PDA

View Full Version : Ne Moga Da Go zaBravqqq!!! :(( Pomognete mi plsSs



{Sweety_f}
01-22-2007, 18:14
Molq vi sa pomognete mi hora...predi 2-3 meseca minaloto mi gadje me zarazq i ne moga da spra da go obicham ;( Vseki den placha i ne moga da spra nastroenieto mi e super skapano ne moga da mislq za nishtu drugo osven za nego :(( KAjete mi kak da go zabravq plsSs ili kak da go spe4elq pak makar 4e tova e nevyzmojno...plss pomognete mii :(

01-22-2007, 18:17
Как да ти кажем как да спечелиш пак, като ти самата каза, че е невъзможно...А и не можеш да направиш нищо друго, освен да се съвземеш малко, колкото и трудно да ти е...

sledko_f>93
01-22-2007, 18:18
Molq vi sa pomognete mi hora...predi 2-3 meseca minaloto mi gadje me zarazq i ne moga da spra da go obicham ;( Vseki den placha i ne moga da spra nastroenieto mi e super skapano ne moga da mislq za nishtu drugo osven za nego :(( KAjete mi kak da go zabravq plsSs ili kak da go spe4elq pak makar 4e tova e nevyzmojno...plss pomognete mii :(
тук е мястото за лаф4ето на anubite ! :P
рава си, невъзможно е пак даго спе4елиш! какво да направиш (мнмис иска да го кажа ама не му е мястото ) Амииииииииии... 4естно казано незнам, но като за на4алоще е добре да( :lol: ) спреш да пла4е6! споь, щеси намреиш друг ;)

PerfectStrang3r
01-22-2007, 18:35
Животът е скапан за съжаление. Не знам какво да те посъветвам.. не мог да ти бъда напълно съпричастен. Може би да се опиташ да се занимаваш с нещо, да си ангажираш ума с нещо интересно, да излизаш с приятели. Поне за няколко часа да не мислиш за него. И така с времете всичко ще ти мине. Сега ти е тежко, защото раздялата е била много скоро.

GalleNo_MoMi4eNce
01-22-2007, 18:37
hmm...neznam kakvo da ti kaja no ne si li zabelqzala che v jivota chesto se sluchvat takiva neshta i ne mojesh da se varnesh nazad!Ima mn temi kato tazi tvoqta zashto ne poogledash i moje i da namerish podhodqshtiqt otgovor!I nai dobre ti samata da reshish kakvo shte pravish!Opitai se da ne mislish za nego ili neshto takova znam li....

koalka
01-22-2007, 18:57
Ти сама казваш, че това е невъзможно.А дори и да се съберете, дали всичко ще е същото, както е било преди?Но не съм убедена дали ти искаш да го забравиш.Колко време мислиш така да продължаваш да плачеш?Не можеш толкова дълго време да си хабиш нервите за човек, който може би не се интересува от теб, а ти умираш за него.Просто се осъзнай и разбери, че ти сама трябва да си помогнеш и да се опиташ да го забравиш.Друг няма кой да ти помогне.

HardcorE_AFA
01-22-2007, 19:21
mi nai lesniq na4in e tova da vidi6 cdrugo mom4e da se zaigrae6 s nego i kato zapo4n6 mnogo da si haresva6 noviq 6te zabravi6 stariq i 6te vidi6 4e ima i drugi ribi v moreto

Merito_
01-23-2007, 22:41
Вземи се съвземи малко, не си заслужава толкоз да плачеш и да страдаш за човек който те е зарязал.Първо го проумей това и спри да се самоизмъчваш.Пусни си някаква хубава музика и си кажи, че има още много момчета,които ще срещнеш. Трябва психологическа нагласа, ако си избрала да се самоизмъчваш тва е друго.

muhlqsal_4orap
01-24-2007, 08:35
Сега ти е тежко, защото раздялата е била много скоро.
Не бе, как няма да му е тежко, като вече час държи главата на раменете си, вместо да си я прибере в джоба...?

Не можеш толкова дълго време да си хабиш нервите за човек, който може би не се интересува от теб, а ти умираш за него.
а така, няма ли да пукнеш най-накрая, да му се не види :evil: как мое си такава глупава^^

mi nai lesniq na4in e tova da vidi6 cdrugo mom4e da se zaigrae6 s nego
дааа, играйте си в пясъчника или на криеница, или пък на доброто старо "камък, ножица, хартия"

BunnYY_f
01-24-2007, 08:45
Намери си някакво занимание, което да товлече мислите ти в друга посока и ще го забравиш, в крайна сметка вече не ви свързва нищо друго :wink:

Undying
01-24-2007, 08:49
Докато ти сама не поискаш да го забравиш ще страдаш.Начин да си го върнеш едва ли има,а и не виждам смисъл.Живота продължава,трябва да се научиш да преодоляваш спомените и да ги оставяш зад гърба си.Ако господ е искал да живеем в миналото е щял да сложи очите ни на тила,ама той ги е сложил отпред,за да гледаме напред,а не назад.Стегни се и се огледай,на света има още толкова мн момчета!

Konfucii
01-24-2007, 10:46
ами говорета за това защо сте скъсали или нешо друго просто виж че не е идеален и че има по готини момчета аиде бе живота продалжава не го испускаи ;)
УсПеХ! 8)

TreeHill
01-24-2007, 13:52
ако искаш мога да го забравя вместо теб?

FiRe_LaDy
01-24-2007, 14:08
Emi stegni sa malko!Nedei misli tolkova za nego.Znam go kakvo e,ama nqma drug izbor!Prosto jivota si prodyljava,no bez nego ...

Psihi4no_bolen
01-24-2007, 17:05
mn gadno...i az bqh taka... Ma osven da si blasne6 glavatav mivkata ne znam kak moe da go zabravi6 ...

bengi
01-24-2007, 17:13
mi vij kakvo az sq sam v sa6toto polojenie,ama prodaljavam da jiveq..obi4ah go kakto nikogo drugigo ne sam obi4ala,no kakto se kazva "tova e jivota"....teglq mu edna maina i do tam! toi gubi...ima i drugi mom4eta na toq svqt..ne e edinstveniq. :wink: :::