PDA

View Full Version : Ако ви се чете още една любовна история...



BrokenInnocence
01-22-2007, 22:42
Та... историята е доста дългичка, но ще се опитам да я съкратя колкото е възможно. Тая година започнах в ново училище,в нов град, на ново място където не познавах абсолютно никой. Още в началото забелязах едно момче и го харесах много, обаче след като разбрах, че си има приятелка реших, че е загубена кауза и живота си продължи. После обаче разбрах някои неща за него, например факта, че е с нея по задължение и, че това изобщо не му пречи да си излиза с други момичета. Той по принцип си пада малко лошо момче- пие, постоянно се сбива, дори сега е на нещо като пробен период в училище. Та... въпрки връзката си с това момиче той тръгна с една друга от новите ученички в училище, последваха големи скандали и т.н. можете да си представите. Имаше нещо като малка война м/у гаджето му и другото момиче и най- добрата й приятелка. Аз през това време си наблюдавах отстрани и не се забърквах в техните истории. Обаче се случи така, че неговия най- добър приятел и моята приятелка станаха гаджето и той заедно с приятеля си постоянно почнаха да идват у нас( ние с нея сме и съквартирантки), почнахме да излизаме заедно и т.н. Тогава един ден приятеля му идва и ме пита "Ти харесваш Л., нали?" и аз питам "Защо?" и той "Ми защото той тая сутрин ми каза, че и той те харесва, наистина започва да си пада по теб." Аз нищо не казах, това беше преди два дни и оттогава не сме излизали, понеже все някой от нас е зает. Та... оттогава постоянно си мисля какво да правя с цялата тая объркана ситуация... на пръв поглед може да е лесно "Нали се харесвате, какъв е проблема?" Обаче постоянно мисля струва ли си да се набърквам във всичките тези драми около него и дали накрая по закона на Мърфи няма да се окажа аз прецаканата в цялата история... Е, мнение?

Merito_
01-22-2007, 22:56
Ами и кво като се окажеш прецакана, човек от грешките си се поучава.Пък и не са кой знай колко фатални нещата,нито бъдещето ти зависи от тях нито нищо.Затова ако питаш мене рискувай.Опитай да видим как ще потръгнат нещата,пък ако не провърви, знаеш какво да правиш...

Lorraine
01-23-2007, 06:36
хм..ами по-добре да скъса с онова момиче(никъде не прочетох да го е направил) и тогава да сте започнете на чисто,без да има проблемчета :wink:

01-23-2007, 07:42
q, kuv e toq zakon na murfi :shock:

lost_girl
01-23-2007, 07:49
хм..ами по-добре да скъса с онова момиче(никъде не прочетох да го е направил) и тогава да сте започнете на чисто,без да има проблемчета :wink:

01-23-2007, 08:53
Ми бъдете заедно тайно примерно..? Кво ви пречи? Аз така права само че не поради причини да не се замесвам в драми ми други..обаче мн приятелки го практикуват и си е екстра

muhlqsal_4orap
01-23-2007, 09:16
пък ако не провърви, знаеш какво да правиш...
да, побутни го малко, може и да тръгне... и гледай да не те ритне със задните крака!

v3s1
01-23-2007, 13:13
Tvoqta istoriqta e podtvurjdenie na tezata che NQMA NEVAZMOJNI NESHTA :) Samo napred i umnata, ne si ostavqi nikoga " magareto v kalta" i da znaesh.. nie sme s teb! 8)

ThePainIsReaL
01-23-2007, 13:24
Ами .. не би ли трябвало момчето лично да ти каже , че те харесва и си пада по теб , за да не си ти прецаканата ?

koalka
01-23-2007, 13:47
Най - добре ще е да говориш пак с приятеля му и му кажи, че трябва да си убедена, че това е така, а не е недоразумение.Нека го посъветва сам да ти го каже, а не чрез посредник.Така ще си сигурна, че той си пада по теб.А относно приятелката му- не знам какво е това задължение, при положение, че са млади хора, не са женени, че да има някакви задължения към нея, не знам.Най - добре двамата поговорете и признай чувствата си, за да не е късно после.Кажи му, че искаш да сте заедно, но не можеш да играеш ролята на втора цигулка и тя да е официалната му приятелка.Не ми харесва идеята на някое от горните мнения да се виждате тайно.За какво е нужно това, ако той те харесва и иска да сте заедно?Просто аз не бих се съгласила момчето, с което искам да съм да си има приятелка, но и да поддържа някакви отношения с мен.