PDA

View Full Version : Hmmm?!?dali...edvali



az^az^az-f
01-22-2007, 18:56
hah sega dukato stoqh mi doide ne6to na um i iskam da vi popitam dali moje da stane ama bez da mi se prismivate pls ako gre6a: :oops: Na4i nali poprincip kazvat,4e ot bozata gyrdite narastvat,no s tqh i drugite 4asti na tqloto i si misleh dali nqma da narasnat samo gyrdite ako piq boza i se ograni4avam s hraneneto (po4ti ako ne qm)Taka nqma da se natrupa mnogo hrana,a bozata 6te igrae rolq na hranata,koqto poprincip izkonsumirvam?Kak mislite? :O) da probvam li :-D :-D :-D

az^az^az-f
01-22-2007, 18:57
dano da ste me razbrali kakvo iskam da kaja,4e malko se poopletoh mai :lol:

az^az^az-f
01-22-2007, 19:00
ili pyk sled kato piq boza da pravq koremni presi i klqkaniq za da ne mogat da se natrupat maznini kydeto netrqbva :wink:

kaka_lara
01-22-2007, 19:01
Не те съветвам! Тва, гърдите растат, когато пиеш боза си е само мит O:)

Kisses_P
01-22-2007, 19:21
Не те съветвам! Тва, гърдите растат, когато пиеш боза си е само мит O:) дам. така е.тва с бозата си е излзишен експеримент и после ще си биеш главата в стената как да да си върнеш старата фигура.

sweet_bubka
01-22-2007, 19:42
zdraveite.Mai ne e samo mit 6toto skoro 4etah 4e nqkvi rumynci kupuvali ot Ruse celi tubi s boza zaradi jenite si :-D Bahti lekite.Apak mejdudrugoto oniq den pih malko boza s zakuskata mi i sled tfa zabelqza6 4e gyrdite mi bqha nqkaksi mn. po meki (ne 4e sa tvyrdi de hahahahha)nadqvam se da ste me razbrali.Za tfa 4e mila probvai ako iska6,no ne prekalqvai mnogo a pii prez 2-3 dena :-D 4e da ne zeme da umre6 ot glad :shock:

AliceSw
01-23-2007, 11:16
оффффффффф, оби4ам неинформирани хора да пишат с "компетентни" отговори :evil:
това, 4е гърдите нарастват от бозата не е мит, но става въпрос за кърма4ките, просто когато жената пие боза има пове4е кърма, нз що

kaka_lara
01-23-2007, 12:12
Надали тя е кърмачка O:)

koalka
01-23-2007, 14:41
Не гледа ли предаването на Милен Цветков?Беше отделено не малко време на този мит.Гърдите НЕ растат от боза.Преди се е давало на майките които имат малко кърма, за да се увеличи.И от това гърдите на бременните са нараствали.И е много вредно да не ядеш, а само на боза.Ако си мислиш, че ще издържиш на глад дълго, лъжеш се.

christina_aguilera
01-23-2007, 19:38
Такам..преди известно време и аз бях пуснала подобна тема за това дали гърдите растът от боза, но поради неизвестни причини я заключиха :evil:
Както и да е, не ми се вярва да растът само от някаква си напитка, а и много по-логично ми звучи обяснението, че се е давала само на кърмачките, за да имат повече кърма. Ако от бозата ставаше такова чудо, че да пораснат едва ли щяха да бъдат измислени силиконите, не мислите ли :roll:

AliceSw
01-23-2007, 20:21
^мда, мислим и не вярваме на глупости щот знаем обяснението :-D

kaka_lara
01-23-2007, 21:08
Мда, пък други са намерили време и са гледали Милен Цветков. Евала! O:)

01-24-2007, 07:57
ami az ne sam ubedena 4e nqma dr. na4in da si obili4i6 razmera na gyrdite osven 4erz silikon,za6toto 10000% ima nqkakva babi6ka divotiq no na6eto pokolenie ne q znam.

evil_lady_in_black
01-24-2007, 08:20
Off Това са пълни глупости :wink: На мен ако ми порастваха циците в зависимост с това колко боза пия щях да съм момичето с най-големи цици в света :lol:

pantofka90
01-24-2007, 08:30
Потвърждавам, че това е само мит. Наистина може да качиш килограми, доста е калорична тази напитка, но за жалост тлъстинки не се лепят в бюста, а на други места... Помисли си, ако беше вярно, нямаше да съществуват операции за слагане на силикон, а само щяхме всички да се наливаме с боза, и да ходим със сутиени размер 95 ДД :-D :-D :-D
Най-якото е да се харесваш с това, което имаш :) Освен това предимствата на малкия бюст са много повече.;)

HardcorE_AFA
01-24-2007, 09:21
Не те съветвам! Тва, гърдите растат, когато пиеш боза си е само мит O:) i legenda ;)

dran-dran_f
01-26-2007, 21:14
E kak she rastat gurdite ot boza be ?! Eto sega otivam do hladilnika da vezma bozata...pishe piteina voda, zahar , i drugoto e neshto svarzano s brashno ma nz kakvo e ! i tam konservanti i dr gadosti. Ot koe ot tiq neshta moje da ti porastant gurdite ?! :lol: Ot vodata shte da e :-D tva sa gluposti... e ako iskash pii boza ama posle za da se kefish na efekta shte trqbva da si slojish suteina na zadnika :lol:

03-28-2007, 20:26
spored men e vqrno sq si4kite sa ludnali po bozata.Hora ot rummaniq i ot dr. strani idvat v Bylgariq za da kupuvat boza.Daje 4etah 4e dori 3 holivutski zvedi sa preznali 4e ne sa si slagali silikon a 3 meseca non stop sa pili boza!

Imaginar4e
03-28-2007, 20:35
Гърдите растат, когато пиеш боза не щото тя им действа пряко, а защото от бозата много се дебелее, а когато надебеляваш бюста се увеличава!И само боза по цял ден да пиеш или ще ти се увеличат т.е. ще напълнееш или не.Ама да ти кажа след третия ден само боза да пиеш много ще ти умръзне!

Allthatshewant
03-28-2007, 20:37
бозата наистина засища и е възможно известно време да се кара само на боза но аз също знам че това е само за майките не за подрастващите които решават че искат от раз да имат по-големи гърди :smt017