PDA

View Full Version : Daite mi savet ili mnenie pls



Rihanna--
01-23-2007, 15:22
Hodq s edno momche ot 3 godini. Vseki znae vsichko za drugiq i vsichko v otnosheniqta ni e ednoobrazno. Ot dosta vreme nasam imame drazgi pomejdu si tyi kato ediniq vinagi e vinoven za drugiq. I nai-loshoto e, che veche nqma kakvo da si kajem. Imali sme tolkova hubavi momenti zaedno, no veche useshtam kak vzaimno pochvame da se qdosvame i da pravim neshta napuk na drugiq. Ne mi se misli za razdqla, zashtoto se obichame, no qvno sme si omryznali, vie kak mislite???? :?

Merito_
01-23-2007, 15:31
Сигурно е нужна една кратка раздяла за да разберете, че се обичате...При нас така се получава понякога...

koalka
01-23-2007, 17:17
Няма да е зле, ако поговорите над тези неща.Явно има проблем, който трябва да решите и той не е раздяла, защото, както ти каза, се обичате.

Angel_of_fate
01-23-2007, 17:22
Аз мисля ,че е период . Често сме изпадали в такива с приятелчету ми . Седиме и се гледаме , няма кфо да си кажем :) . Но по-добре да се обсъди проблема ,без притеснения :lol: . Говори му за каквото си искаш , дори и за месечния си цикъл :lol: на него ще му писне да говориш ти и той ще проговори . При мен става , само дето като му говоря за месечния цикъл и той ме разпитва :wink: пробвай .Или му направи магия :P

anubite
01-23-2007, 17:24
С риск да се повторя, ще заявя: Отрежи си ръката.

BloodSoul
01-23-2007, 17:46
Hodq s edno momche ot 3 godini. Vseki znae vsichko za drugiq i vsichko v otnosheniqta ni e ednoobrazno. Ot dosta vreme nasam imame drazgi pomejdu si tyi kato ediniq vinagi e vinoven za drugiq. I nai-loshoto e, che veche nqma kakvo da si kajem. Imali sme tolkova hubavi momenti zaedno, no veche useshtam kak vzaimno pochvame da se qdosvame i da pravim neshta napuk na drugiq. Ne mi se misli za razdqla, zashtoto se obichame, no qvno sme si omryznali, vie kak mislite???? :? Нормално е в една връзка да има кавги. Не сте си пмръзнали, нито ще късате. Всички връзки си имат такива критически, ако могат да се нарекат, моменти!

muhlqsal_4orap
01-24-2007, 07:49
Говори му за каквото си искаш , дори и за месечния си цикъл :lol:
Точно така, можеш да си извадиш и превръзката и да му демонстрираш, да поискаш да го гледаш докато сере или да му разясниш плановете си за щастливо бъдеще с мн деца :shock: