PDA

View Full Version : СКИНАРИ намушкаха нигериец пред дискотека "Амор"



Страници : [1] 2

кандидат-комунист
01-22-2007, 18:09
Служителите на Четвърто РПУ и сектор "Тежки престъпления" при Столичната полиция са установили и задържали скинхед младежи извършители на тежко криминално престъпление.

След предприети светкавични оперативно - издирвателни действия са установили и задържали за 24 часа са задържани двама, единият от които е непълнолетен.

Иззет е нож - оръжието на престъплението.

С полицейска мярка за Снощи, около 22.30 часа в дежурната част на Четвърто РПУ е получен сигнал за намушкано лице от неизвестен извършител пред дискотека "Амор" в столицата.

Изпратените на мястото на инцидента екипи на полицията са установили, че намушканото лице е нигерийски гражданин, неизвестен на МВР. Той пребивава на територията на България с хуманитарен статут.
Пострадалият е откаран във Военна болница с опасност за живота.

Виждате ли какво се случва в България, скинхед-скинари за малко да убият човек с черен цвят на кожата, тц тц...
ИМА ЛИ РАСИЗЪМ В БЪЛГАРИЯ? (взето от бТВ)

brain_stew
01-22-2007, 18:13
И сега кво очакваш?О горкия човечец...лошите скинари ( :evil: ) го намушкали, защото се правили на големите расисти и решили да покажат колко са яки!
Или е поредния опит да почне половината форум да плюе скинхед обществото заради некви тъпанари?!

А тва "кандидат-комунист" е малко тъпичко, защото лично аз останах с впечатлението, че ще ставаш комунист заради този случай с нигериеца!(Едва ли не колко си разочарован от скинхедс...)Въпрос на личен избор, но според мен е тъпо....

01-22-2007, 18:15
И сега кво очакваш?О горкия човечец...лошите скинари ( :evil: ) го намушкали, защото се правили на големите расисти и решили да покажат колко са яки!

А тва "кандидат-комунист" е малко тъпичко, защото лично аз останах с впечатлението, че ще ставаш комунист заради този случай с нигериеца!(Едва ли не колко си разочарован от скинхедс...)Въпрос на личен избор, но според мен е тъпо....
Не, просто искам като порасна да стана като потребителите "quench" и "communist" :x

Me4oOoOo
01-22-2007, 18:16
Според тебе има ли разисъм в България 6том е станало т'ва не6то??? Апак за мене Скинарите са ддз некви просто ламуги които си нямат друга работа и си изкарват проблемите на другите хора.Аз не 1-път съм казвал и сега пак 6те повторя.Ако 6те и да са "турци,мангали,нигериици,ки аици,японци,роми,помаци" квито и да са пак сме си хора.Един дол дренки сме т'ва че тука некви пи6лемета които са се сабрали 15-20 лапенца и ми ходят с ножове в раката са ебаси и малките олигофренчета!!!

brain_stew
01-22-2007, 18:24
Според тебе има ли разисъм в България 6том е станало т'ва не6то??? Апак за мене Скинарите са ддз некви просто ламуги които си нямат друга работа и си изкарват проблемите на другите хора.Аз не 1-път съм казвал и сега пак 6те повторя.Ако 6те и да са "турци,мангали,нигериици,ки аици,японци,роми,помаци" квито и да са пак сме си хора.Един дол дренки сме т'ва че тука некви пи6лемета които са се сабрали 15-20 лапенца и ми ходят с ножове в раката са ебаси и малките олигофренчета!!!

Пффф деба казват се скинхедс не скинари...няма дума скинари беее!

И явно не си запознат с цялата работа (не че аз съм много запозната де), но според расистите не всички сме еднакви...Пък има и различни видове скинхедс...S.H.A.R.P. (буквално преведено "Скинхедс против/срещу расистките предразсъдъци) са чист пример, че не всички скинхедс са расисти!И като са всички еднакви, приеми, че расистите са част от обществото и трябва да се приемат....(плюейки ги пак проявяваш една доза "расисъм" или по-точно дискриминация!)

кандидат-комунисте, куенч е комунист, но от както го познавам ен съм го чула да плюе така расистите...Така че ако ще взимаш пример от него, поне недей да пускаш такива теми!

koalka
01-22-2007, 18:27
Не знам точно какво е станало, но определено, ако си е вървял спокойно човека и те са го нападнали, нищо не ги оправдава.Разбирам да имат своите си разбирания, но тези, които са направили това не мога да ги разбера.

Jamalska
01-22-2007, 18:29
Някой дали има представа как се казва нигериеца?

bboy_bunker
01-22-2007, 18:29
мразя расизма.. и циганите....

air_J
01-22-2007, 18:30
Някакви си наръгали някаква печка и го пускате в 20945 тема, деба! Аре малко се съобразявайте! Като толкова лесно се възмущавате, защо не се възмутихте наскоро, когато биха българи в Македония? Наръгали някаква печка - определено не ми пука, пък вие ако искате приемайте мнението ми за расистко. ;-)

Dr. Kazimbutt
01-22-2007, 18:35
расистите са част от обществото и трябва да се приемат
Расистите не трябва да се приемат, защото са хора с изкривено мислене. От тях не може да се очаква нищо добро.

Онези двама "герои" (както и всички останали, извършили подобни деяния) заслужават да ги осъдят на доживотна каторга, защото не могат да се поправят никога. Поне така ще правят нещо полезно за обществото.


Наръгали някаква печка - определено не ми пука, пък вие ако искате приемайте мнението ми за расистко
Утре същите скапаняци ще наранят твой близък човек, защото ще им заприлича на евреин... И тогава ли няма да ти пука?

quench
01-22-2007, 18:38
Всички расисти,нацита и фашисти - в затвора,с вързани ръце,при циганите-педали
:evil:

air_J
01-22-2007, 18:39
За утре може би, но за нигериеца ама хич не ми пука. :lol:

Red.Chil
01-22-2007, 18:41
Всички расисти,нацита и фашисти - в затвора,с вързани ръце,при циганите-педали
:evil:
Ей това вече е приказка.

brain_stew
01-22-2007, 18:44
[quote=brain_stew]расистите са част от обществото и трябва да се приемат
Расистите не трябва да се приемат, защото са хора с изкривено мислене. От тях не може да се очаква нищо добро.
[/quote="Dr. Kazimbutt"]

По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

куенч, деба да не кажа нещо за тебе...пффф! :lol:

Dr. Kazimbutt
01-22-2007, 18:45
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).

quench
01-22-2007, 18:48
Виж,брейнстю,умна си,но си още млада и житейският ти опит в социалното,както и философските ти познания не ти достигат,за да разбереш правилно материята,която обсъждаме. Без бодли! :wink:
Нямаме нужда от расисти!

brain_stew
01-22-2007, 18:48
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).

Е да...но явно според теб само тези дето трепят хора са с изкривено мислене!
Анархистите вярват в една утопия (колко грубо...ама все пак да ме разбереш!)...анархизмът никога няма да постигне същите резултати в обществото отколкото нацизма,, комунизма, фашизма и т.н....което прави анархизма една утопия, но все пак анархисти има!Значи и те са с изкривено мислене...

Red.Chil
01-22-2007, 18:48
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).
Точно.

Къде е мястото за сравнение,двете неща нямат допирна точка.Почти навсякъде анархизма се възприема нормално и няма причина да не е така.

Ама всички станаха анархисти веее еййй...

brain_stew
01-22-2007, 18:56
Хахаха Red.Chil баба ми е комунист...и не може да възприеме анархизма!Доста пъти ме е псувала на глас за нещата, които чета (главно книги на Георги Хаджиев, не знам дали ти говори нещо)...просто според мен да отричаш нацитата е същото сеедно да отричаш анархистите!Те са различни по мислене, с различен анчин ан поведение...тва обаче не значи всички нацита сега да се плюят и да се казва, че са с изкривено мислене заради шепа тъпанари дет са решили да се правят на големите националисти!

FaceR
01-22-2007, 19:28
Ае аз лично не одобрявам стореното от тия скинове даже ми става тъжно ,защото отново си показахме селянията....Аз уважавам черните заради музиката която правят като се почне от хип-хоп ,ар енд би ,блус ,джаз и се стигне до рок енд рол и не смятам ,че трябва да се мразят заради цвета на кожата.
Сега относно скиновете за мен те са с изкривено мислене.Това ,че те се мислят за нещо повече от останалите(черни,евреи...ин ианци) си е техен проблем за мен всички са равни пред Бог :) .
За тази тема има една много подходяща мъдрост-"Хората говорят различни езици, докато техните сърца и чувства са едни и същи".

\/PEACE\/

RAWRRR
01-22-2007, 20:04
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).

Е да...но явно според теб само тези дето трепят хора са с изкривено мислене!
Анархистите вярват в една утопия (колко грубо...ама все пак да ме разбереш!)...анархизмът никога няма да постигне същите резултати в обществото отколкото нацизма,, комунизма, фашизма и т.н....което прави анархизма една утопия, но все пак анархисти има!Значи и те са с изкривено мислене...

"brain" stew..
Кхх..чесно,имам чуството че ти сама не си вярваш какво приказваш.

Какъв успех е имал фашизма,бе мила?

Егати сектатските логики дето ги изкарваш.

+ това философията на анархистите не е само свързана с утопия.
Според мен главното нещо,което характерезира анархията е нихилизма,бунта,неподчинен ието с норми и правила,неприемане на предразсъдъци.Ако хората са овце,ти трябва да бъдеш черната овца,за да можеш да развиеш себе си отвъд "отражателното мислене на стадото".
Разбира се много се дразня на такива поз-рски изпълнения като това в темата,независимо дали става въпрос за анархисти или фашисти,комунисти-важно е какво е в сърцето,а не в iuмрука!

brain_stew
01-22-2007, 20:08
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).

Е да...но явно според теб само тези дето трепят хора са с изкривено мислене!
Анархистите вярват в една утопия (колко грубо...ама все пак да ме разбереш!)...анархизмът никога няма да постигне същите резултати в обществото отколкото нацизма,, комунизма, фашизма и т.н....което прави анархизма една утопия, но все пак анархисти има!Значи и те са с изкривено мислене...

"brain" stew..
Кхх..чесно,имам чуството че ти сама не си вярваш какво приказваш.

Какъв успех е имал фашизма,бе мила?

Егати сектатските логики дето ги изкарваш.

+ това философията на анархистите не е само свързана с утопия.
Според мен главното нещо,което характерезира анархията е нихилизма,бунта,неподчинен ието с норми и правила,неприемане на предразсъдъци.Ако хората са овце,ти трябва да бъдеш черната овца,за да можеш да развиеш себе си отвъд "отражателното мислене на стадото".
Разбира се много се дразня на такива поз-рски изпълнения като това в темата,независимо дали става въпрос за анархисти или фашисти,комунисти-важно е какво е в сърцето,а не в iuмрука!

Фашизма има резултат в обществото...
И...анархизма няма почти нищо общо с тва което ти изброи....поне съдя това от нещата които съм чела!А тва за черната овца никак не е вярно...абе както и да е...

RAWRRR
01-22-2007, 20:16
Това че фашизма е бил широко разпространен из обществото не значи че е имал успех.Успех означава нещо положително. ? . Това е била масова деградация.....

Това което казах за анархията са мои разсъждения.Въобще не ме засяга какво пише в нета.Нека позная-ти оттам си чела?
Както и да е..въобще не ме интересува какво пише в някой сайт..аз имам собствено мнение.

За черната овца...
Трябва да си черна овца.
Черната овца е гения,който прави една крачка встрани.Черната овца,която никой не харесва - ето защо гениите винаги оставят неразбрани.

brain_stew
01-22-2007, 20:18
Ако беше прочела другите мои мнения, щеше да се натъкнеш на лекото ми отбелязване, че чета книги, а не от нета...

Понякога личните впечатления не са много верни...но всеки има право на лично мнение!

И къде съм казала че фашизма е имал успех?"Резултат" може да се приема по различни начини...

БЪЛГАРИН!!!
01-22-2007, 20:23
Ей кретенчета не говорете много много .... НИГЕРИЕЦА се казва (АЗ СЪМ ИЗМЕТ) ходи му лижи гъза занеси му супичка да се оправи горкия човечец ! ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА ! "РАСИЗЪМ" аххахаххахаах вярвайте на това което ви наливат в главите еврейте ... тъпи малки роботчета ... ! няма да се оправи нашата родина НО ПЪК И НИЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАДЕМЕ ! И А СА ДА ВИ Е ГАДНО НА ВСИЧКИ 14/88

Ziezi
01-22-2007, 21:08
Някакви си наръгали някаква печка и го пускате в 20945 тема, деба! Аре малко се съобразявайте! Като толкова лесно се възмущавате, защо не се възмутихте наскоро, когато биха българи в Македония? Наръгали някаква печка - определено не ми пука, пък вие ако искате приемайте мнението ми за расистко. ;-)
Да,и на мен ще ми е интересно да чуя отговорите на възмутените..

