PDA

View Full Version : Раздяла след 4 години



01-22-2007, 14:53
Хора преди няколко дена скъсах ме с гаджето бяхме буквално заедно през цялото това време.Сигурен съм че ме обича още.Попитах я какво има защо така е решила и ми казва че не съм и обръщал достатачно внимание, което според мен не е така.Късали сме преди пак за глупости и до един месец се оправяха нещата, но този път ми изглежда по-различно.Незнам какво да правя да се обаждам да я търса или не, толко ми тежко в момента и няма към кой да се обърна.Днес реших да отида да пия кафе при едни познати и като я видях че е там с една приятелка направо ми се поткосиха краката.Една обща приятелка я е попитала защо сме се разделили и тя и казала че АЗ весе съм си търсил повод да се караме и искала да си помисли малко.Най гадното от всичко е че аз неосъзнавам да съм сгрешил някаде.Питах я дали иска да излезем тази вечер само двамата някаде и тя казаче ще доиде.А ако дойде направо незнам какво да говоря с нея.Как мислите дали ще мога да си я върнна.извинявайте ако има правописни грешки едвам съм го написал

anubite
01-22-2007, 14:56
Може наистина поводът да е в теб. Да си си отрязал ръката?

Undying
01-22-2007, 14:57
Мисля че това е една от онези раздели,каквито сте имали и преди.На мен лично не ми излгежда нищо сериозно и определено не виждам причина да мислиш че е нещо сериозно. :-)

sherry
01-22-2007, 14:57
Майка му стара, и мен много ме е страх от тея раздели :(
Знам какво ти е, аз също имам връзка от четири години и ми става много гадно,когато се скараме.
Дано да се сдобрите.И все пак ако иска време,дай й го.Няма какво да я караш насила,ако тя не иска да е с теб,няма как да я върнеш.Дано днес дойде,както ти е обещала.Дълга връзка сте имали,това може би не е краят.Стискам ти палци нещата да се оправят,разкажи какво е станало днес.

alkobalko
01-22-2007, 14:58
Във всяка връзка настъпва момент, в който малко или много може да си имръзнете. Това обаче не означава, че не се обичате. Ако се видите я накарай да си поговорите добре. Обясни и, че все още я обичаш, че държиш на нея и не искаш да се разделяте. Обръщай и малко повече внимание, обграждай я с любов и може би всичко ще се оправи.

JoeBanana
01-22-2007, 15:08
4 години, оле мале, ти направо си се загробил :-D
тва е знак свише да бягаш колкото може по-бързо :-D

Octofunk
01-22-2007, 16:45
Нема какво да се косиш според мен! Скоро всичко ще се оправи! Щом се е навила да излезете само двамата, нещата са ясни :wink: Ае успех

koalka
01-22-2007, 17:07
Много зле постъпва, като обвинява теб за всичко.За да се разпадне една връзка са нужни двама, много рядко само единия е изцяло виновен.Тя също трябва да осъзнае грешката си, както й ти.Опитай да се свържиш с нея, излезте и поговорете.Нека ти каже какво наистина чувства към теб и какво ти чувстваш към нея и ако двамата се обичате, няма нужда да се разделяте.Най - добре ще стане, ако ти каже какво й липсва в тази връзка и иска да го получава....опитай се да й го дадеш.Може би така нещата ще потръгнат. :wink: Успех ти пожелавам!

opaopa
01-22-2007, 17:12
4 god vruzka i nz kvo da kajesh... :shock:

01-22-2007, 17:33
Отивам да се видим пък като се прибера ще пиша.

ThePainIsReaL
01-22-2007, 17:48
Няма да пиша излишно , това , което искам да ти кажа е да не се лишаваш от това момиче, което ти подкосява краката . Момче , ти я обичаш .. не позволявай да си отиде заради глупавите грешки на младежта . Бори се за обичта си , помни че ще страдаш много , ако я загубиш . Не рискувай да преживееш такава болка , хич не е лесно ( от опит го казвам :? )
Отиди , говори с нея , кажи и нещата , които чувстваш . Едва ли не те обича ..
Успех :!:

PerfectStrang3r
01-22-2007, 18:21
Според мен е една от поредните раздели. Ако дойде тази вечер.. поговорете с нея какво я тревожи във връзката и се опитай да й го дадеш. Обграждай я с любов. дано потръгне всичко.

