PDA

View Full Version : Daite suvet!



KoRn
01-22-2007, 18:08
Prebih edin v daskalo s gae4en klu4!?! sq ne smee da me pogledne no mi e kofti kfo da napravq?

Me4oOoOo
01-22-2007, 18:11
Да го пребие6 пак или да му се извини6.

Just_One_Girl
01-22-2007, 19:19
Тц тц тц... Един велик ум дава съвети на друг себеподобен...
Ми авторчето, браво бе, ашкулсун! Какво да направиш като ти е кофти ли? Хващаш един гаечен ключ, може и звезда, No. поне 50, и повече ако намериш, още по-добре... Мне с тръбен ще е по-яко... Както и да е, майсторе. Хващаш каквото намериш и започваш да си блъскаш главата с всичка сила с въпросния инструмент. Ако не ти стига смелостта, го дай на това момчеда ти помогне. 'Що главата ли? Ми от нея си патиш!!!

Може и да отидеш да му се извиниш, да обясниш, че е било в момент на ярост, обаче аз ако съм на момчето, ще хвана нещо по-тежко и ще ти счупя гръбнака. После ще ти обясня, че не съм била на кеф. Кофти си направил и каквото и да е станало, няма разумна причина за действията ти. Помисли си преди да започнеш следващия път.

koalka
01-22-2007, 19:29
Еми, гадно ти е, защото се чувстваш гузен от това, което си направил.И все пак защо го наби с гаечен ключ?

zoben_pitbul
01-22-2007, 19:37
Ми отиваш и му се извиняваш примерно :o Макар,че и аз бих направил както написаха по-горе-ше хвана някво желязо и ще те натроша АМА БУКВАЛНО от бой :wink: Така че се моли бития да не е злопаметен :?
Освен това ти мъж ли си или путка,с желязо и майка ми дето е 30 кила ше те пречука :x

teenkopele
01-22-2007, 20:18
Prebih edin v daskalo s gae4en klu4!?! sq ne smee da me pogledne no mi e kofti kfo da napravq?

Да не се е отварял...
Няма от какво да ти е кофти. :wink: