съм умна, ти ме презирай- аз си живея живота с истински мъж, а не с отрепка като теб. Комплексар

Истински мъж от ЧАТА??? Ти луда ли си? Как па влезе в чата и баш на тоя попадна. Айде ЛЕГЕНДИ! Тия може да ги дрънкаш там на село дето живеете. А такъв "истиски мъж" дето ти е повярвал и се грижи за теб като безпризорно кученце, да ти е жив и здрав, ама от мен да знаеш, а и други ще ти кажат - това е МУХЛЬО.
Ти ако си много свестна нема да живееш ей така при някой и то в друг град, явно си изгонена от некъде и там си хванала за ШЛИФЕРА някое селянче и ти угажда.
Такива тъпи патки ги оправям за закуска и им бия шута още на първия ден, АЙДЕ

bungle
01-23-2007, 08:52
Задари климатичните промени, много хора станаха агресивни и много хора се депресират и изпадат в различни състояние. Това е голям показател и в този форум, където ежедневно се спори по въпроси, които не са характерни.
Нормално е за всеки млад човек да има повече от 1 връзка.


:!:

angel4e_s_krila
01-23-2007, 08:56
Истински мъж от ЧАТА??? Ти луда ли си? Как па влезе в чата и баш на тоя попадна. Айде ЛЕГЕНДИ! Тия може да ги дрънкаш там на село дето живеете. А такъв "истиски мъж" дето ти е повярвал и се грижи за теб като безпризорно кученце, да ти е жив и здрав, ама от мен да знаеш, а и други ще ти кажат - това е МУХЛЬО.
Ти ако си много свестна нема да живееш ей така при някой и то в друг град, явно си изгонена от некъде и там си хванала за ШЛИФЕРА някое селянче и ти угажда.
Такива тъпи патки ги оправям за закуска и им бия шута още на първия ден, АЙДЕ :lol: бравос едно смислено нещо

LetiCherry
01-23-2007, 08:59
Geri4ke, ti za6to re6i, 4e da si s edin i da se obi4ate e "zarobvane"?! :shock: Qvno ne si razbrala kakvo e lubov, kolko hubavo e za nqkogo ti da si vsi4ko i toi da e vsi4ko za teb! Togava "jivotut s mn kuponi, sex i pi4ove" 6te ti se stori sme6en...I tova, 4e si s nqkogo ne zna4i 4e jivotut svur6va! Pak hodite po kuponi, diksoteki, zabavlqvate se. ZA men jivotut ne se sustoi v bezrazboren sex i smqna na mujete kato nosni kurpi4ki! Estestveno ne usm sre6tnala lubovta si kto bqh na 15, togava probvah i ot tezi probi izleznaha kup nedodqlani vruzki, ot koito puk subrah opit,koito sega mi pomaga adski mnogo v sega6nata vruzka. No puk ako go bqh sre6tnala na 15 i otnovo 4uvstvah, 4e tova e TOI 6te6e da e su6to prekrasno!

Ti si jivei "jivota", ostavi za nas lubovta! :wink:

blabla_bla
01-23-2007, 10:50
mi neznam zavisi ot 4oveka!!!v momenta sum vliubena v edno mom4e i e edinstveniq 4ovek s koito iskam da bada!!!no ina4e si prav!!!

olive_oil
01-23-2007, 12:05
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?а кво да се ч*каш на воля ли?!?!?!?!

Геричка
01-23-2007, 12:33
Никъде нямам предвид идеята да се чукаш на воля. Става въпрос за следното. Ако си много отдаден на гаджето си и излизаш само с него, не контактуваш с други момчета, не флиртуваш а бе изобщо гледаш само и едниствено приятеля си и други освен него не съществуват. Това етъпо. Иначе имайте си гаджета, но просто бъдете по-свободни, излизайте само с приятелки, забавлявайте се и с други момчета и т.н. Не е казано да спите с всеки. Не знам защо разбирате, че ако излезеш на кафе с някой дето не ти е гадже значи вече е изневяра и т.н. Това са глупости и тъкмо за това ми беше тази тема, да развием нещата. До къде има свобода и къде тя спира и защо сами да си я отнемем или да позволим на друг да ни я отнема. Няма смисъл.

WindWaker
01-23-2007, 12:37
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

jivee se dokat si jiv. jivee se dokat si na 5 dokat si na 10 , na 20 na 30 na 40 na 50 na 60........dokogato jivee6. moje6 da si hodi6 nalqvo nadqsno i cql jivot. stiga s glupostite. zarobvane. tva 4e tvoite razbiraniq za izneveri, "jiveene na jivota" i drugi takiva raboti - sa razli4ni, tva ne zna4i 4e te sa pravilnite. ti moje da namira6 udovolstvie v seksa s 5 mom4eta, drugi moje da namirat dale4 po golqmo 6tastie kogato bydat samo s edin edinstven 4ovek i se otdavat izcqlo na nego/neq. kakto sa kazali horata - lubov ne se systoi v tva da vzema6.....lubov e da dava6

atanakata
01-23-2007, 12:37
аз си мисля че еднозначен отг на този въпрос няма... всеки си решава... мн често съм си мислил че наистина е глупаво да съм само с 1 момиче дълго време при положение че съм още на 16... трябва да се опита повече и повече... но пък от друга страна, което повече ми допада... ако си с едно момиче и я обичаш, разбирате се и правите як секс, що да не сте си така мн дълго време

krem4et0
01-23-2007, 12:44
Преди да открия моя приятел,който смятам за голямата си любов,съм имала връзка с малко момчета и все след връзката е оставала горчилка. Имаше периоди,през които се мятах на врата на хубавеца в дискотеката и не ми пукаше. Естествено до секс не стигнах,но целувките раздавах щедро. радвах се на това да съм ухажвана и мислех,че съм щастлива. Сега съжелявам. Съжелявам за провалените връзки,за хвърлените на вятъра чувства,за целувките,които съм давала на друг. Ще ми се да не е така. защото щастието да се разхождаш сред хората с любимия човек,здраво стиснал ръката ти,да усещаш сигурността на прегръдката му и да знаеш,че той е твоето пристанище в силна буря,е несравнимо.
Естествено аз съм на 21,а него срещнах на 19,а на 20 осъзнах колко го обичам. Наживяла се бях-исках сигурност и стабилност,исках любов-намерих я. и сега съм наистина щастлива-не се заблуждавам,че обичам.
И на мен ми е смешно-аз съм на 14-15,обичам го до смърт,ако ме напусне ще умра, с него ще съм цял живот. Ало-на 15 не е така. Когато станете на 20 ще имате съвсем различен акъл,ще станете по-критични и ще искате нещо повече от мъжа до вас,от това да ви обича. Слезте от облака!

Tq_______
01-23-2007, 12:47
Zdraveite hora...na 18 sam i ot 1,5 god imam priqtel.Predi da tragna s nego...se lutah izvestno vreme...s razli4ni muje.Nikoi ne moja da me grabne za pove4e ot 2 sedmici. 2 pyti sam kusala s segashnia mi priqtel, za6toto sam iskala da probvam s dryg maj.[za6toto i az si misleh,4e sega e vremeto da se deistva i sled kato nqkoi ti grabne vnimanieto, ne biva da se ograni4avash.]Priqtelqt mi mn. strada ot tezi moi deistvia...v kraina smetka pak se vru6tah pri nego!Edinstvenoto koeto mi ostana ot cqlata rabota e loshia spomen,i mi e edno kofti za tova, koeto sam mu pri4inila. Naposledyk se zaglejdam po razni mom4eta i si kazvam...eto s tozi bih imala ne6to. No posle se se6tam za gadjeto mi i osuznavam,4e nqmam nujda ot dryg. Hormonite do 25 god. naistina sa silno razbuntuvani...no edin syvet ot 4ovek,koito si e napatil - ako mislite,4e ste namerili podhodqsht 4ovek - ne kusaite s nego samo za6toto iskate da grabite sas shepi ot jivota! Az iskah da probvam purvo s edin koito predi mn obi4ah, a na nego sega mu skimna, posle pyk s edin koito mi be6e mn dobyr priqtel i ot tova stradashe segashnia mi priqtel. Togava osuznah,4e edinstvenoto,za koeto iskam da mislq e segashnia moment - ne sam tragnala da mislq dali 6te se jenq za priqtelq mi, kolko vreme 6te sme zaedno. Ostavih i minaloto nazad, za da ne me glojdi i to. Dori ne se zamislqm dali si gubq vremeto kato sam s 1 4ovek - prosto go pravq, za6toto 'taka mi haresva', taka se 4uvtvsam dobre, harmoni4no. Ako nqkoi se zamislq dali ne si gubi vremeto kato e s 1 4ovek - ima 2 obqsnenia - ili sa mu razbuntuvani hormonite ili naistina si gubi vremeto ,za6toto o4evidno 4ovek,koito si zadava tozi vapros, ne obi4a polovinkata si. Izqsnete si tova hora,dali go/q obi4ate - togava otgovoryt na vyprosa za gubeneto na vremeto idva sam po sebe si.

atanakata
01-23-2007, 12:50
Преди да открия моя приятел,който смятам за голямата си любов,съм имала връзка с малко момчета и все след връзката е оставала горчилка. Имаше периоди,през които се мятах на врата на хубавеца в дискотеката и не ми пукаше. Естествено до секс не стигнах,но целувките раздавах щедро. радвах се на това да съм ухажвана и мислех,че съм щастлива. Сега съжелявам. Съжелявам за провалените връзки,за хвърлените на вятъра чувства,за целувките,които съм давала на друг. Ще ми се да не е така. защото щастието да се разхождаш сред хората с любимия човек,здраво стиснал ръката ти,да усещаш сигурността на прегръдката му и да знаеш,че той е твоето пристанище в силна буря,е несравнимо.
Естествено аз съм на 21,а него срещнах на 19,а на 20 осъзнах колко го обичам. Наживяла се бях-исках сигурност и стабилност,исках любов-намерих я. и сега съм наистина щастлива-не се заблуждавам,че обичам.
И на мен ми е смешно-аз съм на 14-15,обичам го до смърт,ако ме напусне ще умра, с него ще съм цял живот. Ало-на 15 не е така. Когато станете на 20 ще имате съвсем различен акъл,ще станете по-критични и ще искате нещо повече от мъжа до вас,от това да ви обича. Слезте от облака!

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Infatuated Inside
01-23-2007, 19:54
Престанете да определяте човек само по възрастта му.

Човек може да се заблуди, че обича когато е на 15, но може да се заблуди и когато е не на 20, ами на 30.
Годините предполагат развитие и зрялост, но не ги гарантират. Човек израства в зависимост от собствения си живот, а както всички знаем - живота на всеки е различен. Познавам хора, които са изключително зрели за за годините си и то защото са били изправени пред проблеми, които не са част от живота на повечето деца. Става въпрос за личностно духовно развитие, което е глупаво да се слага под общ знаменател по такъв начин. Не ме разбирайте грешно - естествено, че да кажем на 12 няма как да изпитваш истинска любов, защото тук нещата не опират само до духовно съзряване. Твърдя просто, че някои хора намират любовта по-рано, други по-късно. И не може да бъдат подценявани чувствата на някого, само защото в твоите представи той не е способен да ги изпитва. Оставете хората да чувстват, това поне е по-стойностно деяние. И прави човек много по-жив, отколкото да се гаври с тялото си. Понеже на тези години, да правиш секс с не знам си колко души под предтекст, че си "живееш живота" е именно гавра.

