PDA

View Full Version : Съвестно..



01-23-2007, 08:28
Има ли някой от тук, който/която да е изневерил на гаджето си и да си е премълчал и така да и карат и връзката да си продалжава. Ако да не ви ли е съвестно или си ви е нормално :) моля да отговарят само такива, които са го направили, защото другите не могат да ми дадат много компетентно мнение, тъй като не са го направили и не са го изпитали лично (нищо против тях)

01-23-2007, 08:36
ne sam izneverqvala i sam PROTIV izneverite! :D

01-23-2007, 08:43
ne sam izneverqvala i sam PROTIV izneverite! :D

Душко аз знам, че има много такива като тебе, но не искам тяхното мнение...изобщо не ми помагаш с твоето мнение! То не е по темата!

dEnIsTy
01-23-2007, 09:14
ем аз много пъти съм си премълчавала изневерите и не ми е било съвестно ,може би защото не обичах тези момчета..но сега с мойто миличко е съвсем различно не можах да издържа да не му кажа,беше ми супер кофти и винаги като ме цункаше се разплаквах,защото знам че ме обича.....хм..и ся на кратко..ако обичаш човека до себе си трябва да му кажеш ако си му изневерила,защото определено ще ти е кофти:)

01-23-2007, 14:14
izneverqvala sam samo vednaj ne biv6eto si gadje no taka i ne mu kazah.ne mi be6e osobeno savestno za6toto qvno ne go obi4ah dostata4no. skasah s nego nqkolko dni sled iznevqrata.a ina4e na sega6noto si gadje za ni6to ne sveta ne bih izneverila za6toto adski mn go obi4am. taka 4e ako go obi4a6 nz kak 6te jivee6 s taq misal :(