PDA

View Full Version : vashite roditeli imat li vi doverie



01-23-2007, 06:50
moite ne i mnogo sajalqvam i lo6oto e 4e ne znam kak da si varna doverieto v tqx ne vi prepora4vam da si go zagubite i vie taka si uslojnqvate celiq jivot i bixte iskali dori da se samoobiete kakto men az ne moga da jiveq taka kajete mi kak moga da si varna doverieto v tqx za6toto ne izdarjam taka pove4e kajete mi molq vi HELP

HardcorE_AFA
01-23-2007, 07:09
mi imaha mi doverie predi edni laina deto stanaha...ot togava ve4e ne.mi mislq 4e da vuzvurne6 tqhnoto doverie 6te ti e mnogu trudno-za jalost :( kakto o6te s na6te nemoga i si mislqt 4e ve4er kato se vijdam s moito mom4e...te mislqt 4e otivamda drusam nqkade-koeto nee vqrno :( neznam..naistina e gadno kato si s misulta 4e nai bliskite ti hora ti nqmat vqra...kakto ostava za drugite-6it!

yuHku
01-23-2007, 07:29
mi az jiveq samo s maika mi
s neq predi spodelqhme absoliutno vsi4ko ama naposledak rqdko imame vreme da si pogovorim na 4 o4i
tq mi ima palno doverie no az q laja ponqkoga poradi prostat pri4ina 4e ne moga da i se doverq za6toto ne moga da usetq kakvo 4uvstva i kak bi reagirala... :(

Just_One_Girl
01-23-2007, 08:58
И аз живея само с майка ми (е и баба ми, но си говорим за родител). Загубих и доверието още в 5-6 клас. Много я лъжех, много глупости направих и в един момент всичко излезе наяве. Естествено беше много разочарована от мен, но оттогава вече и казвам всичко, винаги знае къде съм, с кого съм, какво правя. Като се прибера и разказвам доста неща от преживяното през деня, не и спрестявам и глупостите, които правя, ако са в рамките на нормалното. И така от около година насам, бавно, но уверено , си възвръщам загубеното доверие.
Опитай и ти така, споделяй повече с родителите си, с много разговори се постигат чудеса :)

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
01-23-2007, 09:07
Ми за някои неща ми вярва, за други - не. :roll:
Можеш да си върнеш доверието единствено, ако и покажеш, че съжаляваш за лъжите и глупоститие, които си правила преди и да и покажеш, че държиш да ти вярва. Друг начин няма.

Thug_Life
01-23-2007, 09:22
Не Нямат ми :-D

ninsy
01-23-2007, 09:29
imat mi pylno doverie,nikoga ne sa go gubili i vinagi sa mi vqrvali za vsichko i sa me podkrepqli

yuHku
01-23-2007, 18:55
И аз живея само с майка ми (е и баба ми, но си говорим за родител). Загубих и доверието още в 5-6 клас. Много я лъжех, много глупости направих и в един момент всичко излезе наяве. Естествено беше много разочарована от мен, но оттогава вече и казвам всичко, винаги знае къде съм, с кого съм, какво правя. Като се прибера и разказвам доста неща от преживяното през деня, не и спрестявам и глупостите, които правя, ако са в рамките на нормалното. И така от около година насам, бавно, но уверено , си възвръщам загубеното доверие.
Опитай и ти така, споделяй повече с родителите си, с много разговори се постигат чудеса :)

ako stava duma za men za tova 4e mi e trudno da spodelqm , ne moga da i spodelq kakvo me ma4i ina4e i razkazvam vsi4ko drugo absoliutno ni6to ne i spestqvam tq zaslujava da znae , no kogato stane vapros za du6evnotot mi use6tane nqkak si ne moga da se otpusna predi ne mi puka6e seki den si govoreh s neq za vsi4ko no si4ko se promeni ot min godina nasam :?

IlLuSi0nS`
01-23-2007, 19:05
моите родители ме възприемат като най-доброто, примерно, умно и т.н. дете.. изобщо ангелче.. тфа е защото не са губили доверие в мене, защото си нямат представа кфо правя.. но то така и трябва да е.. хем те са щастливи че имат идеално дете, хем аз си прая кфот искат.. ако се усъвършенстваш в тфа да заблуждаваш ваще нема имаш никфи проблеми :wink:

BunnYY_f
01-23-2007, 19:07
За сега ми имат, губила съм го, но смятам че сега ми имат пълно доверие! Дано никога не го губя отново :?