Amayo
01-22-2007, 21:16
Как ше се кефа са печката да почине в болницата и скинчетата да прекарат следващите 30 години от живота си в една клетка с хора с имена джамал и джийзъс. :-D

niGGa
01-22-2007, 21:18
я, нови индивиди
скинхед-скинари
деба тия скинхед-скинари деба :lol:

i'm so excited!
01-22-2007, 21:21
Пуснато на: Вто Яну 23, 2007 12:18 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

я, нови индивиди
скинхед-скинари
деба тия скинхед-скинари деба




е кои да са ! това са СС !!! :D СкинхедСкинарите :D :D
о, боже, отчайвам се, от простота и необразованост

air_J
01-22-2007, 21:29
По НПК до 15 години и то за този, който докажат, че е извършил фаталния удар...
Всичко е относително (както казва един еврейн). Все пак живеем в България, което автоматично значи, че печката дори да умре не е гаранция, че тия ще влязат в затвора. Сигурно ще е нещо условно, но и да влязат, едва ли ще е за кой знае колко време (особено пък, ако печката оцелее). Не възлагай излишни надежди на родната съдебна система. ;-)

Ziezi
01-22-2007, 21:41
и аз това казвам, че гледах някакви филми там с 30 години...
макс 15 години, ако онзи умре и успеят да докажат, че еди кой си е фактическия убиец
максимално и то ако решат да се натягат на ЕС...
:-D :-D :-D Едни момчета преди няколко години пребиха един помак,който умря в последствие...Та тези момци бяха на по 16-17 години и ги пратиха в ТВУ и след като станаха на 18 ги осъдиха на по 3 години условно....

Mooo6nooo
01-22-2007, 21:45
:-D :-D :-D
И какво му е веселото на това, че е умрял човек?

Ziezi
01-22-2007, 21:49
:-D :-D :-D
И какво му е веселото на това, че е умрял човек?
Ох Господи....Мошното за пореден път доказа изключителната си проницателност и възможност да тълкува текстове!

Ziezi
01-22-2007, 21:58
едно време...

пра-пра-пра-пра дядо ми е хванал и е заклал няколко турци и целият ми род по бащина линия се е преместил в софийско...

ама едно време.. преди ;)
Е,ми беше преди 3-4 години...

Mooo6nooo
01-22-2007, 21:58
Ох Господи....Мошното за пореден път доказа изключителната си проницателност и възможност да тълкува текстове!
Ами обясни, ми го като за бавно развиващ, защото аз не виждам друг смисъл на тези емотинки...

Ziezi
01-22-2007, 22:03
Е да,има и разлика между негър и помак.Но не вярвам,че ще е повече от 4-5 години(в найй-добрия случай) за пълнолетния..

techCandy
01-23-2007, 03:08
[quote=Ziezi] :-D :-D :-D
И какво му е веселото на това, че е умрял човек?
Е да,има и разлика между негър и помак.Но не вярвам,че ще е повече от 4-5 години(в найй-добрия случай) за пълнолетния..
Така и не получихме отговор, кое по- точно е веселото в цялата
история,и на мене ми стана интересно, ще ми бъде интересно да разбера евентуално..А по темата, незавсимо какво е извършил този,ако изобщо е направил нещо, никой няма право да се опитва да го убива...още повече ня'кви озверели, малки, обладани от скапани хормони, с недоразвити мозъци и яко комплексирани скинхедс.

Ziezi
01-23-2007, 06:52
Оф явно ще трябва да обяснявам по-подробно какво точно искам да кажа,щото иначе толкова начетените съфорумци загреват,като албански калорифер!
Така,ако не си забелязала съм цитирал експлойтед,това зелено нещо " :-D " го турих заради твърдението на екплойтед,че ще ги осъдят за 15 години!Това означава,че не съм съгласен с него!
Капиш?(това означава "ясно ли ти е")

evil_lady_in_black
01-23-2007, 06:55
и то какво друго може да се очква даже още щом го казаха бях убедена че е пред Амор :roll: там винаги става нещо

brain_stew
01-23-2007, 07:15
)
и то какво друго може да се очква даже още щом го казаха бях убедена че е пред Амор :roll: там винаги става нещо

Мдам...естествено!То пред Амор ебаси чалгарите са по-враждебни от скинхедс!Ония ден минахме с магесника през тумбата пред Амор и ония баси злобното гледаха, мамицата му!После метъли/скинхедс/пънкари и т.н. били враждебни към чалгарите!(май се отклоних от темата!)
Днеска сутринта бащата вика "То тея ще да са ходили на лов за чалгари и са се натъкнали на тоя...." :lol: Бащата е идиот!

brain_stew
01-23-2007, 07:25
ходили на лов за чалгари... те са най-дейните гюбекмастъри повечето...

:lol: И ти си към тва число, нали? (и сега ако отречееееш!)

ПП:споменах че бащата е идиот,нали?!

brain_stew
01-23-2007, 07:30
аз... из телевизия планета се подвизавам с ника Валдес беее...


Ахахахах!Знаех си.... :lol:

brain_stew
01-23-2007, 07:33
сега трябва да те убия 8)

щооо?

(Владо ше ме пази хахахах!)

brain_stew
01-23-2007, 07:42
Малкия ли бе???
пуууууу трябва да говоря с него.. айде докато те убивам и той те пази ще си лафя с него по един въпрос... хахахааххаа


бтв аз вече съм наци.. 8)

Йеее!А аз съм анархист :lol: (бтв сега четъ една книжка на Георги Хаджиев (Владо мия даде)...много интересно...промих си мозъка точно както исках!)


И пак не разбрах с какво заслужих тази екзекуция! 8-[ (щото знам кой е Валдес или че си разконспириран? :lol: )

brain_stew
01-23-2007, 07:47
аммммм никой не знае кой е Валдес...

или по-скоро агент Валдес от НСБГД (национална служба за борба с гнилите домати)


момиче, нямаш си идея в какво се забъркваш.. 8)

Абе то повече за обща култура отколкото за нещо друго...няма да се задълбавам надълбоко, че ме е страх някое наци да не ме набие! :lol:

brain_stew
01-23-2007, 07:52
или направи на кетчуп... :shock:

и псоле хората да си ме слагат на пиците си! :shock: (вече почна да ме е шубе...)

brain_stew
01-23-2007, 07:58
аз ти казах да не се забъркваш със селскостопанските тайни служби...

вече има назначена ловна дружинка... съжалявам.. имаш два дена да се отдадеш на хедонистични удоволствия като за последно...

:cry: Само два дена...уаааа!....Отивам да се оплача на Владо!Той е "голям" и силен и ще ви набие всичките (освен ако и той не е в ловната дружинка де!)....

Пък да не говорим за армията от метъли (пвц-та, гумички и ламаринки), които са ми зад гърба!Мухахаха!

brain_stew
01-23-2007, 08:02
ние имаме магнити... :shock:

и ножици :twisted:

Значи ми е спукана работата...а Владо при дружинката ли е...да не би да отида в устата на вълка и да ме убие така предсрочно!

brain_stew
01-23-2007, 08:09
няма да издам самоличността на агент Преслава 8)

Ъхъхъхъх!Той сам ще се издаде...ще го притисна в някой кенеф!

brain_stew
01-23-2007, 08:12
внимавай с бомбите му... те са служебни :!:

знам!Вече си изпатих от едната! :lol:

(баси флууда настана в тая тема!Тя за флууд родена!)

brain_stew
01-23-2007, 08:16
я разкажи подробно..

какви бомби..

радияционни...половината ми коса изпада!Кат го пусне тоя газ ебаси....

quench
01-23-2007, 08:52
Накрая ще минат червените ескадрони и всичо ще се нареди,спокойно!

cute_but_psycho
01-23-2007, 10:00
http://punksnotdead.hit.bg/Skinheads.htm

exploitednelognat
01-23-2007, 10:11
доста тъпа статия, която възхвалява червените скинове..
и доста нереална бтв...

SKINHEADS- No commies, no nazis!!!


1 Боб Марли НИКОГА не е бил скинхед
2 истинският скинхед е умрял още в началото на 70-те и не е бил антифашист никога
3 това е долна комунистическа пропаганда, която извърта фактите
4 статията е взета и преведена от руски, комунистически сайт
5 Скинхедс не трябва да се занимават с политика

NiKOLAN
01-23-2007, 15:04
в интерес на истината ако беше циганин или турчин нямаше да ми пука. негрите не са ми направили нищо


едно време...

пра-пра-пра-пра дядо ми е хванал и е заклал няколко турци и целият ми род по бащина линия се е преместил в софийско...

ама едно време.. преди ;)харесва ми дядо ти

ПП. има и вариант чернокожият да е бил наркодилър (в Овча Купел има доста такива "невинни" негри) и ако случаят е такъв, тогава не осъждам нападението, но както вече казах подозирам, че е било на расова основа, а не на антидилърска...тва не го знаех (не съм толкова п оградските легенди) ама има голяма логика тъй като в амор ебати веднъж с едни приятели е така само да изпием по една биричка и минаха сума ти хлапетии между 10-12 години със цигарките и гримовете (момчетата особено :) ) и си беше пълна деградация. с тея наркотици напоследък и бизнеси мизнеси мензиси нищо чудно да са отишли при пикльовците да си изкарват белия хляб...

и то какво друго може да се очква даже още щом го казаха бях убедена че е пред Амор :roll: там винаги става нещовинаги драйфат най млако двама, а и от дабъл вижън си правят партииак четворки драйфни


а последната страница е бруталния флууд, жалко че тогава съм бил на даскало щото и аз щях да се включа...

brain_stew
01-23-2007, 17:32
Абе..къде се буташ ти в играта на големите бе :lol: ...То си е между мен и Вили!

Но си прав и за амор и дабъл вижън!Баси противните места....

HardcorE_AFA
01-23-2007, 17:53
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

01-23-2007, 17:57
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

te antinazitata i po drugite temi ni6to osven tva ne mogat da kajat :D

HardcorE_AFA
01-23-2007, 18:03
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

te antinazitata i po drugite temi ni6to osven tva ne mogat da kajat :Dami mojebi nemojem da kajem ni6to drugo...za6toto tezi boneheadi sa tolkova prosti 4e nqma smisul da govorim za tqh osven tezi dumi.Mislq 4e za poreden put te dokazaha 4e vsu6tnost iskat da se pokajat pred drugite fa6isti 4e sa nqkakvi no vsu6tnost kakvato i postupka da stoqrqt te si ostavat su6tite poziri kakvito sa bili...

01-23-2007, 18:10
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

te antinazitata i po drugite temi ni6to osven tva ne mogat da kajat :Dami mojebi nemojem da kajem ni6to drugo...za6toto tezi boneheadi sa tolkova prosti 4e nqma smisul da govorim za tqh osven tezi dumi.Mislq 4e za poreden put te dokazaha 4e vsu6tnost iskat da se pokajat pred drugite fa6isti 4e sa nqkakvi no vsu6tnost kakvato i postupka da stoqrqt te si ostavat su6tite poziri kakvito sa bili...

az puk sum na mnenie 4e ne moje6 da kaje6 ni6to drugo prosto 6toto ti e malko umstveniq bagaj i tva 4e nekoi ti e napisal 2 reda 6to e bonehead ne zna4i 4e ne poziorstva6.

