PDA

View Full Version : Slojnoto ne6to lubov!!!



mucka
01-22-2007, 20:03
M znadravei te!!!Pi6a v tozi sait s nadejdata nqkoi da mi dade savet kakvo da pravq v slojnata situaciq koqto sam.Imah mn dalag i truden jivot v lubovta.Predi vreme re6ih da zapo4na ot na4alo i da ne dopuskam starite gre6ki.Zapoznah se s edno mom4e,za koeto misleh 4e e idealnoto za edno novo na4alo,no ne se okaza taka.Sega 6te se opitam da obqsnq kakva e na6ata vrazka i dano me razberete i mi pomognete.Zaedno sme ve4e blizo 5 miseca,kato se staraq s nego da sam mn dobra v vsqko edno otno6enie i da ne mu izneverqvam prosto da sam idealna,za6toto si vzeh urok ot gre6kite koito dopusnah.Vseki den se vijdame izlizame vsi4ko izglejd vsqka6 normalno toi ne mi izneverqva ama ne e taka.Problemat e tam 4e do sega nikoga ne mi e kazval 4e me obicha... darji se nqkak studeno s men i az nz kak da go opi6a a tova mn me naranqva..vs1qka ve4er kogata sme zaedno barza da se prebira sqka6 ne mu se stoi s men prosto e nqkak stiden...pitah go za6to e takav i toi mi kaza 4e mn darjal na men i t.n.t no ne mojel da mi kaje za6to e takav 6tqla sam da go pomislq za lud...!!Nz mojebi si mislite 4e tova ne e nikav problem no ne e taka tova negovo darjane mn me naranqva i nz kvo da pravq...Molqvi kajetemi nqkav na4in kak da promenq tova i kak na6ta vrazka da se opravi i da se zadarjim,za6toto mi e omraznalo ot kratkotraini i nezna4itelni vrazki.Prosto sam prejivqla tolkova mn v jivota si za koeto moga da napi6a cql roman i 4esno kazano se izmorih da stradam iskam vsi4ko ve4e da e nared.No kak da go postigna?!...M tova e nakratko moqta istoriika dano ste me razbrali,makar4e bihte me razbrali samo ako obi4ate nqkoi naistina silno!!![/i]

кръц-клъц
01-22-2007, 20:05
M znadravei te!!!Pi6a v tozi sait s nadejdata nqkoi da mi dade savet kakvo da pravq v slojnata situaciq koqto sam.Imah mn dalag i truden jivot v lubovta.Predi vreme re6ih da zapo4na ot na4alo i da ne dopuskam starite gre6ki.Zapoznah se s edno mom4e,za koeto misleh 4e e idealnoto za edno novo na4alo,no ne se okaza taka.Sega 6te se opitam da obqsnq kakva e na6ata vrazka i dano me razberete i mi pomognete.Zaedno sme ve4e blizo 5 miseca,kato se staraq s nego da sam mn dobra v vsqko edno otno6enie i da ne mu izneverqvam prosto da sam idealna,za6toto si vzeh urok ot gre6kite koito dopusnah.Vseki den se vijdame izlizame vsi4ko izglejd vsqka6 normalno toi ne mi izneverqva ama ne e taka.Problemat e tam 4e do sega nikoga ne mi e kazval 4e me obicha... darji se nqkak studeno s men i az nz kak da go opi6a a tova mn me naranqva..vs1qka ve4er kogata sme zaedno barza da se prebira sqka6 ne mu se stoi s men prosto e nqkak stiden...pitah go za6to e takav i toi mi kaza 4e mn darjal na men i t.n.t no ne mojel da mi kaje za6to e takav 6tqla sam da go pomislq za lud...!!Nz mojebi si mislite 4e tova ne e nikav problem no ne e taka tova negovo darjane mn me naranqva i nz kvo da pravq...Molqvi kajetemi nqkav na4in kak da promenq tova i kak na6ta vrazka da se opravi i da se zadarjim,za6toto mi e omraznalo ot kratkotraini i nezna4itelni vrazki.Prosto sam prejivqla tolkova mn v jivota si za koeto moga da napi6a cql roman i 4esno kazano se izmorih da stradam iskam vsi4ko ve4e da e nared.No kak da go postigna?!...M tova e nakratko moqta istoriika dano ste me razbrali,makar4e bihte me razbrali samo ako obi4ate nqkoi naistina silno!!![/i]
По-скучно не можа ли да го напишеш тва?
Бре че си тъпа!

sweet_bubka
01-22-2007, 20:49
ami neznam mila moje bi se strahuva da ne se vlubi v teb i sled tova da byde izostaven i zaradi tova da se dyrji tolkova 'studeno'

кръц-клъц
01-22-2007, 21:01
ami neznam mila moje bi se strahuva da ne se vlubi v teb i sled tova da byde izostaven i zaradi tova da se dyrji tolkova 'studeno'
Аз знам,мила!Държи се "студено" с теб щото си грозна и тъпе.Кой ща търпи такава ,ма?!

