PDA

View Full Version : Държи се странно



01-22-2007, 21:03
Карам направо - познавам я отдавна(на живо), но не поддържахме връзка до преди няколко месеца, когато почнахме да си говорим по Skype. Нямах никакви чувства към нея, но след време почнахме мн да си споделяме, по цял ден си говорим, всичко беше перфектно, дори по Скайпа почнахме да си праиме комплименти, разни такиа рабти... И след около месец и нещо редовни разговори - днеска се видяхме, но не бяхме само двамата, тя беше с приятелка, а аз с приятел. Срещата мина без издънки, ама тя се държа с мен като с приятел, а мисля, че тя е усетила мойте намеци преди :P Нз и аз какво очаквах, но сега съм разочарован :| Тя не пише в Скайп, абе, нещо стана и с нея, ама не разбирам какво е! :cry: А проблема е, че аз "хлътнах" и дори правех планове как да я изненадам за Св.Валентин, ама ся като се фръцна ... Кажете какво да правя, че мн са обърках и аз

Merito_
01-22-2007, 21:13
Ами де да знам явно момичето е изстинало от теб така като те слушам,питай я що толкоз си е променила държанието и ако се прави на интересна и ти почвай да са правиш на такъв...

Lorraine
01-23-2007, 07:00
говорете за това :wink:

HardcorE_AFA
01-23-2007, 07:17
mi ob6to vzeto trqbva da govor6 s neq..no az li4no zapo4vam da se durja taka s nqkvi deto imam igra kogato sum hlutnala po drug :(

GalleNo_MoMi4eNce
01-23-2007, 07:38
ami pogovorete za tova..obqsni i che q haresvash che iskash da ste poveche ot priqteli i moje da stane neshto aide kasmet

4epHo0KaTa_Lady
01-23-2007, 08:28
Pogovorete si i se izqsnete.. ;) nqq kvo da se mu4i6 :P

01-23-2007, 08:32
moje da i e omraznalo da pi6e s teb,no ne e sig opitai se da pogovori6 s neq moje pak da ima problem nz pogovorete i 6te razbere6

Qnchety
01-23-2007, 10:08
Може би е разбрала, че имаш чувства към нея, но ако няма сега се опитва да ти намекне че не те харесва!!!

TreeHill
01-23-2007, 11:18
Може би е разбрала, че имаш чувства към нея, но ако няма сега се опитва да ти намекне че не те харесва!!!

не е изключено

PerfectStrang3r
01-23-2007, 11:46
Явно е усетила, че имаш чувства към нея и се е отдръпнала. Поговори си с нея, да не би нещо да я убидило, наранило и така. Успех.

HopeLesss
01-23-2007, 11:54
Според мен не е задължително още на първата среща да ти се хвърли на врата. Може би не иска да избързвате. Не си вади прибързани заключения, защото може и да сбъркаш. Най-добре си поговорете, както казаха и преди мен. Пък и престанете с тоя Скайп. В реалния живот нещата са много по-различни. В чата всеки може да бъде 'отворен;, но в действителност... :roll:

slan4evo_momi4e
01-23-2007, 11:59
Може би и тя е объркана.....и сега не знае какво да направи....може би не е наясно с това дали иска да сте само приятели или не...Защото бих казала, че най-трудния избор е да решиш дали да превърнеш приятелството с даден човек в нещо повече и дали това няма да е грешка. Защото ако не се получи вие не само ще изгубите връзката, но и приятелството....което е плашещо....Та може нещо такова да й се върти в главата....а може и да не те харесва наистина...не знам.... Но най-добре поговорете!!!

koalka
01-23-2007, 13:54
Не можеш да кажеш нищо без да си я попитал лично.Може да се срамува.Виж, едно е по скайпа да ти прави намеци, друго е на живо.Може да е малко по-срамежлива.Но все пак вие продължавайте да се виждате, ако може и сами ще е най-добре.

LO6IQ
01-23-2007, 14:14
Според мен не е задължително още на първата среща да ти се хвърли на врата. Може би не иска да избързвате. Не си вади прибързани заключения, защото може и да сбъркаш. Най-добре си поговорете, както казаха и преди мен. Пък и престанете с тоя Скайп. В реалния живот нещата са много по-различни. В чата всеки може да бъде 'отворен;, но в действителност... :roll:
:D

No_LiMiTe^f
01-23-2007, 14:19
Може би е разбрала, че имаш чувства към нея, но ако няма сега се опитва да ти намекне че не те харесва!!!

не е изключено

И аз съм за тва!
Наистина трябва да поговориш с нея и да се изясните!Но по дбре разбери дали и тя чувства същото преди да й кажеш за изтинските си чувства!Все пак по-добре добра приятелка,отколкото нищо!!!

EvilBrunette
01-23-2007, 17:53
Все едно гледам моята история. :oops: И аз така постоянно си пиша с едно момче от моето даскало в Скайп, но да ти кажа вече осъзнавам, че нещата на живо могат да са много по-различни... :( Случва се да си въобразяваме, че някой изпитва чувства към нас и да влагаме друг смисъл в думите им. Напълно възможно е да те мисли само за приятел. А може и да е по-срамежлива. Знам ли? Все пак не се отказвай, защото когато искаш нещо със сърцето си, то се сбъдва. Успех! :wink:
P.S. Покажи й по-открито какво чувстваш. Нищо чудно да се държи така, защото й е писнало да чака признанието ти. :-)

01-23-2007, 21:18
Мерси мн на всички! Говорих с нея! 8) Питах я да не би да съм я обидил с нещо, че да се държи по-странно, ама тя каза, че всичко е точно, просто и било кофти тия дни! :P

Според мене обаче, това значи, че за нея съм само приятел! :? Де да знам вече :cry:

In4iTu_
01-24-2007, 10:59
Ами честито тогава. :D