01-22-2007, 21:42
Току що се прибирам и съм толко объркан че немога да го опиша.Излохме първото нещо което забелязах е че много объркана и незнае точно какво иска като се прибирахме сме стояли 30 мин. в колата и ми казва че неможем да продължим, след това "забравих да кажа че сме и комшии живеем през етаж" ме попита дали искам да се кача в тях, естествено че отидох и там и обяснавах колко ние било хубаво заедно.И тя се разплака питах я дали иска да се гушне в мен и го направи, даже се и целунахме един двапъти и за капак ми каза недей така ще ни е по трудно, не искам да сме заедно защото много съм я наранявал, и незнам хем иска хем не.Питах я дали иска да я закарам до университета сутринта обикнновенно го права понеже сме в една посока и тя каза че незнае и ще види дали ще доиде с мен.Та какво мислите как да я задържа.Въпреки че се целувахме не беше като преди и после се дръпна.Сега хем съм малко по спокоен хем несъм.

Merito_
01-22-2007, 22:17
Ех това вече ми е позната история.И с моя приятел бая сме претърпяли подобни раздели,но когато има обич всичко се оправя.Пак и това е 4-годишна връзка и няма основателна причина да скъсате,така че това е една от разделите,които ще ви накара още веднъж да разберете колко сте ценни един за друг и колко се обичате. Скоро след 2 дена да ни напишеш като се сдобрите,за което съм сигурна, че ще стане така. :wink:

01-22-2007, 22:30
Ех това вече ми е позната история.И с моя приятел бая сме претърпяли подобни раздели,но когато има обич всичко се оправя.Пак и това е 4-годишна връзка и няма основателна причина да скъсате,така че това е една от разделите,които ще ви накара още веднъж да разберете колко сте ценни един за друг и колко се обичате. Скоро след 2 дена да ни напишеш като се сдобрите,за което съм сигурна, че ще стане така. :wink:
opit opit radvam se 4e ima hora deto tolko mn razbirat evalaataaaaa

TreeHill
01-23-2007, 00:13
Много зле постъпва, като обвинява теб за всичко.За да се разпадне една връзка са нужни двама, много рядко само единия е изцяло виновен.Тя също трябва да осъзнае грешката си, както й ти.Опитай да се свържиш с нея, излезте и поговорете.Нека ти каже какво наистина чувства към теб и какво ти чувстваш към нея и ако двамата се обичате, няма нужда да се разделяте.Най - добре ще стане, ако ти каже какво й липсва в тази връзка и иска да го получава....опитай се да й го дадеш.Може би така нещата ще потръгнат. :wink: Успех ти пожелавам!

_влюбен_
01-23-2007, 08:32
Първо да кажа че съм аз автора на темата реших да се регестрирам.
Сутринта излязохме заедно оставих я, и ми беше интересно че докато бяхме в колата се държеше много добре разговаряхме си като преди, обаче не иска никаква близост.И сега като знам че съм на работа до вечерта направо полудявам.Разбрахме се да излезем довечера, ще я взема от тях, и как да се държа с нея само приятелски или ....

01-23-2007, 08:35
sig 6te se saberete pak :) kasmet

Merito_
01-23-2007, 10:11
Хехе мерси ... И какво стана оправихте ли се или още не?

_влюбен_
01-23-2007, 20:48
Нищо не става на този етап за съжеление.Ходихме заедно тази вечер в заведеноето на едни познати, там тя си игра карти с една девойка аз също с познати играхме един белот и така...Тръгнахме си заедно разходихме и кучето изпратих я до тях и до там.Каза че иска малко свобода да помисли и че на тоя етап не иска да е с мен.И хем ме яд на нея че се дърпа толко хем ми е по-добре че все пак сме заедно.Незнам дали е правилно да се виждаме за сега или не.Ако някои ми обясни какво иска точно ще черпя, извинявам се че ви пиша за мойте проблеми ама незнам какво да права от тук на татък.

bungle
01-23-2007, 21:19
Ще се върне пак при теб...

