PDA

View Full Version : метАлите



01-22-2007, 17:13
ауе хора. Имам познат ,който е метАл.
Интересно ми е (понеже бях 4ела някъде) Какви са убежденията не тея хора? Щото не е само музиката. Имат мн странен характер.
Питах го това и той ми каза " И да ти кажа няа да разбереш, а и да разбереш няма да ти хареса, А пък аки ти хареса не ми пука"
И тфа мигоказва 4овекс който сме фр от съвсем малки. И мисе хили некфо зверско!
Пфффффф
Я някой да ми каже нещо пове4е за тея хора,защото ве4е едвагоразбирам, ане искам да си развалим приятелството!

01-22-2007, 17:19
i az slu6am metal ;-) taq muzika e mnogo qka i moje da razbere6 edin 4ovek samo ot tva kakvo slu6a :-) metalite sa po-zatvoreni v sebe si i samo te znaqt kakvo se slu4va s tqh :-) te predpo4itat da si pazqt vsi4ko za sebe si no vsi4ki sa razli4ni

Boot
01-22-2007, 17:21
i az slu6am metal ;-) taq muzika e mnogo qka i moje da razbere6 edin 4ovek samo ot tva kakvo slu6a :-) metalite sa po-zatvoreni v sebe si i samo te znaqt kakvo se slu4va s tqh :-) te predpo4itat da si pazqt vsi4ko za sebe si no vsi4ki sa razli4ni
глупости дрънкаш, тфа зависи от човека, не от музиката.

Red.Chil
01-22-2007, 17:25
i az slu6am metal ;-) taq muzika e mnogo qka i moje da razbere6 edin 4ovek samo ot tva kakvo slu6a :-) metalite sa po-zatvoreni v sebe si i samo te znaqt kakvo se slu4va s tqh :-) te predpo4itat da si pazqt vsi4ko za sebe si no vsi4ki sa razli4ni
Да ве,направооо...Всичките метъли,които познавам са много отворени,те и повечето са така.

Тия,за които говориш са некви Линкин-парковци...Демек депресирани тийнейджъри - потенциални самоубийци!!

magesniko
01-22-2007, 17:25
абе да ви сера в устата,първо се научете как се пише и тогава ще ви отговоря.

Mooo6nooo
01-22-2007, 17:30
Не виждам защо като е прослушал метъл и трябва да се е променил от това. Не виждам какво е по-странното в характера.

Joey Tempest
01-22-2007, 17:30
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joey

magesniko
01-22-2007, 17:32
и концерти не забравяй. :-D

OtherDimension
01-22-2007, 17:32
nai-gadnata muzika s mnogo malki izklucheniq :-D

magesniko
01-22-2007, 17:33
появи се човекът с най-големите познания отностно метъла в тоя форум,нека всички му се поклоним и го помолим за милост. :lol:

Joey Tempest
01-22-2007, 17:35
и концерти не забравяй. :-D
Хах, братле, то не се ли подразбира?
Сега на 26 дали няма да се размажеме...

Mooo6nooo
01-22-2007, 17:35
Ще му се преклоним и още как....

Преклон...

пред светлата му памет. :-D

01-22-2007, 17:39
Хаааааахаха
аз пък познавам едни дет си ходат и изведнъж изкрещят на някой САТАнАААААААААААААААААААА Аааа
бати лудите са тия :lol:
Кфа сатана кфи 5 лева :P

magesniko
01-22-2007, 17:41
разни хора,разни идеали...



Хах, братле, то не се ли подразбира?
Сега на 26 дали няма да се размажеме...

е мноо ясно ше настане масакрето,значи там ше се видим да пием по биричка евентуално...
и детето идиот се кани да идва ама да видим. :D

Red.Chil
01-22-2007, 17:41
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joey
Идвайте на пролет у Ловеч. Говори се за Ози и Меноуър. :roll:

Mooo6nooo
01-22-2007, 17:45
Идвайте на пролет у Ловеч. Говори се за Ози и Меноуър. :roll:
Да бе...

то по едно време се говореше, че половината метъл групи в света ще минат през Варна, ама никой не мина от там...

Joey Tempest
01-22-2007, 17:46
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joey
Идвайте на пролет у Ловеч. Говори се за Ози и Меноуър. :roll:
Аааа, братле, там сме задължително! Миналата година на Юрая се скъсах не на две, ми на 69 парчета от кеф! Еваларка. Яко си прекарвате там в Ловеч. Дано най-сетне Менъуор да се замъкнат в нашата мила, родна страна, бре мааму стара, откога ги чакам!!!

AliceSw
01-22-2007, 18:26
офффффффф, Ред Чил кат разпространяваш слухове, гледай поне да са верни!!!
наистина някои говорят за Ози, но другата група е Nanowar, не Manowar!!! но това са само шибани слухове, не вярвам да доживея Ози в моя роден град
и като по4нах за слухове има някакъв за концерт на Бехемот пак в Лове4, пак май месец и той май е най-верен :smt017

Red.Chil
01-22-2007, 18:44
Емиииии на мен ми казаха Маноуър,сигурен съм.Някой яко се е объркал...

Joey Tempest
01-22-2007, 18:46
Хах, споко, май френдс, до два-три месеца ще се знае със сигурност.
Въпреки че малко ме съмнява Ози да излезе да пее със Закк и компания на площада в Ловеч. Има ли яки спонсори?

AliceSw
01-22-2007, 19:42
има 1 спонсор, но тва е 4овекът, който го плати миналата година, ще го плати и сега, ебати Гриша Ган4ев притежава половината град и ПФК Литекс, пари4ки ще има :twisted:

pathetic
01-22-2007, 20:06
Обичат да пият бира и да са тъмни.

останалото са просто крясъци и скъпи черни моливи за очи.

magesniko
01-22-2007, 20:08
я още един разбирач се пръкна тука,брех много станаха бе мамка му. :lol:

brain_stew
01-22-2007, 20:10
Обичат да пият бира и да са тъмни.

останалото са просто крясъци и скъпи черни моливи за очи.

Скъпи моливи за очи????Метълите са бедни бееее!Те пари за една китара нямат пък за моливи за очи ми приказваш тука...моя е за левче и педесе! :lol:

pathetic
01-22-2007, 20:16
оо,извинявам се за пропуска си.

"скъпи" моливи за очи.

като ценна вещ,не като парична стойност.

:)

иначе
рокери,метъли все сме пичове.

ала някак си дълбоко се съмнявам че на някого тук му пуука кой колко е метъл и колко не е.

brain_stew
01-22-2007, 20:21
Метъли, алуминии, пвц-та...всичките сме якииии!Мани....

pathetic
01-22-2007, 20:25
Аз мисля че металите са твърде..студени.