Merito_
01-22-2007, 21:10
Ми и при мен се е случвало подобно нещо,разбирам те напълно.Та според мен не се дръй толкова добре с него и недей да го глезиш,щото може да е отегчен от прекалено доброто ти държание.Почвай и ти да се държиш по същия начин по който той се държи с теб- студено,ама трябва да си твърда и ще видиш,че няма да продължи неговото студено държание много.Сигурна съм...

opaopa
01-22-2007, 21:21
i az taka se darjax s edna a istinata e prosto 4e se pritesnqvax :oops: smis 4e mislex 4e ako ostanem za po dulgo sami nali kakto vikash 4e burzal da se pribere, nema da ima za kvo da si govorime ili nz i az..
xa

Merito_
01-22-2007, 21:25
opaopa написа:
i az taka se darjax s edna a istinata e prosto 4e se pritesnqvax smis 4e mislex 4e ako ostanem za po dulgo sami nali kakto vikash 4e burzal da se pribere, nema da ima za kvo da si govorime ili nz i az..
xa

То твойто кога е било? КОгато си бил на 12-13 години предполагам, и аз бях така на тези години.Но момичето,което пише за проблема си предполагам е по-голямо,то личи де и няма такива проблеми нали така муцка

opaopa
01-22-2007, 21:26
e to4no togava beshe, ma dr pri4ina ne vijdam - pa i 5 meseca e s neq :shock:

Merito_
01-22-2007, 21:31
Ми аз пък мога да ти кажа много други приичини , но не и тази.Тва са детски работи. Може би е прекалено самоуверен,смисал че муцка се държи прекалено добре с него и той както и да се държи с нея,тя все ще си е същата.Или пак може би не иска да си показва много много чувствата,понеже става така че ти се качват на главата от многото любов...и т.н.

opaopa
01-22-2007, 21:33
alele awe shtom i e kazal 4e she go smetne za lud prosto sig tq mu e purvata i go e sram da si kaje :twisted:

xaxa
primerno

Merito_
01-22-2007, 21:39
opaopa На колко си години ако не е тайна???

01-22-2007, 22:11
taina e

btw dosega dadox pove4e saveti ot tebe taka 4e ne se oplakvai

Merito_
01-22-2007, 22:20
Охх айде гочетата, които си нямат понятие за какво става дума да не си правят труда да пишат или просто да си "ОТРЕЖАТ РЪЦЕТЕ", както някои хора казват.

01-22-2007, 22:29
Merito unikalno tupa si prosto :-D po dobre si mal4i

Merito_
01-22-2007, 22:36
Аз съм уникална, но тъпанарчета като теб навсякъде...Айде млквам да убием тъпотата с мълчание...

01-23-2007, 06:28
xaxaxa humor humor :shock:

xixi
01-23-2007, 10:16
Аз съм уникална, но тъпанарчета като теб навсякъде...Айде млквам да убием тъпотата с мълчание...
Пробвай с калашников по ефектно е.А и по ефективно

PerfectStrang3r
01-23-2007, 11:51
Еми бъди себе си.. не бъди чак толкова идеална и добра да не му досадиш на човека. А иначе го накарай да ти каже, за да знаеш да не се измъчваш.

Ekita
01-23-2007, 12:24
Може да не иска да те допусне истински до себе си...Момчета,с което съм,в началото беше същия.Много сълзи,гняв,молби и какво ли още не ми бяха нужни,за да го пречупя.Сега разбирам,че си струва,но тогава ме побъркваше.Хем е с мен,хем не е наистина.Може и при вас да е така...А може и да не е и просто да не му се занимава сеириозно,хора всякакви.Трябва по някакъв начин да го накараш да ти каже какво е това нещо,което крие.Друг изход не виждам от нещата...

v3s1
01-23-2007, 12:49
Zdravei milo momiche. Ot cqlata ti istoriika razbrah che naistina dosta durjish na tova momche, v koeto nqma nishto losho,ti si vlubena. A liubovta znam che pravi chudesa.. Znaesh li na mene ako edno momche mi kaje taka, che she go pomislq za LUD, az nema da go pomislq za LUD.. a prosto za GEI . Da znaesh che v dneshno vreme ima mnogo takiva momcheta,koito nemojesh da gi poznaesh po-nishto..prosto sa si obratni. I vapreki tova se nadqvam tvoq pich da ne e takav. Gledai obache da nqma nqkakvi po-seriozni drami,shtoto moje da stane losho. I predi vsichko nezavisimo na kolko si godini- uvajavai se . NE si propilqvai vremeto s nqkoi , na kogoto moje da ne mu puka tolkova za teb.. i t.n. Znai che sega e tvoeto vreme i momchetata sa navsqkade.. grabvai qkoto nastroenie i otivai.. na lov :lol: Uspeh ! :)

koalka
01-23-2007, 13:52
Моя съвет е да не му угаждаш за всичко, може би това му е омръзнало.Най- добре му дай време.Ако иска нека се прибира, ако иска да седи с теб.Това не означава да не ти пука, но така и така, ако не му се седи не можеш да го вържеш, я! :wink: Говори с него и му кажи какво те притеснява в държанието му.Това, че не ти е казвал, че те обича-не можеш да го обвиняваш за такова нещо, а и все пак е по-добре да ти каже истината, колкото и неприятна да е тя, пред това да те лъже в очите, че те обича.

rrrrrr
01-23-2007, 16:45
Mn negramotno si si napisala izpovedta.
ne gledai tolkova tujno na ne6tata,toi moje da se pritesnqva ot ne6to i zatova da se durji po "studeno"