-.-

SuN4o_F
01-23-2007, 21:00
pro4etoh samo nqkoi mneniq... zna4i vseki sam si izbira kakvo da pravi... imala sam dosta neuspeshni vrazki i mislq 4e namerih 4oveka koito me pravi 6tasliva ... ne mislq da izneverqvam zaradi broikata

(. ) ( .)
01-23-2007, 21:01
pro4etoh samo nqkoi mneniq... zna4i vseki sam si izbira kakvo da pravi... imala sam dosta neuspeshni vrazki i mislq 4e namerih 4oveka koito me pravi 6tasliva ... ne mislq da izneverqvam zaradi broikata

Циците растат ли?

kAdrOkoSkA
01-23-2007, 21:25
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

:arrow: Тук няма правилно и грешно! Въпрос на личен избор е! Ако не обичаш... много ясно, че ще гребеш с пълни шепи от живота, защото той сега ти се предлага и не се знае какво те чака утре и дали няма да съжаляваш за изпуснатото.
:arrow: Обаче ако си срещнал човека - отдаването на него в никакъв случей НЕ Е "поробване"! Дори напротив!
:arrow: Трудно ми е да повярвам, да не кажа, че е абсурдно, че едно 15год е познало истинската любов... И не е вярно, че да любовта няма възраст! Трябва да си достатъчно зрял, да я оцениш и да я изживееш пълноцинно!

_candy_girl_
01-24-2007, 07:48
еи заради такива като тебе и другите момичета тряа да си патят после се чудим що повечето момчета викат че сме курви ми сичко е заради такива като тебе дет не знаят кво искат аз не мисля че сам курва обаче заради такива като тебе всички го отнасят :evil:

01-24-2007, 09:02
pro4etoh samo nqkoi mneniq... zna4i vseki sam si izbira kakvo da pravi... imala sam dosta neuspeshni vrazki i mislq 4e namerih 4oveka koito me pravi 6tasliva ... ne mislq da izneverqvam zaradi broikata

Циците растат ли?
kvo ob6to ima6e tova??????????

01-24-2007, 09:27
ebete se po 4esto be hora

01-26-2007, 16:59
Az pak moga da ti kaja 4e si imam seriozna priqtelka s koqto sam godina i nagore i si q obicham i si q uvajavam i mn i se radvam i si pasvame v sexa no tova ne me spira ponqkoga da izlizam ot praviq pat ,edna iznevqra samo ot fizi4eska gledna tochka zaribqvka ebavka sled kupon diskoteka prispiva u nas zaminava si na drugiq den i krai ostavam si s moqta golqma lubov koqto mnogo obicham zabravqm za onaq drugata i tova e..a i ne izneverqvam 4esto ..misulta mi e 4e mojesh da badesh s edin 4ovek no ne e zadaljitelno da si monogamen ..

mrysnika
01-26-2007, 17:02
Za edni e typo,za drugi ne. Az seriozna priqtelka sym nqmal ot godina i polovina,zashtoto 1 momichence reshi da mi razkatae familiqta i ot togava sym na ednodnevki...i po-dobre mi e taka,pone ne me naranqvat a si pravq kefa

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 17:04
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

Ако си момиче искам да се срещнем!

Heartbreaker
01-26-2007, 17:07
У сестринството на курвите винаги има место за такиа кат тебе :-D

brutal_baby
01-26-2007, 17:29
на 15 и вече без задръжки....тва си е личен избор!за теб май е тъпо да си с някой , който те обича , уважава и и го интересува малко или много какво ти харесва и какво не!

BloodSoul
01-26-2007, 17:31
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?Е, ти какво искаш? Да се превърнеш в парцал, всеки да е спал с тебе, и като станеш на 50 ще викат: "Ей, тая я минах!". Това, че си с един цял живот не означава, че не живееш! Правиш това, което искаш с него. Той е твоята упора, имаш му доверие. За мен това е живот, за теб явно не е!

Absconding
01-26-2007, 17:55
ако намериш ковек който те заслужава, съответно и ти него не е глупаво

Малка сладуранка може да си сложи и по-малко аватарче. Не е лошо като идея.

По-темата.. Когато ти харесва с един човек или дори си влюбен/а в него/нея, тъпо е да го зарежеш само за да натрупаш повече опит. Но както се казва.. каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.

koalka
01-26-2007, 18:26
Както казаха всички почти преди мен-въпрос на личен избор.Ако това да си с един човек е загуба на време, за други не е.Какво сте го сложили това, че като си на 15 години и едва ли не вече край...никога не можеш да изпитваш силни чувства.Аз пък мога да кажа, че обичам адски много приятеля си.Не мисля, че се залъгвам или нещо такова.Смея да кажа, че сме преживели доста неща във връзката ми и той не веднъж ми е доказал колко държи на мен.

Галактион
01-26-2007, 19:05
Тъпо е да си губите времето мили деца. Ама като минете 20 и някоя годинка ще се осъзнаете, но ще е късно. Повярвай те.

Metoman
01-26-2007, 19:08
Тъпо е да си губите времето мили деца. Ама като минете 20 и някоя годинка ще се осъзнаете, но ще е късно. Повярвай те.
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 20:03
мн ясно че в живота си ще имаш не само един.. но за дадения момент в който си подвластна на любовта си мислиш че този човек е единствения за теб и никога няма да има следващ и т.н., но скоро разбираш, че живота, по точно хората нараняват и разбиват детските ти илюзии за вечна любов.. така че споко ще срещнеш мн момчета още и във всеки ще виждаш 'единствения' докато не те прецака и не срещнеш следващия 'единствен'.. естествено съществува и надеждата че най-накрая ще откриеш истинския 'единствен'.. хах

Славей Песнопеев
01-26-2007, 20:08
мн ясно че в живота си ще имаш не само един.. но за дадения момент в който си подвластна на любовта си мислиш че този човек е единствения за теб и никога няма да има следващ и т.н., но скоро разбираш, че живота, по точно хората нараняват и разбиват детските ти илюзии за вечна любов.. така че споко ще срещнеш мн момчета още и във всеки ще виждаш 'единствения' докато не те прецака и не срещнеш следващия 'единствен'.. естествено съществува и надеждата че най-накрая ще откриеш истинския 'единствен'.. хах

Едно умно мнение =D>

биби@секс
01-26-2007, 21:36
хора незнам за вас, ама на мене пък ми е писнало от едносемични връзки, които се градя на секс и нищо друго. В момента си имам сериозен приятел и ми много по-добре и се чувствам по съвсем различен начин... Тъй че крайностите не са за предпочитане, а да не забравяме и холядите болести

panterata
01-27-2007, 00:00
мисля че си права все пак живеем един живот... пък и след някой друг ден ще се омъжим.. ще имаме деца.. и тогава не можем да се забавляваме .. да вкусим от всичко... според мен човек на млади години не трябва да е мн по сериозните връзки.. ноо не трябва и да прекалява с несериозността ( всеки ден да е с различен) въпроса е там , че някой път просто се влюбваш и ходиш с някой 2-3 ...години това не зависи от теб.. просто любовта не пита :)

krem4et0
01-27-2007, 15:55
Както казаха всички почти преди мен-въпрос на личен избор.Ако това да си с един човек е загуба на време, за други не е.Какво сте го сложили това, че като си на 15 години и едва ли не вече край...никога не можеш да изпитваш силни чувства.Аз пък мога да кажа, че обичам адски много приятеля си.Не мисля, че се залъгвам или нещо такова.Смея да кажа, че сме преживели доста неща във връзката ми и той не веднъж ми е доказал колко държи на мен.
Това,че го обичаш днес,когато си на 16-17 не значи че ще е така винаги. На 19-20 психиката се променя тотално-гарантирам ти го. Осъзнаваш,че е време да вземеш живота си в ръце,започваш с това да учиш,да се развиваш и усъвършенстваш. След време изниква и желанието за семейство ,а за това не е нужно само любов. Нужно е стабилност,разбиране,подкр епа,пари и още куп неща. какво сте преживели? Кавги,раздори,кквито има всеки,може би някоя раздяла? Но е било нещо свързано с вас,с връзката ви и е зависело до голяма степен от вас как ще се реши. на 15 е така,но на 25 не е. ти или той ще се промените,ще разберете,че това,което изпитвате може да е най-красивата любов на света,но не е основа за стабилно бъдеще. Или може би някой от вас ще жертва своето в името на другия-да речем да учат заедно. И после какво-цял живот ще го натяква. При положение,че в наши дни хората се женят около 30 годишнината си,то нима на 15 са срещнали любовта? Не само ми е странно,но е смешно-на 15 и той е голямата ми любов. Сега мислите така,ама айде като стаеш на 22 пак да си говорим? и аз съм била влюбена на 16 и то лудо,и аз съм правила глупости от любов и съм казвала няма друг,но се е появявал друг,когото съм обичала повече. Аз съм на 21 почти 22,имам приятел от 2 години и половина и го обичам безкрайно,но не знам дали ще е така завинаги,дали зад ъгъла не ме чака друга по-голяма любов и дали той е мъжът на моя живот. И то не защото не съм убедена в моите или неговите чувства,а защото животът е това,което се случва докато ние плануваме бъдещето си!

lirooоs
01-27-2007, 17:41
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?


АХАХХАХХХАААХХА
Да гребеш с шепи от живота!? Това ли е живота за тебе? С колкото повече си се наебала, значи толкова повече си гребала и видяла от живота? ХАХАХХААААХАХХААХАХААХ Ами честито за великата мъдрост! АХААХАХАА Пожелавам ти здраво нагрЕбване! ГрЕби и за пари, без пари и слагай повече черно около очите, защото придава един по-спортен вид.


Не усещаш ли, че някое момиче на 14-15 може да прочете тая тема и наистина да се замисли над идиотския ти въпрос.

Unknown-18
01-27-2007, 18:39
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?


АХАХХАХХХАААХХА
Да гребеш с шепи от живота!? Това ли е живота за тебе? С колкото повече си се наебала, значи толкова повече си гребала и видяла от живота? ХАХАХХААААХАХХААХАХААХ Ами честито за великата мъдрост! АХААХАХАА Пожелавам ти здраво нагрЕбване! ГрЕби и за пари, без пари и слагай повече черно около очите, защото придава един по-спортен вид.


Не усещаш ли, че някое момиче на 14-15 може да прочете тая тема и наистина да се замисли над идиотския ти въпрос.


Еби са ве грозен гей!!! Ако поне малко беше се хванал да прочетеш щеше да видиш пост-а на момичето(Геричка) в който тя написа че не става дума за секс.Пък и си е много права бахти ако е на 15-16 години кво искаш ти ве.Всяка вечер да гледа една и съща мутра и то в продължение на година примерно.Ти си пълен неудачник ве ограничено копеле малоумно.Чети малко кво ти пишат хората.