HardcorE_AFA
01-23-2007, 18:39
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

te antinazitata i po drugite temi ni6to osven tva ne mogat da kajat :Dami mojebi nemojem da kajem ni6to drugo...za6toto tezi boneheadi sa tolkova prosti 4e nqma smisul da govorim za tqh osven tezi dumi.Mislq 4e za poreden put te dokazaha 4e vsu6tnost iskat da se pokajat pred drugite fa6isti 4e sa nqkakvi no vsu6tnost kakvato i postupka da stoqrqt te si ostavat su6tite poziri kakvito sa bili...

az puk sum na mnenie 4e ne moje6 da kaje6 ni6to drugo prosto 6toto ti e malko umstveniq bagaj i tva 4e nekoi ti e napisal 2 reda 6to e bonehead ne zna4i 4e ne poziorstva6.az ne razbrah sega ti za mnogo umen li se misli6 za6toto podoziram 4e v tova iska6 da me ubedi6 no sega taka i nerazbrah ti nazi li si 4e gi za6titava6 ili...???!!?!?!a otnosno moq baga6 mislq 4e sum dostatu4no umna za moite godini i dostatu4no sum 4ela anarho literatura otnostno tova za kakvo se borat te i za kakvo se borim nie.Mislq 4e za tova za koeto se borq si struva i v su6toto vreme mislq 4e razbiram dostatu4no mnogo da ograni4avam dobroto i zloto.Za tova kak skinarite vsu6tnost ru6at spokoistvieto na horata kato pravqt prostotii.i ne mi govori 4e nazitata ne za poziori za6toto qvno ne poznava6 takiva.e az moga da ti kaja 4e poznavam sigurno stotina nazitai durti i mladi...no qvno neznae6 kakvi gi ima koito se nari4at skinove a vsu6tnost dora az...koqto uj ne se interesuvam tolkova za tqhnoto dvijenie pak moga da gi sduham prosto s nqkakuv elementaren vupros...i da nabie6 punk i da se nare4e6 nazi e o6te po sme6no.A nee li sme6no mom4eta da nabiqt punkarka...i polse da se biqt po gurdite "ooo v4era bihme punkarka" abe molqtise be kakvi sa teq prosta6tini za6to misli6 4e pove4eto hora sa privurjenici na anarhiqta i za6toto iskat da jiveqt po spokloitno i vsi4ki da sme zaedno,ravni.a ne sega qvno taq i minalata godina e nai moderno da si skinar,dori ve4e pove4e ot tova da si 4algar.I vsi4ki lapeta na po 15-6 stanaha nazita...mnogo sa stra6ni nqma 6to.A i nazi koeto slu6a 4alga-ne trqbva da ima!Povqrvai mi poznavam takiva!prosto rabotata e napulno lainqna

01-23-2007, 19:07
abe po taq tema ni6to ne moje da se kaje osven DA GO DUHAT NAZITATA MRUSNI

te antinazitata i po drugite temi ni6to osven tva ne mogat da kajat :Dami mojebi nemojem da kajem ni6to drugo...za6toto tezi boneheadi sa tolkova prosti 4e nqma smisul da govorim za tqh osven tezi dumi.Mislq 4e za poreden put te dokazaha 4e vsu6tnost iskat da se pokajat pred drugite fa6isti 4e sa nqkakvi no vsu6tnost kakvato i postupka da stoqrqt te si ostavat su6tite poziri kakvito sa bili...

az puk sum na mnenie 4e ne moje6 da kaje6 ni6to drugo prosto 6toto ti e malko umstveniq bagaj i tva 4e nekoi ti e napisal 2 reda 6to e bonehead ne zna4i 4e ne poziorstva6.az ne razbrah sega ti za mnogo umen li se misli6 za6toto podoziram 4e v tova iska6 da me ubedi6 no sega taka i nerazbrah ti nazi li si 4e gi za6titava6 ili...???!!?!?!a otnosno moq baga6 mislq 4e sum dostatu4no umna za moite godini i dostatu4no sum 4ela anarho literatura otnostno tova za kakvo se borat te i za kakvo se borim nie.Mislq 4e za tova za koeto se borq si struva i v su6toto vreme mislq 4e razbiram dostatu4no mnogo da ograni4avam dobroto i zloto.Za tova kak skinarite vsu6tnost ru6at spokoistvieto na horata kato pravqt prostotii.i ne mi govori 4e nazitata ne za poziori za6toto qvno ne poznava6 takiva.e az moga da ti kaja 4e poznavam sigurno stotina nazitai durti i mladi...no qvno neznae6 kakvi gi ima koito se nari4at skinove a vsu6tnost dora az...koqto uj ne se interesuvam tolkova za tqhnoto dvijenie pak moga da gi sduham prosto s nqkakuv elementaren vupros...i da nabie6 punk i da se nare4e6 nazi e o6te po sme6no.A nee li sme6no mom4eta da nabiqt punkarka...i polse da se biqt po gurdite "ooo v4era bihme punkarka" abe molqtise be kakvi sa teq prosta6tini za6to misli6 4e pove4eto hora sa privurjenici na anarhiqta i za6toto iskat da jiveqt po spokloitno i vsi4ki da sme zaedno,ravni.a ne sega qvno taq i minalata godina e nai moderno da si skinar,dori ve4e pove4e ot tova da si 4algar.I vsi4ki lapeta na po 15-6 stanaha nazita...mnogo sa stra6ni nqma 6to.A i nazi koeto slu6a 4alga-ne trqbva da ima!Povqrvai mi poznavam takiva!prosto rabotata e napulno lainqna

bagaj ne baga6 :D
e ne znam sa kvo da se pravi nie neprosvetenata internet mladej ne sme izlizali po ulicite puk i da izlezem ni e strah da stoim blizo do takiva izrodi puk pazi boje da gi poznavame :D
ako mi dade6 da pro4eta i az malko anarho-literatura moje i az da stana edin istinski anarhist-na4eten intelekt i da namrazq nevejite "nazi-ta" 4e teee....vse pak si go zaslujavat mai.
biiqt jeni,napadat po 10 4oveka 1 i smu6tavat horata po ulicite :-D
tiq sa bezobraznici kak ne sum gi poznaval do sega da vzema da stana az edin anti-nazi ...aa pardon antifa (koi sa po lo6ite?) i da po4na da pi6a po forumite samo protiv tqh.
daje mislq da si napravq i sait v koito nai posle da razkriq istinata za nazistite skinheads i da im razkaja 4e te ne sa istinski...prosto gi nqma...napulno nerealni sa i da ne si mislqt 4e kato sa nqkolko stotici hilqdi tva moje da me ubedi 4e su6testvuvat :-D .NE moje te sa prosto boneheads koeto v prevod ozna4ava kakvo? - tupoglavci(hahahahahaha)
ta vse pak te sa samo edni tapaci
da ne si mislqt 4e kato biqt ciganite 6te odobrq tehnite purvobitni na4ini za samorazprava-ve4e sme v evropa i trqbva da gi poevopei4ime vmesto da gi bieme :)
tehnite idei sa ostareli a ne kato na6ata svqta anarhia koqto vqrvaite mi mnogo skoro 6te nastupi za6toto anarho suprotivata gotvi anarho-revoluciqta i mnogo skoro vsi4ki 6te razberete za kakvo stava vapros.
kak 6e biqt tiq kopeleta punkari ta te punkovete sa nai to4nite hora na sveta...pu6at si trevica bockat si heroinec i si spat po peikite...4e na koi mu pre4at?aaa verno 4e 4at pat fa6tat i nabivat po nekoe malko nazi da mu pokajat prevuzhodstvoto na anarho-suprotivata :D
aaa be kvo se zanimavam da razsujdavam ta nali rabotata e lainqna q smurt za tupite nazisti! samo tva moga da kaja po temata !
Anarhia!Antifa!Klasova borba!
:-D

01-23-2007, 19:17
Obra6tenie do vsi4ki nazisti skinheads:
Ostavete negrite da ebat beli jeni
Ostavete arabite da prodavat heroin
Ostavete ciganite da iztormozqt darjavata dokrai
Ostavete turcite te sa toleranten narod :D
Ostavete komunistite te spomognaha mnogo za napreduka na na6ata darjava
Ostavete antifa6istite te sa izstradali ot nacional-socializma i opul4enieto im e neizbejno sre6tu nai golemiq vrag na naroda :D
i nai vajnoto Ostavete ob6testvoto da se razviva i ne pre4ete na vsi4ki estestveni izvra6teniq stava6ti v nego...tova e intelektualno razvitie
nikoi ni6to ne vie napravil :-D :-D :-D

01-23-2007, 19:27
да бе...
страхотна логика

Хайде де нацисте- циганското гето, обличай униформата и заминавай натам, пък ако ви убият.. Валхала ви чака.. нали така :)

ей това не мога да го разбера...
защо не правите нещо от това, което претендирате, че сте, ами само се правите на велики и се заяждате на някакви дечица...

e sega svikvame armiqta ot bezsmurtni i izbivame 3 miliona cigani i turci za edna ve4er za da priznaqt vsi4ki 4e pravim ne6to :D
kato si otvarqte ustite 6e qdete boi

01-23-2007, 19:28
aa da a uokmena zdrav li e :lol:

01-23-2007, 19:32
oniq deto ti pre4e6e da 4ue6 kak nazistite te napadat :lol:

01-23-2007, 19:35
сега си слушам музика на телефона... :shock:

vnimavai da ne usilva6 mnogo 4e debnat nazisti po tumnite ov4a kupelski ulici i moje da te iznenadat nekade bez da 4ue6 8)

01-23-2007, 19:40
ama posle 6e pra6ta6 li sms-i na priqtelite ss-ovci da te za6titavat?

DoPye
01-23-2007, 20:32
скинара който намушка негара се казва Сашо и е от Дружба

sherry
01-23-2007, 21:02
Много глупаво да нараниш човек,който нищо не ти е направил.
Както и да е,дано тея си платят за деянията.

brain_stew
01-23-2007, 21:06
скинара който намушка негара се казва Сашо и е от Дружба

Сашо???Дружба???Тука имало скинари беее....

(бтв на един от блоковите там вече към "Тих труд" иам некво "Ска Левски"...малее как съм се хилила...Но не може да се сравнява с голямото, огромното "Свобода!" на друг блок там към моста (не знам номерации)...просто в дружба е пълно с анархисти, нацисти, фашисти, коминисти и други -сти (педерасти)!)

Зиези
01-23-2007, 21:09
скинара който намушка негара се казва Сашо и е от Дружба
А стига бе....Топи се групичката малко по малко...

bulgarche
01-23-2007, 21:24
Както вече ви казаха само повтаряте едно и също...
някви си били набили бременна жена, набили момиче, 10 скочили на 3 и естествено били скинари...скинари нацисти....
а анархистите..това не го правят (ама хич, изобщо даже)...някои от тукашните се имаш с Пловдивските...уж...леко се оказа че аз по-добре ги познамва ама айде...
едната вечер ще минава покрай нас...ние 30 човека..и нищо, след 4 дена скачат 5 на 2-ма и едно момиче...браво...сега вие сте мъже...

тез скинари...нацисти...нищо не правят...я ми кажи един нацист какво прави всеки ден...
те като нищо не правят, ти какво правиш? Сваляш предизборни плакати на дебеловрати мутри? Или раздаваш листовки (флаери дето им викат) и едно китносевероизточно българско градче, пък к'во пак стана...полицията те прибра, а ти си мирния гражданин и държавата работи против теб...аа..и да... ПУ таз дъждава бее....за всичко е виновна тя, без естествено да се замисляме какво е това "държава"

01-23-2007, 21:40
[quote=brain_stew]
По същата логика трябва и анархистите да се отхвърлят защото са с изкривено мислене!

Само дето идеалът на анархистите не е да трепят хора (поне доколкото знам).

анархизмът никога няма да постигне същите резултати в обществото отколкото нацизма,, комунизма, фашизма и т.н....quote]

pfff i slawa bogu!

bulgarche
01-23-2007, 22:05
Абе ЗИг хайл и бръснене до кожа... това му е майката..

от пловдивските анархисти... аз лично съм свалил два зъба на единия, така че недей много и ти да си мислиш, че знаеш кой какъв е и кой е...

Отделно от това- да, арестували са ме за сваляне на предизборни плакати или по-скоро за "унищожаване на агитационни материали" :shock:
участвал съм и на други мероприятия, но просто вече не искам да имам нищо общо с анархистите и затова не правя вече такива неща...
поне когато съм вярвал съм правил нещо...
а да и също наскоро имах леко спречкване с цигани... ти изобщо бил ли си мангали???
Не, аз не претендирам че познавам всички и знам всичко за всекиго...просто както от наще, така и от ваще има издънки
Хубаво е че поне правиш нещо за каузата...то с пиене на бира на НДК нищо не се постига
дали съм бил мангали? Да бил съм се...за няколко часа направи два боя в Пловдив...първия път бяхме двама, а оня един...айде сега почвайте да плюете...малко по-късно пак имаше спречкване, но нищо не стана...качихме се в един автобус...един от мангалите направи грешка да се качи...спряха ме, че нещо се бях наежил, той слезе...малко тичане...настигнаго..повърг ляхме се малко поступах го и после на обратно, че на 50 метра от нас бяха циганите с който беше той...
по автобусите често се сдърпвам с някви цигани
сбивал съм се с 2 и 3
по-малки от мен...ритнах един в главата преди 7-8 години, когато не бях чувал за така наречените "скинари"...

доволно точен отговор ли дадох или да разказвам с подробности и останалите ми срещи с мангали?

01-23-2007, 22:21
мдаааааам...
винаги така става...

все ме дебнат, дебнат из овча купел...
целия квартал седи про прозорците и ме дебне... 8) :lol:

бтв усилвам я споко, пак имате шансове.. :)

даже след известно време ще извеждам кучето, събирай ССовците.. :lol:
Kakvo ob6to ima Ov4a kkupel? :shock:

bulgarche
01-23-2007, 22:37
На ден по 2 пъти поне пътувам с градски транспорт и винаги има к'во да се види...чакам някой да не се плати, ама няма такива...не съм свалял някой, ама на слизане все нещо има и...има поне някой ритник...в квартала в който живея има много цигани и си е гадно, пък и все гледат на кръв или да подвикнат, ама за сега нямам проблеми тук...
та градския транспорт...2-ма с по 2-3 години по-големи и един толкова по-малък в автобуса...голи до кръста и спап...чаках чаках...дойде време да слизам...една спирка още..ама викам няма да се размине...пук аз..дънчици, туристически обувки, елечета..виакм айде...сам свалих карабинера ако рекат да се съпротивляват...някой шут и се облякоха...
ау..сега се сещам че тоз малкия надъхваше пак двама, но по-малки пак в автобуса...хехе...гладаха, поклащаха глави...на слизане минах покрай тях..те станаха като видяха че слизам..слязох и застанах до вратат и ги гледм..те се посбутаха ама не слязоха...
и педал-мангал съм срещал...то беше баси ужаса..че пищят бабки (с автобус до селата), един пиянка взе да го защитава...пък аз първо..смао му дръпнах нежно шалчето, той се обърна погледна ме сладко, ама после се усети че май не секс търся...