Merito_
01-23-2007, 21:51
Явно иска малко свобода за известно време...Ми дай и я.Тя ще обикаля обикаля ама накрая пак ще си дойде при теб...

Alerta
01-24-2007, 00:10
Е чакай сега, може да се е уморила от всичкото това и дори да те обича да иска да остане известно време сама... А може и да е започнала и да се съмнява в чувствата си към теб (еми може да не го е казала, ама винаги имай на ум и тоя вариант).
@Merito_ и от къде си толкова сигурна?

Merito_
01-24-2007, 00:30
Алерта аз не мога да гарантирам, просто го казвам от личен опит. И стига си ми писала името във всяка тема, че почваш да ме дразниш.

Alerta
01-24-2007, 00:34
Ми аз кво да направя като говориш глупости?
Знаела била от личен опит, абе за тия 4 години знаеш ли колко може да са се изменили чувствата й? Ти кога за последно има толкова дълга връзка? Не знаеш какви са им били отношенията, не си на мястото на въпросното момиче, и как тогава можеш да гарантираш не ми е ясно!

Merito_
01-24-2007, 01:11
Оф аз съм говорила глупости.ЗНам много добре за какво става въпрос и момчето може да го потвърди.Може да се изменят чувствата и ама кво си мислиш, че е толкоз лесно да зарежеш някого с когото си била 4 години.Бтв казах, че НЕ мога да гарантирам нищо, чети преди да пишеш.А ако става за въпрос ти кога си имала за последно4-годишна връзка, че се обаждаш?

Alerta
01-24-2007, 01:15
Не съм прочела правилно, моя грешка.
Ами да, не съм имала толкова дълга връзка, даже едногодишна връзка не съм имала. Но не твърдя, че още го обича.
И ок, със сигурност не е трудно толкова лесно да се сложи край на всичко, ама нали знаеш, че всички неща си имат край?

Merito_
01-24-2007, 01:22
Ми да затова ти говоря, нямала си дори едногодишна връзка и незнаеш какво е чувството, когато свикнеш да си постоянно с един човек,да го обикнеш.Но както казваш всяко хубаво нещо си има край.Но не е лесно да сложиш края в подобни ситуации...

Alerta
01-24-2007, 01:28
Значи е нужна една година за да свикнеш с някой, така ли?
И не миличка, знам много добре какво е чувството да свикна постоянно да съм с един човек...
Знам и много добре какво е да обичаш и да ти е гадно за това, че вече го няма. Любовта и времето не е задължително да вървят ръка за ръка (;
И да, не е лесно... Но не е и невъзможно...

Merito_
01-24-2007, 01:35
Времето е от голямо значение за една връзка.Не можеш да сравняваш това, което е изпитал някой при 3-4 месечна връзка, и това, при поне 1-2 годишна връзка.Разликата е огромна!

Alerta
01-24-2007, 01:37
Ох, добре бе момиче и кво, когато си обичал някой и късате след 4 месеца кво, няма да те боли ли?
Еми ебаси ок представи си, че си 3 години с човека, който обичаш... Или който си обичала. Ама от няколко месеца всичко е един навик. И кво, ще останеш с него щото така си свикнала ли?

Merito_
01-24-2007, 01:44
Абе кой е казал, че не изпитваш болка.Казах, че има огромна разлика между по-краткотрайна и по-дълготрайна връзка.Да ще остана с него щото съм свикнала.

Alerta
01-24-2007, 01:48
Еми тва е тъпо, вместо да продължиш напред и да срещнеш човек, в който можеш да се влюбиш ти си циклиш на едно място...
Тва като една позната, 1 година беше с нейния, влюби се в някъв друг, той също в нея ама тя 'Не не, не искам да късам с моя защото със този може да не продължи толкова дълго'
И само според мен ли когато всичко опре до навика, а не до чувства просто нещата се обезсмислят? :shock:

01-24-2007, 09:02
Dobre akto go sa se i celunali i se gu6nala v nego ne mislite li 4e momi4eto si ima 4ustva kum nego.Ili puk iska da si po4ine malko ama ot kuv puk zor 6te izlisa s nego.Mai ne gi razbiram tiq jenskite raboti.Neka nqkoq devoika ot foruma da kaje kakvo misli .... :oops:

