PDA

View Full Version : Iskam si go obratno ;(



iskam si gooooooooo
01-22-2007, 19:50
ами значи аз съм на 16 и преди 2 години го напраих с любовта на живота ми.всичко беше толкова прекрасно,той е страхотен човек.не беше с мен само заради сеска,много се обичахме,но един ден аз идиотката реших,че не го заслужавам и го зарязах като му казах че не го обичам ;( знам че мн го нараних ма просто искам да бъде щастлив.проблема е че не спирам да мисля за него.той ми е съсед,а и сме от един клас ;( искам си го пак,но сега той е с друга;( моля ви се кажете ми кво да направя ;(

кръц-клъц
01-22-2007, 20:02
но един ден аз идиотката реших,че не го заслужавам и го зарязах ;( знам че мн го нараних ;(
Горкото момче сигурно много го е боляло докато си го рязала.Но разбирам садистичните ти наклонности.Все пак нищо не може да се сравни с това да почустваш топлата кръв на някой друг по ръцете си.Лошото е,че после трудно се перат дрехите(Препоръчвам ти Ариел.Няма да повярваш колко добри са праховете за пране произведени от русалки...дори и в ледено студена вода)

sweet_bubka
01-22-2007, 20:06
Emi mila spored men ne e trqbvalo da go lyje6,4e ne go obi4a6,ami prosto da mu kaje6 pri4inata zaradi koqto iska6 da se razdelitei toi 100% ako te obi4a6e nqma6e da te ostavi.No 6tom si mu kazala,4e ne go obi4a6 e logi4no da skysate.No vse pak vsi4ko e minalo za tfa po-dobre mu kaji 4e iska6 da pogovorite i mu obqsni kak to4no stoqt ne6tata.I ako toi vse o6te te obi4a i ne izpitva ni6to kym onova momi4e s koeto e v momenta bi trqbvalo da se vyrne pri teb,no ako 4uvstvata mu kym teb sa otminali i sega izpitva ne6to po-silno kym dr. momi4e e normalno da ne ti obyrne vnimanie.Mn. sorry no si e taka vse pak ti si go otrqzala,a ne toi teb!No ni6to ne se znae 6te ti stiskam palci dano da se opravite.Spoko mili4ka :wink:
A mejdudrugoto ot kolko vreme ste razdeleni?Za6toto ako e ot po-malyk period ima6 po-golemi 6ansove da se syberete spored men

Need_A_Girl
01-22-2007, 21:10
Абе, как може да решиш, че не го заслужаваш при положение, че на него му е било хубаво с тебе. :shock: Не очаквай много, особено щом си има приятелка! :?

01-22-2007, 23:11
XaXa PaTka :shock: koi ta kara da go zarqzvash :lol:

Snoopy_
01-22-2007, 23:42
Мацка, спри да гледаш серияли! Ако те иска обратно ще заибе другата и ще си дойде при теб. Обаче вместо отново да правиш драми и серияли иди му кажи ЦЯЛАТА истина, ако така не стане няма да стане и по друг начин!

dEnIsTy
01-23-2007, 05:38
XaXa PaTka :shock: koi ta kara da go zarqzvash :lol:
:lol:

Lorraine
01-23-2007, 06:46
ами значи аз съм на 16 и преди 2 години го напраих с любовта на живота ми.всичко беше толкова прекрасно,той е страхотен човек.не беше с мен само заради сеска,много се обичахме,но един ден аз идиотката реших,че не го заслужавам и го зарязах като му казах че не го обичам ;( знам че мн го нараних ма просто искам да бъде щастлив.проблема е че не спирам да мисля за него.той ми е съсед,а и сме от един клас ;( искам си го пак,но сега той е с друга;( моля ви се кажете ми кво да направя ;(ми и аз си искам моя ама няма..ще се наложи да приемеш,че вината е твоя и не можеш да си го върнеш..нз опитай се да му кажеш всичко,макар да знам че нищо няма да постигнеш(личен опит..в `почти` същата ситуация) :roll: рано или късно може да види че не си сгрешила и че съжаляваш и да се върне при теб..