: )

пък това не ни пречи да сме супер яко готини.

RaGdoLl
01-22-2007, 23:37
Хора,бая време нямах нет и съм леко неинформирано.Та ако може някой да ми каже какво ше става на 26 ше съм мноо благодарно.
Ае деа,как може некои хора верно да не праят разлика между метал и метъл...
А колкото до тая работа с характера-независимо дали ще си чалга,метъл,рокер,имо,си оставаш един и същ човек,просто принадлежии към различна суб култура.

Joey Tempest
01-23-2007, 05:22
^^
http://pro-rock.net/info/images/nd.jpg

evil_lady_in_black
01-23-2007, 06:57
незнма защо но на хората които слушат метЪл винаги им се лепват някакви етикети :roll: защо след като слушаш такава музика ти трябва да си някакъв няркоман и такива :wink:

quench
01-23-2007, 08:59
Чудя се,дали да заеба изпита на 28-и и да ида на Napalm Death....
:-k

Violenza
01-23-2007, 09:22
абе да ви сера в устата,първо се научете как се пише и тогава ще ви отговоря.
Те ще се научат как се пише, ама няма да се научат какво се нарича метъл.

quench
01-23-2007, 09:31
Аз смятам като дойда на власт да забраня метъла,защото се опасявам,че бъдещето ще бъде като в Heavy Metal: F.A.K.K. 2
:twisted:

fake
01-23-2007, 12:16
ама къв метАл е?
злато, сребро? или някф по-простичък, нещо алуминий ала бала

magesniko
01-23-2007, 12:28
Чудя се,дали да заеба изпита на 28-и и да ида на Napalm Death....
:-k

заеби го,изпита има поправка,а напалмаджиите може и да не ги видим повече в близкатаа година,две. :D

Mooo6nooo
01-23-2007, 12:36
заеби го,изпита има поправка,а напалмаджиите може и да не ги видим повече в близкатаа година,две. :D
Да бе...

Те са редовни посетители. Сякаш не бяха тук в Каварна. Аз им бях отишъл, но не ги дочаках, защото тия тъпи организатори бяха сложили някакви ужасни подгряващи групички + ужасните светлини, умората от концерта на Helloween и т.н. и аз каталясах по средата на Destruction и си тръгнах.

То бива то може, ама чак пък толкова. Чух ме свършил в 3-4 часа след полу нощ. Кой ще изтрае 5-6 часа? Само си изхабих 15 лева...

NiKOLAN
01-23-2007, 15:02
i az slu6am metal ;-) taq muzika e mnogo qka i moje da razbere6 edin 4ovek samo ot tva kakvo slu6a :-) metalite sa po-zatvoreni v sebe si i samo te znaqt kakvo se slu4va s tqh :-) te predpo4itat da si pazqt vsi4ko za sebe si no vsi4ki sa razli4ni
глупости дрънкаш, тфа зависи от човека, не от музиката.труе труе

1921
01-24-2007, 08:18
Е тва за Маnowar в Ловеч и аз го чух, но всичко е само слухве...за момента даже не се знае ще има ли фест...
като се сетя миналат година как бях заобиколен от деца и некфи кичурчета, които не знаеха къде са попаднали... :cry:

brain_stew
01-24-2007, 08:23
Е тва за Маnowar в Ловеч и аз го чух, но всичко е само слухве...за момента даже не се знае ще има ли фест...
като се сетя миналат година как бях заобиколен от деца и некфи кичурчета, които не знаеха къде са попаднали... :cry:


Ахахаха!Ся се сетих преид известно време на един бирфест в Търново Б.Т.Р. свиреха и дочух едни чалги да казват "Кви са тия клошари бе?!" :lol: ТРАШ!

1921
01-24-2007, 08:27
Е тва за Маnowar в Ловеч и аз го чух, но всичко е само слухве...за момента даже не се знае ще има ли фест...
като се сетя миналат година как бях заобиколен от деца и некфи кичурчета, които не знаеха къде са попаднали... :cry:


Ахахаха!Ся се сетих преид известно време на един бирфест в Търново Б.Т.Р. свиреха и дочух едни чалги да казват "Кви са тия клошари бе?!" :lol: ТРАШ!
В Ловеч нещата са по-зле, имам чувсто, че няма 10% от населението, което да е чувало, че има група да речем Nazareth :-D и тва си оказа влияние на концерта, аз пак си лудях де, ама не е съшото :)

scion_of_Storm
01-24-2007, 08:37
Някой каза нещо за Бехемот в БГ???!??!?

brain_stew
01-24-2007, 08:43
Е тва за Маnowar в Ловеч и аз го чух, но всичко е само слухве...за момента даже не се знае ще има ли фест...
като се сетя миналат година как бях заобиколен от деца и некфи кичурчета, които не знаеха къде са попаднали... :cry:


Ахахаха!Ся се сетих преид известно време на един бирфест в Търново Б.Т.Р. свиреха и дочух едни чалги да казват "Кви са тия клошари бе?!" :lol: ТРАШ!
В Ловеч нещата са по-зле, имам чувсто, че няма 10% от населението, което да е чувало, че има група да речем Nazareth :-D и тва си оказа влияние на концерта, аз пак си лудях де, ама не е съшото :)

Еми...има ги и такива!Абе...в мойто даскало има хора, които не знаят кои са Dimmu Borgir...седя си аз и бях пуснала нещо на СеДе плеъра в стаята и те викат "Кви са тия?" аз викам "Диму Боргир!" и те "Кви са тия палячовци бе...пак от твоите метълски щуротии...откачалка!"Много обичам така...

AliceSw
01-24-2007, 09:02
Някой каза нещо за Бехемот в БГ???!??!?

АЗ!!!
от 2-3 месеца познати се опитват да организират концерт, и май през април/май ще има концерт в Лове4 :-D

Boot
01-24-2007, 09:34
Някой каза нещо за Бехемот в БГ???!??!?

АЗ!!!
от 2-3 месеца познати се опитват да организират концерт, и май през април/май ще има концерт в Лове4 :-D
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/Jumpy.gif
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/rock.gif

Conquer All!!!!!!!!!!!

AAAAA.
Искам.

scion_of_Storm
01-24-2007, 10:25
I am the most conquering one!111111!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-24-2007, 11:41
abe si4ko si zavisi ot 4oveka... ne gi slagai pod obsht znamenatel.. moje da imat obshti 4erti no ne vsi4ki sa takiva em tai si mislq de moje da gresha :lol:

AliceSw
01-24-2007, 12:53
I am the most conquering one!111111!


