PDA

View Full Version : Открих Америка..



НоуКоМеНт
01-22-2007, 20:06
Сега разбрах че за да имаме хубаво тяло е нужно постоянство.. Диетите не струват нищо... През целия си живот трябва да си налагаме някакви норми на ограничено приемане на сладки и тестени неща ако не искаме после да се чудим как да ги свалим... Пробвала съм много диети .. отслабвам бързо след няколко дена-седмици пак съм на същото дереже.. Сега започнах да се храня правилно.. Без сладки и без тестени изделия.. Разбира се когато ми се дояде много - ям.. Не стоя гладна .. Също ходя на фитнес 3 пъти в седмицата и се чувствам много добре. Като се замислим нямаме нужда от всички тези излишни храни които поглъщаме като семки шоколад чипс и прочие. Защо не ги заменим с плодове, които освен всичко са пълни с Витамини ??

™bLaCk`RoSe™
01-22-2007, 20:10
Ехх да имам и аз това постоянство.Като видя вафла или чипс....ужас.Лятото ги бях отказала тотално и сега ще опитам пак.Видях че има ефект и ще си наложа малко воля.Имам да свалям в ханша доста тъй че няма лигавене :D

niGGa
01-22-2007, 20:27
Христофор Колумб е лъжец..

Me4oOoOo
01-22-2007, 20:32
Абе Америка я е открил друг ама ае ти 6те си :-D

Kisses_P
01-23-2007, 13:03
Сега разбрах че за да имаме хубаво тяло е нужно постоянство.. Диетите не струват нищо... През целия си живот трябва да си налагаме някакви норми на ограничено приемане на сладки и тестени неща ако не искаме после да се чудим как да ги свалим... Пробвала съм много диети .. отслабвам бързо след няколко дена-седмици пак съм на същото дереже.. Сега започнах да се храня правилно.. Без сладки и без тестени изделия.. Разбира се когато ми се дояде много - ям.. Не стоя гладна .. Също ходя на фитнес 3 пъти в седмицата и се чувствам много добре. Като се замислим нямаме нужда от всички тези излишни храни които поглъщаме като семки шоколад чипс и прочие. Защо не ги заменим с плодове, които освен всичко са пълни с Витамини ??
Дам.. абсолютно така е. :!: Аз съм типичен пример за чоек който рядко яде шоколад, газирано и тн. Чипс от години не ям.Вафли и тн нещо не ми е по-вкуса.Сички ми се чудат как мога така но ето.. Затва пък без плодове не мога...

koalka
01-23-2007, 14:37
Тези неща, които си написала са верни.Просто няма смисъл да ядем неща, които са вредни за нашето здраве, въпреки че са вкусни.Говоря точно за чипса и вафлите.Най-добре като ти се прияде сладко да вземеш малко шоколад и да ти мине мерака.

christina_aguilera
01-23-2007, 19:53
Еми така си е ама на...много воля се изисква, поне от моя страна де. Но пък и шоколада е полезен, в умерени количества ест, той почишава афреналина, а и някъде бях чела, че шоколадът предпазва от кариес хаххах :-D

01-23-2007, 20:59
Еми така си е ама на...много воля се изисква, поне от моя страна де. Но пък и шоколада е полезен, в умерени количества ест, той почишава афреналина, а и някъде бях чела, че шоколадът предпазва от кариес хаххах :-D

ам да направо ти предпазва толкова зъбите... Яж по 1 шоколад на ден и после виж какви хубави бели и без никакъв кариез зъбки ще имаш след 1 месец. Направо оставя защита за цял живот...



по Темата: и аз отначало мислех че се иска много воля ама.. се иска само първите 2 дена :) после свикваш и се чувстваш по добре.. Има разлика :lol:

01-25-2007, 07:43
sry,ama kolumb q e otkril predi teb

lunnoto_momi4e
01-25-2007, 11:10
Ехх да имам и аз това постоянство.Като видя вафла или чипс....ужас.Лятото ги бях отказала тотално и сега ще опитам пак.Видях че има ефект и ще си наложа малко воля.Имам да свалям в ханша доста тъй че няма лигавене :D
И аз съм така,ама бая воля ще ми трябва,щото кат се знам ква стока съм-само като видя чипс,направо откачам...ама ще се стягам че треа да влизам във форма

Imaginar4e
01-25-2007, 13:00
Сега разбрах че за да имаме хубаво тяло е нужно постоянство.. Диетите не струват нищо... През целия си живот трябва да си налагаме някакви норми на ограничено приемане на сладки и тестени неща ако не искаме после да се чудим как да ги свалим... Пробвала съм много диети .. отслабвам бързо след няколко дена-седмици пак съм на същото дереже.. Сега започнах да се храня правилно.. Без сладки и без тестени изделия.. Разбира се когато ми се дояде много - ям.. Не стоя гладна .. Също ходя на фитнес 3 пъти в седмицата и се чувствам много добре. Като се замислим нямаме нужда от всички тези излишни храни които поглъщаме като семки шоколад чипс и прочие. Защо не ги заменим с плодове, които освен всичко са пълни с Витамини ??
И аз се опитвам и долу горе си спазвам да не ям мазни неща, чипсове, хляб и др храни бъкани с въглехидрати.И на фитнес ходя :) вече отслабнах малко в краката най-вече тей че явно действа

SlaVen4eEto`
01-25-2007, 13:49
хубаво е найстина да не ядеш такива неща ама аз без сладко не мога... :roll:

rusalkata_
01-25-2007, 15:13
мразя Чипс и не съм яла от нз колко години!газирано(коли,фанти и сички други) не пия...корема ми се подува...хляб мнооого рядко ям.
в момента съм на диета и ходя и аз така-3 пъти в седмицата на фитнес,нямам повече време.много съм натоварена-даскало,уроци по Англ...винаги съм се ограничавала,но не свалям килограми просто защото по принцип си ям толкова.сега обаче искам да сваля малко и да се стегна.ще видим какво ще стане :lol: :D

malko mace
01-25-2007, 15:23
Az sachto se ogranichavam,no pustata mi mayka...Osven tova si pravia aerobika vkachti i hodia 2 pati sedmichno na moderen balet!

Theoatguy
01-25-2007, 15:28
Сега разбрах че за да имаме хубаво тяло е нужно постоянство.. Диетите не струват нищо... През целия си живот трябва да си налагаме някакви норми на ограничено приемане на сладки и тестени неща ако не искаме после да се чудим как да ги свалим... Пробвала съм много диети .. отслабвам бързо след няколко дена-седмици пак съм на същото дереже.. Сега започнах да се храня правилно.. Без сладки и без тестени изделия.. Разбира се когато ми се дояде много - ям.. Не стоя гладна .. Също ходя на фитнес 3 пъти в седмицата и се чувствам много добре. Като се замислим нямаме нужда от всички тези излишни храни които поглъщаме като семки шоколад чипс и прочие. Защо не ги заменим с плодове, които освен всичко са пълни с Витамини ??

Още един човек, който е осъзнал ползата от здравословното хранене :).

Само да добавя, че семките и въобще ядките са супер полезни само ако са сурови обаче ;).