Геричка ако не слушай идиотските изказвания важното е на тебе кво ти харесва.Особено пък ако си на 15-16 години ся ти са е паднало да живееш!

Мога да дам много примери в които едно момиче тръгва с "голямата си любов" ходят 1-2 години и на края опява как си е загубила детството колко много съжалява че не си е поживяла.

А тез дето те определиха като курва могат само да са депресират и да а самоубият.

macka123
01-27-2007, 19:52
az mislq 4e kogato sre6te6 nqkoi 4ovek i si 6tastliv s nego to taka jivee6 pylnocenno jivota si
protiv sym horata koito sybirat broiki

poglednete i ot drug ygyl na ne6tata
primerno...mn gadjeta
ozna4ava kolkoto i da e po 4esta smqna na partniora
riska da hvanete nqkoq veneri4eska bolest e po golqm
a kak 6te jivee6 jivota si pylnocenno kogato ima6 spin primerno


az sym za dylgite vryzki i istinskata lubov

sexY_mackA90
01-27-2007, 20:05
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

Еми и аз мислех така докато не се влюбих...По принцип не съм за сериозните връзки, но момчето с което ходя сега го обичам повече от всичко и толкова много хора ми казват че съм луда на моята възраст да имам сериозно гадже ама не ми пука кво мислят другите аз го обичам и тва е :wink:

Unknown-18
01-28-2007, 09:08
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

Еми и аз мислех така докато не се влюбих...По принцип не съм за сериозните връзки, но момчето с което ходя сега го обичам повече от всичко и толкова много хора ми казват че съм луда на моята възраст да имам сериозно гадже ама не ми пука кво мислят другите аз го обичам и тва е :wink:


Ти си влюбена??? Аре стига бе.Ти правиш ли въобще разлика м-у обичам и харесвам.Едва ли.Точно на тея години на които си всеки нов приятел(гадже) е голямата любов на живота ти.

Alerta
01-28-2007, 10:09
Аааабе яяя ходи се *** с цяла София...
Е заради такова тъпо мислене има толкова к.у.р.в.и!!!
Като си с един човек трябва да си само с него независимо дали си на 15 или 50. А ти като толкова искаш ходи и не пускай само на тоя, дето не ти е поискал!

Frank_Lampard
01-28-2007, 10:12
под ' да си живея живота ' .. 'да съм курва' ли разбираш ? ебахти простотията... сериозно, няма нужда от коментар. просто не знаеш как да се забавляваш :roll:

Unknown-18
01-28-2007, 11:14
Аааабе яяя ходи се *** с цяла София...
Е заради такова тъпо мислене има толкова к.у.р.в.и!!!
Като си с един човек трябва да си само с него независимо дали си на 15 или 50. А ти като толкова искаш ходи и не пускай само на тоя, дето не ти е поискал!


Имаш странна представа за това какво е к*рва.
А определено си яко задръстена и дебелокожа.
Ти да не се имаш нещо за по висша.Или се мислиш за богиня.Недей се кара така като не си прочела както трябва всичко.Еййй много се дразня на такива като тебе дет почват да са карат ама и те не знаят защо.Голяма си нинджа ти ейй бахти малумното същество.Ти си ходи сега само с един и му гледай грозната физиономия в продължение на години а тя да си живее сега живота пък после да видим кой е живял по добре и по пълноценно.А това че на някоя и харесва да ходи по кафетата с различни момчета и да ходи вечер по дискотеки и кръчми и да се задява с момчетата не я прави к*рва.Ама ти си непоправим случай страдащ от нелечимата болест наречена МОМО (Много Остра Мозъчна Олигофрения).

Trisha1991
01-28-2007, 11:46
Не бих си губила времето само с 1. В момента имам 1 сериозен и още 2 дето са ми нещо като приятели-любовници. Така се чувствам много по-добре. Не мога да се врека само на 1. Да не сме женени

Frank_Lampard
01-28-2007, 11:54
пхахах... бахти селянията... и аз познавам няколко такива ... някой път може някой добронамерен младеж с достойнство да ви счупи от бой, да видим на кой му е забавно :twisted:

Trisha1991
01-28-2007, 11:57
пхахах... бахти селянията... и аз познавам няколко такива ... някой път може някой добронамерен младеж с достойнство да ви счупи от бой, да видим на кой му е забавно :twisted:

Да, ако този младеж е голям селянин, може да го направи! Да биеш жена! Това е върха на простотията! Дано не срещам такива "младежи"

Unknown-18
01-28-2007, 12:09
Не бих си губила времето само с 1. В момента имам 1 сериозен и още 2 дето са ми нещо като приятели-любовници. Така се чувствам много по-добре. Не мога да се врека само на 1. Да не сме женени


Това пък доказва колко обичаш този "серозен" приятел.
Моето мнение е че ако не можеш да си само с един не задълбавай работите до такава степе че да ги наричаш серозни.
Няма средно положение или си пилееш времето само с един или си живееш живота не може и двете на веднъж щото накрая ако си попаднала на някой селяк и да ти надуе носа да видиш колко е приятно.Аз лично не бих посегнал на момиче/жена по достойнството ми е но все пак има такива които посягат тай че в крайна сметка или ще ядеш бой или момчето ще е с разбито сърце.Ама на тебе кво ти пука пък нали на теб ти е добре щот си егоистка и не ти пука за другите важен е келепира и ти да си добре.

Don't trust anybody.

krem4et0
01-28-2007, 12:10
Не бих си губила времето само с 1. В момента имам 1 сериозен и още 2 дето са ми нещо като приятели-любовници. Така се чувствам много по-добре. Не мога да се врека само на 1. Да не сме женени
А значи е морално да имаш 2-ма,които използваш за секс,ама не е морално да си го поискаш. Или те е срам да го искаш от гаджето си,ама от другите не? И ако си 1991-ва да ти кажа-съжалявам те. На 15,а завършена курва.

Trisha1991
01-28-2007, 12:12
Това пък доказва колко обичаш този "серозен" приятел.
Моето мнение е че ако не можеш да си само с един не задълбавай работите до такава степе че да ги наричаш серозни.

За мен сериозни отношения са тези, при което дадения партньор е известен като "гаджето ти", той е официалния и с него имам връзка от доста време. Останалите с които правя нещо, са просто за разнообразие. Приятеля ми не ме следи за такива неща, не е някой див селянин,който да не ми дава да излизам никъде. Аз на него сметка също не му държа.

Trisha1991
01-28-2007, 12:15
Не бих си губила времето само с 1. В момента имам 1 сериозен и още 2 дето са ми нещо като приятели-любовници. Така се чувствам много по-добре. Не мога да се врека само на 1. Да не сме женени
А значи е морално да имаш 2-ма,които използваш за секс,ама не е морално да си го поискаш. Или те е срам да го искаш от гаджето си,ама от другите не? И ако си 1991-ва да ти кажа-съжалявам те. На 15,а завършена курва.

Не съм кyрва, а нормално момиче за възрастта си, не по-различна от повечето си познати, приятелки и съученички. Може в Свищов, където пише, че си да е по-различно, все пак в малките градове.. Не зная.
Говорех за директното поискване, че е тъпо да се прави. Не ме е срам да му кажа "ела да ме наебеш, щото много ми се чука тази вечер", но просто има по красиви начини с намеци, с закачки, с подказски , така че той сам да се усети и той да го поиска, а не да отидеш точно по курвенски и да му съобщиш - "о, скъпи ела ми го начукай"

krem4et0
01-28-2007, 12:36
Аааааааааа по-добре да си седя в Свищов,отколкото в София,където е нормално да се чукаш като невидял. И кой казва,че аз използвам думичката чукане,че ми я сложихте в устата. Най-често казвам-прави ми се секс,а на теб? Или го питам има ли някой у вас? Но темата е друга!

Ice_Queen
01-28-2007, 12:39
Аааааааааа по-добре да си седя в Свищов,отколкото в София,където е нормално да се чукаш като невидял.

Мммммммммм РОНГ!
Не само в София е така. Вс си зависи от морала на хората..А и както обичам да казвам - повечето селяни дойдоха в София ,за тва така пропадаме... :roll:

Trisha1991
01-28-2007, 12:39
Аааааааааа по-добре да си седя в Свищов,отколкото в София,където е нормално да се чукаш като невидял. И кой казва,че аз използвам думичката чукане,че ми я сложихте в устата. Най-често казвам-прави ми се секс,а на теб? Или го питам има ли някой у вас? Но темата е друга!


Да смесихме темите.
Както и да е. Бе всеки да го прави както си го разбира. Аз само споделих как виждам нещата, а и повечето ми приятели са така. Тука май в този форум има представители на много различни виждания и това е хубаво, да обменим мнения

Unknown-18
01-28-2007, 15:51
Това пък доказва колко обичаш този "серозен" приятел.
Моето мнение е че ако не можеш да си само с един не задълбавай работите до такава степе че да ги наричаш серозни.

За мен сериозни отношения са тези, при което дадения партньор е известен като "гаджето ти", той е официалния и с него имам връзка от доста време. Останалите с които правя нещо, са просто за разнообразие. Приятеля ми не ме следи за такива неща, не е някой див селянин,който да не ми дава да излизам никъде. Аз на него сметка също не му държа.


По тази логика ти си имала все серозни приятели не зависимо дали сте били заедно седмица месец или година и то само защото за периода в който той е бил с тебе се е водил като твое "ГАДЖЕ".
Там от където съм аз демек Варна изглежда имаме различни виждания за сериозно.

Amayo
01-28-2007, 15:57
Аааааааааа по-добре да си седя в Свищов,отколкото в София,където е нормално да се чукаш като невидял. И кой казва,че аз използвам думичката чукане,че ми я сложихте в устата. Най-често казвам-прави ми се секс,а на теб? Или го питам има ли някой у вас? Но темата е друга!
Проблема е че като кажеш прави ми се секс разваляш всичко. На мъжа му се убива настроението и му спада пишката. Превърне ли се секса в рутина, в нещо по часовник и мъжат бързо бързо почва да изтрещява и да търси нещо наистина възбуждащо и най често го намира в изневярата. :wink: :wink: :wink: Много по загадъчно е да кажеш ела да гледаме филм или нещо такова - и двамата знаят че става въпрос за секс ама е по интересно да има игра.

Thiara
01-28-2007, 16:01
Това пък доказва колко обичаш този "серозен" приятел.
Моето мнение е че ако не можеш да си само с един не задълбавай работите до такава степе че да ги наричаш серозни.

За мен сериозни отношения са тези, при което дадения партньор е известен като "гаджето ти", той е официалния и с него имам връзка от доста време. Останалите с които правя нещо, са просто за разнообразие. Приятеля ми не ме следи за такива неща, не е някой див селянин,който да не ми дава да излизам никъде. Аз на него сметка също не му държа.


По тази логика ти си имала все серозни приятели не зависимо дали сте били заедно седмица месец или година и то само защото за периода в който той е бил с тебе се е водил като твое "ГАДЖЕ".
Там от където съм аз демек Варна изглежда имаме различни виждания за сериозно.