когато има сигурни данни ще напиша дали колко и кога :-D

ErinEverly
01-24-2007, 13:25
Пф... Имам много приятели метъли, но още не съм им навлязла в душите, та не мога да ти отговоря точно. Те са по-потайни, мислят си за различни неща, водят си някакъв собствен вътрешен живот, в който трудно можеш да навлезеш. Не са мрачни, както си мислят другите хора. Е, поне не наяве. Доста са развратени, доколкото съм ставала свидетелка :lol: Много яки приятели са, можеш да си говориш на сериозни теми с тях. Въпреки, че не може да слагаме всички под общ знаменател. А и не подценявай музиката - тя въздейства много силно и лесно може да промени един човек.

Колкото до намека му - може да е имал много неща впредвид, но най-вероятно го е казал, за да изглежда по-потаен, а не защото има нещо :)

scion_of_Storm
01-24-2007, 15:39
^Ок, ако се случи, трябва да споря с родителските тела да се телепортирам там :D

mravu4kata
01-24-2007, 16:57
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joey
Идвайте на пролет у Ловеч. Говори се за Ози и Меноуър. :roll:
Че ти от Ловеч ли си?

Ice Princess
01-24-2007, 17:11
Абе кажете,не сте ли чували, някой концерт няма ли да има и във Варна????
А иначе автора на темата е много зле, и сигурно слуша само гадна чалга :smt016 :smt019

brain_stew
01-24-2007, 19:00
Абе кажете,не сте ли чували, някой концерт няма ли да има и във Варна????
А иначе автора на темата е много зле, и сигурно слуша само гадна чалга :smt016 :smt019

Ъм...и как стиган до тва заключение?

CaPuTyYyY
01-24-2007, 19:56
оо ами те миришат и са се с мръсни дрехи.Имам един у класа ужас..

brain_stew
01-24-2007, 20:09
оо ами те миришат и са се с мръсни дрехи.Имам един у класа ужас..

http://kolobok.wrg.ru/smiles/madhouse/suicide.gif

Red.Chil
01-24-2007, 20:11
Емии те по принцип метАлите са като растафаряните...къпят се само за Коледа или на Великден. :wink:

Boot
01-24-2007, 20:15
Метълите се къпят. Просто не си перат дрехите.

Red.Chil
01-24-2007, 20:16
Мнее,перат си ги с белина,за да избеляват. :-D

Joey Tempest
01-24-2007, 20:18
Идвайте на пролет у Ловеч. Говори се за Ози и Меноуър. :roll:
Че ти от Ловеч ли си?
Ами прочети му местожителството... :-)


оо ами те миришат и са се с мръсни дрехи.Имам един у класа ужас..
Хмм, да не сме в един клас с тебе. Щото и в моя клас има един такъв, какъвто го описваш - всъщност това съм аз.

Red.Chil
01-24-2007, 20:20
На мен пък ми миришат чорапите. 8) Но в това ми е чара. :lol:

AliceSw
01-24-2007, 20:22
абе настрани от ебавката някой да носи кожени панталони? винаги ми е било мн интересно перете ли ги? а шиповете миете ли ги някога с нещо? :?

Joey Tempest
01-24-2007, 20:25
(настрави от ебавката) Аз нося кожени панталони и ги пера, много ясно. Все пак в тая мръсна София по това време на годината са постоянно кални. Шиповете ги чистя със спирт, защото в тия мръсни тролеи върлуват такива зарази, че направо мамси джейс. По принцип често си мия и ръцете със спирт, особено след като съм пътувал в любимия си тролей номер 5. :)

brain_stew
01-24-2007, 20:30
абе настрани от ебавката някой да носи кожени панталони? винаги ми е било мн интересно перете ли ги? а шиповете миете ли ги някога с нещо? :?

Ами...аз имам кожени панталони ама не ги нося!Но вуйчо ми се мъкнеше едно време с кожа....По принцип кожените панталони се перат...и тва всеедно да попиташ "Перете ли си бельото?"....лично вуйчо ми си ги переше!

А шипове, капси и т.н. се чистят от разни боклучета и т.н., не се мият! :wink:

magesniko
01-24-2007, 20:35
а кви пари врвят едни кожени панталони да попитам ???

Joey Tempest
01-24-2007, 20:42
Ми има по 100-120 кинта. В секънд хенд магазините можеш да намериш и по 50.

AliceSw
01-24-2007, 20:59
А шипове, капси и т.н. се чистят от разни боклучета и т.н., не се мият! :wink:

имам предвид гривните с шипове, щот основата е кожа, а тва мн яко поема всякаква миризми и после смърди

а панталоните не се ли свиват, като се изперат?!?

brain_stew
01-24-2007, 21:03
А шипове, капси и т.н. се чистят от разни боклучета и т.н., не се мият! :wink:

имам предвид гривните с шипове, щот основата е кожа, а тва мн яко поема всякаква миризми и после смърди

а панталоните не се ли свиват, като се изперат?!?

Неее!Панталоните не се свиват, защото ако са от изкуствена кожа...нищо не имм става те нит се разтягат нито се свиват, а ако са от естествена тя си е мината там през некви обработки и т.н. и не се свива!

Ами и аз говорех за гривните и т.н....една гривна с капси или шипове например се чисти супер лесно...некво памуче, парцалче, кърпичка...квото и да е, само да успее да изчисти!Пък за миризмата...кой ше ти мирише гривничката?!

AliceSw
01-24-2007, 21:21
аз не говоря за себе си, но 4есто попадам слу4айно в метълските кръ4ми в Лове4 и 4есно да ви кажа, някои наистина смърдят на умряло

един път някъв младеж беше на масата ни, просто беше от тия, които вс описват - суй4ър на Кредъл, кожени панталони, шипове и бла бла, беше ужасен, но още не мога да си обясня от кожите ли смърдеше така... :?

Fucking_Bitch
01-24-2007, 21:29
Според мене музиката не определя човека какъв е.Пък и що трябва да слагаме всички под общ знаменател?Относно хигиената...Въпрос на личен избор.Ясно кое е за предпочитане де.. :? :roll:

pathetic
01-24-2007, 21:35
Какво означава
ясно.

brain_stew
01-25-2007, 06:41
аз не говоря за себе си, но 4есто попадам слу4айно в метълските кръ4ми в Лове4 и 4есно да ви кажа, някои наистина смърдят на умряло

един път някъв младеж беше на масата ни, просто беше от тия, които вс описват - суй4ър на Кредъл, кожени панталони, шипове и бла бла, беше ужасен, но още не мога да си обясня от кожите ли смърдеше така... :?