01-24-2007, 09:04
A i mom4eto pita6e da li da se vijdat ili ne

01-24-2007, 10:01
Когато има чувства всичко се подрежда рано или късно, а вече когато ги няма каквото и да прави човек... края си настъпва. В този случай поне според мен си ги има чувствата. Струва ми се че момичето просто иска време да преосмисли всичко до тук, при такава дълга връзка е нормално да има и такива моменти. Пък и точно когато човек губи нещо, тогава разбира колко всъщност означава то за него. Затова и една такава кратка раздяла може да се отрази много добре на връзката ви. Дръж си се с нея както и до сега, нека знае че я обичаш че я подкрепяш, само не я притискай...Остави я да си се изясни със себе си и после мисля че сама ще се върне. Успех и дано се оправят нещата :wink:

Krem4eto
01-24-2007, 10:13
Хора преди няколко дена скъсах ме с гаджето бяхме буквално заедно през цялото това време.Сигурен съм че ме обича още.Попитах я какво има защо така е решила и ми казва че не съм и обръщал достатачно внимание, което според мен не е така.Късали сме преди пак за глупости и до един месец се оправяха нещата, но този път ми изглежда по-различно.Незнам какво да правя да се обаждам да я търса или не, толко ми тежко в момента и няма към кой да се обърна.Днес реших да отида да пия кафе при едни познати и като я видях че е там с една приятелка направо ми се поткосиха краката.Една обща приятелка я е попитала защо сме се разделили и тя и казала че АЗ весе съм си търсил повод да се караме и искала да си помисли малко.Най гадното от всичко е че аз неосъзнавам да съм сгрешил някаде.Питах я дали иска да излезем тази вечер само двамата някаде и тя казаче ще доиде.А ако дойде направо незнам какво да говоря с нея.Как мислите дали ще мога да си я върнна.извинявайте ако има правописни грешки едвам съм го написал

Трябва да се разберете не оставяй така нещата!!!Явно нещо не и е харесало ,че не и обръщаш внимание...за тези 4 години подарил ли си и нещо замисли се може да е нещо такова!!!Може да и купиш нещо и да и кажеш ,че не можеш без нея!!!
ХАЙДЕ УСПЕХ!

Infatuated Inside
01-24-2007, 10:53
Хора, бъдете поне малко по-тактични.
Осъзнайте се, едно, че спорите за общи неща, второ, че надали на човекът ще му е приятно да ви чете личните нападки на негов гръб.
И естествено, че има разлика между дългогодишна и връзка и такава за няколко месеца. Най-малкото, защото в първия случай сте преживели много повече заедно и по този начин любовта става по-силна, нещо повече - започвате да изпитвате И обич. И разбира се, че когато си отделил и посветил 4 години от живота си на някой, ще те заболи повече, отколкото ако си му дал 4 месеца. Както и да е, смятам, че в такива спорове човек трябва да говори и от личен опит, иначе да си развива теории всеки може. Мир да има.

Към автора.
Не мисля, че за такива неща някой от форум (или поне не и от този форум) би могъл да ти даде стойностен съвет, най-малкото защото човек няма как да бъде запознат на 100% с историята ви. Тя може да е спряла да те обича, може да си й омръзнал, може да иска разнообразие, може да иска по-голяма свобода, може да иска да провери колко силни са твоите чувства, може да има друг, може да си мисли, че при теб има друга, какво ли не. Склонна съм да вярвам, че след като излиза с теб и се съгласява да си говорите "както преди", да я изпращаш, да излизате заедно, значи има голям шанс да си я върнеш. Ти най-добре можеш да прецениш нещата за себе си, ти я обичаш. На мен лично ми се е случвало да казвам на моя човек, че трябва да си починем и искам време, а всъщност (дори без да го осъзнавам по този начин) да съм искала просто да видя как той не би се спрял от това, защото знае, че трябва да сме заедно. Не знам, понякога е хубаво да се доказват тези неща. От една страна, 4 години са много време и би трябвало да сте си доказали любовта си, от друга страна 4 години са прекалено много време и могат да накарат човек да подлага под съмнение чувствата на другия, ако връзката не се разнообразява. Просто бъди с нея, дръж се на дистанция, не я насилвай, но бъди мил, нежен. Познавате се от толкова време, знаеш как да я спечелиш. В един момент, когато видиш, че започва да се поддава, действаш. Или нещо такова, от къде да знам, на 16 съм. (:
Успех и да пишеш какво става. :Р