ама да де...то туй дето го пиша...не бълва много смисъл от него, ама...подтикваш с твойте самопризнания...

мен пък никога не са ме прибирали :D :-D

01-23-2007, 22:57
сега си слушам музика на телефона... :shock:

vnimavai da ne usilva6 mnogo 4e debnat nazisti po tumnite ov4a kupelski ulici i moje da te iznenadat nekade bez da 4ue6 8)

ей това
в квартала няма нацисти... :shock:

Ziezi
01-24-2007, 01:21
И кво излиза,че само аз съм ял бой от цигани?Но пък така после е по-сладко при отмъщението...И да попитам нещо-верно ли е,че ако си прибиран на книжката за военните комисии ти има едно червено кръгче?Щото аз съм бил прибиран(ама за малко) и немах такова,а на една военна в 101 СОУ се засекох с десетина приятели,които всичките имаха такова нещо...

bulgarche
01-24-2007, 07:42
Мен са ми пръскали тиквата с камък преди 8-9 години...от тогава...циганин не ме е барал (пък и други де)

Утре съм на военна ще ти кажа :) Прибирали са ме, но нямам повдигнати обвинения, а и не са ме прибирали заради мач, сбиване или като сме се събирали някъде...

Ziezi
01-24-2007, 09:29
Ей да бе,може да го слагат заради повдигнатите обвинения...На мен само са ми записвали данните..

01-24-2007, 11:36
ebati sme6nicite dobre si premerihte pi6kite ta 4ak moje da ste upla6ili nekoi :lol:
oniq baluk explioted ne izliza ot teh ot strah da ne go biqt a tuka se izvadi nekuv recidiv deba .koi 6e navejda glava ot tebe be putio q se gledai kuv si jdrolio predizvikva6 pani4eski smqh s vida si.tiq filmi s tvoite bitki 6e gi razpravq6 na tvoite priqteli antifa deto 6e si umirat ot jelanie da ti povqrvat ama pak 6e imat sumneniq 6toto i te samite vutre6no se znaqt 6to za stoka sa i 4e za ni6to ne stavat.cirkadjii sabirate se po nekvi dupki deto ne mojete da budete otkriti a edin put v godinata kato se osmelite da izleznete na qga minavat i vi 4upat glavite za sekundi i pak se skrivate po va6te mi6i dupki.minalata godina bezstra6nata anarho-suprotiva 15 4oveka smazaha ot boi samo momi4e po nai brutalen na4in kato sa i ska4ali na glavata i posle momi4eto ne prili4a6e na ni6to samo 6toto bila s na6ivka bulgaria nad vsi4ko.maika vi 6e eba klo6arska edin put ne izleznahte da se biete kato muje.v slu4aite v koito e imalo zasi4ane po ulicite sme6nite antifata nqmat nito edna pobeda i vinagi sledvat kurvenski opravdaniq 4e ne bilo ravnostoino dokato te gledat samo da dobarat nekoi sam i posle 6e mi govorat za 4estni boeve.nema 4ovek ot po izvestnite antifa v bg koito da ne e ql boi.oniq baluk lino li e kuv e kato izqde dravceto vednaga otide da se opla4e v miliciqta i da sudi lo6ite nazisti ama ina4e e ACAB.toq zdraveca mrusen 4ifut deto vi e idol na vsi4kite go biqt kato tupan kade go hvanat i ve4e si izliza samo v kvartala prez no6ta 6toto zubi ne mu ostanaha da qde :lol: .a ne znam explioited-4o ti ili drugiq ov4a kupelski skinhead antifa6ist (6toto sa dvama) predi 3 godini go beha smazali ot boi v kvartala mu i posle be6e pra6tal sms-i da se moli na negovite priqteli nazisti (deto ina4e tolkova mrazi) da go opravqt 4e da si nema pove4e problemi.smqh i parodiq ste i samo tuka deto si 4e6ate prustite v klaviaturite moje da vi e edinstvenoto uspokoenie za tva kvi ste neuda4nici i 4e vinagi 6e hodite po ulicite obzeti ot strah ot kade moje da vi doide.

01-24-2007, 17:03
Тва разделение на български НАЦИСТИ/НАЦИОНАЛИСТИ/"ПАТРИОТИ" и анархо пънкове, редскинове и тем подобни винаги ми се е струвало нелепо. И едните и другите са смешни до крайна степен.

bulgarche
01-24-2007, 17:04
В Стара Загора имапе проблеми преди 3-4 години...и като те видят на гарата и хвърчат жигули и лади пълни с цигани, някои от наще са ги били като са по сами, но след няколко по-масови боя и на ключови фигури и няма никви проблеми
4-5 клас да съм бил когато някой ме е бил (да ме удари иаз да се разхленча и да обърна гръб)
за последните 3 години са ме удряли два пъти

01-24-2007, 17:20
Тва разделение на български НАЦИСТИ/НАЦИОНАЛИСТИ/"ПАТРИОТИ" и анархо пънкове, редскинове и тем подобни винаги ми се е струвало нелепо. И едните и другите са смешни до крайна степен.

mnogo qsno slu6ai si 4algiikata i si misli 4e te sa sme6ni a ne ti :wink:

01-24-2007, 18:39
Тва разделение на български НАЦИСТИ/НАЦИОНАЛИСТИ/"ПАТРИОТИ" и анархо пънкове, редскинове и тем подобни винаги ми се е струвало нелепо. И едните и другите са смешни до крайна степен.

mnogo qsno slu6ai si 4algiikata i si misli 4e te sa sme6ni a ne ti :wink:
К'ва чалга те гони бе лешпер?

01-24-2007, 18:48
horata deto vsi4ki sa im sme6ni sa s mantaliteta na 4algari-demek te sa nai sme6ni ot vsi4ki ama poneje sa ograni4eni seltaci (kato tebe) ne mogat da go razberat.sess se sa koi e le6pera?

01-24-2007, 20:04
horata deto vsi4ki sa im sme6ni sa s mantaliteta na 4algari-demek te sa nai sme6ni ot vsi4ki ama poneje sa ograni4eni seltaci (kato tebe) ne mogat da go razberat.sess se sa koi e le6pera?
Аре само да не ми говориш така, а? Доста добре знам какви са и двата лагера и мога да си говоря каквото искам както си искам. И така ти си оставаш лешпера, сешшсе?

brain_stew
01-24-2007, 20:49
horata deto vsi4ki sa im sme6ni sa s mantaliteta na 4algari-demek te sa nai sme6ni ot vsi4ki ama poneje sa ograni4eni seltaci (kato tebe) ne mogat da go razberat.sess se sa koi e le6pera?
Аре само да не ми говориш така, а? Доста добре знам какви са и двата лагера и мога да си говоря каквото искам както си искам. И така ти си оставаш лешпера, сешшсе?

А така бе!Никой няма да ти дава тон в живота и да ти казва кво да прайш!

GLeZoRanA
01-24-2007, 20:52
horata deto vsi4ki sa im sme6ni sa s mantaliteta na 4algari-demek te sa nai sme6ni ot vsi4ki ama poneje sa ograni4eni seltaci (kato tebe) ne mogat da go razberat.sess se sa koi e le6pera?
Аре само да не ми говориш така, а? Доста добре знам какви са и двата лагера и мога да си говоря каквото искам както си искам. И така ти си оставаш лешпера, сешшсе?

А така бе!Никой няма да ти дава тон в живота и да ти казва кво да прайш! Я па ти голяма философка си станала :-D

brain_stew
01-24-2007, 20:55
Ти па кво прайш тука бе?!

Ми аз съм умна бе.... :-D

GLeZoRanA
01-24-2007, 21:06
Ти па кво прайш тука бе?!

Ми аз съм умна бе.... :-D ми седя си :) а ти какво правиш тука :)

brain_stew
01-24-2007, 21:12
Ти па кво прайш тука бе?!

Ми аз съм умна бе.... :-D ми седя си :) а ти какво правиш тука :)

философствам! 8)

GLeZoRanA
01-24-2007, 21:14
Ти па кво прайш тука бе?!

Ми аз съм умна бе.... :-D ми седя си :) а ти какво правиш тука :)

философствам! 8) хахх щом казваш :lol:

HardcorE_AFA
01-24-2007, 22:34
NAZI SCUM


http://www.threadwatch.org/images/skinhead.gif

brain_stew
01-25-2007, 06:39
NAZI SCUM


http://www.threadwatch.org/images/skinhead.gif

Ахахахах!Тва са го пускали и преди!Иксам да те питам, не мислиш ли че е малко крайно?

GLeZoRanA
01-25-2007, 06:51
Не! :)

brain_stew
01-25-2007, 06:55
Не! :)

Не питах тебе бе!Тихо ся...питах момичето...защото според мен е екрайна снимката и за тва!

GLeZoRanA
01-25-2007, 06:58
Не! :)

Не питах тебе бе!Тихо ся...питах момичето...защото според мен е екрайна снимката и за тва! Щи покажа пак оная снимка не ми казвай кво да правя ,чее...

OtherDimension
01-25-2007, 08:45
Не! :)

tebe nikoi ne te pita glezlo :-D
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..

GLeZoRanA
01-25-2007, 08:48
Не! :)

tebe nikoi ne te pita glezlo :-D
.. е стига де бахти хората сте .. човек да не си изрази мнението :smt089

bulgarche
01-25-2007, 09:26
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..
Е к'во не го разбираш?
Замисли се тези които определят правилата на играта през кои години са живели? Родителите ти не са ги готвели за учиена в чужбина, а са ги учили "нас червеното знаме роди ни..."
В училище какво им се е набивало в главите? Еми същото им е останало и затова сега е така. Все пак не екакто ев било преди де

Слагаш униформата и свастиката на рамото и айде към пайонното, а с тениска със сърп и чук и дадовците ти се радват[/b]

OtherDimension
01-25-2007, 09:31
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..
Е к'во не го разбираш?
Замисли се тези които определят правилата на играта през кои години са живели? Родителите ти не са ги готвели за учиена в чужбина, а са ги учили "нас червеното знаме роди ни..."
В училище какво им се е набивало в главите? Еми същото им е останало и затова сега е така. Все пак не екакто ев било преди де

Слагаш униформата и свастиката на рамото и айде към пайонното, а с тениска със сърп и чук и дадовците ти се радват[/b]


i nqma li da otmine veche tazi prostotiq .. 17 godini vse oshte e jiva "chervenata propaganda" :(

brain_stew
01-25-2007, 09:31
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..
Е к'во не го разбираш?
Замисли се тези които определят правилата на играта през кои години са живели? Родителите ти не са ги готвели за учиена в чужбина, а са ги учили "нас червеното знаме роди ни..."
В училище какво им се е набивало в главите? Еми същото им е останало и затова сега е така. Все пак не екакто ев било преди де

Слагаш униформата и свастиката на рамото и айде към пайонното, а с тениска със сърп и чук и дадовците ти се радват[/b]

Мдам така е...като чуя баба ми "Едно време, руснаците колко знания ни дадоха!" ебаси знанията, заклевам се!Пък то за тва правителството ние обзето от БСП-ари....АКо ги нямаше пенсионерите, които да гласуват за БСП защото са червени,а те така са научени и така са свикнали, сега може би всичко щеше да е много по-различно!Не знам с какво точно по-различно, но щеше да е по-различно!

(Липсват ми билетчетата от 50 стотинки!)

exploitedneelognat
01-25-2007, 09:35
нацисти и комунисти са един дол дренки...
но не трябва да бъдат забранявани символите им...

brain_stew
01-25-2007, 09:39
нацисти и комунисти са един дол дренки...
но не трябва да бъдат забранявани символите им...

е да...обаче когато започнат например да ти правят проблем, че на тениската ти например има сърп и чук?

по същата логика не трябва да бъдат забранявани и анархическите символи и т.н. обаче все пак се пренебрегват!
А не знам защо е така!Политика или какво?!Тъпо е каквото и да е....

експлойт
01-25-2007, 09:42
аз затова казах, че не трябва да се забраняват тези символи...

много ме дразни, че има някакви фешънчета с блузки СССР и прочие лайна и се радват и се кефят...

brain_stew
01-25-2007, 09:50
аз затова казах, че не трябва да се забраняват тези символи...

много ме дразни, че има някакви фешънчета с блузки СССР и прочие лайна и се радват и се кефят...

Имаше един случай преид време с едно момиче...беше облякла червена тениска и на нея с жълто написано СССР и сърпа и чука там...И аз я попитах аджеба дали знае какво представляват тези неща (нещо като въпроса с безопасните игли по крачолите ми) и тя ми вика "Абе нещо руско беше..." :lol: Е тва ме дразни най-много!

Бтв днеска ли щяхте да ме правите на кетчуп?

