PDA

View Full Version : Хайде да си направим среща



quen4
01-23-2007, 10:29
Хора реших да организираме 1на среща на хората с общи интереси ! Става въпрос за среща на педофилите. Аз знам ! Много сме - силни сме ! С добра организация може и да успеем да променим закона за този вид деяния ! Аз не виждам нищо лошо в това да покажем на света, че не сме толкова различни в крайна сметка. И ние обичаме путки, само дето маалко по-тясни. Аз лично до сега съм имал редица сексуални контакти с лица под 12 годипна възраст и смея да твърдя, че да си начешеш паката с дефсфена и свежа слива си има много предимства.
1-во нямат цикъл - пестиш от гуми
2-ро няма опасност от венерически болести
3-то малкте пиклички много лесно се поддват а ухажване - купуваш им 1но хепи мийл от макдоналдс и са с тебе.
Та затова предложих да си организираме среща та да можем да се запознаем педофилската общност в България и да обменим опит.

Cuddly
01-23-2007, 10:33
Ай, ходи се гръмни, бе, помияр!
Не ти ли писна?!

01-23-2007, 10:34
Ай, ходи се гръмни, бе, помияр!
Не ти ли писна?!


МНОГО СМЕ СИЛНИ СМЕ !

01-23-2007, 10:49
quench, педалче не ти ли омръзна с педофилските ти страсти да заливаш с комплексите си малките момиченца и момченца.
педофил нещастен!

01-23-2007, 11:33
ABE KAV SI TI BE???????? KFO-DA NE SE VJIVQVA6 V ROLQTA NA HUMPBERT HUMPBERT ILI TI DAJE NE ZNAE6 KOI E TOI 6TOTO SI TUP I NE SI 4EL KNIGI. :evil: EGATI SMOTANQKA.XODI SE PREGLEDAI.A I MN ME SAMNQVA 4E SI PRAVIL TOLKO MN SEX S POD 12 GODI6NI 6TOTO TE NA TAQ BAZRAST NE MOGAT I DA SE CELUVAT DAJE TAKA 4E NE SE IZMISLQI ISTORII 6TOTO TVA NE MOJE DA E VQRNO OSVEN AKO NE SI GI IZNASILVAL.STAR POMIQR.

01-23-2007, 11:45
още ли педофила КУЕНЧ е тук?
форумния ни идиот не се ли самоуби вече?

shalis
01-23-2007, 19:46
още ли педофила КУЕНЧ е тук?
форумния ни идиот не се ли самоуби вече?

Като си толкова курназ, защо не пишеш през регистрацията си а влизаш анонимно, дай поне да те видим кой си и какво толкова имаш против хората, които пишат тук. Не quench, а ти трябва да бъдеш изгонен!

bungle
01-23-2007, 20:06
Злеее,злееее....

Уууууу...

Освиркани стееее.

01-23-2007, 20:08
Злеее,злееее....

Уууууу...

Освиркани стееее.

о шантонерке
как си малка кyрво?
педераcтa quench още ли го боли дупето?

JoeBanana
01-23-2007, 20:11
аз имам друга идея
пак среща, ама масов бой :-D (без боксове, тръби хладно и секвво оружие) нека се осакатим как си требе
осигурявам марли, бинт и йод за всички :-D

bungle
01-23-2007, 20:22
аз имам друга идея
пак среща, ама масов бой :-D (без боксове, тръби хладно и секвво оружие) нека се осакатим как си требе
осигурявам марли, бинт и йод за всички :-D

Златен си ми.
От мен е водката...за промивки. :-D

01-23-2007, 20:23
Златен си ми.
От мен е водката...за промивки. :-D

шантонерке, кво стана би ли ти шута гаджето или още ти пори сливата от време на време?

Ворошилов
01-23-2007, 20:47
Другаря Куенч веднага да се яви в духалнята да духа на целия братски Социалистически съюз.После ще му се изпразниме в устата :lol:

01-23-2007, 20:55
Хора реших да организираме 1на среща на хората с общи интереси ! Става въпрос за среща на педофилите. Аз знам ! Много сме - силни сме ! С добра организация може и да успеем да променим закона за този вид деяния ! Аз не виждам нищо лошо в това да покажем на света, че не сме толкова различни в крайна сметка. И ние обичаме путки, само дето маалко по-тясни. Аз лично до сега съм имал редица сексуални контакти с лица под 12 годипна възраст и смея да твърдя, че да си начешеш паката с дефсфена и свежа слива си има много предимства.
1-во нямат цикъл - пестиш от гуми
2-ро няма опасност от венерически болести
3-то малкте пиклички много лесно се поддват а ухажване - купуваш им 1но хепи мийл от макдоналдс и са с тебе.
Та затова предложих да си организираме среща та да можем да се запознаем педофилската общност в България и да обменим опит.
Я споделете каде се събирате да ви дойдем на гости и да видим колко сте много и колко сте силни и после и полицията бой и после у софиския да видете що е Секс