Акое било през лятото определено е било от кожата!Аз на кви индивиди съм натъквала...Блях!Сякаш имат трупове в гащите си!И определено е от кожата! :shock:

rosskata
01-25-2007, 08:32
Е добре де, тея кожени панталони лятото не действат ли като сауна? Ами кубинките? Аз ако нося някакви такива неща лятото, имам чувството, че ще трябва да се къпя по 5 пъти на ден и да изхабявам по 2-3 дезодоранта седмично...

brain_stew
01-25-2007, 08:49
Е добре де, тея кожени панталони лятото не действат ли като сауна? Ами кубинките? Аз ако нося някакви такива неща лятото, имам чувството, че ще трябва да се къпя по 5 пъти на ден и да изхабявам по 2-3 дезодоранта седмично...

Не точно...Значи кубинките поне мене не ме спарват...Те за мен са като няква маратонка или нещо от сорта...а кожените панталони спарват!Но всъщност зависи от гащите де...Защото мисля, че мирише от самия контакт на панталоните с горещия въздух, а не защото се потиш и т.н.

Всъщност ако си отгоре до долу с черно облечен и то с кубинки, кожени панталони (или просто дънки некви) и няква блуза, ще ти е по-хладно отколкото да си целия в некви светли цветове и полу-гол!Защото така горещината се разпространява из цялото тяло и ан теб ен ти е чак толкова горещо, отганизма по-добре възприема жегата и...не с ептоиш!Тва за дезедорантите и парфюмите е прекалено, защото не е нужно!Но не знам...поне аз с такива впечатления съм останала!

OtherDimension
01-25-2007, 08:57
greshni sa ti vpechatleniqta :roll:
tva che kubinkata=maratonka ... uuh :lol:

brain_stew
01-25-2007, 09:05
greshni sa ti vpechatleniqta :roll:
tva che kubinkata=maratonka ... uuh :lol:

Ъ...скъпи говорех за моите впечатления!Естествено, че има разлиак между кубинка и маратонка, разликата е огромна, но при мен чувството е еднакво!За мен няма никва разлика в усещането когато нося кубинка или маратонка!Все едно и също е чувството!

А ти носил ли си кожени панталони, че да знаеш дали са ми правилни впечатленията или не?

OtherDimension
01-25-2007, 09:05
lud mi e ..

brain_stew
01-25-2007, 09:12
lud mi e ..

Хъх!Мярся че съм удостоена с честта да ме цитираш в подписа си с подигравателна цел, но според мен като човек, който не знае какво е да носи кожени панталони...май нямаш право да ме критикуваш така, защото все пак тва е мое мнение!Може да е грешно, но си е мое и ти трябва да приемеш, че може би мисля неправилно!

OtherDimension
01-25-2007, 09:14
da ama sum nosil kojeno qke
i moga da ti kaja , che ne mirishe ot toplinata sus sigurnost ! :evil:
prosto nqkoi dulgokosi momchenca i momichenca , kogato im zamirishe i im zaluti - kef ti peralnq , kef ti legen , kef ti sapun ..!

brain_stew
01-25-2007, 09:15
da ama sum nosil kojeno qke
i moga da ti kaja , che ne mirishe ot toplinata sus sigurnost ! :evil:
prosto nqkoi dulgokosi momchenca i momichenca , kogato im zamirishe i im zaluti - kef ti peralnq , kef ti legen , kef ti sapun ..!

Скъпи, има огромна разлика между кожени панталони и кожено яке!Нали се сещаш....

OtherDimension
01-25-2007, 09:16
i kakva e tq ? :roll:

brain_stew
01-25-2007, 09:26
i kakva e tq ? :roll:


Нали се сещаш че якето можеш да го свалиш по всяко време.... плюс тва кожените панталони имат пряк допир с кожата ти, което още повече утежнява положението в някои случаи...докато с якето не е така!Пък и мисля че якетата минаваха през няква специална обарботка, но не съм много сигурна!Но си има разлика...не мога да се обясня много точно!Познавам хора, които нон-стоп ходят с кожени якета и не миришат и такива, които са с кожени панталони и смърдят!Как ще го обясниш?
Тва все едно аз да те накарам да обясниш разликата между дънково яке и дънки!

OtherDimension
01-25-2007, 09:29
edinstvenata razlika e che e ednoto e vruhno , a drugoto e pantalon :shock:
i stiga s tezi himichni reakcii - kvo kato e v prqk dopir do kojata ?..

brain_stew
01-25-2007, 09:36
edinstvenata razlika e che e ednoto e vruhno , a drugoto e pantalon :shock:
i stiga s tezi himichni reakcii - kvo kato e v prqk dopir do kojata ?..

В пряк допир с кожата....спарваш се, потиш се, кожата те задушава => смърдиш на пор(животното!Порина не смърди....доколкото знам! :shock: )!И няма значение дали хигиената ти е добра или не...и в двата случая смърдиш!Но при всеки е индивидуално!Според теб кубинките спарват...когато ходя с кубинки а навън е 30 градуса краката ми не смърдят!Факт!

exploitedneelog
01-25-2007, 09:59
който не е носил кубинки да не се изказва неподготвен...

маратонките смърдят повече, защото в тях има изкуствена материя и запарват много повече- факт

кожените дрехи са гей и смърдят- факт
който е смръдльо и във Фере да се облече пак ще смърди- факт

brain_stew
01-25-2007, 10:02
който не е носил кубинки да не се изказва неподготвен...

маратонките смърдят повече, защото в тях има изкуствена материя и запарват много повече- факт

кожените дрехи са гей и смърдят- факт
който е смръдльо и във Фере да се облече пак ще смърди- факт

Хахахахах!
Наистина марартонките смърдят повече!

Естествените кожени дрехи може да са гей ама са яки-факт!
Изкуствените кожени дрехи смърдят на пор (животното) - факт!

Панталоните запарват повече от якетата - факт!
Одър Дименшън е носил смао едно якенце и вече говори мъдрости - факт!
А, че аз съм тъпа (понякога) и тва е факт!

(Фактите са навсякъде - факт!)

OtherDimension
01-25-2007, 10:03
neshto ne moje hem da e gei , hem da e qko .. fakt ?

brain_stew
01-25-2007, 10:05
neshto ne moje hem da e gei , hem da e qko .. fakt ?

не не е факт!Защото си зависи от кожените дрехи!Тва на ти е Азис бе!

Ти не учеше ли?