И аз съм от Варна и май наистина ние тук приемаме нещата малко по различно.Искам да обесня какво е за мен една сериозна връзка ... Значи това е да имаш приятел или гадже както се казва на който да държиш толкова много че да не ти се иска да си с никой друг и да можеш да се жертваш за него
А относно ходенето с други и секса с тях .. ами това показва колко си сериозна самата ти и колко може да ти се има доверие .. едва ли една такава връзка би могла да е сериозна при положение че ти си хойкаш там с незнам кой си а пък приятелят ти седи и се тревожи за теб .. Някак си не е честно спрямо неговото доверие .. кат ти се хойка с много връткай си ги на малкия пръст но не задълбочавай отношенията защото така нараняваш някой който държи на теб .. Не вярвам че ако не теб ти се случи ще ти стане мн приятно!

Гостенин
01-28-2007, 16:27
Това пък доказва колко обичаш този "серозен" приятел.
Моето мнение е че ако не можеш да си само с един не задълбавай работите до такава степе че да ги наричаш серозни.

За мен сериозни отношения са тези, при което дадения партньор е известен като "гаджето ти", той е официалния и с него имам връзка от доста време. Останалите с които правя нещо, са просто за разнообразие. Приятеля ми не ме следи за такива неща, не е някой див селянин,който да не ми дава да излизам никъде. Аз на него сметка също не му държа.

Незнам...чета темата и си направих няколко изводи:
1Триша1991: Брей...поздравления, знаех че със всяка измиала година децата стават все по глупави и объркани...ти освен, че ми потвърди тази теза се доказа като перфектното курве 8) Честито!Малко хора...си го признават...това че приятеля ти не ти държи сметка какво правиш и т.н. мислиш ли, че е защото и той прави подобни глупости...е освен ако не е някой изпедерастял ''фешън-заклето чалгарче''...той не ти държи сметки, най-вероятно защото ти има доверие, че няма зад гърбо да си се чукаш соще двама и после да му правиш мили очички: :roll:
Просто като чета с какво самочувствие пишеш всичко, освен, че ми се повдига, се чуда и накъде по дяволите върви света...пъров имаше рапъри...след това чалгари...всичко премина на фешъни....не ми се мисли какво ще се роди накрая :smt078 :smt012
Ето и един конкретен извод от темата...изчетох почти цялата...лично постижение за четене за мен, в четене на тема изпълнена с глупости...НО си струваше...надали някой ще ми обуърне внимание, но винаги остава надеждата, че ти е възможно и да прочетеш поста ми. Та както и да е, като четох темата, в началото си мислех, че авторката на темата си е ултимативната курвичка, говореща глупостите за ''изживяване на живота'' и т.н. Но поне си има причини моми4ето...вероятно е във среда на себеподобни и прекарва всеки свободен миг в пушене на трева, напиване до безсъзнание...заинтересува ме, но като видях твоите постове - всякакъв интерес отмина...значи 1991 си родена и с 3ма...много ми е интересно дали измежду тях има и 1 който знае...но...няма значение...думите ми няма да променят нищо, колкото и да искам да ти набия в промитата от долнопробен алкохол и изтънчена от цигари за гъзария глава. Ето какво бих направил на твое място като момиче в такова положение:Спокойно, без глупости, няма да има самоубииства, но...бих зарязал и 3мата...защото или и 3мата са непрокопсъни жертви на модерните идиоти или прости селендурчета или ако са нормални пичове...повече не бих имал силата да ги погледна в очите. Разбира се всичко това са празни приказки, но поне желанието да изкажа възмущение олекоти гаденето в стомаха...а може и да е сока, който сега пих....няма значение. Надявам се да преусмислиш живота си и....само 1 въпросче...надали има смисъл да питам, но....девствена ли си ?...не..предполагам, че не си...нищо чудно да сте си праили оргиика за първи път...'айде късмет и дано ти влезне малко мозък в главата :smt023

Unknown-18
01-28-2007, 19:16
Нещата много се отклониха от главната тема но да обобщим(или поне аз ще обобщя моето мнение) И така следва дългото писание...


---> Всички побързаха и обявиха авторката за к*рва без да осъзнават че тя е имала пред себе си 2 възможноти и просто е избрала 1 от тях.Това в никакъв случай не я прави к*рва.А и аз не разбрах защо според някой "Да си живея живота" е равно на "к*рва" ??? Както и да е никой няма да ми отговори а и това е ритуричен въпрос.

---> Сега ще изкажа мнението си за Trisha1991 която очевидно си живее в неин измислен свят в който е нормално да въртиш 3-ма едновременно.На мене лично и тя не ми изглежда като к*рва.Друг е въпроса че предпочитам да стъпя с двата си крака в купчина с лайна от колкото да срещна момиче като тебе.Trisha1991 ти явно се гордееш със себе си но в квартал като моя ти отговаряш на определението Парцал.Помня преди една година една моя приятелка си имаше "сериозен" приятел който много обичаше.Е тази приятелка за 2 дни я минахме аз и още 4 момчета с които се събирам в момента.Много весело нали.Ама пича като разбра не му беше весело.Дори и на мене ми стана кофти ако трябва да съм честен.Смисала че ти казвам това е че не мога да разбера с какви очи гледаш приятеля си как по дяволите имаш наглоста да се появаваш при него да го целуваш и да спиш с него при условие че само един Господ знае къде ти е била устата преди това.Извинявай за агресията обаче аз ако разбера че приятелката ми ми върти такива номера не знам какво ще стане.


---> И на края както казах в един от предните си постове този път го казвам към всички момичета които ще го прочетат.Един съвет.
За да няма интриги и наранени хора простно не бъдете егоисти и изберете една от 2-те възможности---> Да си правите каквото си искате и да си живеете живота без да се задълбочавате в такива връзки или да се задълбочите в една връзка с един единствен човек.Това е положението средно положение няма.

Избора е Ваш.

bLiNdchY
01-28-2007, 19:18
Mi spored men e typo ama se zanimavam s 1 :P

Stela90
01-28-2007, 19:22
с един до гроб :twisted: :-D

deusex
01-28-2007, 20:48
za men nai-dobriq variant e kogato si imam seriozna priatelka no ne mi pre4i da pravq sex i sys drugi ako e samo za sexa razbirase!

01-28-2007, 22:17
Геричка щом си на 15 и мислиш по такъв начин май си се превърнала в курвичка.след като искаш да спиш със всички момчета които ти харесват- твой проблем,ама като станеш на 35 ще те е срам от себе си!

ultra
01-29-2007, 00:05
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

От личен опит бих казала,че една връзка в годините от интервала 15-20 години,може и да те обогати и да ти отнеме доста неща.На 17 тръгнах с бившето ми гадже и на 21 се разделихме.Сега като погледна назад осъзнавам,че съм пропуснала доста неща,за което леко съжалявам.Когато усетиш,че връзката няма бъдеще(брак например или съвместно съжителство)по-добре е да се прекъсне,отколкото да се продължи!Разбирате защо.
Но никой не знае какво ще му се случи,затова можем да говорим само от личен опит.
Мисля,че трябва да си поживеем малко и след това да поулегнем,а не да се заженим и след това да хойкаме(било то мъж или жена).

Alerta
01-29-2007, 00:43
Аааабе яяя ходи се *** с цяла София...
Е заради такова тъпо мислене има толкова к.у.р.в.и!!!
Като си с един човек трябва да си само с него независимо дали си на 15 или 50. А ти като толкова искаш ходи и не пускай само на тоя, дето не ти е поискал!


Имаш странна представа за това какво е к*рва. За мен курва е такава, която върти по 586743 наведнъж. Точка.
А определено си яко задръстена и дебелокожа. Може би. Но си имам принципи, които спазвам. И когато съм с един човек съм само с него, а не скачам от език на език само за да си правя гимнастика на моя и да кажа 'ето аз в момента имам 10 гаджета'. Ако това ме прави задръстена добре, такава съм. И се гордея с това.
Ти да не се имаш нещо за по висша. Да
Или се мислиш за богиня. Как позна?! :-D
Недей се кара така като не си прочела както трябва всичко. Абе прочетох си, споко. И отлично разбрах кво е имала предвид.
Еййй много се дразня на такива като тебе дет почват да са карат ама и те не знаят защо. Ооо, ако не знаех нямаше даже да си направя труда да пиша, споко.
Голяма си нинджа ти ейй бахти малумното същество. Все е по-добре от тебе :lol:
Ти си ходи сега само с един и му гледай грозната физиономия в продължение на години а тя да си живее сега живота пък после да видим кой е живял по добре и по пълноценно. Аз поне ще мога да разказвам на познатите си и децата си 'Едно време като бях на еди колко си обичах един човек и му бях вярна до края. И така и не му изневерих и не бях с друг, докато съм била с него.'
А и ти не си ти човека, който ще преценява каква е физиономията на приятеля ми, ясно ли ти е? Защото нито си го виждал/а, нито го познаваш. И да, ако искам и 10 години ще му я зяпам, поне знам, че съм била сериозен човек в отношенията си с хора, с които имам връзка. Абе един ден ще се влюбиш и като ти направят тоя номер ще видиш как са се чувствали те и повярвай ми, ще съжаляваш.
А това че на някоя и харесва да ходи по кафетата с различни момчета и да ходи вечер по дискотеки и кръчми и да се задява с момчетата не я прави к*рва. Да, ама нали знаеш, че накрая ще е Николинка Общата. И когато реши да има сериозна връзка никой няма да я иска за друго освен за да я изчука.
Ама ти си непоправим случай страдащ от нелечимата болест наречена МОМО (Много Остра Мозъчна Олигофрения).Нека. Поне мога да се похваля с това, че съм вярна и сериозна в отношенията си. Пък ти ме остави да съм си непоправим случай.

MoHuTo
01-29-2007, 00:49
Е какво като сме млади..трябва да се ебем с всеки 2ри ей така за бройката ли???Не мога да те разбера Геричка :? ](*,) :-k

tazo
01-29-2007, 05:44
дайте да праим оргии ша си със 5-6 моми4ета на вечер 8) После за кво гъбене на време ша говорим ;-)

Ludiq_biker
01-29-2007, 06:40
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.

Еми ако на 15 намериш някой, който много държи на теб и ти също държиш не него и се обичате, за какво ти е тогава да късаш и да се чукаш със всеки друг, на който изобщо няма да му пука коя си?

Unknown-18
01-29-2007, 07:04
Аааабе яяя ходи се *** с цяла София...
Е заради такова тъпо мислене има толкова к.у.р.в.и!!!
Като си с един човек трябва да си само с него независимо дали си на 15 или 50. А ти като толкова искаш ходи и не пускай само на тоя, дето не ти е поискал!


