PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е да си поканите майстор?



Слабичката
01-22-2007, 13:46
Да ли сте канили майстор, да ви поправи печка, хладилник или нещо такова в дома и да си го прелъстите?
Аз така от време на време си викам разни батковци в нас , уж за някаква повреда и си ги прелъстявам. Много ми е забавно. Но като ми се заобаждат после да идавт пак. А аз не искам връзки. Искам само ей така да правим купон за един път. Вие как се отървавате от оферти след еднократна доза секс и нежелание за повече отношения?

Amayo
01-22-2007, 13:48
Мене ме е яд че няма майсторки иначе повреди у дома щеше да има безброй :-D .

JoeBanana
01-22-2007, 13:55
някой ден като те наебат на котлона ше се откажеш да ги викаш :-D

Its Me
01-22-2007, 14:01
някой ден като те наебат на котлона ше се откажеш да ги викаш :-D


Мдам или дойдат 3ма за климатика :lol: :lol: :lol: :lol:

Ще се обажда и ще вика ама макс 2ма да идват че няма повече дупки бре! :lol: :lol: :lol:

Pezzzz
01-22-2007, 14:09
някой ден като те наебат на котлона ше се откажеш да ги викаш :-D


Мдам или дойдат 3ма за климатика :lol: :lol: :lol: :lol:

Ще се обажда и ще вика ама макс 2ма да идват че няма повече дупки бре! :lol: :lol: :lol:

Еми... рабоя в фирма за нет... ходил съм при страшни мадами на проблеми една от тях беше само по сутиен и манталани.. млее аз съм се опитвал но до сега мен не ;(

Snoopy_
01-22-2007, 22:32
спри да курвееш? не си давай номера? кажи им че няма да се повтори още преди да си тръгнат?

Merito_
01-22-2007, 23:16
Ми тва са курвенски номера.Глей да не хванеш някаква болест като си тръгнала да се праскаш с този и онзи майстор.А като нямаш желание за повече отношения за какво изобюо си даваш номера?

Violenza
01-23-2007, 11:05
Да... и да ти дойде някъв 60 годишен дъртанян.
Не, не съм викала и никога няма и да викна.

бинка
01-23-2007, 11:09
само веднъж с едно момче от ЛАН-а. :oops: не смятам да повторя