01-24-2007, 22:06
Успех и да пишеш какво става. :Р

Нищо не става на тоя етап.Като се прибрах от работа отидох да я питам за телефона на един наш приятел,и я питах дали иска да излезем и каза че не иска.Тогава аз сам си отидох в едно кафенце кадето преди ходихме,собствениците са ни приятели и след малко ето тия идва.Не искаше да седне до мене.И после като реших да си тръгвам я питах дали да я закарам и си тръгнахме заедно.Оставих колата в паркинга и нали вали на вън а тя имаше чадър си я гушнах лекичко и нищо не каза за това.И като я изпратих до тях ми каза че ако е знаела че съм там нямало да дойде.Питах я дали утре ще излизаме заедно сутринта и каза че не иска.Преди това се бяхме разбрали да не се виждаме известно време и казва нали се бяхме разбрали нещо.И после лека нощ приятна работа и така.....
И сега незнам дали наистина да не и се обаждам няколко дена, притеснявам се малко че в кафето нещо много се заиграваше с един познат.Немога да издържам така вече направо се побърквам.Неможе така след 4 години и да се прави на дете бати.Ако не иска да е с мене изобщо по добре да каже край о това е не че и трябвало време и тн.Откъв зор тогава ще реве и се цлуна няколко пъти по онази вечер.Полудявам.

_влюбен_
01-24-2007, 22:07
Това бях аз одгоре.

LetiCherry
01-24-2007, 22:35
Еми тва е тъпо, вместо да продължиш напред и да срещнеш човек, в който можеш да се влюбиш ти си циклиш на едно място...
Тва като една позната, 1 година беше с нейния, влюби се в някъв друг, той също в нея ама тя 'Не не, не искам да късам с моя защото със този може да не продължи толкова дълго'
И само според мен ли когато всичко опре до навика, а не до чувства просто нещата се обезсмислят? :shock:

Ne, ne, samo spored teb! :wink:
No ti si edna ot malkoto, koqto go e osuznala! Mnogo vruzki se krepqt na navika i dori produljavat 5--7-10 godini! NAvika e adski opasno ne6to, no mnogo hora ne go osuznavat ili ne si go priznavat, za6toto e adski trudno da se prebori6 s navika! Kogato ste prekarvali adski mn vreme zaedno i izvednuj nego-neq q nqma, si suglasen pak da ste zaedno, makar i ne ot lubov, a ot navik...

LetiCherry
01-24-2007, 22:38
Успех и да пишеш какво става. :Р

Нищо не става на тоя етап.Като се прибрах от работа отидох да я питам за телефона на един наш приятел,и я питах дали иска да излезем и каза че не иска.Тогава аз сам си отидох в едно кафенце кадето преди ходихме,собствениците са ни приятели и след малко ето тия идва.Не искаше да седне до мене.И после като реших да си тръгвам я питах дали да я закарам и си тръгнахме заедно.Оставих колата в паркинга и нали вали на вън а тя имаше чадър си я гушнах лекичко и нищо не каза за това.И като я изпратих до тях ми каза че ако е знаела че съм там нямало да дойде.Питах я дали утре ще излизаме заедно сутринта и каза че не иска.Преди това се бяхме разбрали да не се виждаме известно време и казва нали се бяхме разбрали нещо.И после лека нощ приятна работа и така.....
И сега незнам дали наистина да не и се обаждам няколко дена, притеснявам се малко че в кафето нещо много се заиграваше с един познат.Немога да издържам така вече направо се побърквам.Неможе така след 4 години и да се прави на дете бати.Ако не иска да е с мене изобщо по добре да каже край о това е не че и трябвало време и тн.Откъв зор тогава ще реве и се цлуна няколко пъти по онази вечер.Полудявам.

