PDA

View Full Version : Принудиха ме да пия



Пуфла
01-22-2007, 14:42
Родителите ми имаха годишнина и ме принудиха да пия с тях. Пих към 300 гр. водка и така се напих, че на следващия ден бях на легло.
Та се чудя какво му харесвате на пиенето изобщо?

mon4eto
01-22-2007, 14:50
Prosto ne si sviknal :-D

sexY_mackA90
01-22-2007, 15:04
Еми не си свикнал..аз примерно от 300гр квото и да стане не мога да се напия ама въобще и лигаво няма да ми стане...така че мн зависи :-D

radito
01-22-2007, 15:07
Еми не си свикнал..аз примерно от 300гр квото и да стане не мога да се напия ама въобще и лигаво няма да ми стане...така че мн зависи :-D
ахам! :-D

IdiOtKa
01-22-2007, 17:22
ае кви сте вие е маина ..по 300 и ви ня нищо ..аз ако изпия 300 и ше сам зле ..ня кво си лафим ...осоено 300 водка ..аз тря след тва нямада се сабера е майна ! beer rulzzZZz!!!

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-22-2007, 17:38
Mи то и наще ме карат да пия, викат "Айде ела да се чукнеш с нас, пийни си още малко". Ама аз не та не :?
Сещам се и за друг вариант - да са го нарпавили нарочно, за да видиш каква р вредата от алкохола и да се убедиш, че не е хубаво да го правиш.
Какво му харесвам на пиенето ли!? - Лични аз - нищо.

bawdy talk
01-22-2007, 17:46
Ми то и мойте родители ме карат да пия ма само по празници ся да не си помислите нещо :-D Като доди примерно нова година викат ела да се чукнем,сядам наливат ми една чаша,после втора,на втората чаша майката вика стига толкоз че ще се напие,а бащата вика как ще се напие той ако не може да изпие 200гр къв мъж е тогаз и след тез думи празкам трета после четвърта и на петата не мога да отида до тоалетната :smt005

pathetic
01-22-2007, 19:24
..мм и в тази тема всички трябва да се възмущаваме от алкохола ли?

добре,възмущавам се.


Може би не всички сме супер готини и пием водка,а?

_donna_
01-22-2007, 19:43
аз 300 грама водка не съм виждала на живо през живота си,бе.
пу деба.Ариана рулира д уърълд.а тия дето изпивате по 300 грама
и дори не ви става лигаво,вие изобщо някога пили ли сте водка?! :lol:

IdiOtKa
01-22-2007, 20:01
аз 300 грама водка не съм виждала на живо през живота си,бе.
пу деба.Ариана рулира д уърълд.а тия дето изпивате по 300 грама
и дори не ви става лигаво,вие изобщо някога пили ли сте водка?! :lol:

и мен нещо ме самнява да са пили ..

KiLLeR_InSTiNkT
01-22-2007, 20:23
Да живее бирата :-D :lol:

kaka_lara
01-22-2007, 20:39
аз 300 грама водка не съм виждала на живо през живота си,бе.
пу деба.Ариана рулира д уърълд.а тия дето изпивате по 300 грама
и дори не ви става лигаво,вие изобщо някога пили ли сте водка?! :lol:

и мен нещо ме самнява да са пили .. и кое е толкова съмнителното? O:)

teenkopele
01-22-2007, 21:13
...Та се чудя какво му харесвате на пиенето изобщо?

Много неща...като почнеш от вкуса и стигнеш до изживяванията (по време и след употребата му). :-D :wink:

sWeEt_SeEd
01-24-2007, 16:43
Пфф 300 гр..та аз от 100 ше си се напия а от 300 сиурно ше умра бе :-D Да-не съм свикнала-не обичам да пия...от време на време само може 50гр зелена ябълка ,на купонче е така да си кажеме наздраве иначе не.Не ме кефи просто и после последствията и тн.За мене алкохола не е яко нещо(когато се прекалява) А наистина мн се чудя на хора дет от 300 им няа нищо.ехахехах cool ма тфа си е тренинг като с джойнта...хеахеха най се кефя като някой дето бе пуши дойде и каже: Ее,копеле имаш ли коз да пушиме.И аз-'да бе е ся щи извадя(някфа яка поста,за което той си няма и идея)само дърпай по хубаво да те хване щото не е мн добър' аехахехахе после ходи и ме псува и никога повече не идва да пуши :-D

Snoopy_
01-24-2007, 17:02
Номера на пиенето е да знаеш как, кога и колко. Пиенето било много гадно мн тъпо и тва от някви пръдли които фанат някаква гнусна българска водка насмучат се като каруцари по най-тъпия начин, после драйфат и ги цепи главата или залитат и викат какво му е якото. Ми първо пробвай да изпиеш 50 грама водка в рамките на 20-тина минути и после о6те 20-30 не докосвай нищо и виж как ще ти се отрази. И продължавай докато стигнеш едно ниво в което ти е комфортно, весело, приказва ти се и ти се купонясва. Това е пиенето. Да пиеш = да се напиеш!

pathetic
01-24-2007, 18:55
Не би трябвало да пиеш,за да се напиваш,а за да подпийваш.

Не обичам да се клатушкам по улиците.

обичам да пия,не да се гавря с алкохола и да го използвам за подлите си егоцентрични цели.

добре.

CaSsIe
01-30-2007, 09:29
Ми то и мойте родители ме карат да пия ма само по празници ся да не си помислите нещо :-D Като доди примерно нова година викат ела да се чукнем,сядам наливат ми една чаша,после втора,на втората чаша майката вика стига толкоз че ще се напие,а бащата вика как ще се напие той ако не може да изпие 200гр къв мъж е тогаз и след тез думи празкам трета после четвърта и на петата не мога да отида до тоалетната :smt005
:smt044 az ot 300 gr ne moga se napiq kvoto shte da stava......

d3s0
02-01-2007, 18:43
Алкохолът мойто момиче е смисълът на всички войни и на всички примирия. Това е смисълът на 1млн и 1/2 от българите по статистика на сайта за православното християнство в България. Сама си направи изводите.