екс..
01-25-2007, 10:06
има педерасти, които са яки (в смисъл, че са здрави копелета)

OtherDimension
01-25-2007, 10:07
има педерасти, които са яки (в смисъл, че са здрави копелета)

DJ Jivko Mix , Magapasa .. etc.


goreshtinata i slunchevite luchi ne otdelqt mirizma - fakt ! (brain_stew)
narichame go Slunce , a ne Smradlivoto - fakt !

brain_stew
01-25-2007, 10:09
има педерасти, които са яки (в смисъл, че са здрави копелета)

DJ Jivko Mix , Magapasa .. etc.


goreshtinata i slunchevite luchi ne otdelqt mirizma - fakt ! (brain_stew)
narichame go Slunce , a ne Smradlivoto - fakt !

Никъде не съм казвала, че слънцето мирише бе!Тва сеедно да оставиш айце на слънцето, то да се размирише и после да ми кажеш че не се е размирисало от горещината!

Red.Chil
01-25-2007, 11:34
Факт!

brain_stew
01-25-2007, 19:36
Факт!

Неоспорим - факт!

brain_stew
01-26-2007, 09:49
Я тихо с тия факти. :lol: Като се нагрее яко и се потиш, за да се охладиш. Кубинките са от естествена материя и миришат по-малко. Кожените панатлони са също от естествена материя, но имат пряк контакт с кожата, от което тя не може да "диша" и отново става топло. Тогава пак се изпотяваш и миришеш. OtherDimension, ти като си носел маратонки цял ден и си тичал насам натам не ти ли миришат краката? 8)

Ееее....видя ли бе 9За Одър Дименшън става въпрос), че смърдят кжените панталони от горещото бе!Всезнайко!Тц тц тц....главно си смърди щото гащите тъ спарват бе...ох!искам да си обуя кожените панталони.... :twisted: (метълизирах се! 8-[ )

Red.Chil
01-26-2007, 09:52
Ей,метали!!

brain_stew
01-26-2007, 09:52
Ей,метали!!

Кажи бе пвц! :-D

Boot
01-26-2007, 10:21
Ей,метали!!

Кажи бе пвц! :-D
Само аз ли мисля, че лафове от тоя вид станаха крайно тъпи вече?!

Зомбайо_ФЪстЪкЪ
01-26-2007, 10:57
off to ako zavisi6e ot muzikata ne ot horata....do sq"teq zlobnite i zatvoreni metAli" 6teh da sa obsebili nekoi zamunk s prizraci i da si vitaqt naokolo.....boje tfa sa pulni gluposti...4ovek si e takuf,,ko ot tfa kat slu6a METAL!!!!

Red.Chil
01-26-2007, 11:16
Ти си тъпо имо, което си мисли, че слуша метъл, затова нямаш глас тука.
Hahah,support! :lol:

qwertyu
01-26-2007, 14:24
nomera na metAlite e da otidat v kru4mata da se suberat s kompaniqta da piqt bira , da tropat po masata imitiraiki baraban.tva po4ti seki den. ina4e hodqt s skusani stari drehi , ne 6toto ne mogat da si kupat drugi , a za6toto spored tqh e hubavo da nosi6 teniska koqto ima "istoriq" - da e mrusna i skusana i da e prejivqla nqkolko napivaniq.

Зомбайо_ФЪстЪкЪ
01-26-2007, 14:31
Ти си тъпо имо, което си мисли, че слуша метъл, затова нямаш глас тука.

are zabranimi be...4akam :lol: :wink:

qwertyu
01-26-2007, 14:35
Ти си тъпо имо, което си мисли, че слуша метъл, затова нямаш глас тука.

are zabranimi be...4akam :lol: :wink:

kakvo da ti zabrani ? metalite neka da si kopuvat vuzelin4eta i da se podstrijat.

peps_from_mars
01-26-2007, 14:42
OMFG takiva temi ima......459878763468483976893478639

01-26-2007, 14:54
nomera na metAlite e da otidat v kru4mata da se suberat s kompaniqta da piqt bira , da tropat po masata imitiraiki baraban.tva po4ti seki den. ina4e hodqt s skusani stari drehi , ne 6toto ne mogat da si kupat drugi , a za6toto spored tqh e hubavo da nosi6 teniska koqto ima "istoriq" - da e mrusna i skusana i da e prejivqla nqkolko napivaniq.

nomera na tupite pederasti e da znaqt vsi4ko i posle da gi boli guza... kato teb!

Shadow_Walker
01-26-2007, 15:42
Абе всичко си зависи от човека!
Има метъли, които са отворени към света и са много готини.
Има такива, които са затворени и са някакви мрачни и зловещи...
Има и които са съвсем като другите, само че слушат метъл.
Идеята е да слушаш каквото ти харесва и да бъдеш себе си.
Е това е.

brain_stew
01-26-2007, 18:01
Ау!Каква е тая злоба скъпи, Госте?Да не би някой метъл да ти е направил лоша шега и сега да плюеш, плюеш, плюеш?! :lol:

щото и аз мога да кажа "Тъпия Гост да си затвори голямата уста, за да не си навре някой метъл патката вътре!"...

magesniko
01-26-2007, 22:22
Пичка ви майчина скапани имота,яжте ми лайната след тая нощ,след тоя концерт можете спокойно да ми ядете чорапите и лайната,ВИЕ СТЕ НИЩО СКАПАНИ ПЕДАЛИ МРЕТЕ В ЛАЙА!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:

Metoman
01-26-2007, 22:25
Пичка ви майчина скапани имота,яжте ми лайната след тая нощ,след тоя концерт можете спокойно да ми ядете чорапите и лайната,ВИЕ СТЕ НИЩО СКАПАНИ ПЕДАЛИ МРЕТЕ В ЛАЙА!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

magesniko
01-26-2007, 22:27
абе ти кво се обаждаш с тая емотионка,ми да побъркан съм в момента след тоя концерт.НАПАЛМ ДЕТ СА ВЕЛИКИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!! !!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :-D :-D

01-26-2007, 22:54
toq metoman e qko zaciklil ne6to :lol:
restart bace 8)

Metoman
01-26-2007, 23:02
toq metoman e qko zaciklil ne6to :lol:
restart bace 8)
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

magesniko
01-26-2007, 23:06
toq metoman e qko zaciklil ne6to :lol:
restart bace 8)
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif


http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif :lol:

Joey Tempest
01-27-2007, 00:18
NAPALM DEAAAAAAAAAAAAAATH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
РАЗМАЗВАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БАРНИ ЦЕПИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Metoman
01-27-2007, 00:49
NAPALM DEAAAAAAAAAAAAAATH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
РАЗМАЗВАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
БАРНИ ЦЕПИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

NiKOLAN
01-27-2007, 01:17
гледам че няма модератор който да се сети да унищожи профила на този "вирус" метознаете какво и в знак на протест всички мнения които съм писал за него ще промена на едно и също. ТОВА!