Ami popitai q vednuj za vinagi kakvo stava s vas, kakva e tazi promqna v neq! Samo tq znae kakvo stava s vas...Govori s neq, izqsnete se, bez nedomluvki! pone tova zaslujava6 ot neina strana sled 4 godi6na vruzka!

The-Cult
01-24-2007, 23:11
Времето ще покаже колкото и да ти е трудно остави я малко сама да види какво е да те няма до себе си... и тогава може би ще се върне при теб :wink:

01-25-2007, 10:00
Какво имате предвит като малко да я остави сама? ден,седмица,месец.....Незнам ако пък и охладнят чуствата повече като не са заедно.

_влюбен_
01-25-2007, 18:47
Не издържам хора сега току що я видях да излиза някаде с едно момиче и още двама.Нито знам каде ще ходат и какво ще прават напрово ми е толко тежко в момента че немога да ви го обясня.Искам да се поуспокоя малко ама не става.На антибиотик съм иначе щях да одавя мъката.Побърквам се.

01-26-2007, 08:14
Мом4е знам 4е ти е трудно но ако можеш просто я забрави.Прекарали сте толко много време заедно ако те оби4а ще се върне,но след като излиза с други може да си е харесала някои, и после ще съжелява.Какви са ви били отношенията последните дни обръщала ли ти е внимани и ти на нея...

batis
01-26-2007, 14:00
Tova deto si go napisal e super kofti bratle!!!I az sam go prejivql,no pri mene godinite bqha po4ti 6.Razdelihme se,vapreki 4e me uve6tava6e 4e me obi4ala vse o6te,no iskala vreme za razmisal i t.n.Obi4ah q pove4e ot jivota si-napravo otka4ih.Izminaha okolo dva meseca,prez koito se vijdahme otvreme navreme-to4no togava osaznah studeninata,koqto be prevzela otno6enieto i kam men.Pove4e ne mi i trqbva6e-zaqvih i 4e vsi4ko 6te stane kakto tq iska i i zaqvih 4e ot tozi den natatak tq 6te e nikoq za men!Be6e mi trudno,no taka i stana-smenih si nomera na GSM,sa6to taka i na dom.telefon,izbqgvah vsqkakvi kontakti s neq i taka minaha ve4e pove4e ot dve godini-neznam ni6to za neq,a i ne mislq 4e bih reagiral dobre ako q vidq-LUBOVTA BE6E IZMESTENA OT OMRAZA :evil: Nadqvam se ti pone da ne stiga6 do takiva krainosti,no ako se naloji da q zabravi6-izbqgvai vsqkakvi prednamereni sre6ti s neq-povqrvai mi 6te ti pomogne.

shalis
01-26-2007, 19:10
Това е ужасна ситуация, била съм в подобна но с много по-малка трайност.Виж...най-добре я остави, не я търси 1-2 дена, после пак я потърси.Ако си и липсвал ще се съгласи да се видите, ако ти откаже...не искам да кажа да се откажеш...по-скоро изчакай тя да те потърси.Според мен накрая ще те потърси със сигурност, защото 4 години не могат да изчезнат току така за 2-3 дена.Това е все едно да изтриеш 4 години от живота си, а то е невъзможно.Един съвет, не пий, не пуши повече (ако пушеш), не си мисли да правиш каквото и да е било да забравиш за мъката си...от опит казжам , че НЯМА смисъл.
И понеже мога да си представя какво ти е ти желая най-искрено много късмет, защото знам какво е да изгубиш човекът, който обичаш.

01-26-2007, 19:33
За пиене не пия и несмятам за цигарите за съжеление 2 кутии не стигат а преди беше една за два дена :oops: .Снощи много се нервирах като се прибра я изпратиха 2-МА до входа.Като ги чух направо лошо ми стана.За единия бах писал по нагоре че се заигравала с него.Не издържах и се качих до тях.Казах и ако тръгне да излиза с някой да ми каже и да не ме прави на луд.И ми каза че не иска и няма намерения да тругва с който и да е.Питах я дали има някакви чуства към мен и каза че небило моя работа или нещо от сорта.Днес ще ходат някаде на диско. ама нито знам каде само знам че ония двамата ще ходат.Разбрахме се уж да излезем утре заедно ама вече незнам дали и аз искам.Че я обичам обичам я ама не заслужавам това, и се чуда дали има изобщо смисал.Вярно е че ми е кофто и то много в момента ама живота продължава.Ако има някакво развитие ще споделя.

