PDA

View Full Version : Генитален херпес-проклятие до края на живота



01-22-2007, 13:56
[b] Някой от вас "цъфвал " ли е с тая помия?
Мене онзи ден ми го откриха. Доста съм се депресирала. Като имах херпеси по устните /преди няколко месеца имах 10-тина херпеса, забучих се вкъщи и ревах от болка/ толкова много се пазех да не се пипна отдолу, мих си ръцете непрекъснато, не сме правили никакъв секс с приятеля ми и в крайна сметка тоя херпес реши да избие там... И то на всичкото отгоре тоя херпес ми се появи седмица след като пих isoprinosine. Тъпа работа... Как да не се депресирва човек...? Приятелят ми го приема много спокойно, вика "Е, какво, голяма работа ако ми излезе и на мене" Той всъщност ми го предаде вируса на херпес. До тогава на мен никога не ми беше излизал херпес на устните. Но при него беше под формата на малка афтичка в устата. Блазя му, има страхотна имунна система. Моята е тотално срината. Гинеколожката ми изписа имунобор до края на април да пия и някакъв diclac. Е, естествено и ацикловир-а.
Та на въпроса: Вие колко често имате рецидиви? Защото мене от това най-много ме е страх. Пише, че 3-4 пъти годишно се появявали рецидиви. И естествено не се лекува, и си остава до края на живота.
Не мога да си представя да живея с венерическа болест до края на живота си. :shock: Т'ва е гадно! :cry:
Вие как например бихте сервирали едно такова нещо на някой нов сексуален партньор? Аз се надявам цял живот да съм си с приятеля ми, ама знае ли човек... току виж ме оставил и си намерил друга.. :roll:

quench
01-22-2007, 13:58
Мисля,че ще умреш,Пеньо! :P

01-22-2007, 14:00
как така херпес от устата 6те се пренесе "отдолу"
как си го пипнала по дяволите?

01-22-2007, 14:09
Пренася се. Т.е. не се пренася, ами избива в един момент. То аз си го имам вируса в себе си. И при спад в имунната система, той избива. Вирусът на херпес е от два типа - Херпес симплекс и херпес зостер. Симплекс избива на лигавици/устни, нос, гениталии, може и в ушната мида, в окото/, а зостер по кожата.

03-27-2007, 21:45
[b] Някой от вас "цъфвал " ли е с тая помия?
Мене онзи ден ми го откриха. Доста съм се депресирала. Като имах херпеси по устните /преди няколко месеца имах 10-тина херпеса, забучих се вкъщи и ревах от болка/ толкова много се пазех да не се пипна отдолу, мих си ръцете непрекъснато, не сме правили никакъв секс с приятеля ми и в крайна сметка тоя херпес реши да избие там... И то на всичкото отгоре тоя херпес ми се появи седмица след като пих isoprinosine. Тъпа работа... Как да не се депресирва човек...? Приятелят ми го приема много спокойно, вика "Е, какво, голяма работа ако ми излезе и на мене" Той всъщност ми го предаде вируса на херпес. До тогава на мен никога не ми беше излизал херпес на устните. Но при него беше под формата на малка афтичка в устата. Блазя му, има страхотна имунна система. Моята е тотално срината. Гинеколожката ми изписа имунобор до края на април да пия и някакъв diclac. Е, естествено и ацикловир-а.
Та на въпроса: Вие колко често имате рецидиви? Защото мене от това най-много ме е страх. Пише, че 3-4 пъти годишно се появявали рецидиви. И естествено не се лекува, и си остава до края на живота.
Не мога да си представя да живея с венерическа болест до края на живота си. :shock: Т'ва е гадно! :cry:
Вие как например бихте сервирали едно такова нещо на някой нов сексуален партньор? Аз се надявам цял живот да съм си с приятеля ми, ама знае ли човек... току виж ме оставил и си намерил друга.. :roll:

Schnitzer
03-28-2007, 14:14
И как се предава тоя вирус я кажете :? :?

