PDA

View Full Version : kak li bi reagiral



:(((((((
01-22-2007, 16:04
zdr priqteli moqta izstoriq e mn d1lga za tova napravo ...i bez zaobikalki.S gadjeto mi se razdelihme predi 9 meseca i imahme mn krasiva liubov ama sega toi e dale4e ima si priqtelka ot 5 meseca raboti v dr grad i ne sme se 4uvali ot nova godina kak li 6te reagira ako mu kaja 4e toi e moqta istinska liubov i 6te go 4akam pls daite mi savet i kakvo to4no da mu napi6a

anubite
01-22-2007, 16:05
Ще ти се изсмее.

Kisses_P
01-22-2007, 16:24
Ще ти се изсмее.
или би реагирал така :shock:
Незнам обаче не ми се вярва да реагира добре..След като е далече, работи си, има приятелка от 5 месеца, не сте се чували, сичко си му е добре, пооправил се е ...Не вярвам да зареже приятелката си и да ти каже "да, ти си мойта истинска любов." лично мнение. може да бъркам

Телетъбис
01-22-2007, 16:38
Кфо очакваш...да скокне от някъде заради теб и глупавата ви любов ли???

koalka
01-22-2007, 17:10
Щом сте се разделили, най-вероятно за това има причина.Все пак са минали 9 месеца, а това не е малко време.Има си приятелка от 5 месеца и най-вероятно да те е забравил.Ако му кажеш, просто ще остане учуден, но не се надявай на друго.Поне аз така мисля.Просто се опитай да го забравиш, а не мисли за него, защото според мен нищо няма да излезе.

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 17:40
Мисля че е твърде вероятно да направи няколко салта във въздуха, последвани от шпагат и гълтане на крак, след което скачане на глава^^

BunnYY_f
01-22-2007, 17:45
Няма да реагира много добре, щом е започнал живота си отначало значи ти вече не си необходима, така че направи като него, започни на чисто :!:

PerfectStrang3r
01-22-2007, 18:40
Не искам да те разочаровам. Моят съвет - обади му се.. кажи му всичко и го остави да помисли. Сигурно те е забравил и ще ти каже не, но поне ще си наясно със ситуацията и по - малко ще се измъчваш. А иначе опитай се да го забравиш. не губи красивите години на малдостта си в мъка. Успех

Bacard1
01-22-2007, 18:45
zdr priqteli moqta izstoriq e mn d1lga za tova napravo ...i bez zaobikalki.S gadjeto mi se razdelihme predi 9 meseca i imahme mn krasiva liubov ama sega toi e dale4e ima si priqtelka ot 5 meseca raboti v dr grad i ne sme se 4uvali ot nova godina kak li 6te reagira ako mu kaja 4e toi e moqta istinska liubov i 6te go 4akam pls daite mi savet i kakvo to4no da mu napi6a

хмм ми да се замислим малко тои ти е първате истинстак любов тука добре,а тука идва и др вупрос дали ти си истинската любов за него.........а дали не е момичето с което е ся отговори си на това и помисли какво да правиш ако е така просто намери начи да се срещенете и да се видеите и му кажи че независимо от какво тои е в сърцето ти и няма никои да го замени........и после да се надяваме на HAPPY END!!!

кръц-клъц
01-22-2007, 20:38
Ща дойди,ща та цилунйе...и докато те целува ще повърне в устата ти.