(. ) ( .)
01-23-2007, 20:58
Ще има ли момичета с големи цици на тази среща?

hforce
01-23-2007, 22:06
аз имам друга идея
пак среща, ама масов бой :-D (без боксове, тръби хладно и секвво оружие) нека се осакатим как си требе
осигурявам марли, бинт и йод за всички :-D

ideqta me radva, moje da si spretnem edin boi seki za sebe si da stane nekvo mele, no trqbva da e po-topli4ko vremeto malko, nqkoq nedelq stava, no trqbva da izmislime i kade 1vo 4e trqbva da e na po centralno mqsto za da moje si4ki da go znaqt 2ro 4e trqbva da e na skri6no za da ne ni prekusnat kukite veselbata

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 09:34
=
Tozi,koito e pusnal temata...e pulen idiot.. Awwe ti znaesh li kakvo prejivqva edno momiche s koeto nqkoi durtak si e parvil kefa ,aaawee maloumnik??? Zashtoto az znam... Da ti kaja tiq ebavki deto gi puskash hich ne sa zabavni ,qsno li ti e? Kaka moje da se zabavlqvsh s takiva seriozni neshta...izvratenqk... :x :smt021

01-24-2007, 09:38
=
Tozi,koito e pusnal temata...e pulen idiot.. Awwe ti znaesh li kakvo prejivqva edno momiche s koeto nqkoi durtak si e parvil kefa ,aaawee maloumnik??? Zashtoto az znam... Da ti kaja tiq ebavki deto gi puskash hich ne sa zabavni ,qsno li ti e? Kaka moje da se zabavlqvsh s takiva seriozni neshta...izvratenqk... :x :smt021

Темата е пусната от мизерника quench разкрит и уличен в педофилия, той се изплаши и смени ника си на СЕМАНОВ !!!
Това е негово дело и той продължава да тероризира форума с провокацията и насоката към педофилия. Подбудител е заедно със шайка кретени които вярват в такива идеали.

bungle
01-24-2007, 09:43
?

JoeBanana
01-24-2007, 09:44
ся кво стана ?
кой се записва за мойта среща :-D
ще има честта да го/я пребия първи/а
:-D

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 09:45
=
Tozi,koito e pusnal temata...e pulen idiot.. Awwe ti znaesh li kakvo prejivqva edno momiche s koeto nqkoi durtak si e parvil kefa ,aaawee maloumnik??? Zashtoto az znam... Da ti kaja tiq ebavki deto gi puskash hich ne sa zabavni ,qsno li ti e? Kaka moje da se zabavlqvsh s takiva seriozni neshta...izvratenqk... :x :smt021

Темата е пусната от мизерника quench разкрит и уличен в педофилия, той се изплаши и смени ника си на СЕМАНОВ !!!
Това е негово дело и той продължава да тероризира форума с провокацията и насоката към педофилия. Подбудител е заедно със шайка кретени които вярват в такива идеали.
ama te naistina li sa pedofili...ili prosto pravqt ebavki?? :x :evil:

typo 4e po typo
01-24-2007, 11:19
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaaxaxaxaxaaxax axaxaxaxaxaxaaxaxaaxaax 6te ebete maikite si le6ove takiva da goduhate pedofili muzerni da vi se vra6ta tapkano po 100000000000000000000000000000000000000 pati

01-24-2007, 11:30
ЕЕЕЕ УМРЕТЕ БЕ ТЪПАЦИ :!: :!: :!: кат толко не го харесвате човека не влизайте във форума бе :!: Н е мога да разбера къф ви е проблема :evil: Викам да спрете да си пускате тъпите теми :x Никой изглежда не е съгласен с вас идиоти :!:

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 12:36
ЕЕЕЕ УМРЕТЕ БЕ ТЪПАЦИ :!: :!: :!: кат толко не го харесвате човека не влизайте във форума бе :!: Н е мога да разбера къф ви е проблема :evil: Викам да спрете да си пускате тъпите теми :x Никой изглежда не е съгласен с вас идиоти :!:
i koi po-to4no ne e suglasen? zaradi edin izvra6tenqk nqma vlizat destki hora vuv forum taka li???/

01-24-2007, 18:39
още ли педофила КУЕНЧ е тук?
форумния ни идиот не се ли самоуби вече?

Като си толкова курназ, защо не пишеш през регистрацията си а влизаш анонимно, дай поне да те видим кой си и какво толкова имаш против хората, които пишат тук. Не quench, а ти трябва да бъдеш изгонен!