_влюбен_
01-26-2007, 19:35
Пак съм забравил да се логна. :roll:

01-26-2007, 20:57
Iskam i az takova mom4e kato _vluben_ do mene!!!

AnIcHkAtA
01-26-2007, 20:58
Tva gore bqh az.

_влюбен_
01-27-2007, 09:30
AnIcHkAtA
Хайде да си чукнем една срещичка ако искаш. :oops:
Без лоши намерения :roll:

shalis
01-27-2007, 20:36
Много кофти тръпка, .... Виж, добре е щом смяташ, че живота продължава и без нея, весели се с приятели, познати, ходи ан места където сте ходили и двамата преди, без да ти пука, че ще си спомниш нещо и ще ти стане гадно, трябват ти ножи спомени.Не че искам да те обезкуража, но от това, което написа по-горе смятам, че няма голям смисъл да се надяваш на нещо...

_влюбен_
01-27-2007, 21:28
Чесно да ви кажа в момента се чуствам много по добре, по ме яд че така постъпи с мен,ако имах вина да ама аз цялото свободно време да и давам да ходим там кадето иска да правим това което иска, 90% от сичко да се съобразявам с нея и на края да каже че не и обръщам внимание просто не е така.Да говори до вчера за едни хора че били пияници лигльовци и накрая те да ми я изпращат до тях просто не се връзва.Бяхме се разбрали да говорим днес и накрая излязох пак аз неразбралия.Просто вече не съм сигурен дали искам такъв човек до себеси.Наистина имахме много хубави моменти заедно не го одричам и никога няма да го отрека.В момента даже ми е и малко жал за нея като знам каде се събира и с кой.Аз вече много по добре се чуствам е наистина ми е малко криво ама кво да се прави.Добре че имам добри приятели иначе незнам.Сега се прибирам ще по седа малко на компа и лягам а па тя нека си троши главата.Каквото съм могъл съм и го дал щом и е по приятна компанията на хора които прекарват цялото си време в едно кръчме и жулат бира да си седи там.Мерси на всички които се включиха в темата.Ако има нещо по натам ще ви го сподела.

Sexapilna_kukla
01-27-2007, 21:51
A taka pich,gore glavata!Ne e nito purvata,nito polsednata,a puk i jivota e pred teb!Tova momiche spored men ne te zaslujava i edin den moje i da se useti kakvo e zagubila,no samo da ne stane prekaleno kusno....

hforce
01-28-2007, 00:01
bate mnoo kofti se e polu4ilo :( sorry ama ima i takiva momenti v jivota, nadqvam se vsi4ko da se opravi mejdu vas za6tot 4 godini si e super mnogo, moita nai-dulgata vruzka be6e 3 godini i se razdelihme za6toto tq zamina za ispaniq, ot tam po4nah da smenqm razporetina sled razporetina i sega si namerih momi4e s koeto iskam da iskaram dulgo vreme
s biv6ata mi se karahme ot vreme na vreme no se razdelqhme za po 1-2 dena do 1 sedmica ne pove4e a i tva se slu4va6e mnogo rqdko, i ne pove4e ot 1 sedmica ne mojehme da izdurjime edin bez drug taka 4e tva mi dava nadejda 4e tvoita 6te se vurne pri teb, a i se pak nadejdata umira posledna

ako ne se vurne pri teb si otreji rukata :P

_влюбен_
01-30-2007, 12:20
Искам да ви кажа че има малко раздвижване по случая ако мога така да се изразя.Вчера и изпратих един sms като от онази вечер изобщо не сме се виждали, питах я дали иска някой ден да се видим и да поговорим и че не искам да си развалям поне приятелството с нея и ако е съгласна да ми клипне и мо клипна.А пък днес тя ми се обади преди няколко часа и ми каза че иска да говори с мен и да отида до тях, ама преди 8 вечерта че ще излиза.Много се чудя какво иска да говори с мен, незнам дали да отида че после имам една среща с бившите колеги и колежки и да не ми развали вечерта само.Преди и бях казал че ако се вижда с друго момче да ми каже и се страхувам да не е това, то вече само това остана....Ви как мислите за какво може да съм и притрябвал?
А пък може да иска да ми "отреже ръката" знам ли. :-D