01-25-2007, 09:55
trqbva da si dosta ograni4en za da ne pravi6 razlika mejdu "nazist" i komunist i da kazva6 4e sa edin dol drenki.
i vse pak se 4uvstvam mnogo o6tastliven ot fakta 4e nikoi ot izpisalite desetki stranici po tiq temi tuk ne moje da spretne edno svestno mnenie za6to ne obi4a "nazistite" a prosto vsi4ki kazvat 4e e taka 8)
ne 4e iskam da zaduljavam nqkoi da misli po opredelen na4in no pone ako 6te mrazi6 ne6to ne e zle purvo da go poznava6.nito edin ot toq forum si nema hal haber ponqtie 6to e nacional-socialisum :wink:
i ste tolkova elementarni 4e sum ubeden 4e sega 6te posledva nai genialnia komentar "mi kato si nqmame ponqtie aide obqsni ni" :lol:
jalka kartinka....

OtherDimension
01-25-2007, 09:57
kraino dqsna nacionalisticheska partiq , propovqdvashta nai-veche taka narecheniq "vutresen" nacionalizum - toest prevuzhodstvo nad malcinstvata vuv vutreshnostta na stranata . dovolen ?


P.S. i az ne mrazq nazi-tata .. az v mnogo otnosheniq gi podkrepqm :twisted:

експлойтед...
01-25-2007, 10:04
довечера ще напиша малко по-пълно мнение какво е NS и защо не го подкрепям...

brain_stew
01-25-2007, 10:51
Ми то и аз не мразя нацитата.....

01-25-2007, 11:44
довечера ще напиша малко по-пълно мнение какво е NS и защо не го подкрепям...

до тогава ще четеш ли ? :lol:

експлойт
01-25-2007, 13:50
ммммммм определено...

тези гадни пънкари, дето по цял ден не са на работа така правят...

но иначе се чудех ти какъв си точно...

национал-социалист, расист и бял интернационалист, против евреите или какво точно...

bulgarche
01-25-2007, 15:21
Против неграмотните, повърхностно мислещи пънкари и хора с пълна липса на лементарни познания по NS

нещо от сорта ще е...

Ексчо...кажи някой от ваще който се е доказал някаси и че не прави нещата които прави само заради спорта...

за мен една саможертва всъщност май е някакъв вид доказване

01-25-2007, 15:33
Не! :)

tebe nikoi ne te pita glezlo :-D
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..
Щото нацизма е забранен от Женевската Конвенция, а комунизмът не.

01-25-2007, 15:42
Против неграмотните, повърхностно мислещи пънкари и хора с пълна липса на лементарни познания по NS

нещо от сорта ще е...

Ексчо...кажи някой от ваще който се е доказал някаси и че не прави нещата които прави само заради спорта...

за мен една саможертва всъщност май е някакъв вид доказване

Аз ще ти кажа вместо него...Пънко-него 15 години го трошат къде го хванат но въпреки тва е толко болен анархист че няма никакъв шанс някой да предизвика и частична промяна в зомбираната му глава.

01-25-2007, 15:51
Не! :)

tebe nikoi ne te pita glezlo :-D
razbira se , che e kraino
az ne moga da razbera , zashto komunisticheskite propagandi sa razresheni , a ako nqkoi si sloji swastik e podlojen na gonene ? :evil:
i zashto za horata Hitler e izrod , a Stalin , izbil milioni svoi hora v pochti sushtite takiva lageri e svetec ..
Щото нацизма е забранен от Женевската Конвенция, а комунизмът не.

дрън дрън та пляс....спред българските закони левия екстремизъм е забранен толкова колкото и десния но незнайно защо преследвани са единстевно десните.и все пак има държави като всичките скандинавски например където всеки може да изповядва каквото си иска.

bulgarche
01-25-2007, 15:59
Да не би тук да е забранено да изповядва който каквото си иска?
Аз мога да вярвам в нацизма (е как няма да вярваш като е факт) и според Конституцията никой не би трябвало да може да ти каже нещо за това.

Пък при положение че хората които ограничават тези неща, полиция например, са дърти комуняги...да не би да изгарят от желание да ми дават пари !? (не че не се е случвало) по-скоро биха ме прибрали май

fake
01-25-2007, 16:08
само едно не мога да разбера
кое кара един не-тъп младеж да избере нацизма като своя идеология :shock:
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, отправям въпроса към теб, може да ми отговориш на ЛС или тук

Аз мога да вярвам в нацизма (е как няма да вярваш като е факт)
какво имаш предвид?[/i]

01-25-2007, 16:14
Да не би тук да е забранено да изповядва който каквото си иска?
Аз мога да вярвам в нацизма (е как няма да вярваш като е факт) и според Конституцията никой не би трябвало да може да ти каже нещо за това.

Пък при положение че хората които ограничават тези неща, полиция например, са дърти комуняги...да не би да изгарят от желание да ми дават пари !? (не че не се е случвало) по-скоро биха ме прибрали май

да мислиш по определен начин никой не може да ти забрани.забранено е да пропагандираш докато там не е.

01-25-2007, 16:22
интересно защо в българия е модерно да викаш на другите позиори :lol:

OtherDimension
01-25-2007, 16:29
само едно не мога да разбера
кое кара един не-тъп младеж да избере нацизма като своя идеология :shock:
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, отправям въпроса към теб, може да ми отговориш на ЛС или тук

Аз мога да вярвам в нацизма (е как няма да вярваш като е факт)
какво имаш предвид?[/i]

vqrata vuv sobstvenite vuzmojnosti , neprimirimostta da se sravnqvash s "fenovete na Gaco Baco" i lubovta kum rodinata i vqrata v silata na svoq narod..

bulgarche
01-25-2007, 16:54
Фейкче, нали всички нацита са тъпи? Значи не-тъп младеж, който избира нацизма за своя идеология няма

А как се избира идеология? Имаш списък със идеологии в пликове и както на изпит теглиш единия и каквото се падне?

по другия ти въпрос...беше шега, няма да обяснявам

fake
01-25-2007, 17:04
OtherDimension , каква вяра в собствени възможности, когато в основата на нацизма стои сляпото подчинение на един-единствен човек?цял живот правиш каквото ти кажат, за какви възможности говорим изобщо?

феновете на Гацо Бацо - никой не те кара да се сравняваш с тях, живей си живота, постигай си целите, щом претендираш, че си повече от тях-докажи го
не разбрах какво против евреите, негрите, китайците и т.н. ?

любов към родината? - ми хубу де, обичай си родината, обичай си народа, що тряя да опираш до крайности и да трепеш невинни ХОРА?
[/i]

fake
01-25-2007, 17:05
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, много добре разбра за какво питам, не знам що се праиш на ударен;)

bulgarche
01-25-2007, 17:14
OtherDimension, aз чак сега гледам "Новото Робство" и какъвто и да си няма кка да не изпиташ омраза. Гледаш как те ограбват и не правиш нищо, докато се кроят планове на убийството ти.

Повечето неща само съм ги чувал, сега го и виждам документирано, но сравнително малка част съм видял през собствените си очи, без да ми я "сервира" някой на готово.

Нацизма и национализма...чували сте за запазване на раса, етнос, обичаи и т.н. Да гледам как ме заличават ли? Мен? Който съм със самосъзнания на българин с история над 1300 години? Аз няма да реша проблема, но ще дам начало на обезбългаряването

bulgarche
01-25-2007, 17:16
Аз съм БЪЛГАРЧЕ, много добре разбра за какво питам, не знам що се праиш на ударен;)
Дай пример за един не-тъп младеж, чиято идеология се основава на NS

fake
01-25-2007, 17:27
Нацизма и национализма...чували сте за запазване на раса, етнос, обичаи и т.н. Да гледам как ме заличават ли? Мен? Който съм със самосъзнания на българин с история над 1300 години? Аз няма да реша проблема, но ще дам начало на обезбългаряването
как по-точно се чувстваш заличен? :?

и за втория ти въпрос - съжалявам, ако съм си мислила, че е си ЧАК толкова тъп, а всъщност си - ако съм била в грешка, няма да се повторя повече.

bulgarche
01-25-2007, 17:40
как по-точно се чувстваш заличен? :?
Трябва да гледаш поредицата "Новото Робство" и ще разбереш
и да ти обяснявам няма смисъл
няма да насаждам етническа омраза, след изглеждането на филмите всеки да си вади изводите

OtherDimension
01-25-2007, 17:46
OtherDimension, aз чак сега гледам "Новото Робство" и какъвто и да си няма кка да не изпиташ омраза. Гледаш как те ограбват и не правиш нищо, докато се кроят планове на убийството ти.

Повечето неща само съм ги чувал, сега го и виждам документирано, но сравнително малка част съм видял през собствените си очи, без да ми я "сервира" някой на готово.

Нацизма и национализма...чували сте за запазване на раса, етнос, обичаи и т.н. Да гледам как ме заличават ли? Мен? Който съм със самосъзнания на българин с история над 1300 години? Аз няма да реша проблема, но ще дам начало на обезбългаряването

az ne sum go gledal , no sum chel i gledal drugi neshta za da znam kakvo znachi nacionalizum ..

vqrata v sebe si -> dori i da e taka , togava ti imash vqrata che ti si chovekut , koito da povede ostanalite

fenovete na gaco baco , lubov kum rodinata -> chakai malko , az ne sum kazal che sum direktor na Aushvitc .. az sum protiv tezi izbivaniq no sum tvurdo "ZA" namalqvane na pravata na malcinstvata...
az sum pulnopraven grajdanin na tazi durjava i ne iskam nekuv pomak da me izmestva .. kato si pusna televizora ne iskam da gledam rubesta glava , koqto mi govori na turski ... ne iskam ciganite da ne si plashtat toka i t.n.

fake
01-25-2007, 17:57
^ тогава що претендираш да си нацист, като освен че си расист, нямаш нищо общо?
аман от криворазбрали философи

OtherDimension
01-25-2007, 17:58
dai mi opredelenie za nazist?

chovek , koito e maloumen i pie kruv na evrei nali ... i obicha da raztrelvat pred nego deca nali ?

aide sega izkluchi Discovery i si slushai muzichka , shtoto tva deto si gledala po televiziqta si e chista propaganda

bulgarche
01-25-2007, 18:09
А къде е проблема с плащането на ток?
Май е в политиците
То и аз ако можеш нямаше да си плащам тока
Проблема е в хората които им разрешават да не си го плащат

Ексчо, пак подхвана глупавата тема, за която мисля че няма нужда да ти обяснявам, точно на теб, за абсурдното A.C.A.B. и същевременно "ред и дисциплина", няма хаос, анархия...

fake
01-25-2007, 18:10
кретен :lol: :lol: :lol:
извинявай, ама не можах да се сдържа
пич, ти през живота си една книга прочел ли си?
един урок по история?
откъдето аз черпя информация, повярвай ми, не ми промиват мозъка
и за твоя информация, тв не гледам;)
просто ти казах какви са фактите, на какво се основава твоя така любим нацизъм...попитах те, какво против евреите имаш...не ми отговори, което ме кара да си направя изводите
явно мозъкът ти е промит, ама не докрай...
ходи сега отвори уикипедиа да провериш защо великите богопомазани нацита мразят евреи :lol:

bulgarche
01-25-2007, 18:12
aide sega izkluchi Discovery i si slushai muzichka , shtoto tva deto si gledala po televiziqta si e chista propaganda
Извинявай, ама знаеш ли тя каква музика слуша?

fake
01-25-2007, 18:12
А къде е проблема с плащането на ток?
Май е в политиците
То и аз ако можеш нямаше да си плащам тока
Проблема е в хората които им разрешават да не си го плащат
ей такива изказвания ме карат да мисля, че още има искрица надежда за наличие на акъл в тебе :-D

п.с. никой не знае ква музика слушам :lol: :lol: :lol: даже и аз :lol:
и все пак кво общо имаше тфа :P

OtherDimension
01-25-2007, 18:13
kreten ?
tva mai beshe za mene ...
nujno li e da ti kazvam kolko knigi sum izchel i kolko imam na izpita po Istoria ?
zashto si govorish naizust i ti nz ...
a ti zashto ne mi dade opredelenie za "nazist"
shtoto i ti ne znaesh kvo e

P.S.
o ne mi zapochvai s obidite , da ne zapochvam az stava li ?
mnogo si naduhana , az sum kreten , na vsqka vtora i kazvash : groznica
nz nz , slezni na zemqta ?


be kvo se hvashtate za vsqka duma - kazah da slushash muzika , kvato iskash -> ako shtesh Amet , ako shtesh Pavarotti
prosto zanimavai se s neshto i prestani da se pravish na kompetentna po vseki vupros ;)

bulgarche
01-25-2007, 18:13
С тази ирония, уважаемо Фейкче, ставаш банална

bulgarche
01-25-2007, 18:16
OtherDimension, оставаия бе, то от високо лошо се пада.

А не прикривай мъзиката точно...там има нещо хубаво дето слушаш чат пат...уж

Пък с и без това определение какво? Има ли смисъл от копи-пейст?
Или искаш да почне с пропагандата?

fake
01-25-2007, 18:16
е извинявай, ще ти го кажа и втори път-за мене ти си човек, с който не може да се спори, точно ти си тоя дето говори наизуст и не се мъчи изобщо да си направи изводи от това, което знае.може да имаш 5 шестици на изпита по история, к.ур файда като си назубрил всичко?