Metoman
01-27-2007, 01:23
метолайн какво да напиша за да не ми цитираш поста с оная зелена нинджасла емотлайньонка
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
ти си първия който найстиан го заслужава.....Нали господин NiKOLAиNo

NiKOLAN
01-27-2007, 01:30
гледам че няма модератор който да се сети да унищожи профила на този "вирус" метознаете какво и в знак на протест всички мнения които съм писал за него ще промена на едно и също. ТОВА!

Metoman
01-27-2007, 01:32
ако не бях написал метолайн никога нямаш еда измислиш тва което некъдърно написа... баце незнам кой си ама яко ме нервиш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ако имаш проблем,пиши ми на ЛС да се разберем каде и кога :!:

NiKOLAN
01-27-2007, 01:39
гледам че няма модератор който да се сети да унищожи профила на този "вирус" метознаете какво и в знак на протест всички мнения които съм писал за него ще промена на едно и също. ТОВА!

Metoman
01-27-2007, 01:40
пратих ти го лсто
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

NiKOLAN
01-27-2007, 01:41
гледам че няма модератор който да се сети да унищожи профила на този "вирус" метознаете какво и в знак на протест всички мнения които съм писал за него ще промена на едно и също. ТОВА!

Metoman
01-27-2007, 01:42
знам че си го прочел не ми се прави на интересен
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

scion_of_Storm
01-27-2007, 07:41
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif Pro!1! http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifhttp://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

brain_stew
01-27-2007, 10:12
ако не бях написал метолайн никога нямаш еда измислиш тва което некъдърно написа... баце незнам кой си ама яко ме нервиш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ако имаш проблем,пиши ми на ЛС да се разберем каде и кога :!:

Пише се 'кЪде'.....

Абе вие кучки мръсни...Ше мис е хвалят тука, че са били на концерт на Напалм Дет!И аз исках мамицата му мръсна бееее!

pathetic
01-27-2007, 11:07
вие не познавате цветовете на дъгата.

Бунтар
01-27-2007, 11:24
вие не познавате цветовете на дъгата.

Аз познавам синьото и мога да кажа, че е голям пич... :lol:

In4iTu_
01-27-2007, 11:27
Не се обиждай, но според мен приятелят ти е няк'во позьорче. Няма значение каква музика слушаш, тя не е свързана по никакъв начин с характерът ти и още по-малко с отношението ти към хората около теб.

brain_stew
01-27-2007, 11:27
вие не познавате цветовете на дъгата.

Аз познавам синьото и мога да кажа, че е голям пич... :lol:

Хехехе!Запознай и мене!

Metoman
01-27-2007, 11:34
ако не бях написал метолайн никога нямаш еда измислиш тва което некъдърно написа... баце незнам кой си ама яко ме нервиш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ако имаш проблем,пиши ми на ЛС да се разберем каде и кога :!:

Пише се 'кЪде'.....

Абе вие кучки мръсни...Ше мис е хвалят тука, че са били на концерт на Напалм Дет!И аз исках мамицата му мръсна бееее!
В българсия език не съществува обръщението "бе" :!:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

qwertyu
01-27-2007, 11:45
Пичка ви майчина скапани имота,яжте ми лайната след тая нощ,след тоя концерт можете спокойно да ми ядете чорапите и лайната,ВИЕ СТЕ НИЩО СКАПАНИ ПЕДАЛИ МРЕТЕ В ЛАЙА!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil:

ne sum imo, nz 6to re6ihte taka.prosto sum po - otvoren kum sveta. Ina4e ne e li istina si4ko tva ?

brain_stew
01-27-2007, 11:46
ако не бях написал метолайн никога нямаш еда измислиш тва което некъдърно написа... баце незнам кой си ама яко ме нервиш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ако имаш проблем,пиши ми на ЛС да се разберем каде и кога :!:

Пише се 'кЪде'.....

Абе вие кучки мръсни...Ше мис е хвалят тука, че са били на концерт на Напалм Дет!И аз исках мамицата му мръсна бееее!
В българсия език не съществува обръщението "бе" :!:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Ъм...недей да философстваш кво имало и кво нямало в българския език!"Абе" или "бе" е разговорна реч, но досега не съм срещала в разговорната реч дума като "кАде"...както няма дума "метАли" (за фенове на метъла) или пАнкари и т.н. примери много мога да ти дам, но ти ще продължиш да пускаш шибаната емотиконка, ще си изядеш банана! :-D

Metoman
01-27-2007, 11:47
ако не бях написал метолайн никога нямаш еда измислиш тва което некъдърно написа... баце незнам кой си ама яко ме нервиш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ако имаш проблем,пиши ми на ЛС да се разберем каде и кога :!:

Пише се 'кЪде'.....

Абе вие кучки мръсни...Ше мис е хвалят тука, че са били на концерт на Напалм Дет!И аз исках мамицата му мръсна бееее!
В българсия език не съществува обръщението "бе" :!:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Ъм...недей да философстваш кво имало и кво нямало в българския език!"Абе" или "бе" е разговорна реч, но досега не съм срещала в разговорната реч дума като "кАде"...както няма дума "метАли" (за фенове на метъла) или пАнкари и т.н. примери много мога да ти дам, но ти ще продължиш да пускаш шибаната емотиконка, ще си изядеш банана! :-D
В селската разговорна реч http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

brain_stew
01-27-2007, 11:49
Ъм...асоциацията "селянин"-"простак"(неграмотник) е много уместна....особено в твоя случай!

Metoman
01-27-2007, 11:56
Ъм...асоциацията "селянин"-"простак"(неграмотник) е много уместна....особено в твоя случай!
И кои ти е дал право да правиш асоциации?

Mooo6nooo
01-27-2007, 12:00
Я не се карайте. Всичките сте зле!!! :-D

Metoman
01-27-2007, 12:02
Я не се карайте. Всичките сте зле!!! :-D
Metoman ist Sturmfuhrer ber SS

brain_stew
01-27-2007, 17:21
Ъм...асоциацията "селянин"-"простак"(неграмотник) е много уместна....особено в твоя случай!
И кои ти е дал право да правиш асоциации?

Ъм...откога трябва да ми се даде право да си правя асоциации!? :shock:

scion_of_Storm
01-27-2007, 19:13
Metoman, къде ти е емотиконката в последните два поуста. ЗАСРАМИ СЕ, РЕДНИК!

Metoman
01-27-2007, 19:24
Metoman, къде ти е емотиконката в последните два поуста. ЗАСРАМИ СЕ, РЕДНИК!
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Joey Tempest
01-27-2007, 19:31
Бира!