BorderManager
03-28-2007, 14:16
Още един, непознал вездесъщата сила на универсалната панацея - Постинор Дуо! [-(

Schnitzer
03-28-2007, 14:22
Още един, непознал вездесъщата сила на универсалната панацея - Постинор Дуо! [-(Бате,цепиш мрака с тоя ПУснинор Дуо :lol: :lol:

Valar
03-28-2007, 14:24
Още един, непознал вездесъщата сила на универсалната панацея - Постинор Дуо! [-(
Това стана пошло и тъпо!
Запомнете деца колкото и оригинална да е една шега след 900-ното и повтаряне се истърква и става малоумна!
По темата такъв херпес за цял живот за пръв път чувам! :?

BorderManager
03-28-2007, 14:26
О, съвсем не аз цепя мрака.
Мракът го цепят всички останали потребители тук, с темите си, в които личи, че не са прозрели сакралната същност на вселенското чудо "Постинор Дуо" и сега се чудят бременни ли са, насрани ли са, пърди ли им се, мисъл ли им мина през главата или пърхутът отново плаче за Хед'н Шоулдърс...

Дано някой най-сетне разбере, че смисълът на живота се корени в тъпкане с Постинор Дуо!!! :smt109

Glezanka
03-28-2007, 14:33
I kwa wruzka ima Postinora s herpesa .. ?!
Az sum imala herpes zoster,samiq wirus ostawa s tqloto i kakto kaza nqkoi po-gore pri spad na imunnata sistema herpesa se poqwqwa pak.Na men mi izbi predi dwe godini na gyrba,ot togawa da chukam na durwo ne se e poqwqwalo.
Inache na edna fr i izbiwa weche wtori put genitalen herpes,hodi na gineklog i kak q "uspokoiha" ... kazaha i che bilo normalno ot wreme na wreme da se poqwqwa ...

alkobalko
03-28-2007, 14:54
Не съм имала никога подобно нещо. Надявам се и да нямам.
Добре е, че приятеля ти те разбира, още повече, че той ти го е предал, дори и без да иска. За нов приятел не знам как ще реагира. Обясни му как стоят нещата, предполагам, че и той би те разбрал.

ChRiSTiaNo_07
03-28-2007, 15:10
[b] Някой от вас "цъфвал " ли е с тая помия?
Мене онзи ден ми го откриха. Доста съм се депресирала. Като имах херпеси по устните /преди няколко месеца имах 10-тина херпеса, забучих се вкъщи и ревах от болка/ толкова много се пазех да не се пипна отдолу, мих си ръцете непрекъснато, не сме правили никакъв секс с приятеля ми и в крайна сметка тоя херпес реши да избие там... И то на всичкото отгоре тоя херпес ми се появи седмица след като пих isoprinosine. Тъпа работа... Как да не се депресирва човек...? Приятелят ми го приема много спокойно, вика "Е, какво, голяма работа ако ми излезе и на мене" Той всъщност ми го предаде вируса на херпес. До тогава на мен никога не ми беше излизал херпес на устните. Но при него беше под формата на малка афтичка в устата. Блазя му, има страхотна имунна система. Моята е тотално срината. Гинеколожката ми изписа имунобор до края на април да пия и някакъв diclac. Е, естествено и ацикловир-а.
Та на въпроса: Вие колко често имате рецидиви? Защото мене от това най-много ме е страх. Пише, че 3-4 пъти годишно се появявали рецидиви. И естествено не се лекува, и си остава до края на живота.
Не мога да си представя да живея с венерическа болест до края на живота си. :shock: Т'ва е гадно! :cry:
Вие как например бихте сервирали едно такова нещо на някой нов сексуален партньор? Аз се надявам цял живот да съм си с приятеля ми, ама знае ли човек... току виж ме оставил и си намерил друга.. :roll:

:shock: .......ужаст......

temito
03-28-2007, 15:25
Не съм имала никога подобно нещо. Надявам се и да нямам.
Добре е, че приятеля ти те разбира, още повече, че той ти го е предал, дори и без да иска. За нов приятел не знам как ще реагира. Обясни му как стоят нещата, предполагам, че и той би те разбрал.

podkrepqm mnenieto na Aleandra
leleee tva e ujasno,napravo mi stana strashno kofti kato go prochetoh :smt010