Konfucii
01-30-2007, 12:55
pi4 vij sq vkarai vsi4ki q si 4ar i stil :P pokaji i 4e se interesuva6 ot neq no ne q pritiskai draj se milo s neq i q izlus6vai nakraq q celuni i 6a vidi6 4e se opraite :P Uspeh!

rali4ka91
01-30-2007, 13:33
На антибиотик съм иначе щях да одавя мъката.Побърквам се.
По-добре недей!Няма смисъл!!!
Виж сега има 2 варианта(поне на мен те ми идват в главата).Така единия е, че мацката иска по някакъв начин да те кара да ревнуваш, да се чувстваш виновен, да съжаляваш за нещо...разбираш ли?Някак си играе си с теб и чувствата ти.По този начин мисля, че се чувства по - желана или...знам ли.А това, че ти непрекъснато я търсиш, прибираш я до дома...т.е. тичаш по нея я кара да се чувства още по-добре.Жал ми е за тебе, защото за съжаление има много такива момичета.
Другия вариянт, който почти изключвам е, че може наистина да не знае какво иска, но много ме съмнява.Ако искаше да преосмисли всичко се си мисля,че щеше за малко да се зтвори в себе си.Знаеш как е...не искаш да излизаш с никой дор за ден два и искаш да осанеш сам, но очевидно не е така.
Така че все си мисля, че е първия вариант.Остави я за малко...не я търси...като я видиш не си оховаряй срещи с нея, поздравявай я разбира се, не прикривай съвсем чувствата си, но недей и да и показваш колко те боли, колко съжаляваш и не се влачи по нея.Ако наистина те обича и всичко това е било игра от нейна страна, ще реши, че ако продължава по този начин може да те загуби и ще се върне при теб.Но ако не те потърси и си вдигне самочувствието...излиза с др...мисля, че няма смисъл да и се молиш и да се надяваш да си с нея.Може би не е това човека който би дал всичко за теб и те обича истински.
Та...това е моето лично мнение.Не искам да те карам да стигаш до крайни решения.Просто помисли върху това което ти написаь и си помисли заслужава ли си... Еее няма какво друго да ти кажа, освен УСПЕХ и не се отчайвай ;)

_влюбен_
02-04-2007, 14:23
Здравейте отново :lol:
Онзи път видяхме се и говорохиме за разни неща ама не са от значение.Ама от тогава 2 пъти ходим на по кафнце =D> .Сега след малко пак ще излезем някаде ама без нищо съществено само си говорим за разни глупости.Пък ще видим какво ще излезе накрая.

02-04-2007, 14:38
Еми тва е тъпо, вместо да продължиш напред и да срещнеш човек, в който можеш да се влюбиш ти си циклиш на едно място...
Тва като една позната, 1 година беше с нейния, влюби се в някъв друг, той също в нея ама тя 'Не не, не искам да късам с моя защото със този може да не продължи толкова дълго'
И само според мен ли когато всичко опре до навика, а не до чувства просто нещата се обезсмислят? :shock:



Ти си егати тъпото парче :-D Много ясно,че в един момент любов няма и наяве остава само навика :!: :!: :!: :!:

S_T_E_V_E
02-04-2007, 17:05
Аз мисля, че тя си търси оправдание и се прави на интересна за да види дали ще я потърсиш, да се почуства повече търсена. Вината не е в теб, никъде не си сгрешил - даже си и обръщаш достатъчно внимание причините са 2:
:arrow: или и е писнало от връзката и си търси причина да се разделите
:arrow: или просто иска да види какво е без теб и не се съмнявам че ще се върне щото си готин човек.