IdiOtKa
01-23-2007, 20:03
доверието съм го губила у маика ми по възможно най грония и просташки начин ... и беше мно гадно ...едва я погледнах на другата сутрин в очите ... и всичко само щото се напих ...пффф беше мно кофти но както и да е..
за ся май не съм давала някакви по специални поводи за да ми нямат доверие ,защото те си мислят че съм супер добричка и примерна ,дано да продължават да си го мислят :-D

cute_but_psycho
01-23-2007, 21:52
гьотере :-D

teenkopele
01-24-2007, 04:56
Не Нямат ми :-D

На мен също. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-24-2007, 10:25
bashta mi mi ima doverie.. ne znaino shto ama nego i ne go i luja.. maika mi mi nqma po4ti nikakvo :lol: ....

sexa_na_kompleksa
01-24-2007, 10:49
Не много :wink:

psycho_girl
01-24-2007, 13:58
ami gubila sum im doverieto nqkolko putii, oba4ee ve4e sum "golqma" i ba6ta mi kazva postoqnno "ti si golqm 4ovek moje6 sama da misli6"
nqmat mi mn doverie vsu6tnost
moje6 da si vurne6 doverieto kato si stoi6 postoqnno vku6ti, u4i6 i im pomaga6, nz pone pri men taka stava, pravq kvoto mi kajat 8)

IKisseDAGirL
01-24-2007, 14:08
майка ми уж ми има, баща ми - не чак толкова :roll:

Qnchety
01-24-2007, 15:17
Ми преди ми имаха, но вече баща ми незнайно защо ми няма :cry: ! Нито го лъжа, нито нищо а той пак ми няма доверие!!!

koalka
01-24-2007, 17:39
Като им показваш постепенно как не заслужаваш недоверие и нещата надявам се ще станат. :wink:

Fucking_Bitch
01-24-2007, 21:11
Еми баща ми,ми има доверие (циирам) "..но няма на другите" ахха иначе да не са строги имам си свобода.И имам и бонус не живея с майка ми,което е страхотно олеснение,защото тя е супер консервативна! :? :? 8) [/i]

Vampirkata
01-24-2007, 21:29
Zasega uj mi imat doverie i se nadqvamda ne go gubq

namely_me
01-24-2007, 22:23
Не можеш.
Sorry че трябва да го кажа ама...щом веднъж вече са го изгубили, няма да стане същото както преди.
Мен майка ми от няколко години ми няма доверие, ама тва не ми пречи на отношенията с нея. Да е, може да звучи нереално, но е така.

Merito_
01-25-2007, 01:15
Аз не живея с родителите си,понеже са в чужбина, а съм с баба и дядо.Но дядо ми няма никакво доверие, направо ми писна да ме набеждава за глупости.Например,вчера и миналия ден бях болна има грипна епидемия и много повръщах и този идва при мен да говори, защото съм си проваляла бъдещето и съм била бременна,това е било причината да повръщам.Нямаше как да не се изнервя на такова нещо и почна скандал вкъщи и тогава дядо ме изкара, че съм се надрусала и не съм знаела какво правя.Мале мале аз не издържам в този дом.Просто каквото и да направя не мога да им угодя и си мислят разни глупости за мен.Незнам от къде излизат тези неща.Много кофти да ти нямат доверие.На много хора им минава през главата самоубийство, но в никакъв случай не е това решението.Всеки проблем отминава...

evil_lady_in_black
01-25-2007, 06:27
Да , каквото и да кажа нашите ми вярват само трябва да не ги лъжа определено време за да ми вярват и така :wink:

GLeZoRanA
01-25-2007, 06:31
От както се помня наще ми имат доверие . Никога не съм имала проблеми с тях по отношение на това какво правя ,с кой излизам и т.н. готино е да ти се има такова доверие .. А по твоя въпрос дори някога да загубя това доверие никога не бих стигнала до самоубийство това е супер детинско изпълнение .. просто ще се постарая , ще поговоя с тях и т.н.

