PDA

View Full Version : Za6to vinagi kogato si 6tastliv ne6to razvalq 6tastieto?



seksi_kote_f
01-22-2007, 14:32
Do predi 7 meseca si mislih 4e ne moga da nemrq lubovta na jivota si :( ,no uvi namerih q.Nie sme zaedno po4ti 2 meseca i mn se obi4ame vsi4ko be6e idealno,no moeto minalo ne e mn hubavo i po4naha da mu govorqt po moq adres mn ne6ta koito ne sa vqrni i adksi mn dookraseni.Mn zaqdlivi hora ima koito po4naha da razvqlat na6ata vruska.No dnes be6e vurha :cry: .Trqbav6e da se vidim dnes 6toto ne se bqh me vijdali 4 dena i toi po edno vreme mi pra6ta sms 4e nqma da se vidim i 6tql da mi obqsni kato se vurne v tqh.I az kakvo li ne si pomislih :? Toi se prebra obadi mi se i po4na da mi kazva 4e mn hora govori li za men 4e sum pravika orgi 4e sum bila s drug i 6tql da qde 6amari ot biv6iq mi(a to ni6to ob6to s koeto sa mu kazali) i na men o6te po gadno mi stana 6tqh da umra.Na nego mu stanalo kofti i zaredi tova ne se vidql s men :cry: i si govorih me i ot dumite mu razbrah 4e malko se vlieq ot horskoto mnenie i nz na kogo da vqrva na men ili na hilidq drugi koito kazvat edno i su6to ne6to :( i nz kakvo da pravq ne moga da promenq minaloto :cry: HELP MOLQ VI NZ KAKVO DA PRAVQ NE ISKAM DA SE RAZDELQ MO NO MAI NA TAM OTIVAT NE6TATA TOI MI KAZVA 4E ME OBI4A I T.N NO NZ PLS POMOGNETE MI :(

Qnchety
01-22-2007, 14:39
В заглавието на темата ти наистина има нещо вярно и то МНОГО вярно! Аз например гледам да не съм кой знае колко щастлива за това което ми се случва сега защото знам че почувствам ли се малко по щастлива и хоп - изведнъж всичко свършва. А по темата: ми оставай го! забрави го! щом той се влияе от мнението на другите и слуша тях значи не държи на теб и не ти вярва. Абе изглежда е шматка(сори). щом не ти вярва и не иска да сте заедно само заради другите значи не държи на теб!!!

Konfucii
01-22-2007, 14:40
Мен пак ся ми е някво кофти дано стано по добре .... ;)
оптимст ко да прая :)

sLaMcHO_
01-22-2007, 15:09
i na men mi kazvaha razni hora za biv6oto mi gadje mnogo raboti az ne gi slu6ah i se okaza 4e ima malka istina ,i mi se struva 4e i tuka ima neshto

JoeBanana
01-22-2007, 15:11
спокойно, след някой друг месец ше намериш следващата любов на живота си :-D

seksi_kote_f
01-22-2007, 15:12
спокойно, след някой друг месец ше намериш следващата любов на живота си :-D


ne iskam da namerq drug iskam samo nego :cry:

mnogomili4kata-sf
01-22-2007, 15:17
Разбирам го,защото аз в момента съм така..не знам на кого да вярвам...общо взето му дай време да помисли над нещата!

anubite
01-22-2007, 15:18
спокойно, след някой друг месец ше намериш следващата любов на живота си :-D


ne iskam da namerq drug iskam samo nego :cry:

Тогава ще требва да си отрежеш ръката. Съжалявам.

Телетъбис
01-22-2007, 15:23
Za6to vinagi kogato si 6tastliv ne6to razvalq 6tastieto?
Защото такъв е животът...като не ти харесва земи скокни от близнаците...о,тях па ги взривиха...еми тогава и от НДкато става,тъкмо повече ше те боли и ше се налага да те доубиват в болницата с приспивателни ;)

pampers
01-22-2007, 15:29
а бе маа му дейба и при мен е съ6тата работа... :evil: и единствения на4ин е да му спе4ели6 доверието и да го накара6 да не обръ6та внимание на хорските приказки за6тото те просто завиждат..успех опитай се да му обясни6 как стоят не6тата дори най0добре е да му каже6 вси4ко за миналото ти за да бъде наясно :lol: аз поне така направих и за сега ми вярва..но до кога.. :roll:

seksi_kote_f
01-22-2007, 15:41
а бе маа му дейба и при мен е съ6тата работа... :evil: и единствения на4ин е да му спе4ели6 доверието и да го накара6 да не обръ6та внимание на хорските приказки за6тото те просто завиждат..успех опитай се да му обясни6 как стоят не6тата дори най0добре е да му каже6 вси4ко за миналото ти за да бъде наясно :lol: аз поне така направих и за сега ми вярва..но до кога.. :roll:


ni6to ne se znae za po natatuka :(

koalka
01-22-2007, 17:13
Той е любовта на живота ти, но определено ти не си за него това, защото ако те обича толкова много никога няма да се влияе от хорското мнение и ще ти вярва.Ще те познава достатъчно добре, за да знае, че тези неща НЕ са верни.Просто да обичам толкова един човек и той да не ми вярва, това е ужасно и най-добре поговори с него и му кажи някои неща.

CrIsTiaNo_
01-22-2007, 17:29
vinagi kogato stane ne6to hubavo sledva ne6to lo6o edinstvenoto koeto moga da te posavetvam e da napravi6 si4ko vazmojno da zapazi6 vrazkata si i ako 6te ti pomogne trqbav da mine6 prez istinskoto ne6tastie za da stigne6 do istinskoto 6tastie taka 4e sled tova moje da imate pove4e i po-hubavi prejivqvanniq zaedno ne6to koeto az ti pojelavam ... :)

FiRe_LaDy
01-22-2007, 18:02
Ne che neshto iskam da kaja ama mi napravi vpechetlenie edno neshto,koeto napisa `` govorqt po moq adres mn ne6ta koito ne sa vqrni i adksi mn dookraseni. `` !!!Kak hem ne sa verni pak i hem si gi okrasqvat!?Da si gi okrasqvat oznachava,che ima neshto vqrno,no te prosto preuvelichavat.A moje bi si si vinovn ai smata ti.No naistina choveshkata zavist nqma krai i vijdat che nai - posle si namerila shtastieto i ti i prosto ti zavijdat.Izlez i pogovori s nego i mu obqsni kak stoqt neshtata.

PerfectStrang3r
01-22-2007, 18:13
Ако те обича силно, не би се влиял от мнението на някакви си хора. явно не те обича достатъчно. Колкото и да го искаш и обичаш, май ще трябва да се разделите.