Metoman
01-27-2007, 19:34
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

Joey Tempest
01-27-2007, 19:40
Кой е човекът на аватара ми?

scion_of_Storm
01-27-2007, 19:43
Крис Бърнс от кенибъл!11 :-D :lol:

Joey Tempest
01-27-2007, 19:46
Абе Сикс Фийт няма ли да се замъкнат скоро към БГ-то?

scion_of_Storm
01-27-2007, 19:48
Те са заети да пушат марихуана нон-стоп :lol:

evil_lady_in_black
01-27-2007, 19:53
Те са заети да пушат марихуана нон-стоп :lol:
абе престанете бре , само лепите етикети на метЪлите без да познавате поне един такъв :evil:

Joey Tempest
01-27-2007, 20:12
Те са заети да пушат марихуана нон-стоп :lol:
абе престанете бре , само лепите етикети на метЪлите без да познавате поне един такъв :evil:
Спокойно, нещата са под контрол!

brain_stew
01-27-2007, 20:31
Те са заети да пушат марихуана нон-стоп :lol:
абе престанете бре , само лепите етикети на метЪлите без да познавате поне един такъв :evil:
Спокойно, нещата са под контрол!

Мухахахахах!
Гадни мръсни метъли!Смърдите бееее!Миришете на бираа!И не си миете краката!Не се перете със седмици!Как не ви е срам бе...наркомани безподобни!

(Е не, смея се със сълзи!)

magesniko
01-28-2007, 07:31
Oще никой не ми е направил забележка за аватара,интересно ми е докога ше изтрая с него. :lol:

rosskata
01-28-2007, 09:08
:lol: Правя ти забележка...
ПОвдига ми се от него :shock: Честно!

brain_stew
01-28-2007, 09:46
Oще никой не ми е направил забележка за аватара,интересно ми е докога ше изтрая с него. :lol:

Баси якото!(аватара де!)Много е красив!Но и аз се питам докога ще изтърпиш с него, мачока да не каже че има насилие в него?! :shock: :lol: Но наистина е прекрасен!

Malice
02-03-2007, 14:00
Ми не всички метълисти са злобни.Според мен характера не се определя по това каква музика слушаш...иначе е много тъпо да съдиш какъв е човека според тва каква музика слуша.

GLeZoRanA
02-03-2007, 14:13
Ми не всички метълисти са злобни.Според мен характера не се определя по това каква музика слушаш...иначе е много тъпо да съдиш какъв е човека според тва каква музика слуша. метълистите са много злобни хора ! :D

Mooo6nooo
02-03-2007, 14:58
Ами не са злабни метълите бе...

ей на например блек метълите са много нежни души...

scion_of_Storm
02-03-2007, 16:11
абе престанете бре , само лепите етикети на метЪлите без да познавате поне един такъв
Ъх, ивъл лейди ин блек, права си. Не познавам нито един метъл, нито пък слушам тази музика. Рофл.

GLeZoRanA
02-03-2007, 18:52
Ами не са злабни метълите бе...

ей на например блек метълите са много нежни души... Аз не говоря за метАлите , а за метълистите !

tequila
02-03-2007, 19:29
характера не човек не зависи от това каква музика слуша... не бива да поставяме хората под общ знаменател... ето аз например слушам всякаква музика, но предимно метъл... дори и чалга :shock: и тва не ме прави лош човек, нито озлобен... напротив винаги гледам хората около мен да са усмихнати... винаги съм ненавиждала отношението на обществото към хората които са по различни... все пак това е техен избор ... кои сме ние че да ги съдим? :?

Red.Chil
02-03-2007, 19:40
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)

tequila
02-03-2007, 19:45
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)
пак казвам човека не се определя по това каква музика слуша ... ако си на друго мнение хубаво ... няма лошо . да, слушам и метъл и чалга и всякаква друга музика ... хората които не приемат нито един друг стил от този който слушат за мен са изключително ограничени ... явно като теб :roll:

psycho_girl
02-03-2007, 19:47
metulitee sa mn priqtni hora, po-4esto sa stranni, no sa mn milii ako sa si izpili dozata kruv za ve4erta :smt005 surceto mi prinadleji na metul
Vul4oooo 6e te 4akam da se izkupe6 :smt005 :smt005 :smt005

Red.Chil
02-03-2007, 20:10
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)
пак казвам човека не се определя по това каква музика слуша ... ако си на друго мнение хубаво ... няма лошо . да, слушам и метъл и чалга и всякаква друга музика ... хората които не приемат нито един друг стил от този който слушат за мен са изключително ограничени ... явно като теб :roll:
Ти пък много знаеш кво слушам...Слушам 3-4 стила,проблем ? Метъл почти не слушам.Аре кажи как ще комбинираш Гергана и Мейдън или пък дори Слеър...или твоя метъл е ЛП,ЛБ и Поп-Корн ?!Аман от пайнер-метълисти еййййййййй...

Бду,тоя Вълчо не е ли един дето ходи с много кожи,шипове по ръцете и една мноооого избеляла дарк тениска ?!

scion_of_Storm
02-03-2007, 20:12
Абе я гепвайте по една бира и да ходим да уършипваме лесовете!11!1 :smt004

psycho_girl
02-03-2007, 20:15
daaa, to4no tva e Vul4o, ponamirisva malko, kato si posmu4e malko kruv ot ezika stava po-normalen, daje mil :smt005

psycho_girl
02-03-2007, 20:16
daaa, to4no tva e Vul4o, ponamirisva malko, kato si posmu4e malko kruv ot ezika stava po-normalen, daje mil :smt005

AliceSw
02-03-2007, 20:25
metulitee sa mn priqtni hora, po-4esto sa stranni, no sa mn milii ako sa si izpili dozata kruv za ve4erta :smt005 surceto mi prinadleji na metul
Vul4oooo 6e te 4akam da se izkupe6 :smt005 :smt005 :smt005

бухахахахахаахаххахахаха, има да чакаш цял живот :smt005 :smt005 :smt005 (тру метълите да не се обидите, и той е тру, ама смърди на умряло)

иначе верно е мил, особено когато си търси въже, за да покаже как се прави примка за бесене :smt005 :smt005 :smt005

и не, носи избелял суйчър на Кредъл

tequila
02-03-2007, 20:34
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)
пак казвам човека не се определя по това каква музика слуша ... ако си на друго мнение хубаво ... няма лошо . да, слушам и метъл и чалга и всякаква друга музика ... хората които не приемат нито един друг стил от този който слушат за мен са изключително ограничени ... явно като теб :roll:
Ти пък много знаеш кво слушам...Слушам 3-4 стила,проблем ? Метъл почти не слушам.Аре кажи как ще комбинираш Гергана и Мейдън или пък дори Слеър...или твоя метъл е ЛП,ЛБ и Поп-Корн ?!Аман от пайнер-метълисти еййййййййй...