OtherDimension
01-25-2007, 18:19
е извинявай, ще ти го кажа и втори път-за мене ти си човек, с който не може да се спори, точно ти си тоя дето говори наизуст и не се мъчи изобщо да си направи изводи от това, което знае.може да имаш 5 шестици на изпита по история, к.ур файда като си назубрил всичко?


mne , az ne zubra ... interesuvam se ot istoriq , otkakto sum pochnal da cheta
a se sumnqvam che ti znaesh dori koi e Karl Martel .. no kakto i da e

s dve dumi da ne se zanimavam s tebe : prestani da durjish da razbirash ot vsichko .. a i toq k*r , za koito govorish , ako go imashe mojeshe i da posporim ..


P.S.
nikoi svesten chovek ne paradira s neshto -> ti go pravish s gadnite ti piercing ;[


i spri da obijdash i da se mislish za neshto poveche ot drugute , da ne sleznesh burzichko na zemqta
stava li ?

P.S. 2 (nishto lichno) , ne jelaq da si imam konflikti s koito i da e

fake
01-25-2007, 18:25
"да се правя на компетентна" ?!
повярвай ми, не си уцелил човека, на който да го казваш;)
изобщо приключвам разговора с тебе, щот се е видяло, че си инат, който просто си повтаря заученото от учебниците

относно музиката-слушам я, защото е хубава музика, не защото носи еди-какво си послание

bulgarche
01-25-2007, 18:26
К'во си мерите пишките, при положение че един от участниците в спора няма пенис?

OtherDimension
01-25-2007, 18:28
ne sum ucelil choveka ?
o , izvinqvai ..
i kakva si ti ako moga da popitam ? Ekspert po politogoloq ?
aide aide skrii se..
vse trqa da si otgore , vuv vsqka tema ti nai-mnogo razbirash :-D


P.S.
razbirash poveche i ot Аз съм БЪЛГАРЧЕ , nali ?
priznai si ?
xaxaxa .. uf
oshte ot 1viq den te vidqh kakvo si keleme:)

bulgarche
01-25-2007, 18:32
Какво е нацист ли???

Ами нацист е обидно-подигравателно название за немските национал-социалисти, което е измислено от американските войници по време на Втората Световна Война... (nazi)

по-правилният въпрос е ти, драги национал-социалист ли си???
Тя + ей тоз господин тука

Разговорно се казва "нацист", а и така го е учил всеки в училище (ако е посещавал такова разбира се)
И то май определение за "нацизъм" трябва да се даде (на кой ли "трябва", те това си го ползват във спора), а "нацист" => ще е човека който е в основата на "нацизма"

fake
01-25-2007, 18:33
да, знам кой е карл мартел, представи си


не парадирам с пиърсинга, той просто е част от мен, как по-точно реши, че парадирам :lol:

иии как реши, че не съм на земята...и ако все още го мислиш, айде да видим как ще ме накараш да сляза?

OtherDimension
01-25-2007, 18:33
ne zapochvai pak ...
nqma nujda da si ricarqt na bql kon i da zashtitavash kletoto momiche..
Ti mi pomogna za 1 film i nqmam namerenie pak da pochvam drqzgi..

moje sum menzis , moje da si davam mnenieto , no NE DURJA to da e vqrno ... prosto kazvam , kvoto mislq
a ne da sum magare , na koeto trqbva da e na negovoto ..

fake
01-25-2007, 18:37
нямам нужда от рицари на бял кон да ме защитават, прекрасно мога и сама да се справя
не съм ти "клетото момиче", просто смятам, че говориш глупости и казвам моето мнение, подкрепяйки го с факти;)
явно не успявам да бъда чута, поради липсата на пенис?някфа дискриминация ли усещам, Българче?

bulgarche
01-25-2007, 18:43
ама разбира се...

така всеки го е учил в училище (в училище баща ми е учил, че Сталин е велик човек и Спасител- истина ли е това)
по тази логика и думата скинар е правилна, защото всички така им викат??
Е по таз логика, да, въпреки че не мога да се съглася с това

противореча си, а? Обичам да го правя :)
OtherDimension, аз ли я защитавам? Не мисля

Фейк, еми...полова дискриминация, по-силния пол, нежния пол, реброто ала-бала :-D

fake
01-25-2007, 18:46
реброто? не знаех, че си религиозен
пък госпожата по биология каза, че пенисът е мутирал кхм...женски полов орган :lol:
да де, тфа може и да не е така, но съм чела редица доказателства, че жената е била първа:)

по-силния пол, ама дръжки....може да си по-силен физически, ама психически едваааа ли... :-D

bulgarche
01-25-2007, 18:50
Аз съм песимист и до идването на интернационализма може и да няма какво да се запазва

Не съм вярващ

01-25-2007, 19:33
Toя форум нема се упраи...NAZIS, COMMIES, ANARCHISTS - THEY'RE ALL THE FUCKING SAME! Нема файда от тоя спор. Политическата принадлежност, каквато и да е тя е промивка на мозъка. За тва носете си кубинките, слушайте ска/пънк/хардкор или квото ви се слуша и ги заебете тия глупости. Нема смисъл просто.

01-25-2007, 20:25
Malko pozakusnqh s vklu4vaneto i izpusnah celata tema no ot tova koeto uspqh da pro4eta da se opitam da izqsnq nqkoi ne6ta....
malko trqbva da si promenite vijdaniqta za ne6tata kato cqlo i da vuzpriemete 4e stavat nqkoi istori4eski izmeneniq a imenno...
suvremennite nacional socialisti ne propovqdvat idei za totalitarni darjavi,diktaturi i pro4ie :) dori pove4eto ot kraino desnite partii v evropa imat v imenata si demokrati4eska partiq i tn.
nacional socialisam ne ozna4ava da izbie6 malcinstvata i da porobi6 naroda koito da te sledva slqpo...vse pak jiveem v 21 vek.stava vapros za nacionalno osuznata demokrati4na darjava 4ieto pravitelstvo za6titava interesite na svoq narod i rasa.ako ne be6e taka desnite partii nqma6e da se opitvat da vlqzat v parlamenta a da pravqt prevrati koeto vse pak v dne6no vreme e nemislimo :)
beliqt internacionalisum kakto go nari4a punkar4eto e reakciq na masovoto zali4avane na bqlata rasa v evropa-kato vzemem za primer edna franciq primerno kudeto v dne6no vreme po4ti ne sa ostanali francuzi.tam frenskata naciq e pretopena do takava stepen 4e e stanala malcinstvo mnogo otdavna.tuk s ciganite i turcite polojenieto ne e po razli4no.vsqkakvi prou4vaniq praveni po vaprosa so4at 4e ne sled dulgo vrme s tempoto s koeto se razviva tova pretopqvane beli hora v belite darjavi nqma da ostanat.po tozi na4in se zali4ava kulturata na daden narod s koqto vsi4ki nie bi trqbvalo da se gordeem i v tazi vruzka tozi internacionalizum i nacionaliszma(po skoro patriotizma) se preplitat.tazi nasoka e imenno v tazi vruzka-zali4avaneto na na6ata rasa e po nabolql problem ot tova da se karame primerno na koi e makedoniq i koi kakvo ni e storil predi 1000 godini.

Communist
01-25-2007, 21:05
Toя форум нема се упраи...NAZIS, COMMIES, ANARCHISTS - THEY'RE ALL THE FUCKING SAME! Нема файда от тоя спор. Политическата принадлежност, каквато и да е тя е промивка на мозъка. За тва носете си кубинките, слушайте ска/пънк/хардкор или квото ви се слуша и ги заебете тия глупости. Нема смисъл просто.
Комунизмът ще спаси света от гибел, да живеят светлите прогресивни идеи на другарите Маркс и Ленин :smt041 :smt041 :smt041 :lol:

brain_stew
01-25-2007, 21:12
Toя форум нема се упраи...NAZIS, COMMIES, ANARCHISTS - THEY'RE ALL THE FUCKING SAME! Нема файда от тоя спор. Политическата принадлежност, каквато и да е тя е промивка на мозъка. За тва носете си кубинките, слушайте ска/пънк/хардкор или квото ви се слуша и ги заебете тия глупости. Нема смисъл просто.
Комунизмът ще спаси света от гибел, да живеят светлите прогресивни идеи на другарите Маркс и Ленин :smt041 :smt041 :smt041 :lol:

http://kolobok.wrg.ru/smiles/madhouse/suicide.gifИ как по-точно!?Като накара повечето да се гръмнем ли?( :lol: )

Red.Chil
01-25-2007, 21:15
http://youtube.com/watch?v=8NsxLXGnrok

brain_stew
01-25-2007, 21:17
"Вперед к коммунизму!" Муахахахахахах! :lol:

Red.Chil
01-25-2007, 21:29
And the snooow feeeell...

Communist
01-25-2007, 21:35
Toя форум нема се упраи...NAZIS, COMMIES, ANARCHISTS - THEY'RE ALL THE FUCKING SAME! Нема файда от тоя спор. Политическата принадлежност, каквато и да е тя е промивка на мозъка. За тва носете си кубинките, слушайте ска/пънк/хардкор или квото ви се слуша и ги заебете тия глупости. Нема смисъл просто.
Комунизмът ще спаси света от гибел, да живеят светлите прогресивни идеи на другарите Маркс и Ленин :smt041 :smt041 :smt041 :lol:

Да те псувам ли или сам си знаеш??

It still sickens my heart
to see the picture of the red flag in Berlin.
Заповядай:
http://www.therockalltimes.co.uk/2002/07/29/reichstag.jpg

Communist
01-25-2007, 21:39
сега като ходя до Берлин ще си откъртя малко парче от Берлинската стена...

за спомен.. :twisted:
Донеси едно и на мен, всеки един трябва да има парче от тази велика стена пазеща източните берлинчани от гнилия капитализъм

Communist
01-25-2007, 21:45
Следващия път, когато победим, няма да има нужда от стена, защото няма да има разделение запад-изток....

magesniko
01-25-2007, 21:52
Би ми било интересно да видя,кво ли щеше да стане на земята ако Хитлер беше победил.

Communist
01-25-2007, 21:54
Би ми било интересно да видя,кво ли щеше да стане на земята ако Хитлер беше победил.
Прочети ТОЗИ (http://en.wikipedia.org/wiki/Fatherland_%28novel%29) роман 8)

01-25-2007, 21:58
в днешно време евреите управляват света и без комунизъм ,така че вече не биха прибегнали до него спокойно 8)

bulgarche
01-25-2007, 22:41
Комунизма е едно от нещата останали в миналото. Той няма да се възроди. Няма да има комунистически режим...
Моите внуци, а може би деца, ще учат за онова нещо погубило много хора и ще го презират, както баща ти е презирал Адолф Хитлер

Ziezi
01-26-2007, 04:14
Истината е национализма!
Наистина ще е хубаво да изгледате "Новото робство",но внимавайте,щото един приятел го викаха на разпит,заради пропаганда :shock: (всъщност беше качил някои серии на "Новото робство" в интернет)!
ПП:Интересно ми е,тука всякви знайни и незнайни се изказват какво било нацизъм,та ще ми е интересно някой най-накрая да ми обясни какво означава анархия и защо по дяволите има "вярващи" в тва нещо.

ППП:http://www.youtube.com/watch?v=MUXE3kXJFag -абе нема много общо,ама тва филмче ме чупи от смях..

brain_stew
01-26-2007, 08:17
^Да ти кажа честно, от хората в тоя форум които знаят кво е анархия могат да се чуят интересни неща, защото изведнъж се оказва я че единия прочел неква глупост в нета, я че другия си правил изводи от лични впечатления (които не са много правилни, поне моите лични впечатления и изводите не бяха), а пък трети ще даде определение което ще се доближи по някъв начин до анархията, но винаги ще има някой който да ти каже или "Да така е ама има и още..." или "Абе кви са тия неща дет ги говориш тука!О.о" и ще почне един спор на народите....
Най-важното е, че анархията никога просто няма да бъде като сила (толквоа силна, че цяла държава да се опре на анархията)...Анархията е една утопия, която в едно или друго отношение е добра като идея, но...


ПП:Забелязала съм, че според повечето хора, анархията е хаос....защото според тях "анархия" означава "свобода" в която правиш каквото си искаш без да се съобразяваш с другите и настава хаос...а анархията е тогава, когато всички живеят в хармония... "Свобода, равенство и братство!"....(айде аз изтърсих квото можах!не ме бийте!)

01-26-2007, 08:22
^Да ти кажа честно, от хората в тоя форум които знаят кво е анархия могат да се чуят интересни неща, защото изведнъж се оказва я че единия прочел неква глупост в нета, я че другия си правил изводи от лични впечатления (които не са много правилни, поне моите лични впечатления и изводите не бяха), а пък трети ще даде определение което ще се доближи по някъв начин до анархията, но винаги ще има някой който да ти каже или "Да така е ама има и още..." или "Абе кви са тия неща дет ги говориш тука!О.о" и ще почне един спор на народите....
Най-важното е, че анархията никога просто няма да бъде като сила (толквоа силна, че цяла държава да се опре на анархията)...Анархията е една утопия, която в едно или друго отношение е добра като идея, но...



