PDA

View Full Version : Проблеми с гаджето



Обичам
01-22-2007, 22:47
Здравейте приятели , отчаян съм и незнам какво да правя с гаджето ми постоянно се караме за нещо и напоследък се отдалечаваме един от дръг...един от главните ни проблеми е ,че не намираме тема на разговор ....изобщо не намираме за какво да си говорим и затова напоследък почти не се виждаме .. не излизаме..просто и двамата се мачиме като става така , но и двамата не искаме да късаме защото се обичаме.. и просто сме в заданена улица нито можем да продалжаваме така , нито искаме да скъсаме..просто нз защо неможем да намерим тема на разговор :( моля ви помогнете ми ако можете

Merito_
01-22-2007, 22:50
Е уж нямате никакви теми за разговор пък се карате.Ам време е да се поотпуснете малко,то така не може да продължава да се виждате и да се чудете кво да кажете и къде да гледате.Ти като момче направи крачка да се посближите,разбирам момичето да е срамежливо ама ти бъди малко по-отворен.Заабавлявай я,заведи я на кино,коментирайте филма ала бала.Направи нещо там

Обичам
01-22-2007, 22:55
ем проблема е ,че аз съм по притеснителния и по затворения ... а тя е отворената ...доста е сложно..просто досега не ми се е случвало такова нещо и нз кво да правя.. :(

TreeHill
01-23-2007, 00:07
woooowwww е тва е нещо ново - да незнаеш за какво да си говорип с гаджето :-D

dEnIsTy
01-23-2007, 05:45
просто нз защо неможем да намерим тема на разговор :(
по принцип с твойте приятели нямате ли за какво да говорите...мисля че,трябва да имате....тогава..приеми гаджето си като приятел само...не знам...не съм била в такава ситуация..но ми се струва кофти...:)

Обичам
01-23-2007, 19:16
ми като съм с приятели си говоря за коли. мотори. музика в колата... а такива неще нея не я интересуват и нещо нестаава.. :(

01-23-2007, 20:53
наебете се и проблема ви е решен :wink:

Обичам
01-23-2007, 21:11
хаха.. няма да откажа да я прасна ...но при сегашните ни отношения надали ше ме огрее.. :(

muhlqsal_4orap
01-24-2007, 08:21
хаха.. няма да откажа да я прасна ...но при сегашните ни отношения надали ше ме огрее.. :(
"прасна" на кое е кодове име:
1) удрям я с нещо силно отзад по врата или по главата
2) раждаме си прасенца
...?

koalka
01-24-2007, 11:43
Еми, опитайте се да оправите нещата.Вкарайте малко разнообразие във връзката.Не е нужно толкова да говорите, а са показвате, че се обичате.

gorilla
01-25-2007, 02:03
Здравейте приятели , отчаян съм и незнам какво да правя с гаджето ми постоянно се караме за нещо и напоследък се отдалечаваме един от дръг...един от главните ни проблеми е ,че не намираме тема на разговор ....изобщо не намираме за какво да си говорим и затова напоследък почти не се виждаме .. не излизаме..просто и двамата се мачиме като става така , но и двамата не искаме да късаме защото се обичаме.. и просто сме в заданена улица нито можем да продалжаваме така , нито искаме да скъсаме..просто нз защо неможем да намерим тема на разговор :( моля ви помогнете ми ако можете

намерете си общи приятели и излизайте с тях... хем ще сте заедно, хем няма да сте длъжни да си говорите, но като имате общи приятели, имате и теми за разговор ;)

BuBi008
01-25-2007, 02:32
хаха.. няма да откажа да я прасна ...но при сегашните ни отношения надали ше ме огрее.. :(