E аз нямам регистрация така че си говоря направо - абе тебе нещо да не са те ебали на 11 годинки че ми се правиш на много либерална. Куенч има правото да бъде колкото извратен шибаняк иска но това не значи че обществата не може да му бие шута за което - в крайна сметка личните вярвания стигат до там докъдето почват междуличностните взаимоотношения - с други думи с правилния калибър и ако ми се отдаде възможност аз лично бих го направил на мокра каша. Толкоз.

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 18:43
още ли педофила КУЕНЧ е тук?
форумния ни идиот не се ли самоуби вече?

Като си толкова курназ, защо не пишеш през регистрацията си а влизаш анонимно, дай поне да те видим кой си и какво толкова имаш против хората, които пишат тук. Не quench, а ти трябва да бъдеш изгонен!

E аз нямам регистрация така че си говоря направо - абе тебе нещо да не са те ебали на 11 годинки че ми се правиш на много либерална. Куенч има правото да бъде колкото извратен шибаняк иска но това не значи че обществата не може да му бие шута за което - в крайна сметка личните вярвания стигат до там докъдето почват междуличностните взаимоотношения - с други думи с правилния калибър и ако ми се отдаде възможност аз лично бих го направил на мокра каша. Толкоз. a taka :twisted: bravo!

LO6IQ
01-24-2007, 19:10
Хаха.. срещни ме ти в Макдоналс , да видиш как ще се поддам на изкушението да те сритам отпред ,така че да ти изтръгна члена. :twisted:
Спокойно куенч .. има ,,капчица'' .. ще си го залепиш , колкото да се крепи. :twisted: :smt077

LO6IQ
01-24-2007, 19:14
Ще има ли момичета с големи цици на тази среща?
:shock: :shock: :shock: :shock:
Да ! на емотикона пише ШОК !
Тоя пич само за цици мисли . Пич купи си балон,надуй го и го стискай цял ден докато накрая се сетиш,че си бот. :-)

PY_MACKA
01-24-2007, 19:25
Хора реших да организираме 1на среща на хората с общи интереси ! Става въпрос за среща на педофилите. Аз знам ! Много сме - силни сме ! С добра организация може и да успеем да променим закона за този вид деяния ! Аз не виждам нищо лошо в това да покажем на света, че не сме толкова различни в крайна сметка. И ние обичаме путки, само дето маалко по-тясни. Аз лично до сега съм имал редица сексуални контакти с лица под 12 годипна възраст и смея да твърдя, че да си начешеш паката с дефсфена и свежа слива си има много предимства.
1-во нямат цикъл - пестиш от гуми
2-ро няма опасност от венерически болести
3-то малкте пиклички много лесно се поддват а ухажване - купуваш им 1но хепи мийл от макдоналдс и са с тебе.
Та затова предложих да си организираме среща та да можем да се запознаем педофилската общност в България и да обменим опит.

:smt044 :smt044 :smt044

abe kvo mu se vruzvate
bahti posta, are super e taz sre6ta.... vupreki 4e az ne sum imala nikvi kontakti s po malki ... osv vednuj 6tqh da se zabiq s edin s 6-7 meseca po maluk... abe ne stana
otklonih se ot temata, da i meleto e re6enie- tuka kvo ste prevurnali si4ko vuv 3ta svetovna?

Автоджамбазинът :)
01-24-2007, 19:54
Хахаха изключително зле си quen4 :-D :-D ](*,)

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 19:56
Хаха.. срещни ме ти в Макдоналс , да видиш как ще се поддам на изкушението да те сритам отпред ,така че да ти изтръгна члена. :twisted:
Спокойно куенч .. има ,,капчица'' .. ще си го залепиш , колкото да се крепи. :twisted: :smt077
hahahah dobre kazano,brutalno ,no me kefi! :twisted:

01-24-2007, 20:10
Това е поредното дело на малоумния форумен идиот КУЕНЧ

КУЕНЧ
01-24-2007, 20:12
Priznavam si az si ebah maikata ;( Ebah q v smrudliviq gyz :!:

01-24-2007, 20:13
Priznavam si az si ebah maikata ;( Ebah q v smrudliviq gyz :!:

шантонерката бънгъл заши ли си пyтката след онзи ден?

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 20:14
Priznavam si az si ebah maikata ;( Ebah q v smrudliviq gyz :!:
dokato mu obru6tame vnimanie tak 6tee ,moderatorite neka si bleqt, ne 4e im osporvam rabotata de ama ako mu zaklu4vat/iztrivat vsqka idiotska tema, nqma da ima "forumni idioti' ne mislit eli?