ПП:Забелязала съм, че според повечето хора, анархията е хаос....защото според тях "анархия" означава "свобода" в която правиш каквото си искаш без да се съобразяваш с другите и настава хаос...а анархията е тогава, когато всички живеят в хармония... "Свобода, равенство и братство!"....(айде аз изтърсих квото можах!не ме бийте!)

ti q izkara anarhiqta ekvivalent na komunizma be :lol:
predniq post za ns drugarite antita suvsem nebrejno se napraviha 4e ne go vijdat za da moje da produljat da si bulvat prostotiqta :wink:

brain_stew
01-26-2007, 08:43
Хахаха!Ей за тва говорех...че който квото да каже за анрхизма вечно ще се намери някой да каже нещо на криво!

Но каквото и да е тва все пак е свобода...а свободата е принцип на много...политически убеждения...просто има един или друг облик!На места свободата налага нещо, но при анархизма не е така!както се казва "Свободата се вее на много знамена..." тъй че...да обясниш кво е анархия е с една дума сложно защото има много отвличания от самата тема за анрхията, почват да се правтя сравнения и т.н. (поне аз с такова впечатление съм останала до сега...надявамс е поне тези да не са били грешни!О.о)

exploitedneelog
01-26-2007, 08:53
Анархията е... философия, но за жалост всеки, който попорастне и се сблъска с живота вижда, че Анархията е неприложима утопия, в която има много въпроси и малко отговори...

Чърчил е казал: "Ако на младини не си социалист- значи нямаш сърце, на старини ако си социалист, значи нямаш акъл" (перифразирам)...
което спокойно може да бъде отнесено и за анархизма...

Според мен нй-добрата система за управление е децентрализирана демократична република...

Red.Chil
01-26-2007, 09:12
"Анархия,анархия !!! Класова война !!!"

Миналата седмица едни пияни младежи викаха така по улиците... :roll:

01-26-2007, 09:14
"Анархия,анархия !!! Класова война !!!"

Миналата седмица едни пияни младежи викаха така по улиците... :roll:

Ariana Boys :lol: :lol: :lol:

brain_stew
01-26-2007, 09:15
Анархията е... философия, но за жалост всеки, който попорастне и се сблъска с живота вижда, че Анархията е неприложима утопия, в която има много въпроси и малко отговори...

Чърчил е казал: "Ако на младини не си социалист- значи нямаш сърце, на старини ако си социалист, значи нямаш акъл" (перифразирам)...
което спокойно може да бъде отнесено и за анархизма...

Според мен нй-добрата система за управление е децентрализирана демократична република...

Обаче нашето правителство осра пвоечето неща...имам предвит за някой това, което правят сега политиците може да е хубаво, но за други да не е...Според мен не може в България ромите да имат малко пвоече права от нас (обикновените българи) и например като го хванат че краде ток да си затворят очите, защото е ром!И не трябва да има дискриминация...ама аз няма да говоря...не искам да се задълбочавам!

офтопик: Вили станаха вече три дена, а аз съм жива! :-D

Red.Chil
01-26-2007, 09:18
Е тва за ромите(да си го кажем направо - мангалите) съм съгласен...Е-б-е-м ти интеграцията...

експлоатиранюноша
01-26-2007, 09:19
циганите са проблем на обществото, защото реално имат много права и никакви задължения, което ги поствя на привилегировано ниво спрямо нас, обикновените данъкоплатци...
Това е социален проблем, за който отговорност носят политиците и разни организацийки като Български Хелзински Комитет...

pathetic
01-26-2007, 09:22
експлоатиранюноша,


фък ми.

01-26-2007, 09:23
циганите са проблем на обществото, защото реално имат много права и никакви задължения, което ги поствя на привилегировано ниво спрямо нас, обикновените данъкоплатци...
Това е социален проблем, за който отговорност носят политиците и разни организацийки като Български Хелзински Комитет...

nacist :!:

експлоатиранюноша
01-26-2007, 09:27
циганите са проблем на обществото, защото реално имат много права и никакви задължения, което ги поствя на привилегировано ниво спрямо нас, обикновените данъкоплатци...
Това е социален проблем, за който отговорност носят политиците и разни организацийки като Български Хелзински Комитет...

nacist :!:

стига дееееееееееее

brain_stew
01-26-2007, 09:28
експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:

Amayo
01-26-2007, 09:31
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

_donna_
01-26-2007, 09:35
И ние кво?!

Що трябва да знам за някъв си/някви си?!
Да мрЪт там.Скинхедс,Амор,нигериец .. мхаХАха..
Анархии,комунизми,социализ ми,демокрации,управления,у опии ..
Шнур. = )

brain_stew
01-26-2007, 09:36
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D

Amayo
01-26-2007, 09:37
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D
Хеви метал копелеее. Расатафариии майнааа.

01-26-2007, 09:38
експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:


това е скандално..

brain_stew
01-26-2007, 09:40
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D
Хеви метал копелеее. Расатафариии майнааа.

И генкстърите от люлин бандит генкстъ оргънизейшън бро!
И Амайо в БМВто! 8)




експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:


това е скандално..

що?

скункс
01-26-2007, 10:02
момчето да не ви е сексуална играчка...

той е живо същество с чувства... :x

brain_stew
01-26-2007, 10:06
момчето да не ви е сексуална играчка...

той е живо същество с чувства... :x

ти пък откъде знаеш?

Amayo
01-26-2007, 11:28
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D
Хеви метал копелеее. Расатафариии майнааа.

И генкстърите от люлин бандит генкстъ оргънизейшън бро!
И Амайо в БМВто! 8)




експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:


това е скандално..

що?
БМВто че го сменим с мерцедес че мноо харчи. 8)

Red.Chil
01-26-2007, 11:29
Аз пък бих го сменил с магарцедес,ноо въпрос на избор. 8)

Metoman
01-26-2007, 11:41
Всички расисти,нацита и фашисти - в затвора,с вързани ръце,при циганите-педали
:evil:
Куенч,знам че искаш всички мъже да са с груб към теб,но ти си много тъпо парче.....Такива боклуцик като теб ги разтрелвахме на место!
Иначе скинарите не са постъпили правилно.....Не трябва да колим негрите,а трябва д а разтреляме всички българофоби :!:

GLeZoRanA
01-26-2007, 12:34
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D
Хеви метал копелеее. Расатафариии майнааа.

И генкстърите от люлин бандит генкстъ оргънизейшън бро!
И Амайо в БМВто! 8)




експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:


това е скандално..

що?
БМВто че го сменим с мерцедес че мноо харчи. 8) Леко, леко не се изхвърляй много!

Red.Chil
01-26-2007, 12:57
Всички расисти,нацита и фашисти - в затвора,с вързани ръце,при циганите-педали
:evil:
Куенч,знам че искаш всички мъже да са с груб към теб,но ти си много тъпо парче.....Такива боклуцик като теб ги разтрелвахме на место!
Иначе скинарите не са постъпили правилно.....Не трябва да колим негрите,а трябва д а разтреляме всички българофоби :!:

Hitler was a jeeew... :roll:

Metoman
01-26-2007, 13:13
Всички расисти,нацита и фашисти - в затвора,с вързани ръце,при циганите-педали
:evil:
Куенч,знам че искаш всички мъже да са с груб към теб,но ти си много тъпо парче.....Такива боклуцик като теб ги разтрелвахме на место!
Иначе скинарите не са постъпили правилно.....Не трябва да колим негрите,а трябва д а разтреляме всички българофоби :!:

Hitler was a jeeew... :roll:
Да ве?И ти вярваш на тея еврейски пропаганди?????

01-26-2007, 13:17
Няма такова съотношение на полу-идиоти на едно място като тук.С едно-две изключения вие сте типичен пример за безнадаждната българска младеж.

Metoman
01-26-2007, 13:23
Няма такова съотношение на полу-идиоти на едно място като тук.С едно-две изключения вие сте типичен пример за безнадаждната българска младеж.
Браво господине :!: Опссс другарю....На нас не трябва да ни пука,че България мизерства....Важното е СССР да е добре :lol: :lol: :lol:
Среден пръст за такива боклуци като тебе :!:

88
01-26-2007, 13:30
Няма такова съотношение на полу-идиоти на едно място като тук.С едно-две изключения вие сте типичен пример за безнадаждната българска младеж.
Браво господине :!: Опссс другарю....На нас не трябва да ни пука,че България мизерства....Важното е СССР да е добре :lol: :lol: :lol:
Среден пръст за такива боклуци като тебе :!:

Принципно ставаше дума за незаинтересованите и неискащи да възприемат истината глупци,които само си изливаха простотията в цялата тема ,но и ти ако си мислиш,че имаш нещо общо с НС...все още си доста далеч от истината.

Metoman
01-26-2007, 13:37
Няма такова съотношение на полу-идиоти на едно място като тук.С едно-две изключения вие сте типичен пример за безнадаждната българска младеж.
Браво господине :!: Опссс другарю....На нас не трябва да ни пука,че България мизерства....Важното е СССР да е добре :lol: :lol: :lol:
Среден пръст за такива боклуци като тебе :!:

Принципно ставаше дума за незаинтересованите и неискащи да възприемат истината глупци,които само си изливаха простотията в цялата тема ,но и ти ако си мислиш,че имаш нещо общо с НС...все още си доста далеч от истината.
Напротив,приятелю.....Аз съм доста близко до НС :wink:

Amayo
01-26-2007, 14:22
Анархияяя анархияяя. Пънку нема умреее копелеее. :-D

Пънко не е умрел бее!Само се е напил и в погото е бил! :-D
Хеви метал копелеее. Расатафариии майнааа.

И генкстърите от люлин бандит генкстъ оргънизейшън бро!
И Амайо в БМВто! 8)




експлоатиранюноша,


фък ми.

Ани се изказа! :lol:

Нареди се на опашката, изчакай си реда.... :lol:


това е скандално..

що?
БМВто че го сменим с мерцедес че мноо харчи. 8) Леко, леко не се изхвърляй много!
Ко бе с мафиозо сме решили да ходиме до щутгард да си докараме две ЦЛК-та. 8)

01-26-2007, 14:58
Zig hail be!

Smyrt na evreite i ciganite... Da ebeme turcite otzad.. ATAKAAAAAAAAA VOLEEEEN ATAKAAAAAAAAAA POBEDA!!!

Zig hail!

Metoman
01-26-2007, 15:03
Zig hail be!

Smyrt na evreite i ciganite... Da ebeme turcite otzad.. ATAKAAAAAAAAA VOLEEEEN ATAKAAAAAAAAAA POBEDA!!!

Zig hail!
Sieg Heil се пише ама нема значение :D

GLeZoRanA
01-26-2007, 16:16
Amayo Ще отиде вие двамата зад Щутгард ... :roll:

Amayo
01-26-2007, 17:38
Amayo Ще отиде вие двамата зад Щутгард ... :roll:
Не разбирам точно какво се опитваш да ми кажеш :-) ?

GLeZoRanA
01-26-2007, 17:41
Amayo Ще отиде вие двамата зад Щутгард ... :roll:
Не разбирам точно какво се опитваш да ми кажеш :-) ? Кога ли си разбирал нещо :shock:

no_more_pain
01-27-2007, 18:51
estestveno,4e ima rasizuv v bg...i zaradi takiva tupanarski proqvi do nikade nqma da stignem."ve4e sme v evropa"-drun,drun...ima o6te mnooogo da u4im dokato stanem 6to gode normalni :)

Metoman
01-27-2007, 18:57
estestveno,4e ima rasizuv v bg...i zaradi takiva tupanarski proqvi do nikade nqma da stignem."ve4e sme v evropa"-drun,drun...ima o6te mnooogo da u4im dokato stanem 6to gode normalni :)
Расизъм има на всякъде :shock:..........Самоче повечето български скинари са помияри и боклуци :!: Да бяха намушкали някой мангал или турчин :roll:

evil_lady_in_black
01-27-2007, 19:52
estestveno,4e ima rasizuv v bg...i zaradi takiva tupanarski proqvi do nikade nqma da stignem."ve4e sme v evropa"-drun,drun...ima o6te mnooogo da u4im dokato stanem 6to gode normalni :)
Расизъм има на всякъде :shock:..........Самоче повечето български скинари са помияри и боклуци :!: Да бяха намушкали някой мангал или турчин :roll:
а ти някога да си познавал някой скинар че да говориш за тях ?!!?!?!