lost_girl
01-23-2007, 07:52
Emi mila spored men ne e trqbvalo da go lyje6,4e ne go obi4a6,ami prosto da mu kaje6 pri4inata zaradi koqto iska6 da se razdelitei toi 100% ako te obi4a6e nqma6e da te ostavi.No 6tom si mu kazala,4e ne go obi4a6 e logi4no da skysate.No vse pak vsi4ko e minalo za tfa po-dobre mu kaji 4e iska6 da pogovorite i mu obqsni kak to4no stoqt ne6tata.I ako toi vse o6te te obi4a i ne izpitva ni6to kym onova momi4e s koeto e v momenta bi trqbvalo da se vyrne pri teb,no ako 4uvstvata mu kym teb sa otminali i sega izpitva ne6to po-silno kym dr. momi4e e normalno da ne ti obyrne vnimanie.Mn. sorry no si e taka vse pak ti si go otrqzala,a ne toi teb!No ni6to ne se znae 6te ti stiskam palci dano da se opravite.Spoko mili4ka :wink:
A mejdudrugoto ot kolko vreme ste razdeleni?Za6toto ako e ot po-malyk period ima6 po-golemi 6ansove da se syberete spored men

4epHo0KaTa_Lady
01-23-2007, 08:15
am ne e trqbvalo da go zaebava6 be macka ;) sq trqq samo da go zabravi6 i da si nameri6 nqkoi dr pi4 :P uspeh ;)

01-23-2007, 08:21
eto o6te edin 4ovek det misli kato men....i az kato teb bqh s mom4e s koeto mn se obi4ahme no go zarqzah poradi sa6tata pri4ina(misleh 4e ne go zaslyjavam)dori mu kazah da zabravi 4e sme bili nqkakvi...moleh go da mi prosti i kogato re6i da se sre6nem i da opravim ne6tata sadbata mi izigra lo6 nomer(ne mojah da otida na vaprosnata sre6ta)taka vsi4ko svar6i zavinagi i mn me boli no nqma kakvo da napravq...taka4e predi da napravi6 kakvoto i da bilo si pomisli dobre kakvo iska6 i kak da go postigne6 i togava ako si sig 4e go obi4a6 i iska6 se opitai da si go varne6 i ne otlagai mn za da ne stane prekaleno kasno,a ako ne yspee6 ne se obvinqvai-za6toto kakvoto i da stane jivota prodaljava:)uspeh i dano ima6 pove4e kasmet ot men za6toto posle naistina mn boli

01-23-2007, 09:26
оправихме се :D мерси за съветите все пак :)

koalka
01-23-2007, 13:57
Ама ти глупава ли си каква си?Как можеш да зарежеш човек, който те обича и ти го обичаш?И искам да ти кажа едно нещо-щом той е с теб явно има защо и го заслужаваш!Той сега има ли чувства към теб?Какво е отношението му към теб?

LO6IQ
01-23-2007, 14:02
Е аре стига бе ! :shock: :?
Как може така да го отрежеш за глупости бе ?
аууу #-o
Не е трябвало да го лъжеш , нито пък да го късаш .
Какво те притеснява? Какво ти има на теб ,че да не го заслужаваш.
Нали той е бил щастлив с теб ?
Сега отиди и му кажи цялата истина в очите. :roll:

01-23-2007, 15:17
казах му всичко и ся пак сме си заедно :mrgreen: всичко си е както преди даже по-яко :)

ThePainIsReaL
01-23-2007, 17:18
Мацка, спри да гледаш серияли! Ако те иска обратно ще заибе другата и ще си дойде при теб. Обаче вместо отново да правиш драми и серияли иди му кажи ЦЯЛАТА истина, ако така не стане няма да стане и по друг начин!

Кратко и ясно - това е отговорът .

01-24-2007, 17:18
kak 6e go zareje6 we 6tom ste se obi4ali k1v e bil problema we :lol: