PDA

View Full Version : мириссссссссс



01-22-2007, 22:59
Усещам много странна миризма от оная работа на приятеля ми.Искам да кажа че проблема НЕ е хигиеничен...а миризмата хич не е приятна :( Усеща се когато е във вазбудено състояние.На какво може да се дължи?Моля ви кажете ми ако знаете нещо.А,искам да ви питам и др нали жените като се възбудят се овлажняват(потичат им соковете както казват )..това нормално ли е при мажете защото на моя е в изобилие и се чудя дали това е сварзано с миризмата.

hforce
01-23-2007, 00:02
нямам никва идея дали едното има нещо общо с другото, но и 2те неща мисля че са нормални, все пак нека и другите да си кажат мнението защото не съм 100% сигурен

™bLaCk`RoSe™
01-23-2007, 09:33
Аз доколкото знам ако има по-силно течение с миризма може да има някакво заболяване.За тази цел има лекари :D

HardcorE_AFA
01-24-2007, 08:48
mi kakto jenskiq taka i mujkiq organ imat specifi4na mirizma.No ako naistina e gadna mirizmata po dobre nqkuv lekur da poseti...za6toto nie ot foruma ne sme kompetentni

MTV_GIRL
01-25-2007, 10:37
ami to e normalno da si navlajnena pak dali e mnogo ili malko zavisi ot samata vazbuda pak i za mirizmata znam 4e ima nqkva specifi4na mirizma no na mene ne mi se slu4va ;) spoks ama ne e lo6o da ide6 na ginekolog prosto za konsultaciq ;) !!! Uspeh :)

DrSmurph
01-25-2007, 19:40
Mirizmata obiknovenno kogato ne e hi4 priatna i ne se dalji na losha hiogiena se dalji na Bakterii ....

taka 4e
==>> OPL - Napravlenie za izsledvane na STERILNA URINA I EJAKULAT ... i saotvetno sashtoto OPL da napravi interpretacia na rezultatite i saotvetnata antibiograma ..