Имаш странна представа за това какво е к*рва. За мен курва е такава, която върти по 586743 наведнъж. Точка.
А определено си яко задръстена и дебелокожа. Може би. Но си имам принципи, които спазвам. И когато съм с един човек съм само с него, а не скачам от език на език само за да си правя гимнастика на моя и да кажа 'ето аз в момента имам 10 гаджета'. Ако това ме прави задръстена добре, такава съм. И се гордея с това.
Ти да не се имаш нещо за по висша. Да
Или се мислиш за богиня. Как позна?! :-D
Недей се кара така като не си прочела както трябва всичко. Абе прочетох си, споко. И отлично разбрах кво е имала предвид.
Еййй много се дразня на такива като тебе дет почват да са карат ама и те не знаят защо. Ооо, ако не знаех нямаше даже да си направя труда да пиша, споко.
Голяма си нинджа ти ейй бахти малумното същество. Все е по-добре от тебе :lol:
Ти си ходи сега само с един и му гледай грозната физиономия в продължение на години а тя да си живее сега живота пък после да видим кой е живял по добре и по пълноценно. Аз поне ще мога да разказвам на познатите си и децата си 'Едно време като бях на еди колко си обичах един човек и му бях вярна до края. И така и не му изневерих и не бях с друг, докато съм била с него.'
А и ти не си ти човека, който ще преценява каква е физиономията на приятеля ми, ясно ли ти е? Защото нито си го виждал/а, нито го познаваш. И да, ако искам и 10 години ще му я зяпам, поне знам, че съм била сериозен човек в отношенията си с хора, с които имам връзка. Абе един ден ще се влюбиш и като ти направят тоя номер ще видиш как са се чувствали те и повярвай ми, ще съжаляваш.
А това че на някоя и харесва да ходи по кафетата с различни момчета и да ходи вечер по дискотеки и кръчми и да се задява с момчетата не я прави к*рва. Да, ама нали знаеш, че накрая ще е Николинка Общата. И когато реши да има сериозна връзка никой няма да я иска за друго освен за да я изчука.
Ама ти си непоправим случай страдащ от нелечимата болест наречена МОМО (Много Остра Мозъчна Олигофрения).Нека. Поне мога да се похваля с това, че съм вярна и сериозна в отношенията си. Пък ти ме остави да съм си непоправим случай.



Виж сега очевидно не си ме разбрала.Няма нищо лошо да си вярна на един но това не ти дава право да наричаш момичетата избрали другия път к*рви.

Госта който написа че Геричка се е превърнала в к*рвичка ще му кажа че неговия мозък се е превърнал в гноясало кълбо.
MoHuTo ти пък и ти не си направи труда да прочетеш всичко от край до край нали??? Четете малко по назад преди да пускате неподготвени мнения бе хора.Това че момичето иска да излиза с различни хора по кафетата не е показател че ще се изчука с всички тях.На мене докато бях свободен ми са е случвало на ден да ходя по различни кафета с 2-3 различни момичета това не значи че спя с всичките.Много тъпи логики вкарвате тука сериозно.

Относно написаното от ultra ще кажа БРАВО че си се усетила.По добре късно от колкото никога.Както казах в другите си постове познавам много момичета като тебе които бяха "щастливи" но като си дадът сметка какво са изгубили през годините и почват да съжаляват.
В спора по тая тема ще кажа само че не съществува схемата "Кой е прав и кой е крив" всеки си е прав за себе си.


П.С. И престанете да лепвате разни идиотски определения към хората които са с друго виждане за живота от вас.Колкото повече се вълнувате и обиждате другите доказвате до къде може да стигне хорската глупост.
[/quote]

gotinam
01-29-2007, 08:33
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.

Еми ако на 15 намериш някой, който много държи на теб и ти също държиш не него и се обичате, за какво ти е тогава да късаш и да се чукаш със всеки друг, на който изобщо няма да му пука коя си?

На 15 не можеш да намериш такъв човек! Та още сте деца, много ви разбира акъла от връзки и т-н. Тъпо е и глупаво да се вречеш на един човек на 15 защото на 20 вече ще мислиш по коренно друг начин. Точно в тия години човека се мени изменя се психиката. Не вярвайте в детинщини. :smt020 :smt024 \:D/

Alerta
01-29-2007, 08:53
@готина мацка
Абе моме, кой казва, че сега като е на 15 и е с един човек като стане на 20 пак ще е с него? И повярвай ми, възможно е да се намери човек, който те обича...
а колкото до

Ти си ходи сега само с един и му гледай грозната физиономия в продължение на години а тя да си живее сега живота пък после да видим кой е живял по добре и по пълноценно.
Това го приех по такъв начин... Така че ще ме прощаваш ама... Абе нема значение, няям думи просто...

gotinam
01-29-2007, 09:05
Alerta,

Аз не казвам, че на 15 не може да се срещне любовта. Разбира се, може и аз също съм я срещала тогава. Но вече съм почти на 18 имам две годишна връзка, а преди нея имах за по месец, два, три... трупах опит. Как може да избереш един, когато нямаш база за сравнение? На какъв принцип става избора? Ами ако не е правилния и в крайна сметка останеш излъган? Пък и дори да е най-правилния ти избор, необходимо ли е на 15 да се заробваш с 5-6 годишна връзка? Според мен Геричка е права, че има години през които човек трябва да си поживее и да не се обвързва чак така дълбоко.
Аз съм си избрала доста по-голям от мен, защото именно за тези неща ме разбира и ми дава много повече свобода, от колкото би ми я позволил някои 20 годишен, за когото ще съм единствената и без мен ще смята, че повече няма да бъде с жена. За кво ми е някои да ме държи изкъсо? Или пък аз него да ревнувам, щото ще отиде на купон без мен или на лагер на почивка или където и да е. Просто има си възраст, и Геричка правилно е определила 15 - 25 когато просто живееш, сменяш гаджета дивееш, а не си едва ли не женен за някого си там и после като рухне тая кула след 5-6 години и да страдаш да те боли и т.-н. За кво? Няма смисъл.

Unknown-18
01-29-2007, 09:28
@готина мацка
Абе моме, кой казва, че сега като е на 15 и е с един човек като стане на 20 пак ще е с него? И повярвай ми, възможно е да се намери човек, който те обича...
а колкото до

Ти си ходи сега само с един и му гледай грозната физиономия в продължение на години а тя да си живее сега живота пък после да видим кой е живял по добре и по пълноценно.
Това го приех по такъв начин... Така че ще ме прощаваш ама... Абе нема значение, няям думи просто...


Аз пък имам думи ама няма да правя изказвания че ще има обидени.Просто ще кажа че Готина мацка е права.А в това което ти си цитирала имах на пред вид че после ще съжаляваш.Всяко момиче което познавам и е минало през това съжалява повярвай ми ти ще си поредната попълнила статистиката.Това са опитах да кажа.

sherry
01-29-2007, 10:49
С моя приятел сме заедно от 4 години, за много хора е странно. Пропилявала съм си младостта само с един :shock: Кво, да тръгна да търча по дискотеки, да се забивам всеки ден с различен ли? Хората търсят цял живот любовта, аз да се откажа от нея, за да се "наживея"???
И какво значи да се "наживееш?" :roll: Да излизаш когато искаш, да не си обвързан сериозно с никого, да си свободен като птичка и да си се сваляш с когото искаш? Не, не ме привлича толкова това нещо. Да живееш значи да обичаш, да вкусваш от магията на любовта, да й се радваш и да израстваш заедно с другия. Никой не ни вързва на въже, след като си имаме дълги връзки, значи е хубаво.

krem4et0
01-29-2007, 10:53
За едни ако е глупаво, за други не е. Всеки сам си решава и прави каквото мисли, 4е е най-добре. Тва е

По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.

Еми ако на 15 намериш някой, който много държи на теб и ти също държиш не него и се обичате, за какво ти е тогава да късаш и да се чукаш със всеки друг, на който изобщо няма да му пука коя си?

На 15 не можеш да намериш такъв човек! Та още сте деца, много ви разбира акъла от връзки и т-н. Тъпо е и глупаво да се вречеш на един човек на 15 защото на 20 вече ще мислиш по коренно друг начин. Точно в тия години човека се мени изменя се психиката. Не вярвайте в детинщини. :smt020 :smt024 \:D/
И аз това казвам,ама кой ме слуша? на 15 голяма любов НЯМА. Ромео и Жулиета са художествена измислица!

Thiara
01-29-2007, 11:31
Значи аз съм на 21 Родителите ми никога не са ме държали изкъсо и никога не са ми забранявали нищо .. От 15-16 годишна си излизам където искам малко по късно и по дискотеки почнах да ходя... Никога не съм имала връзки със момчета за по 1-2 вечери не казвам че не е имало свалки но просто съм разбирала че нищо няма да се получи .. Смятам че до сегасъм си поживяла перфектно имах 2 годишна връзка с момче не смятам че е пропиляно време сега вече не съм с него с друго момче съм но това не значи че ги сменям много или каквото и да е ...
А и ква връзка имат момчетата в живеенето на собствените ти години трябва да се забавляваш да прекарваш времето си сред приятели време за момчета ще има но тези годининяма да се върнат и някой ден мн момичета съжеляват че са ги пръснали за да се занимават с някви олигофрени ... сам си решаваш как да си ги изживееш но нека не е за сметка на някой друг защото е брутално .. пък и когато си на 15 има толкова мн други неща ... Или май имаше едно време ... Днешните 15 годишни не са като едно времешните

dedov
01-29-2007, 11:40
Днешните 15 годишни не са като едно времешните

Ти за това ли ходиш с по-малък от теб безрсрамнице? :twisted:

Thiara
01-29-2007, 11:47
Ама едно е аз да съм на 21 и тои да е с 2 години по малък .. а друго е аз да съм на 21 и той да е на 15 .. нали малко скандално е ...
Пък и аз никога не съм искала да сменям мъжете кат носни кърпички оше от 15 годишна и не смятам че е редно

01-29-2007, 11:51
Ама едно е аз да съм на 21 и тои да е с 2 години по малък .. а друго е аз да съм на 21 и той да е на 15 .. нали малко скандално е ...
Пък и аз никога не съм искала да сменям мъжете кат носни кърпички оше от 15 годишна и не смятам че е редно

Добре де ама свършиха ли се мъжете, че тръгнахте с тийнеджъри? Жена с по-малък от нея??? Да, но ако е 40 годишна и иска нещо свежо... за младо 21 годишно момиче е голям смях и унижение да се занимава с дечковци

Thiara
01-29-2007, 11:59
Не можах да разбера само как разбра че приятелят ми е дечко ама както и да е .. щом съм решила да съм с него значи го намирам за доста зрял .. не мисля че има нещо лошо в това и между другото до сега не съм намерила човек който да не удобрява връзката ни .. Пък и не мисля че 2 години са някаква огромна разлика ..

01-29-2007, 12:10
Не можах да разбера само как разбра че приятелят ми е дечко ама както и да е .. щом съм решила да съм с него значи го намирам за доста зрял .. не мисля че има нещо лошо в това и между другото до сега не съм намерила човек който да не удобрява връзката ни .. Пък и не мисля че 2 години са някаква огромна разлика ..