Olelele egati otnoshenieto kam momicheto koeto tolkova mnogo obichash iskash da q prasnesh a ? A do kolkoto do temata oki dobre govorish za razlichni neshta s priqtelite si ot kolkoto s neq normalno we tova no az imama chuvstvoto che tolkova se muchish da namerish neshto umno i prekrasno i inetresno d ai kajesh che savsem zabravqsh normalen razgovor. A ako tolkova pak nqma kakvo da si govorite hodete na kino zapishete se na neshto izlizaite s priqteli to ne moje postoqnno da ste zaedno i da ne pravite neshto razlichno i vseki boji den da namirate temi za razgovor. Az s moq priqtel vapreki che pravime vsichko vse ponqkoga mlukvame i prosto se gushkame ne moje ot tema na tema ... Ponqkoga na men pak mi umruzva sve da komentirame neshto ... zashtoto to kakvo drugo da si govorim osven kakvo sme pravili i da podhvanem nqkoq dulga tema za komentirane .. ama to idva edin moment ot vsichki tiq 6 chasa an den akdeto sme zaedno che ne moje vse da bubrim i sega sme reshili che shte hodim na nqkakvi kursove no vse oshte ne znaem kakvi. Taiche pochni da i govorish z aneshto koeto tq haresva a predi tova si razuchi leko tematata shtom se pritesnqvash tolkova.

Fucking_Bitch
01-25-2007, 06:50
Може да си дадете малка почивка например или пък да почнете да си споделяте другите проблеми и да търсите общо решенията. Може да седнете и да си изясните от къде точно произхожда проблемчето.А относно темите на разговор..Не съм убедена,че нямате за какво да си говорите просто сте в труден период.Абе споко всичко ще се оправи. ;) Аиде успехче![/i]

f1s714e70
01-25-2007, 14:34
ami razdelete se za 1-2 sedmici sled kato iztekat se saberete otnovo 6te ima razlika

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 14:35
ми като съм с приятели си говоря за коли. мотори. музика в колата... а такива неще нея не я интересуват и нещо нестаава.. :(
Govorete za 4ekii i mastorbaciq .. .moe da i haresa i da se naebete vsi4ki

Krem4eto
01-25-2007, 14:39
Здравейте приятели , отчаян съм и незнам какво да правя с гаджето ми постоянно се караме за нещо и напоследък се отдалечаваме един от дръг...един от главните ни проблеми е ,че не намираме тема на разговор ....изобщо не намираме за какво да си говорим и затова напоследък почти не се виждаме .. не излизаме..просто и двамата се мачиме като става така , но и двамата не искаме да късаме защото се обичаме.. и просто сме в заданена улица нито можем да продалжаваме така , нито искаме да скъсаме..просто нз защо неможем да намерим тема на разговор :( моля ви помогнете ми ако можете

Щом я обичаш почнете да се срещате по-често...сети се какво обича тя и започни с такава тема за разговор подарявай и подаръчета!!УСПЕХ!!

MoHuTo
01-25-2007, 15:16
ami razdelete se za 1-2 sedmici sled kato iztekat se saberete otnovo 6te ima razlika
Мдам може и да помогне..поне малко ще се разнообразите :wink:

teardrop
01-25-2007, 16:22
хаха.. няма да откажа да я прасна ...но при сегашните ни отношения надали ше ме огрее.. :(

Olelele egati otnoshenieto kam momicheto koeto tolkova mnogo obichash iskash da q prasnesh a ?

Хм..като обичаш някого е нормално да искаш да правиш секс с него...

Пич, разкажи й за детството си - какво дете си бил, някакви историйки, получава се хубав разговор, а и е забавно. Оттам и тя ще се сети нещо и готово.

JuSt_A_vErMiN
01-25-2007, 17:28
Може да си дадете малка почивка например или пък да почнете да си споделяте другите проблеми и да търсите общо решенията. Може да седнете и да си изясните от къде точно произхожда проблемчето.А относно темите на разговор..Не съм убедена,че нямате за какво да си говорите просто сте в труден период.Абе споко всичко ще се оправи. ;) Аиде успехче![/i]на абсолутно същото мнение съм...ей аз имах същия проблем,но се оправихме...така че спокойно ще се оправите ;-)