PDA

View Full Version : da se nadqvam li....ili nqma smis1l



edna ot vas
01-22-2007, 17:21
:!: Случвало ли ви се е да бъдете сами?

Да страдате по любим човек?

Едва ли има човек,който не е изпитал това, което аз!

Моята първа любов!

Без да навлизам в подробности...имахме невероятно чиста,нежна и красива любов.

Почти година всичко беше идеално докато не се появи тя-момичето,което ни раздели!

Мина време,докато свикна с мисълта,че той, моят ангел не е до мен. Но времето си летеше дойде лятото.

Той се раздели с момичето си, а аз си намерих друго момче, което така и не можа да го замести.

Моята първа любов се промени много.Вече не беше човека, който познавах аз.

Той вече беше поредния женкар, който търси само плът, но не и любов.

Болеше ме,боли ме и сега.

Моето момче, моята любов се промени.

И все пак знам че още някъде там в сърцето му има все още място за мен. И сега година след раздялата ни още мисля за него и страдам.

Никой не може да го замести.

Моля ако някой е бил в моето положение да ми пише и да ми каже има ли смисъл да се надявам че ще сме отново заедно.

Благодаря ви предварително!

muhlqsal_4orap
01-22-2007, 17:45
Той вече беше поредния женкар, който търси само плът, но не и любов.
Оууу, и какво прави с тая плът? Яде ли я или си прави от нея кожени палта? Куул... Запознай ме с тва момче плс

Болеше ме,боли ме и сега.
омг какво ти е направила тая перверзна кофичка от кисело мляко...?! Мн ли кървиш...? Вдишай... Дръж, дръж...
*гледа те как умираш от недостиг на възух*

Beb4e__to
01-22-2007, 18:11
Ами за6то не поговори6 с него? Да разбере6 дали има о6те 4увства към теб,само той може да ти каже дали да се надява6 или не...

кръц-клъц
01-22-2007, 19:52
Без да навлизам в подробности...имахме невероятно чиста,нежна и красива любов.

Разбирам те напълно.И аз имах такава любов с току що изпраните копринени чорапи на сестра ми...Но тя ни раздели...Все още не мога да го преживея.

Need_A_Girl
01-22-2007, 21:25
Според мене ти със сигурност можеш да го направиш "старото момче"! Говори с него и действай, няма какво да губиш ;)