Sisley^BaBy
01-25-2007, 07:05
ми май никога не са ми имали доверие въпреки ,4е не съм правила нищо , което да не им се хареса :roll:

The-Cult
01-25-2007, 09:27
Преди 4 5 години ги лъгах като тапанар и сега си го осъзнавам ама вече си върнаха доверието към мен и това ме радва :wink: хубаво е вашите да ти имат доверие.. :-D

My_Infernal_Majesty
01-25-2007, 09:33
Да имат ми и то голямо доверие- мисля че майка ми найстина ме познава най-добре от всички на този свят.

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 12:37
da ! mislq 4e da....

punisher
01-25-2007, 12:48
не особено...
на какво ли се дължи това.. :-k :-D

ND4SPD_f
01-25-2007, 17:44
moite mi nqmat nikakvo doverie.Mnogo obi4at da mi se mesqt i da vzemat re6eniq vmesto men.

smeshiii
01-26-2007, 00:55
винаги са имали и никога не са губили :roll:
дори незнам защо тка.. смисал имало е ацките случаи
в които съм очаквала да го загубя,но уви си остава :-D
за което съм ацки благодарнА.тадам. =Р

емммм общувай повече с тях
споделяй им неща от секидневието
за да разберат,че неща които са ти направили впечетление
си споделил с тях
ахеахеахеа :lol: :lol:

divo_kotence
01-26-2007, 05:54
моята майка никога не ми е имала доверие...винаги си мисли че я лъжа и т.н.поне баща ми ми вярва и винаги ме подкрепя..но и да искам аз не мога да споделям с него.1 че винаги има страшно много работа или е много уморен и 2 че едва ли ще ме разбере... :?

Violenza
01-27-2007, 20:00
Попринцип ми имат доверие, но е имало и случаи, в които не са много убедени в това което правя...

iiirish
01-27-2007, 21:57
Попринцип ми имат доверие, но е имало и случаи, в които не са много убедени в това което правя...

и при мен е така. уж ми имат доверие, но и винаги едно на ум ;)

eleto_ludo_dete
01-29-2007, 13:34
Моите родители съм им показвала много пъти,че мога да се справям сама с моите задачи и не ми трябва тяхната помощ.Те май ми имат доверие даже понякога се притеснявам от тая тяхна сляпа вяра в мене!Не знам до колко е така наистина !
Последния път когато наште разбиха всичките ми приятели беше преди да тръгна на един купон извин града.Те не ми казаха :Не се дрогирай ,не пии,не се занимавай с тези ,които не познаваш и т.н...единственото ,което ми каза майка ми беше :Стой по далече от реката.Явно за нея е по вероятно да се удавя отколкото да се напия и да се хвана с някой готин от 12 клас,а защо не и с двама?:D:D:D
Има мн заблудени родители ,но аз имам тяхното доверие и се отнасям с отговорност към това!

Fanatichka
01-29-2007, 22:03
Имаха ми ОГРОМНО доверие, но след няколко леги гафа са по-резервирани.Въпреки всичко не мога да се оплача :-D

Scarabey
01-29-2007, 22:13
За сега ми имат много голямо доверие за всичко,което правя дано и за напред да е така...

angel with broken wings
01-30-2007, 06:35
ми честно казано до преди 1 месец майка ми ми имаше пълното доверие, но аз се възползвах от това, правих си каквото си исках и в един момент всичко излезе наяве и сега тя ми няма никакво доверие,а баща ми толкова и го интересува какво става с мен... Беше толкова хубаво, когато маминка ми имаше доверие... сега се опитвам да си го върна, но все пак няма да е същото :?

Reflexa
01-30-2007, 06:42
МММ доверие???Наще като отивах на екскурзия ми дадоха презерватив, та говорехме за доверие нали???

`{PuNiShEd`●`By
01-30-2007, 15:05
Ами да,но до миналата година сега ми е по-трудно да споделям и вече не го правя...преди беше по-яко.Сега наще казавт че не на мен нямат доверие, а на хората около мен...Може и така да е..не знам :(

LO6IQ
01-30-2007, 16:01
a[N]D[i]T[k]a]bashta mi mi ima doverie.. ne znaino shto ama nego i ne go i luja.. maika mi mi nqma po4ti nikakvo :lol: ....
При мене е точно обратното.
Аз имам най тъпи родители . :x
Да ви питам .. вас до колко часа ви пускаха като бяхте на 14 ? :twisted:
Е не .. мойте са пълни злета .