Бду,тоя Вълчо не е ли един дето ходи с много кожи,шипове по ръцете и една мноооого избеляла дарк тениска ?!
добре бе по тая логика тебе кво те бърка аз кво слушам... ми като не ти харесва не ми коментирай поста бе пффф аман от идиоти :smt005

evil_lady_in_black
02-03-2007, 21:46
:smt005 А сега от скоро в моето даскало всички ме подминават ей така , защото си мислят че съм наркоманка след като слушам метъл и че мофа да ги пребия ей така като съм надрусана :smt005

Red.Chil
02-03-2007, 21:58
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)
пак казвам човека не се определя по това каква музика слуша ... ако си на друго мнение хубаво ... няма лошо . да, слушам и метъл и чалга и всякаква друга музика ... хората които не приемат нито един друг стил от този който слушат за мен са изключително ограничени ... явно като теб :roll:
Ти пък много знаеш кво слушам...Слушам 3-4 стила,проблем ? Метъл почти не слушам.Аре кажи как ще комбинираш Гергана и Мейдън или пък дори Слеър...или твоя метъл е ЛП,ЛБ и Поп-Корн ?!Аман от пайнер-метълисти еййййййййй...

Бду,тоя Вълчо не е ли един дето ходи с много кожи,шипове по ръцете и една мноооого избеляла дарк тениска ?!
добре бе по тая логика тебе кво те бърка аз кво слушам... ми като не ти харесва не ми коментирай поста бе пффф аман от идиоти :smt005
Аз се отказвам да се боря срещу простотията. :roll:

tequila
02-03-2007, 22:02
Метъл и чалга,гръцко и грайндкор,бабини деветини...ВЗЕМИ СИ ТЕГЛИ НОЖА !!! :evil: ](*,)
пак казвам човека не се определя по това каква музика слуша ... ако си на друго мнение хубаво ... няма лошо . да, слушам и метъл и чалга и всякаква друга музика ... хората които не приемат нито един друг стил от този който слушат за мен са изключително ограничени ... явно като теб :roll:
Ти пък много знаеш кво слушам...Слушам 3-4 стила,проблем ? Метъл почти не слушам.Аре кажи как ще комбинираш Гергана и Мейдън или пък дори Слеър...или твоя метъл е ЛП,ЛБ и Поп-Корн ?!Аман от пайнер-метълисти еййййййййй...

Бду,тоя Вълчо не е ли един дето ходи с много кожи,шипове по ръцете и една мноооого избеляла дарк тениска ?!
добре бе по тая логика тебе кво те бърка аз кво слушам... ми като не ти харесва не ми коментирай поста бе пффф аман от идиоти :smt005
Аз се отказвам да се боря срещу простотията. :roll:
странно мислех си да кажа същото :smt017

Gothique♫
02-04-2007, 17:51
Бах мама му цял роман ще може се напише от тая тема вече и за заглавие се сещам :)А относно до тва дали метълите миришат то си е въпрос на хигиената на един човек,абе няма да обяснявам дайте по една мента и една бира и айляк да сме! :smt016

Бунтар
02-05-2007, 14:33
добре бе по тая логика тебе кво те бърка аз кво слушам... ми като не ти харесва не ми коментирай поста бе пффф аман от идиоти :smt005

Не колегата Red.Chil, ми ти, tequila (баси тъпото, да се кръстиш на алкохолна напитка), явно си от онези гъзари, които се мислят за голямата работа и не зачитат чуждото мнение... и не, не отговаряй с "дръж си мнението за себе си", от тоя лаф изпитвам физическа болка, какво мнение ще бъде тогава?

Но, както и да е. Идеята беше да ти кажа да не използваш заучени реплики. Ще цитирам NOCHALGA:

"Слушал съм и техно. Слушал съм рап. Слушал съм и български рап. Слушал съм и чалга. Слушал съм и поп-музика. И български поп съм слушал. И попа в църквата съм слушал. И класическа музика съм слушал. И класически кючек съм слушал. И българска фолклорна музика съм слушал. Сещаш ли се за нещо друго? И НЕГО СЪМ СЛУШАЛ! НО НЕ МИ ХАРЕСВА!"

http://nochalga.narod.ru/limit.html

Не стана заяждането както бях замислил, ма нищо... То от такива като тебе изпитвам душевна болка, а както добре знаете от качеството на повечето литературни опити в "Лично творчество", тя не може да се опише с думи.

Dissenter
02-28-2007, 08:39
Аз слушам метЪл,ама метъл,не ЛП или други такива идиотски изпълнения.Метълите са супер точни хора,няма ги тия емоционални изблици като при шибаните чалгари,просто се кефят на музиката.Тези,които не разбират да си държат тфа нещо,наречено уста ЗАТВОРЕНО :smt019

brain_stew
02-28-2007, 08:47
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joeyевала ;)

е...кво му викаш на човека евала?!Тва все пак е Джоуи Темпест! :lol:
Иначе метълите слушаме и Джудас...и още много и интересни групички!
Aз напоследък слушам един тука...Denis Jelezarov...мноу яко свири на китарата!Има едно HeatBlues и много ме радва! :lol:

Dissenter, красив аватар, но е твърде голям!смали го, че страницата става ехееееее..... :shock:

IRON MAIDEN
04-06-2007, 19:11
Ъх, дали нямаше вече такива теми и то доста.

Кфи убеждения, кфи 69 кинта?
Затфорени в себе си? Тфа къде го има?
Към авторската, твоя приятел на интересен ли се прави? Я стига си си мислила глупости като разваляне на приятелството и други подобни, а седнете и изпийте по една бирица с него на открито, я виж кфо е яко времето навън...

Иначе кфо, слушаме си Сабат, УАСП, Ди Си и куфеем. Свободното време прекарваме с китара в ръка (който може да свири) или в някоя приятна кръчмица с някоя готина метълка до себе си. Вечер в някое столично рок клубче, да чуем младите български банди кфо са ни подготвили. А напролет, като започнат рокфестовете и там метълките, лллелеййй!!! Няма по-готино от метълджийския начин на живот - бира, секс и хевиметъл, те това е истината.

Rock&Peace
Joey
Еее , супер!Наистина евала.Радвам се , че в тоя форум има разумно мислещи хора.Тука в тая тема бих говорила по много въпроси и естествено не се сдържах.
БТВ .. ЛП за метъл ли го имате ..Някой друг път ;]