Разлика са си. Особено на тази възраст. По-лесно ти е с него. Ако си с някой нормален в съотношение с годините ти 21 - 25/6 например, ще те прави луда. А с дечкото е по-лесно. Може и да отречеш, но дълбоко в себе си знаеш, че е точно така ;)

Thiara
01-29-2007, 12:19
Ами предния ми приятел беше на 24 и не ме правил луда .. Въпрос на характер е ... И определено не ми е никак лесно как реши че е лесно незнам

Unknown-18
01-29-2007, 13:26
Не можах да разбера само как разбра че приятелят ми е дечко ама както и да е .. щом съм решила да съм с него значи го намирам за доста зрял .. не мисля че има нещо лошо в това и между другото до сега не съм намерила човек който да не удобрява връзката ни .. Пък и не мисля че 2 години са някаква огромна разлика ..

Разлика са си. Особено на тази възраст. По-лесно ти е с него. Ако си с някой нормален в съотношение с годините ти 21 - 25/6 например, ще те прави луда. А с дечкото е по-лесно. Може и да отречеш, но дълбоко в себе си знаеш, че е точно така ;)



На 19 дечко ??? Алоо Хюстън чуваме ли се аз ходя по луната... Ти на колко си бе мамин ??? Много зрели станахте всички.2 години са нищожна разлика и е смешно да се обсъжда.От 5-6 години нагоре разлика вече наистина е много.А и не виждам нищо унизително в това момиче на 21 да ходи с 19 годишен.Точно в този период всичко си е нормално и може да се каже че те тъкмо навлизат в живота.Ако той беше на 17 тогава разликата в годините пак не е голяма но в мисленето да.Така че спри да ръсиш простотийки защото още по унизително е за един примерно 25 годишен мъж да ходи с 15 годишна но това никой не го намира за ненормално.

01-29-2007, 13:32
един примерно 25 годишен мъж да ходи с 15 годишна но това никой не го намира за ненормално.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Луд ли си :!:

Точно това е една съвсем нормална разлика и хубава връзка. А не по-голямо момче от момче. Едно момче на 25 с по-малко момиче е нормално. Ама момиче на 25 с по малко момче е смешно. Все пак е далеч по нормално мъжа да е по големия във връзката.

Ти си някъв голям перко бе приятелче :lol: :lol: :lol:

teardrop
01-29-2007, 14:13
е кво като сме млади, дай да се ебеме с всеки срешнат. за мен лично това е тъпо! не мисля, че смисъла на живота се корени в това да се наебеме с колкото се може повече хора! а когато обичаш някого просто никой друг за теб няма значение!

Точно! Едва ли не става така, че да живееш значи да се ебеш с всеки срещнат. Хубаво, малки сме, нямаме опит. Може и това, което 15-годишните наричат "любов", да не е любов. Може 15-годишните да са дезориентирани тъпанари, които не знаят как да мислят. Но аз не съм съгласна. Дори и да е вярно това, че на 15 момче и момиче не могат да се обичат, важното е, че са щастливи и се чувстват добре заедно. Дори и това да не е любов. Не е нужно всички да са под общ знаменател. Майка ми и баща ми са заедно от 16-годишни, женени са от 20 години и сега още са си щастливи заедно.

Thiara
01-29-2007, 14:25
един примерно 25 годишен мъж да ходи с 15 годишна но това никой не го намира за ненормално.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Луд ли си :!:

Точно това е една съвсем нормална разлика и хубава връзка. А не по-голямо момче от момче. Едно момче на 25 с по-малко момиче е нормално. Ама момиче на 25 с по малко момче е смешно. Все пак е далеч по нормално мъжа да е по големия във връзката.

Ти си някъв голям перко бе приятелче :lol: :lol: :lol:


Значи на теб ще ти е мн приятно ако си на 25 да ходиш с 15 годишна ... Те нямат нищо общо .. единият е обвзет от работата си и вечер иска да разпусне било то с човека който обича или с приятели .. а пък за момичето да не говорим - вечерен час в повечето случаи мама и тате не понасят 10 годишната разлика следват едни забрани едно чудо .. а най-големия й проблем ще е че има 2 по химия или че Драганка има по яки ботуши ... И можеш да наречеш това съвсем нормална връзка така ли? .. Не казвам че винаги е така .. ама в повечето случаи ..

Amayo
01-29-2007, 14:27
един примерно 25 годишен мъж да ходи с 15 годишна но това никой не го намира за ненормално.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Луд ли си :!:

Точно това е една съвсем нормална разлика и хубава връзка. А не по-голямо момче от момче. Едно момче на 25 с по-малко момиче е нормално. Ама момиче на 25 с по малко момче е смешно. Все пак е далеч по нормално мъжа да е по големия във връзката.

Ти си някъв голям перко бе приятелче :lol: :lol: :lol:

САмо венъж през живота си си фанах гадже с две години по голяма от мене и предпочитам педераси да ме ебат отколкото да повторя тази грешка втори път! :-)

Unknown-18
01-29-2007, 14:50
един примерно 25 годишен мъж да ходи с 15 годишна но това никой не го намира за ненормално.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Луд ли си :!:

Точно това е една съвсем нормална разлика и хубава връзка. А не по-голямо момче от момче. Едно момче на 25 с по-малко момиче е нормално. Ама момиче на 25 с по малко момче е смешно. Все пак е далеч по нормално мъжа да е по големия във връзката.

Ти си някъв голям перко бе приятелче :lol: :lol: :lol:


Не ти си голям перко.Това си е абсолютната простотия а ако ти смяташ че ако си на 25 ще ти подобава 15 годишно момиче и ще си подхождате и ще имате еднакви интереси значи пич ти си един недораслек.10 години разлика не прави проблем при съотношение на годинитe 21-31 22-32 и т.н. в повечето други случай къто момичето е под 19-20 си е обречена връзка.Или просто са заедно заради взаимна изгода.

lirooos
01-29-2007, 16:01
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?


Еби са ве грозен гей!!! Ако поне малко беше се хванал да прочетеш щеше да видиш пост-а на момичето(Геричка) в който тя написа че не става дума за секс.Пък и си е много права бахти ако е на 15-16 години кво искаш ти ве.Всяка вечер да гледа една и съща мутра и то в продължение на година примерно.Ти си пълен неудачник ве ограничено копеле малоумно.Чети малко кво ти пишат хората.


Геричка ако не слушай идиотските изказвания важното е на тебе кво ти харесва.Особено пък ако си на 15-16 години ся ти са е паднало да живееш!

Мога да дам много примери в които едно момиче тръгва с "голямата си любов" ходят 1-2 години и на края опява как си е загубила детството колко много съжалява че не си е поживяла.

А тез дето те определиха като курва могат само да са депресират и да а самоубият.


Аве ей! Мърла ли си мърльо ли си - не знам и не ме интересува! Виж к'во си е написала точно и ясно в първия пост!

------------"Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?"-------------------

Не чета всичките постове нататък, щото ми е втръснало да чета постове от полу-идиоти/ки като тебе. Т'ва е моя коментар! Щом си "За!" идеята, успех до 50тата ти година и да попадаш само жени/мъже (или и двете) с този тип поглед над живота. Да те сменят или да сменяш на десетина дни - максимум месец.
Мене ми харесва връзката, която оставя красиви спомени, а не изречения "Ааааааа... дае... ходихме месец-два, ама се оказа бахти гъза!" Курвенско е(не само жените могат да са курви, а и мъжете - познавам и такива майстори на простотията).... За една седмица се влюбват, после две-три се чукат(ама си е точно чукане) и следва омразата.
Т'ва са толкова детски и смешни схващания... Т'ва не е опит, не е и "живот"! Това се нарича вятър според моите разбирания.

Тъй, че.... шматко, не ми се натягай, щото си много схванат в акъла и очевидно не си ми на опита.

Мноооо си културен/a между другото! Ти прочете ли някъде в моя пост да използвам думи, като "гей","курва","грозен"...!? Как разбра, че съм гей? Извинявай, ако съм те опънал отзад и съм ти пропуснал устата, ама сигурно е щото не съм имал желание да ти гледам мутрата! Айде ходи да пасеш покрай фермата и като се научиш да говориш цивилизовано - наспи се, пусни си нет-а и тогаз пиши! Млък до второ нареждане!

Научете се да се изказвате, а не във не-знам-си-кой пост да се дообяснявате, че не сте имали точно това в предвид. Ай :-D

Trisha1991
01-29-2007, 17:03
Геричка е права! Край на спора :twisted:

01-29-2007, 17:17
istinski jivee6 kogato si vluben,a togava nqma6 nujda ot drug osven ot 4oveka kogoto obi4a6!moje da prozvu4i tupo na nqkoi,no v takuv slu4ai edva li sa go izpitvali!pojelavam vi da namerite 4oveka za koito buhte napravili vsi4ko i toi da otvurne na 4uvstvata vi-togava nqma i da se zapitate"za6to sum samo s nego?ne mu li e sega vremeto da jiveq?"

Гостенин
01-29-2007, 17:32
Геричка е права! Край на спора :twisted:

А ти си тъпа к*рва, край и на този спор, понеже существуваше 2 страница-две по-назад :twisted:

Trisha1991
01-29-2007, 17:35
Геричка е права! Край на спора :twisted:

А ти си тъпа к*рва, край и на този спор, понеже существуваше 2 страница-две по-назад :twisted:

Не миличък, ти си едно тъпо комплексарче, което никога няма да се уреди с готина мацка и беснее след поредната си доза чикии. Такива като теб неудачници не ме впечатляват, каквото и да кажат, защото мнението им, просто е маловажно в обществото и нямат право на глас. Прибери се от дупката от която си излязъл и забрави въобще за моето съществуване.

brutal_baby
01-29-2007, 19:25
Геричка е права! Край на спора :twisted:

А ти си тъпа к*рва, край и на този спор, понеже существуваше 2 страница-две по-назад :twisted:

Не миличък, ти си едно тъпо комплексарче, което никога няма да се уреди с готина мацка и беснее след поредната си доза чикии. Такива като теб неудачници не ме впечатляват, каквото и да кажат, защото мнението им, просто е маловажно в обществото и нямат право на глас. Прибери се от дупката от която си излязъл и забрави въобще за моето съществуване.
съвършената се появи!отново!той може да е комплексарче , но тии... нямам думи!ОСЪЗНАЙ СЕ!

Unknown-18
01-29-2007, 21:02
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?


Еби са ве грозен гей!!! Ако поне малко беше се хванал да прочетеш щеше да видиш пост-а на момичето(Геричка) в който тя написа че не става дума за секс.Пък и си е много права бахти ако е на 15-16 години кво искаш ти ве.Всяка вечер да гледа една и съща мутра и то в продължение на година примерно.Ти си пълен неудачник ве ограничено копеле малоумно.Чети малко кво ти пишат хората.


Геричка ако не слушай идиотските изказвания важното е на тебе кво ти харесва.Особено пък ако си на 15-16 години ся ти са е паднало да живееш!

Мога да дам много примери в които едно момиче тръгва с "голямата си любов" ходят 1-2 години и на края опява как си е загубила детството колко много съжалява че не си е поживяла.

А тез дето те определиха като курва могат само да са депресират и да а самоубият.


Аве ей! Мърла ли си мърльо ли си - не знам и не ме интересува! Виж к'во си е написала точно и ясно в първия пост!

