PDA

View Full Version : ХЕЛП МОЛЯ



VluBeNiQ
01-23-2007, 13:00
зна4и проблема е следния запознах се с 1 моми4е
и аз искам да се запознаем по добре имав и неиния скаип но като седна да си 4атя с нея нема кво да си кажеме затова ви питам вас как да постъпя 6тот много я харесвам БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :D

magistralka
01-23-2007, 13:16
Пуу да ти имам кахъра, за толкова много раоти можете да си приказвате пък да знаеш че момичетата са си по- приказливи и ако от твоя гледна точка изглежда че няма за какво да си приказвате значи ТЯ не иска да си приказвате :wink:

Kisses_P
01-23-2007, 13:17
еми опитай да завържеш някакъв разговор.НОрмално е след акто сте се запознали на скоро и не се познавате да нямате какво да си кажете.Питай я по-общи неща.Питай я з аинтересите и нещо.дали има брат или сестра.Все от някъде трябва да се почне нали? Говорете си там нещо и я покани на кафе да се поопознаете.така бих направила аз

koalka
01-23-2007, 13:48
Ми говорете си за нещата, които вълнуват един тийнейджър.Ако я харесваш защо не я поканиш за излезете?

LO6IQ
01-23-2007, 13:57
Има много други такива теми . :-D Потърси малко де . Не чакай само на готово. 8)
Можете да говорите за - музика , кино , театър , спорт , телевизия , любими филми/сериали , интереси , интернет игри , да коментирате клипчета от vbox7.com , да си пращата разни картинки . много работииииии. :wink:
П.П. Щом я харесваш .. като си лафите за нещо я попитай дали си има гадже (ако не знаеш дали има ? ) :-D и така продължи.

PerfectStrang3r
01-23-2007, 14:00
Има много други такива теми . :-D Потърси малко де . Не чакай само на готово. 8)
Можете да говорите за - музика , кино , театър , спорт , телевизия , любими филми/сериали , интереси , интернет игри , да коментирате клипчета от vbox7.com , да си пращата разни картинки . много работииииии. :wink:
П.П. Щом я харесваш .. като си лафите за нещо я попитай дали си има гадже (ако не знаеш дали има ? ) :-D и така продължи.

Съгласен съм :)

TreeHill
01-23-2007, 15:24
Ми говорете си за нещата, които вълнуват един тийнейджър.Ако я харесваш защо не я поканиш за излезете?

рече и отсече ...

rrrrrr
01-23-2007, 16:17
Пуу да ти имам кахъра, за толкова много раоти можете да си приказвате пък да знаеш че момичетата са си по- приказливи и ако от твоя гледна точка изглежда че няма за какво да си приказвате значи ТЯ не иска да си приказвате
по дяволите, има нещо вярно...

marche
01-24-2007, 10:58
Има толкова мн теми да си говорете