PDA

View Full Version : ginekolog ?!



chudenka
01-22-2007, 20:02
bih iskala da popitam kak se preglejda devstveno momiche ? az shte hodq na kontrolen pregled poneje iskam da sym sigurna che vsichko e nared.. ta se chudq kak shte mi byrkat kato sym devstvena ?? :o :(

a~n~i~t~y
01-22-2007, 20:16
emi da ti kaja az do sega ne sam 4uvala da ima razdelenie na ginekolozite "za devstveni" i za "takiva koito ne sa"... ginekologa e edin i za tezi koito sa kato teb i za tezi koito ve4e ne sa devstveni...6te te pregleda kato vsqko dr momi4e..est ne e zadaljitelno da te preglejda otdolu men ne vseki pat kato sam hodila sa go pravili...zavisi ot dosta ne6ta a i moje bi nai ve4e ot samiq lekar

batkodoki
01-22-2007, 20:16
здр :)

изобщо не бива да имаш притеснения за това!

още в началото сподели с гинеколо(жката)га за състоянието си, но дори и да забравиш той/тя ще те попитат изрично за това :)

имай доверие на колегата и бъди сигурна, че няма да предприеме никаква манипулация пряко волята ти или която би ти нанесла вреда.

SwEeT_pAiN_F
01-23-2007, 10:34
Здравей,
задължително ще те попитат дали си девствена или не. А вече какво ще ти правят зависи много от какво се оплакваш. Но най-вече преглеждат като бръкнат с пръст дупето ти натисне с другата ръка ниско долу... поне това са ми правили на мен.
Спокойно няма да боли изобщо :)

01-23-2007, 11:03
Здравей,
задължително ще те попитат дали си девствена или не. А вече какво ще ти правят зависи много от какво се оплакваш. Но най-вече преглеждат като бръкнат с пръст дупето ти натисне с другата ръка ниско долу... поне това са ми правили на мен.
Спокойно няма да боли изобщо :) tva poslednoto s dupeto ne6to ne si go napisala ,mnogo razbiraemo.moje6 li da obqsni6 kakvo to4no ima6e predvid???? molq te 6toto i az se interesuvam i iskam da znam.plsss.

a~n~i~t~y
01-23-2007, 13:07
taka...1vo ne se barka s prast a s edin instrument i az nz to4no kakaf ni6to osobeno ne e i 2ro tfa za dupeto prosto sqdash ili po to4no lqgash na stola tam.. ne se pritesnqvai nqma ni6to stra6no

SwEeT_pAiN_F
01-23-2007, 16:29
значи качваш се на магарето /гинекологичния стол/, след това той си пъха единият пръст в дупето а другата ръка я слага ниско долу като леко натиска. Нищо особено не е ! Не се плашете!