PDA

View Full Version : Hak4e??



feshankaa
01-22-2007, 20:29
Ei hora iskam nqkoe hak4e za cs-a ama po prosti4ko ;) Ako nqkoi iima rename_18h mnogo 6te sym mu blagodarna :)

01-22-2007, 20:43
Майната ти и на теб,и на хака ти.

01-22-2007, 21:06
ku4ka gadna hodi si reji venite ma ovca! zaradi takiva kurvi kat teb ne moe da se igrae sarvarite 6toto sa palni sas sme6ni lameri i kompleksari!!!!! :evil: :evil: :evil:

hforce
01-22-2007, 21:15
гост, може ли да ти задам няколко въпроса?
1. добър ли си на цс или и ти си ламер, според мен си ламер, защото ако беше добър нямаше да ти пречат хаковете.
2.имаш ли регистрация в теенпроблем? ако имаш значи си жалък, защото се криеш, ако нямаш тва не те оправдава и си оставаш тъп комплексар, който си избива комплексите по форумите кадето никой не може да го види и да му се смее, което също е жалко
3. кво толкова ти е направила колежката (ника и не ми мяза на метълски, но аватара ме радва), че да я псуваш? Момичето просто иска някъф хак за да тормози гадните ламерчета като тебе

към авторката: вече хакове не могат да се ползват почти никаде а и не се сещам за простички хакове, а и не разбирам много от такива неща мисля че имаше накъф хак matrix или the matrix но не съм сигурен, само знам че той не бачкаше никаде, само с/у ботове, други хакове не знам, същност имаше и ogc май се казваше

MusicIsTheKey
01-22-2007, 21:21
hforce,аз играя Counter-Strike от години.Добра съм,не съм ламер.Играла съм в отбори,била съм на турнири.

Мога да кажа,че такива лайна,които използват хаковете само развалят хубавата игра.И без малоумни оправдания от типа на "Момичето просто иска някъф хак за да тормози гадните ламерчета като тебе " .Точно заради такова мислене е пълно с хакери.Не можеш да играеш - не го правиш.Защо аджеба трябва да разваляш кефа на другите?


Ако това беше нормален форум,темата щеше да бъде заключена веднага.Както е редно да се направи.

niGGa
01-22-2007, 21:24
гост, може ли да ти задам няколко въпроса?
1. добър ли си на цс или и ти си ламер, според мен си ламер, защото ако беше добър нямаше да ти пречат хаковете.
2.имаш ли регистрация в теенпроблем? ако имаш значи си жалък, защото се криеш, ако нямаш тва не те оправдава и си оставаш тъп комплексар, който си избива комплексите по форумите кадето никой не може да го види и да му се смее, което също е жалко
3. кво толкова ти е направила колежката (ника и не ми мяза на метълски, но аватара ме радва), че да я псуваш? Момичето просто иска някъф хак за да тормози гадните ламерчета като тебе

към авторката: вече хакове не могат да се ползват почти никаде а и не се сещам за простички хакове, а и не разбирам много от такива неща мисля че имаше накъф хак matrix или the matrix но не съм сигурен, само знам че той не бачкаше никаде, само с/у ботове, други хакове не знам, същност имаше и ogc май се казваше
ей, младеж, може ли аз да ти задам няколко въпроса?
1.Първия е като твоя. Обаче тука не те питам, а съм сигурен.
2.Защо разпространяваш софтуер, който да попречи на нормалната игра във сървърите? Защо даже защитаваш "селянкаа"-та ?
3.Кво толкова ти е направил колегата, че да му казваш, че е "жалък" и "тъп"? Момчето просто иска да се погаври с гадните индивиди като "селянкаа"-та и тебе(въпросната дума ми е адски гнусна и не я употребявам никога).

Mooo6nooo
01-22-2007, 21:28
Аз попринцип изобщо не играя ЦС. Веднъж ме пуснаха с хак 1 на 1 и другият нямаше хак и ме скъса. Всъщност аз изобщо незнам как се ползва туй чудо хака, всъщност аз не знам много, много как се играе ЦС де... :lol:

Туй ле е хак? :) - http://studiov.data.bg/CS%20HACKS/ogc.rar

Играй в m3x или matrix нещо такова беше там не те изключват като си с хак. :)

pathetic
01-22-2007, 21:41
хекче?

01-23-2007, 07:37
az sam onq 3tiq det napsuva taz kurva ...taaa hforce iskam da ti kaja 4e 1vo nqmam registraciq(ne znam 6to...da e sq se zamislih)2ro kak razbra 4e sam lamer ???? az osven 4e igraq CS igraq i HL i moga da kaja 4e sam admin na HL sarvari i sam na parvite mesta v renklistata v HL sarvarite i nqkoi CS sarvari(6toto HL po go umeq ...)....

kapi6 ???

Mimka_sweet
01-23-2007, 08:16
Ей гъзарка :-D

NiKOLAN
01-23-2007, 15:19
тая игра съм я играл само веднъж в живота си и съжалявам за което. както и лъркафт и старкрафт също всяка по веднъж... пълни БОЗИ-МОЗИ !

LO6IQ
01-23-2007, 15:29
тая игра съм я играл само веднъж в живота си и съжалявам за което. както и лъркафт и старкрафт също всяка по веднъж... пълни БОЗИ-МОЗИ !
Ей , млади момко.
Може другите игри да са бози но не убиждай най яката игра на света - WARCRAFT. :x
Всеки си има вкус за всичко . :-D

NiKOLAN
01-23-2007, 15:40
и ти ше пораснеш