PDA

View Full Version : ПИСВА ЛИ ВИ ОТ ГАДЖЕТО ??



juSt askiN`
01-22-2007, 19:04
Случвало ли ви се е някои път просто да ви омръзне да сте с някой, но да не знаете кво да напраите? Случвало ли ви се е да ви писне от непрестанните смс-и, в които се пише колко ви обича, колко му липсвате и т.н.. Иска ли ви се да спре това непрекъснато кликване поне за мъничко...... И какво правите, ако това се случи?

LO6IQ
01-22-2007, 19:09
-Случвало ли ви се е някои път просто да ви омръзне да сте с някой, но да не знаете кво да напраите?
Отговор:Не. :wink:
-Случвало ли ви се е да ви писне от непрестанните смс-и, в които се пише колко ви обича, колко му липсвате и т.н..
Отговор:Не. :wink:
-Иска ли ви се да спре това непрекъснато кликване поне за мъничко...... И какво правите, ако това се случи?
Отговор:Като не ми се е случвало незнам дали ще ми се иска да спре . Ако се случи тогава ще мисля . Може би ще си купя валчер ,че да не кликвам,а да разговарям. :-D

HardcorE_AFA
01-22-2007, 19:10
hehe mi...vsu6tnost az obujavam kogato gadjeto mi pra6ta SMS-i prosto primerno kato sum na u4ili6te super skuka tam...i kato polu4a SMS kato pogledna 44eee ot nego i liceto mi greiva.Da mi pisva.ami pisva po nqkoe vreme no vse pak tezi sms-i klipvaniq i pro4iq sa samo zaradi tezi silni 4ustva koito toi iska da vi pokaje...i primerno neznam dali vi see slu4valo,kogato obi4a6 nqklii tolkova mnogo 4e iska6 da go stiska6 i da mu vika6 v uhoto kolko go obi4a6...tva ve4e e priznak na bezumno vlubvane :) axaxa hibavo e horata da se obi4at taka :)

real-girl
01-22-2007, 19:10
E,slu4va6e mi se dosta 4esto s biv6eto mi gadje..kogato nqkoi zapo4ne da ti dosajda,zna4i ne v1rvi..i za tova go sk1sah de..e ne samo zaradi tova,...nqma zna4enie. Ne vinagi tova e izhod1t ot polojenieto,moje v edin moment da te drazni,a posle da kopnee6 za nego..v takiva momenti iz4akva6 prosto .

koalka
01-22-2007, 19:25
Ще ти омръзне, ако не го обичаш и ако вече ти е обръзнал.

alkobalko
01-22-2007, 19:47
Може да ти омръзне само, когато вече не обичаш този човек. Иначе тези жестове ще те карат да се радваш и да си още по-влюбен.

priti_kiti
01-22-2007, 19:50
Ооо случвало се е, но не и със сегашния ми приятел.
Просто.. преди ми беше се тая дали ще се видя с гаджето или не, понякога даже го отбягвам нарочно.. сега няма такова нещо..
Толкова много съм се привързала, че имам чувството, че няма да ми омръзне скоро..