Metoman
01-27-2007, 20:14
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

no_more_pain
01-27-2007, 21:16
estestveno,4e ima rasizuv v bg...i zaradi takiva tupanarski proqvi do nikade nqma da stignem."ve4e sme v evropa"-drun,drun...ima o6te mnooogo da u4im dokato stanem 6to gode normalni :)
Расизъм има на всякъде :shock:..........Самоче повечето български скинари са помияри и боклуци :!: Да бяха намушкали някой мангал или турчин :roll:
а ти някога да си познавал някой скинар че да говориш за тях ?!!?!?!
Познавам повече отколкото ти секс си правила :wink:
Чакам отговор в темата за МъШките имена :smt005 :smt005 :smt005

GLeZoRanA
01-27-2007, 23:35
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Metoman
01-27-2007, 23:38
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

GLeZoRanA
01-27-2007, 23:39
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
http://i.data.bg/06/11/04/111437_orig.jpg
Е не те ли кефи тоя емотикон,кажи ми :wink: ...http://i.data.bg/06/11/04/111437_orig.jpg много ме кефи идиотска е :) напомня ми на тебе http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

GLeZoRanA
01-27-2007, 23:57
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Права си... Забравих евреите...
Смърт и за всички евреи! 8) Бате прекаляваш! Това беше тъпо съветвам те да го промениш тоя пост!

GLeZoRanA
01-28-2007, 00:27
е,кво... тебе да не те възбуждат евреите :lol:
Цял свят ги мрази - сигурно има защо 8)

П.П. Най-малкото щото са убили Божия син :wink: не просто имам приятели... и не е нужно те да плащат за грешките на други и да ги обиждат някво не е приятно

01-28-2007, 00:56
е,кво... тебе да не те възбуждат евреите :lol:
Цял свят ги мрази - сигурно има защо 8)

П.П. Най-малкото щото са убили Божия син :wink: не просто имам приятели... и не е нужно те да плащат за грешките на други и да ги обиждат някво не е приятно

da ti eba maikata

pathetic
02-09-2007, 20:23
Знаете ли какво?


аз ще правя протест тия дни.


\никой не знае какво точно съдържат баничките с кайма.

WILD__BOY
02-09-2007, 22:49
Никой не мисли преди да направи нещо. :(

DoPye
02-09-2007, 22:53
тоя Африканец жив ли е още http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/a080.gif

или виче http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/bishop.gif

02-22-2007, 13:01
скоро в стара загора 6а става варгал.тея циганя мноо зеха да ходят на ляо на дясно.не е само тва ами и налитат на бой.ся 6а ги видим тях.които не харесва мангалите и е от стара загора и иска да се вклу4и кам "мойта" групировка нека пи6и.ама да е бързо 6тот скоро някои 6а го заболи!!!нека помогнем на хората(българите) в стз да се оттърват от "турското иго"!!! :smt068 ПРИЯТЕЛИ СКИНАРИ ПОМАГАИТЕ

Amayo
02-22-2007, 13:24
Ей групировката - елате после и в "моето" даскало да развеселявате така децата с тия разкази. :lol:

02-22-2007, 13:28
ne sam rasist no mi pisna da buda gonen ot glutnica pe4ki (mangali)trqa da se sloji krai na taq "okupaciq"!!! 50 skinheads vlezli v mahalata,50 skinheads izlezli ot neq :smt021 smurt za 4erniq okupator

02-22-2007, 13:28
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Права си... Забравих евреите...
Смърт и за всички евреи! 8)
:-k

02-22-2007, 13:31
Amayo, само кай каде е тфа даскало пак децата мои и да са повеселят кат та поступам малко

The-Cult
02-22-2007, 13:32
Браво бе \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Amayo
02-22-2007, 13:39
Amayo, само кай каде е тфа даскало пак децата мои и да са повеселят кат та поступам малко
Охх не, да не ми набиеш пишока с дупето ти :roll: :smt009 :smt010 ?

02-22-2007, 13:40
Ей групировката - елате после и в "моето" даскало да развеселявате така децата с тия разкази. :lol:
Отдавна не бях срещал такъв скапаняк като тебе #-o

Amayo
02-22-2007, 13:41
Ми винаги съм налице в форума. Кагото ти потрябвам съм тук генерал клинкерхофен :lol: .

02-22-2007, 13:52
Ми винаги съм налице в форума. Кагото ти потрябвам съм тук генерал клинкерхофен :lol: .
Ха,такива скапаняци са под мойто ниво :!:

02-22-2007, 14:32
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata

Amayo
02-22-2007, 17:20
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

02-22-2007, 17:56
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;

02-22-2007, 18:13
Бъркаш ме с някой...Нито те заплашвам,нито ми се занимава с тебе.Но моля те не намесвай Хитлер :!:

Amayo
02-22-2007, 21:25
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква путка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.

GLeZoRanA
02-22-2007, 21:27
йеа...бийчфайд :lol:

OtherDimension
02-22-2007, 21:29
Нов Български .. хах :lol:

brain_stew
02-23-2007, 09:34
йеа...бийчфайд :lol:

Ахахаха!Да...ще си взема пуканки следващия път! :lol:

Trisha1991
02-23-2007, 09:40
Евала на скинарите! Много са възбуждащи тия момчета като побеснеят :D :D

екплойтед...
02-23-2007, 09:41
ахахахахахаха

brain_stew
02-23-2007, 10:12
Евала на скинарите! Много са възбуждащи тия момчета като побеснеят :D :D

Ооо дааа...е как иначе...Skinheads are sexy...don't forget that! :lol:

GLeZoRanA
02-23-2007, 10:46
йеа...бийчфайд :lol:

Ахахаха!Да...ще си взема пуканки следващия път! :lol:Вземи и за мене ;)

brain_stew
02-23-2007, 10:52
йеа...бийчфайд :lol:

Ахахаха!Да...ще си взема пуканки следващия път! :lol:Вземи и за мене ;)

Ела у нас да си ги разделим... :lol:

GLeZoRanA
02-23-2007, 10:55
йеа...бийчфайд :lol:

Ахахаха!Да...ще си взема пуканки следващия път! :lol:Вземи и за мене ;)

Ела у нас да си ги разделим... :lol:Не смея да идвам до вас :smt009

brain_stew
02-23-2007, 11:10
йеа...бийчфайд :lol:

Ахахаха!Да...ще си взема пуканки следващия път! :lol:Вземи и за мене ;)

Ела у нас да си ги разделим... :lol:Не смея да идвам до вас :smt009

Що?! :? При мен няма скинари, а ти не си нигерийка...не бой се!

02-23-2007, 11:37
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква п*тка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.
Ебати царвула!Нали ти казах да не намесваш Хитлер ве,с какво ти е виновен той?Интернет побоиници ще има винаги,така че се успокой и си затваряй чофката :!:

02-23-2007, 17:45
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква п*тка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.
Ебати царвула!Нали ти казах да не намесваш Хитлер ве,с какво ти е виновен той?Интернет побоиници ще има винаги,така че се успокой и си затваряй чофката :!:


Amayo,p*tka na maika ti sina!tfa 4e ti ot strah ne si podava6 nosa na vanka ne zna4i 43 i drugite sa tei e.podkrepqm mnenieto na Fieldmarshal Metoman.hitler nqa ni6to ob6to!!!

Amayo
02-23-2007, 18:05
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква п*тка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.
Ебати царвула!Нали ти казах да не намесваш Хитлер ве,с какво ти е виновен той?Интернет побоиници ще има винаги,така че се успокой и си затваряй чофката :!:


Amayo,p*tka na maika ti sina!tfa 4e ti ot strah ne si podava6 nosa na vanka ne zna4i 43 i drugite sa tei e.podkrepqm mnenieto na Fieldmarshal Metoman.hitler nqa ni6to ob6to!!!
Значи за трети път казвам едно и също изречение - казах ти къде съм, искам да видя ти къде си. Ако не дойдеш ти си знаеш къв си - хитлерчо. Там е работата че сички пъдръжници на хитлер са еднакви до един - страхливци, безумни като овце, не смеещи да направят една крачка без някой да ги води за носа, чувстват се силни единствено като са в група и някой друг казва какво да се прави, точно като вас двамата! Няма как да не намесвам Хитлер, тва го бива, да събира шушумигите и те да му вярват, и до ден днешен сте си шушумиги- ОВЧИ. То си проличава и в живота кой какъв е - някой стават лидери, а пък някои други просто няма как да не му турят шапка на най ниското ниво на йерархията - защото овцете са си родени без оная част от мозъка, където без нея ако някой не ти каже кво да праиш, седиш и мигаш.

02-23-2007, 18:39
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква п*тка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.
Ебати царвула!Нали ти казах да не намесваш Хитлер ве,с какво ти е виновен той?Интернет побоиници ще има винаги,така че се успокой и си затваряй чофката :!:


Amayo,p*tka na maika ti sina!tfa 4e ti ot strah ne si podava6 nosa na vanka ne zna4i 43 i drugite sa tei e.podkrepqm mnenieto na Fieldmarshal Metoman.hitler nqa ni6to ob6to!!!
Значи за трети път казвам едно и също изречение - казах ти къде съм, искам да видя ти къде си. Ако не дойдеш ти си знаеш къв си - хитлерчо. Там е работата че сички пъдръжници на хитлер са еднакви до един - страхливци, безумни като овце, не смеещи да направят една крачка без някой да ги води за носа, чувстват се силни единствено като са в група и някой друг казва какво да се прави, точно като вас двамата! Няма как да не намесвам Хитлер, тва го бива, да събира шушумигите и те да му вярват, и до ден днешен сте си шушумиги- ОВЧИ. То си проличава и в живота кой какъв е - някой стават лидери, а пък някои други просто няма как да не му турят шапка на най ниското ниво на йерархията - защото овцете са си родени без оная част от мозъка, където без нея ако някой не ти каже кво да праиш, седиш и мигаш.
С всеки след пост доказваш колко си малоумен :-k
Ела и ме набии като си толкова отворен!Пише ми на ЛС да се разберем и да видим що за мъ"ш" си =;
Хитлер не е бил мижитурка като тебе.Хитлер ще го знаят след 10г,след 100г,а ти си НИКОЙ!

brain_stew
02-23-2007, 18:42
Bitchfighting....
само да си зема пуканките! :lol:

Cheesy
02-23-2007, 18:46
Някакви си наръгали някаква печка и го пускате в 20945 тема, деба! Аре малко се съобразявайте! Като толкова лесно се възмущавате, защо не се възмутихте наскоро, когато биха българи в Македония? Наръгали някаква печка - определено не ми пука, пък вие ако искате приемайте мнението ми за расистко. ;-)
Ти си страшно зле...

02-23-2007, 18:46
s dupeto nz ama posle 6a sa 4udi6 6to madete ti visqt ot ustata
Детинщини, на това ли ви учи хитлер? Училището ми е Нов български, знам че няма за кво да се надявам напразно, наслушал съм се на чат маняци ама се пак ми е интересно кога ше дойдеш да ме ступаш? Елате ако искате целия скинарски орден, щото знам че попринцип сте комплексарчета и ви стават пишките само като сте целия клас начело с класната. Натегнете тиранти, дигнете си избелелите дънки до циците за да се виждат хубаво на тате кубинките от казармата и право напред. :smt006 :smt005

=>си тъп мазен МАНГАЛ.ти каа 4есно не си интересен =;
Кво не съм интересен, нали питаше в кое училище съм - казах ти. Аре са понеже си мноо отворен целия форум ше те види ква п*тка си щото няма да дойдеш ,щот нали ако излезеш от вас и ше се насереш от страх, ама в интернет си най добрия. И тва се отнася за сички останали хитлерчета тука.
Ебати царвула!Нали ти казах да не намесваш Хитлер ве,с какво ти е виновен той?Интернет побоиници ще има винаги,така че се успокой и си затваряй чофката :!:


Amayo,p*tka na maika ti sina!tfa 4e ti ot strah ne si podava6 nosa na vanka ne zna4i 43 i drugite sa tei e.podkrepqm mnenieto na Fieldmarshal Metoman.hitler nqa ni6to ob6to!!!
Значи за трети път казвам едно и също изречение - казах ти къде съм, искам да видя ти къде си. Ако не дойдеш ти си знаеш къв си - хитлерчо. Там е работата че сички пъдръжници на хитлер са еднакви до един - страхливци, безумни като овце, не смеещи да направят една крачка без някой да ги води за носа, чувстват се силни единствено като са в група и някой друг казва какво да се прави, точно като вас двамата! Няма как да не намесвам Хитлер, тва го бива, да събира шушумигите и те да му вярват, и до ден днешен сте си шушумиги- ОВЧИ. То си проличава и в живота кой какъв е - някой стават лидери, а пък някои други просто няма как да не му турят шапка на най ниското ниво на йерархията - защото овцете са си родени без оная част от мозъка, където без нея ако някой не ти каже кво да праиш, седиш и мигаш.


ale filosof4o.koi ti kaza 4e poddurjam hitler e.ti dobre li si e mom4e.pisna mi ve4e e.predi dve sedmici grupa 4erni turci prebiha fr.predi dve ve4eri lo6o udariha drug fr.ti mi kaji nqa li sa qdosa6 e.imam priqteli cigani i mn se ovajavame s tqh.ama ima razlika mejdo ROM i TU4RIN.da e*a mama ti.hem neznai hem govori!!! =; 6tot az ne6ta da ta slu6am