------------"Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?"-------------------

Не чета всичките постове нататък, щото ми е втръснало да чета постове от полу-идиоти/ки като тебе. Т'ва е моя коментар! Щом си "За!" идеята, успех до 50тата ти година и да попадаш само жени/мъже (или и двете) с този тип поглед над живота. Да те сменят или да сменяш на десетина дни - максимум месец.
Мене ми харесва връзката, която оставя красиви спомени, а не изречения "Ааааааа... дае... ходихме месец-два, ама се оказа бахти гъза!" Курвенско е(не само жените могат да са курви, а и мъжете - познавам и такива майстори на простотията).... За една седмица се влюбват, после две-три се чукат(ама си е точно чукане) и следва омразата.
Т'ва са толкова детски и смешни схващания... Т'ва не е опит, не е и "живот"! Това се нарича вятър според моите разбирания.

Тъй, че.... шматко, не ми се натягай, щото си много схванат в акъла и очевидно не си ми на опита.

Мноооо си културен/a между другото! Ти прочете ли някъде в моя пост да използвам думи, като "гей","курва","грозен"...!? Как разбра, че съм гей? Извинявай, ако съм те опънал отзад и съм ти пропуснал устата, ама сигурно е щото не съм имал желание да ти гледам мутрата! Айде ходи да пасеш покрай фермата и като се научиш да говориш цивилизовано - наспи се, пусни си нет-а и тогаз пиши! Млък до второ нареждане!

Научете се да се изказвате, а не във не-знам-си-кой пост да се дообяснявате, че не сте имали точно това в предвид. Ай :-D



Не използва думи като к*рва и тем подобни но това гласеше поста ти.Точно за тебе няма да казвам че не съм имал напредвид това по простата причина че както си го пише това съм искал да кажа.И явно добре си го схванал(Да се учуди човек)."Млък до второ нареждане" още не се е родил човека който да ми нарежда!!! Така че вземи са скрий някъде пий една студена вода набий си една здрава тъпанарка(чекия) и се успокой.Щом не четеш постовете по нататък те съветвам да го направиш преди да се проявяваш като поредния гений.Твоя работа си е дали ще четеш всичко ама мене като ме домързи да чета не си правя труда и да пиша."Очевидно не си ми и на опита" охоо опитния знаеш ли нещо за мене че си написал това.На 18 съм не претендирам че съм много зрял защото понякога(признавам си) правя идиотските работи подхождащи на 18 годишен тийн ама кой да еба си ти че да съдиш за опита ми в каквото и да било.Гаранция ти давам че съм видял и преживял много повече неща от тебе(независимо гадни или хубави).Така че мисли малко и ще стигнеш до извода че не можеш просто така да влезеш в някой си форум и да почнеш да го раздаваш тешкар.Поне се опитай да вникнеш в това което ти пишат хората.И на въпроса който явно ти изниква в съзнанието аз момче ли съм или момиче...е МОМЧЕ съм.Това е от мене.

И следващият път когато имаш намерението да ме наречеш "мърльо" или "шматка" нека да е в очите ми.Много ще ми е интересно как ми го казваш.

lirooos
01-30-2007, 01:19
Хаххаха с думите си просто висиш... на оправдания и сръдня го удари! За опита ти съдя по начина ти на говорене и по въздухарския начин по който нападаш! Абсолютна липса на аргументи, абсолютна дезориентация за начин на поведение, а и искам да знам - кой си ти, че да се намесваш в личното ми обръщение към авторката?! Замисли се, когато двама на улицата говорят и ти отидеш и изкрещиш нещо на другия, дали няма да отнесеш псувня или бой?

Млък до второ нареждане... ахахахаах наистина ли мислиш, че се опитвам да ти заповядвам?! Само като се замислиш е супер смешно! :-D Не... просто те дразня и съответно отговора беше точно такъв, какъвто го очаквах - "Няма човек, който може да ми нарежда!" :-D Браво! Все така я карай!
И на скоро като си станал пълнолетен сигурно си мнооо страшен, нали? И аз бях така, спокойно - минава. Като започнеш да се грижиш абсолютно сам за себе си и за още някой - тогава ми говори за опит.
Квартира в чужд град и колети с компоти и манджа от мама - не се броят за самостоятелност! :wink:

ТеШкар? Аз?! Нито теШкар, нито тежкар съм! Мерси!

Просто се опасявам, че след време децата ми зяпайки в някой форум в който пише:

"Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?"

може да се замислят сериозно над това и да вземат решението, да не го правят само с приятеля/ката си. И това не е правилно. Като порастнеш още малко и като започне да те вълнува само една жена(защото това неминуемо ще се случи), няма да се сетиш, какво си писал в тая тема, ами ще я караш така както и аз в момента. И не говори много, много защото не знаеш дори, дали утре като отидеш на училище няма да има някоя нова ученичка и да направиш една 3-4 годишна връзка.

Между другото, имам една позната, която все се оплаква на мене и на приятелката ми, че се чувства самотна. В интерес на истината тя е доста привлекателна и мисля, че не съм я виждал без мъж.
И сега, като се замисля - точно това и е проблема. От лутане наляво - надясно тя абсолютно е загубила чувството за топлота и обич. Просто сменя поредния и се гледат влюбено с блеснали очи, докато не преспят. И на мен ми се е случвало да залитам в определени периоди от развитието си, но винаги съм се оправял на време.

Определено признавам, че реагирах остро заради темата, но както казах - има какво да ме афектира, дори останах в тъч от въпроса!

За последните няколко години възрастовата граница за сексуални контакти падна супер рязко и драстично! Това ме плаши определено. Дечица, които не знаят пишка ли им се или нещо друго - се заварват насам-натам, докато родителите им са на работа, а "невинните" деца правят неща за които си нямат понятие. Щях да съм малко по-спокоен, ако поне имаше някакво сексуално образование, но това липсва. Плашат ме темите "Правих му свирка, може ли да съм бременна", "Правихме го без презерватив, на 14 съм и съм много уплашена" и т.н.

Цялата работа ми изглежда, като да ковеш пирони в тъмна стая. Или нищо няма да свършиш, или ще си изпотрошиш пръстите.

lirooos
01-30-2007, 01:30
ААаааа! И между другото - не съм гений, нито претендирам, да съм! Ако бях гений - нямаше да се занимавам с теб и с тия форуми. :-D

Unknown-18
01-30-2007, 07:05
Хаххаха с думите си просто висиш... на оправдания и сръдня го удари! За опита ти съдя по начина ти на говорене и по въздухарския начин по който нападаш! Абсолютна липса на аргументи, абсолютна дезориентация за начин на поведение, а и искам да знам - кой си ти, че да се намесваш в личното ми обръщение към авторката?! Замисли се, когато двама на улицата говорят и ти отидеш и изкрещиш нещо на другия, дали няма да отнесеш псувня или бой?

Млък до второ нареждане... ахахахаах наистина ли мислиш, че се опитвам да ти заповядвам?! Само като се замислиш е супер смешно! :-D Не... просто те дразня и съответно отговора беше точно такъв, какъвто го очаквах - "Няма човек, който може да ми нарежда!" :-D Браво! Все така я карай!
И на скоро като си станал пълнолетен сигурно си мнооо страшен, нали? И аз бях така, спокойно - минава. Като започнеш да се грижиш абсолютно сам за себе си и за още някой - тогава ми говори за опит.
Квартира в чужд град и колети с компоти и манджа от мама - не се броят за самостоятелност! :wink:

ТеШкар? Аз?! Нито теШкар, нито тежкар съм! Мерси!

Просто се опасявам, че след време децата ми зяпайки в някой форум в който пише:

"Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?"

може да се замислят сериозно над това и да вземат решението, да не го правят само с приятеля/ката си. И това не е правилно. Като порастнеш още малко и като започне да те вълнува само една жена(защото това неминуемо ще се случи), няма да се сетиш, какво си писал в тая тема, ами ще я караш така както и аз в момента. И не говори много, много защото не знаеш дори, дали утре като отидеш на училище няма да има някоя нова ученичка и да направиш една 3-4 годишна връзка.

Между другото, имам една позната, която все се оплаква на мене и на приятелката ми, че се чувства самотна. В интерес на истината тя е доста привлекателна и мисля, че не съм я виждал без мъж.
И сега, като се замисля - точно това и е проблема. От лутане наляво - надясно тя абсолютно е загубила чувството за топлота и обич. Просто сменя поредния и се гледат влюбено с блеснали очи, докато не преспят. И на мен ми се е случвало да залитам в определени периоди от развитието си, но винаги съм се оправял на време.

Определено признавам, че реагирах остро заради темата, но както казах - има какво да ме афектира, дори останах в тъч от въпроса!

За последните няколко години възрастовата граница за сексуални контакти падна супер рязко и драстично! Това ме плаши определено. Дечица, които не знаят пишка ли им се или нещо друго - се заварват насам-натам, докато родителите им са на работа, а "невинните" деца правят неща за които си нямат понятие. Щях да съм малко по-спокоен, ако поне имаше някакво сексуално образование, но това липсва. Плашат ме темите "Правих му свирка, може ли да съм бременна", "Правихме го без презерватив, на 14 съм и съм много уплашена" и т.н.

Цялата работа ми изглежда, като да ковеш пирони в тъмна стая. Или нищо няма да свършиш, или ще си изпотрошиш пръстите.


И аз не отричам че реагирах остро но по думите ти съдя че вече си на години и си сериозен човек а не мислиш ли че поведението ти от първият пост не отговаря малко на опита ти(както и да е).Написах го но заради тебе пак ще го напиша за да го прочетеш.

--->Значи така на годините на които е авторката тоест 15 е нормално да се зачудиш кое е по добре да се задълбочиш в една дълга и сериозна връзка и да си верен само на един човек или просто да не задълбаваш нещата(вярно е че то като дойде не пита) а и две кафета с 2 различни момчета не я правят курва.Моето мнение е че на 15 е доста раничко за такива сериозни отношения защото повечето момичета на тези години започват връзка с 24-25 годишни и в стремежа си да се правят на зрели жени губят детството си(а както ти каза те са още момиченца дет не знаят пишка ли им се или им се е*е) В крайна сметка всеки сам избира а и авторката нямаше на предвид да ходиш с един и да спиш с още 2-3-ма през това време.Не знам защо повечето така сте го разбрали.Тези теми за които спомена и мене ме плашата а още повече ме плаши факта че момичетата почнаха да се прое*ават още от 11.Не знам дали е правилно да го кажа но това си отвратително.

ТеШкар<--->ТеЖкар ---> Моя грешка :twisted:

Гостенин
01-30-2007, 07:46
Геричка е права! Край на спора :twisted:

А ти си тъпа к*рва, край и на този спор, понеже существуваше 2 страница-две по-назад :twisted:

Не миличък, ти си едно тъпо комплексарче, което никога няма да се уреди с готина мацка и беснее след поредната си доза чикии. Такива като теб неудачници не ме впечатляват, каквото и да кажат, защото мнението им, просто е маловажно в обществото и нямат право на глас. Прибери се от дупката от която си излязъл и забрави въобще за моето съществуване.