Lorraine
01-23-2007, 06:53
по-добре не го търси изобщо,щом си има и приятелка да не мислиш,че ще тръгне да се връща при тебе.. :roll:

4epHo0KaTa_Lady
01-23-2007, 08:34
Pogovorete si i se izqsnete..neznam kaji mu kakvo 4uvstva6..dai mu vreme da pomisli ! a ako ne jelae da ste zaedno otnovo :( zabravi go i si nameri pi4 koito 6te te obi4a :P Po dobre e da opita6 i da ne usmee6 ,otkolkoto posle da ti e kofti 4e ne si opitala ;) USPEH MACKA :P :P :P

dEnIsTy
01-23-2007, 09:26
напиши му това,което чувстваш,без да пестиш думи...пък може и той да изпитва същото:)успех:Р

Krem4eto
01-23-2007, 09:44
zdr priqteli moqta izstoriq e mn d1lga za tova napravo ...i bez zaobikalki.S gadjeto mi se razdelihme predi 9 meseca i imahme mn krasiva liubov ama sega toi e dale4e ima si priqtelka ot 5 meseca raboti v dr grad i ne sme se 4uvali ot nova godina kak li 6te reagira ako mu kaja 4e toi e moqta istinska liubov i 6te go 4akam pls daite mi savet i kakvo to4no da mu napi6a
По-добре му кажи както си решила,защото после ще съжаляваш ,че той не е разбрал какво мислиш...Така успех и дано успееш!!!

Beb4e__to
01-23-2007, 10:15
Аз ако съм на твое място бих пробвала. Все пак ни6то не губи6 ако опита6....вярно е 4е има голям птоцент да си остане с другото моми4е,но все пак остава и малък процент да е с теб! 6том мисли6 4е това е истинската ти любов,обади му се и му кажи какво 4увства6. Дори да те отреже поне 6е знае6 4е си опитала а не само да се торзмози6 кво 6е стане!
Успех

TreeHill
01-23-2007, 11:16
Щом сте се разделили, най-вероятно за това има причина.Все пак са минали 9 месеца, а това не е малко време.Има си приятелка от 5 месеца и най-вероятно да те е забравил.Ако му кажеш, просто ще остане учуден, но не се надявай на друго.Поне аз така мисля.Просто се опитай да го забравиш, а не мисли за него, защото според мен нищо няма да излезе.

01-23-2007, 11:44
Emi i az biah v takova polojenie predi izvesno vreme.Kazah mu na momcheto,pogovorihme si priznah si,che oshte go obicham i mnogo mi lipsva.Toi ne mi se ismia,naprotiv.Mnogo se natuji i mi kaza,che i az ne sam mu bezrazlichna i ,che vinagi shte me pomni kato purvata mu istinska lubov,no sega e s druga i q obicha.Osnah razacharovana,no vse pak veche bqh spokoina i znaeh,che pone sum opitala.I ne sajelqvam.
Izlei si chustvata i ti,se pak nqmash nishto za gubene :)

slan4evo_momi4e
01-23-2007, 12:04
Според мен нямаш право да му казваш това сега. Дори наистина така да го усещаш....Просто той има приятелка от 5 месеца....това е доста време и явно се чувства добре....Намерил е път да продължи след раздялата ви. И наистина ти нямаш право, а и не трябва да му отнемаш щастието, което си е създал. Защото ако му кажеш това има вероятност наистина да ти се изсмее наистина в лицето, или пък ще замълчи....Но думите ти при всички положения ще събудят много колебания и въпроси в него....А по този начин е много вероятно да унищожиш връзката му....А не трява. Ако наистина го обичаш и смяташ, че той е човекът за теб му го кажи, единствено ако той е сам....Но си мисля, че трябва и ти да продължиш напред....а не да се ровиш в миналото....

juSTkiddy
01-23-2007, 13:15
Щом сте се разделили, най-вероятно за това има причина.Все пак са минали 9 месеца, а това не е малко време.Има си приятелка от 5 месеца и най-вероятно да те е забравил.Ако му кажеш, просто ще остане учуден, но не се надявай на друго.Поне аз така мисля.Просто се опитай да го забравиш, а не мисли за него, защото според мен нищо няма да излезе.

Напълно съм съгласна!

FiRe_LaDy
01-23-2007, 13:24
Emiii veroqtno shte ti se izsmee pak i po dobre nedei mu go kazva.Shtom ima priqtelka i e v drug grad ..... abe znam che e trudno ama mai trqbva da go zabravish.