Хах...няма смисъл пак да ти изреждам, какво ми е мнението за теб, прочети предишния ми пост в предишната страница, няма смисъл да се занимавам...а това за готината мацка...защо правиш някакви заключения без изобщо да знаеш какво говориш?! Е, да вярно е, не съм с 3 около мене, а с една...в действителност, за тебе това е крайно недостатъчно, но...както казах, няма смисъл да ти изреждам отново качествата ти, и заедно на хората с които си заобиколена

hahavteen
01-30-2007, 10:43
Spored men vseki triabva da jivee po na4ina koito go zadovoliava.Az znam 4e niama da se 4ystvam tolkova 6tastliva kolkoto sum sega ako si smeniam gadjeto vseki 2 meseca i spia s koito mi popadne.A puk i tva s trypaneto na opit sa glyposti! Moje6 da trypa6 opit i s postoianen partnior.Kakvo ako pravi6 misionerskata primerno, s 5 razli4ni mom4eta ima6 pove4e opit otkolkoto ako ia pravi6 5 puti s edin li? :roll:
Vseki samo si izbira kak da jivee vajnoto e da ne sujaliava posle i da ne si misli 4e e izpysnal ne6to!

aliencheto
01-31-2007, 00:54
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?
Тъпа си ти:) Мислиш си..(тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота), а знаеш ли, че като станеш на 22 ще се молиш някой да е с теб. Момчетата може да се развиват по-бавно от момичетата, но като станат на 30-40 пак са добре на външен вид. А знаеш ли какво става с повечето момичета след 20 и малко.. нищо, развалена стока (не казвам всички). Немога да разбера такива "момичета" като теб, смяташ, че света се върти около теб ли ? :wink: Въпрос на време е да започнеш ти да бягаш след мъжете. Помисли си..

Eternal_soul`f
01-31-2007, 01:03
Хах леле...извинявай много, ама ако на теб ти е добре и намираш смисъл в това да си всеки ден с различен за други не е така. Всеки си избира пътя и прави това, което му е приятно. Нито ти имаш право да съдиш хората, които са решили да имат сериозна връзка на тези години, нито те теб. Ако трябва да си кажа мнението - според мен е безмислено само да ходя от момче на момче. Ама то си е въпрос на ценностна система. Спирам до тук... :roll:

Unknown-18
01-31-2007, 06:52
Хах леле...извинявай много, ама ако на теб ти е добре и намираш смисъл в това да си всеки ден с различен за други не е така. Всеки си избира пътя и прави това, което му е приятно. Нито ти имаш право да съдиш хората, които са решили да имат сериозна връзка на тези години, нито те теб. Ако трябва да си кажа мнението - според мен е безмислено само да ходя от момче на момче. Ама то си е въпрос на ценностна система. Спирам до тук... :roll:


Евала!!! Още една от малкото които наистина мислят.

---> "Нито ти имаш право да съдиш хората, които са решили да имат сериозна връзка на тези години, нито те теб" Това са опитвах да обясня и аз ама ти го каза най добре =D>

gangbang
01-31-2007, 07:41
Погрешно е да се смята, че множеството партньори у един човек - жена или мъж, водят до амортизация. Спокойно може от 15 до 25 да се спукаш от ебaне и след това да си хванеш само един, ако не му споменеш за миналото си, едва ли би узнал за това чисто физически. Вече странични фактори като познати, слухове и т-н. са друга работа. Но иначе няма как да се установи броя на партньорите. Специално при жените, щом не е девствена, дали е била с един или сто и един, няма начин да бъде установено. Нещата се приемат на доверие 8) Щом Геричка е избрала този начин и той и допада, нейно си е правото, както и на всеки да избира в тези години дали да с един или с колкото пожелае. Нека не осъждаме хората за начина им на живот. Не се знае, днес ако си така, дали утре ще си по същия начин. Хората се променят :)

лепа жена
01-31-2007, 11:50
По-добре да си живеем живота до кат сме млади :-)

gery_to
01-31-2007, 12:10
Преди мислих че е тъпо да съм само с едно момче дълго време и не ми пукаше какво правя.Но това беше докато не срещтнах мойто момче, вече не мисля така и даже бих искала винаги да съм с него и не мога да си представя да го правя с друг!а ти какво с всички момчета ли искаш да се тряснеш???

summer4eto
01-31-2007, 12:27
spored men vseki triabva da pravi tova ot koeto se 4uvstva dobre ako ti e gotino da si s edin 4ovek koito naistina obi4a6 badi s nego no ako ne si nameril takav 4ovek po dobre se vazpolzvai na 100% ot jivota za6toto sega mu e vremeto i probvai za6toto niakoi den i ti 6te nameri6 4oveka s koito 6te iska6 da bade6 samo s nego

Amayo
02-01-2007, 20:20
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?
Тъпа си ти:) Мислиш си..(тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота), а знаеш ли, че като станеш на 22 ще се молиш някой да е с теб. Момчетата може да се развиват по-бавно от момичетата, но като станат на 30-40 пак са добре на външен вид. А знаеш ли какво става с повечето момичета след 20 и малко.. нищо, развалена стока (не казвам всички). Немога да разбера такива "момичета" като теб, смяташ, че света се върти около теб ли ? :wink: Въпрос на време е да започнеш ти да бягаш след мъжете. Помисли си..
Батенцеее направо ме смая с тва изказване. Много си прав чесно ти казвам. :smt004

02-01-2007, 20:43
abe e normalni li ste?ae za vas mom4eta ne e ni6to osobenno da smenqte momi4etata mi ako si momi4e i si postoqnno s razli4ni stava6 ebah taq kurva ne mislite li?vie ne ste nared moje6 da si prai6 kefa i s 1 mom4e a ne s 10 primerno!!!

Unknown-18
02-04-2007, 07:26
abe e normalni li ste?ae za vas mom4eta ne e ni6to osobenno da smenqte momi4etata mi ako si momi4e i si postoqnno s razli4ni stava6 ebah taq k***a ne mislite li?vie ne ste nared moje6 da si prai6 kefa i s 1 mom4e a ne s 10 primerno!!!



Зависи.Ще дам един пример с една моя позната която е на 18 а приятеля и с който ходят от година и няколко месеца е на 32.Като я питах как е изкарала Нова година тя вика "беше тъпотия" начи оня я завел в някакъв ресторан седнали на масата те 2-мата и някви авери на приятеля и цяла вечер стояли без даже един танц да направят.А тя е млада и на нея представата и за купон е съвсем различна.Мисълта ми е че с човек като нейния приятел не можеш да си правиш кефа.
Но познавам и двойки които пък като идат на купон кръчма или диско не се спират цяла вечер.Много зависи от човека до тебе.Така че тази фраза "можеш да си правиш кефа и с 1 момче кефа а не с 10" е много относително понятие и се изменя според ситуацията.А и зависи какво означава за вас "да си правите кефа".

az kato sebesi
07-25-2014, 23:06
По тази логика, някой може да реши да се метне от 14 етаж.

Все пак въпроса е кое е по-удачно за млад човек? Вярност от 15 до 25 години или много връзки до 25 и след това да се вречеш на един единствен. Аз гласувам за втория вариант.

Еми то и без т'ва се мятат от 14 етаж...

didi_marin0va
07-26-2014, 11:32
Кога се живее ако не сега?
Тъпо е на 15 да си хванеш едно гадже и да си се с него,когато има толкова много и много и можеш да гребеш с шепи от живота.
Много са ми смешни хора като кажат "аз си имам приятел, правя го само с него" А кога ще живееш? На 50 ли?
Нека обсъдим този въпрос веднъж за винаги и да стане ясно кое е по правилното.
Да си живееш живота или да се заробваш във вярност на един човек?

Да, тъпо е, защото гаджето те ограничава. За мен е важно само да има плющене и здрао чекнене. С кого ще е то не е важно.

DarkTemplar
07-26-2014, 11:41
Диди Маринова е антипода на Лилавото дупе (авторът им вероятно е един и същ). Или по-скоро поредният трол, стремящ се да повиши активността във форума.

vivienneg
07-26-2014, 19:03
не разбирам как като правиш секс само с един човек не живееш пълноценно. и не разбирам защо не можеш да грабиш от живота с пълни ръце като живееш с един човек и го обичаш. не може ли заедно да живеете и да сте щастливи? някои хора срещат любовта на 12, други на 35. ако човека с който си те обича истински , той ще ти даде свобода. не знам защо това да живееш на 100% значи да правиш секс със много хора

TheMorfeiii
07-26-2014, 21:31
не разбирам как като правиш секс само с един човек не живееш пълноценно. и не разбирам защо не можеш да грабиш от живота с пълни ръце като живееш с един човек и го обичаш. не може ли заедно да живеете и да сте щастливи? някои хора срещат любовта на 12, други на 35. ако човека с който си те обича истински , той ще ти даде свобода. не знам защо това да живееш на 100% значи да правиш секс със много хора

Права си ! :)

Тромбоцит
07-27-2014, 07:07
Имбецилно ровене в теми от преди 6-7 години. Евала.

didi_marin0va
07-27-2014, 13:51
Диди Маринова е антипода на Лилавото дупе (авторът им вероятно е един и същ). Или по-скоро поредният трол, стремящ се да повиши активността във форума.
Тихо ма! Ще ми развалиш прикритието! :D

Fragments
08-03-2014, 11:41
Ти буквално каза,че живот е да ебеш каквото си пожелаеш.Обаче то не пита,става от само себе си и почваш да искаш само 1 човек.

LoritaS
08-03-2014, 12:44
Да, тъпо е, защото гаджето те ограничава. За мен е важно само да има плющене и здрао чекнене. С кого ще е то не е важно.

"PLUSHTENE I ZDRAO CHEKNENE" Evala za prostotiyata.. Ne bilo vajno s kogo shte e, nyamam dumi prosto. Nikakva cennostna sistema, to biva biva prostotiya, ama to tva veche..

krasio999
08-03-2014, 15:02
Видях темата и се сетих за снощния филм, който гледах с участието на Нина Добрев ----> http://vbox7.com/play:879a886015

Bonnev
08-03-2014, 21:27
Има различни видове хора. Някои праскат наред, други си харесват дългите връзки. Това че си си намерил половинка за дълго време.. ако нямаш против да правиш секс само с нея и да сте заедно постоянно и ако си щастлив - супер. Сега, ако си се влюбил на млади години трябва да знаеш, че повечето такива връзки се провалят. Толкова дълго дс сте заедно най-малкото може да си омръзнете - тогава или си давате почивка (може и да отворите връзката да поразнообразите малко) и после пак се събирате или се разделяте..

igaydarov
08-03-2014, 21:52
тъпо е разбира се...

ani_banani
09-07-2014, 13:46
Явно си необвързана и затова говориш така. Не мисля,че ако беше обвързана щеше да си на това мнение. ;)

Kitty Bloom
09-08-2014, 20:52
Сериозно, как ги намирате тези теми отпреди седем години?! :D Иначе, въпрос на личен избор - някои предпочитат да се плющят яко и после да се кротнат, други си държат на вярността и постоянството. :)

d-r.Zob
09-08-2014, 20:56
А някои са първо много вярни, постоянни и примерни и после почват да се плющят като животни.